Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
No to super, że tak piszecie - kolejna moja obawa odesłana do Lamusa :D To teraz możemy w spokoju "sadzić" fasolkę :) A brałyście przed ciążą jakieś witaminy?? Bo mi Pani w aptece dała jakieś ze zwiększoną dawką żelaza i teraz po nich mam taki apetyt, że juz mi brzusio rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczyny:0 zawiozłam jednak córcie na te trzy tygodnie na te rehabilitacje...i smutno mi bez niej już dziś......,nie wiem jak to wytrzymam:( zaraz będę dzwonić do niej powiedzieć miłych snów...mam nadzieje ,że sobie poradzi.. gościnna współczuje wymiotów...ja na razie mam tylko mdłości...i już się męczę a co dopiero Ty bidulko....myślę ,że to normalne ,że czasem są potem nie ...i tak różnie...nie martw się już:) aluska gratulacje :) super beta:) na razie tyle ,idę zadzwonić ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd cieżarna wie o zarazeniu toksoplazmozy? czy lekarz od razu zleca takie badania i to wtedy wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna cholestaza jest grozna dla dziecka. Najpierw swedzialy mnie dloniebi stopy. A potem cialo. Zrobilam badania alat aspat i bilibruline i wyszlo duuuzo ponad norme. Przez to spedzilam w szpitalu 2 tyg ponad przed porodem. Ja to wogole mam zawsze w ciazy ciagle cos.. Zachodze szybko. Gorzej z utrzymaniem a potem.ciagle musze brac leki i sie oszczedzac. W ciazy z synem lezalm od 20 tyg i wstawanie tylko do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia lekarz zleca badania n toxo..... Ja mialam badana po pierwszym poronieniu i potem lekarz mi powiedzial patrzac na wyniki z juz ja przechodzilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya to ty dbaj dziewczyno o siebie i sie teraz nie przemeczaj i uwazaj na siebie. Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak mamczitka mowi ten d**ek to chyba takie dmuchanie na zimne, bo powiedxialam ginowi ze z dnia na dzoen mi wszystkie objawy zniknely no i te szalone wczorajsze wymioty. uspokoilam sie troche, bo w sumie sie ciesze ze dal mi tablety, bo nawet jak mi je na wyrost przepisal to i tak sie bede czula bezpieczniej, ale z drugiej strony sie martwie ze musze brac tabletki na podtrzymanie i mi smutno jakos:( ale mam nadzieje, ze nawet jakby mialo sie cos stac to dzieki nim temu zapobiegne. ginek kazal brac 2 dziennie. akurat do nastepnej wizyty zjem dwa opakowania ktore mi przepisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i trochę wam zazdroszcze tych fasolek w brzuszkach. Choć mama mnie uczyła, ze nie wolno zazdrościć:) Tez bym już tak chciała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaaa
gosciana a co sie takiego dzialo, ze poszlas do lekarza? mam nadzieje ze ten lek nie jest na wyros, bo z tego co czytam naprawde jestes szalona, ale kilkoro dzieci moich kolezanek po tym leku mialy wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabela, Rybkunia nasz czas na zafasolkowanie nadchodzi... czuje to :) TakaJa jak u Ciebie? Jak samopoczucie? Kiedy masz termin @? Gosciana najgorzej to sie stresowac. Dzieki wizycie u lekarza i tabsom bedzie spokojniejsza, ze robisz co mozesz, zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale załapałam doła :( Właśnie kumpela oznajmiła mi ,że jest załamana bo wpadła i jest w ciąży.Ma męża , własne mieszkanie i jest załamana czym ...... 30 na karku ,cholera na prawdę ludzie nie umieją doceniać tego co mają.Jak ja też bym chciała tak sobie wpaść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo niecierpliwa - BARDZO!!! Moja @ 23.10. i każdy dzień ciągnie mi się niemiłosiernie:( Już mnie szl** trafia, a na dodatek w podbrzuszu czuje takie delikatne jakby "prądy" i od razu robię sobie nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruzia serca nie masz, wez mnie nawet nie strasz!! u mnie pelno dziewczyn to bralo;/ no mi doktorek powiedzial, ze to wszystko co mialm to moga byc objawy wczesnoporonne i nie ma co zwlekac, tylko lepiej dmuchac na zimne. co do konfliktow sero- ja mam Brh+ a moj mężu jest na 0rh- wiec u nas nie będzie, z tego co pamietam z lekcji biologii, moja kuzynka chyba dostawala zastrzyki (chyba), bo u niej konflikt wystąpił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella ja w ostatnim cyklu zapisywałam kiedy miałam jakie odczucia, aby w następnych cyklach się nie nakręcach i faktycznie okazało sie że miałam różne odczucia, lekkie pieczenie, kłucia itp no i oczywiscie to wszystko skończyło sie @:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella narazie zajmij się czymś. Ja akurat miałam wolne i jak wsłuchiwałam sie w swoi organizm to własnie wtedy miałam rózne rewelacje. Pierwszy nie pierwszy, w końcu za pierwszym razem też zachodza w ciąze. W każdym bądź razie do 3 miesiecy powinno się udać wiekszośc z nas. Mam nadzieje że do końca roku wszystkie pochwalimy się II kreseczkami :-) Mąż mi to obiecał!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Dziewczyny trzeba być zawsze dobrej myśli i mieć nadzieję W niedzielę zrobiłam test ciążowy wyszły dwie cudowne kreski powtórzyłam go we wtorek wynik ten sam Jestem umówiona do gin na piątek i strasznie się boję że powie że to jeszcze nie czas ehh Boję się badania ginekologicznego Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda takie badanie i czy jest bolesne ? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka, a co z tym usg transwaginalnym nie tak? ja dzisiaj czytalam i nic nie znalazłam :D ide 4.11:D a wogole? robilas juz te wszystkie badnia? mocz, morfologie, toxo, tarczyce i całą reszte? ja myśle isc w nastepnym tygodniu, albo za dwa... wogole widzialam bejbika na usg i wyglada jak dwie kulki (moj mąż oczywiscie PEŁEN ZACHWYT hahahaha), oczywiscie znowu udawałam ze widze tetno, chyba ze to taka migajaca biala kropeczka, no to widzialam :D wogole teraz mysle- ciesze sie ze poszlam, bo w sumie doktorek powiedzial, ze dobrze zrobiłam- zwlaszcza ze kojarzyl ze narzekalam na te piersi i mdlosci. czytałam o tym dupastonie i w sumie raczej same pozytywne recenzje no i moje kumpele o ktrych wspominalam maja zdrowe dzieci (oczywiscie o tym ze to powoduje jakstam maskunalizacje plodu tez przeczytalam- czyli facet ma zenskie cechy, akobieta meskie) ciekawa jestem czy przepisze mi to za 20dni ponownie, czy tylko te dwa opakowania. Maya spoko! my z Mamczitka podbnie ordzimy, wy z Aluska to samo:D haha będzie nam razniej na pordówkach ;) Mała- co do ogarnięcia siebie- ja to samo co mamczita- po porodzie:D nawet nie zrezygnowałam z karty benefit bo sie ludze,ze naet teraz od czasu do czasu sie wybiore z mezem, i pospaceruje po biezni, ale patrzac na to jak sie rozleniwialm, to chyba sie sama oszukuje :D:D Radosna- u Ciebie to za to waga jak marzenie! i wiem, ze jestem szalona, ale ta ciazamnie troche przeraza, mi sie DOBRE rzeczy zdarzaja rzadko, dlatego ciagle mi sie wydaje, ze to zbyt piękne zeby bylo prawdziwe, poza tym chyba hormony mi zaczynaja wariowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś- takie badanie nie boli nic a nic:) Najpierw ginekolog zada ci kilka pytań: kiedy ostatnia @ itp. Później przebada cię i na końcu zrobi USG dopochwowe. Jeżeli w przeciągu 6mies nie robiłaś cytologi to pobierze wymaz do tego badania:) Nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna u mnie na razie cisza. Cykle mam z reguły 30-32 dni wiec mogłam dostać dzisiaj ,ale nie musiałam .Do piątku powinna się franca przywlec, ale nadzieja umiera ostatnia więc cały czas liczę ze jednak się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Anabella1989 dzięki za odpowiedź ja ogólnie nie lubię lekarzy ale najważniejsze jest zdrowie maleństwa tak bardzo bym chciała żeby lekarz to potwierdził a do piątku jeszcze trochę czasu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś na 100% będzie wszyskto ok. Ja tez nie lubię lekarzy i zapachu szpitala:) Ja byłam u Gina pod koniec maja tego roku (po kilkuletniej przerwie) i trzęsłam gaciami ze strachu a teraz się z samej śmieje :D Wybrałam ginekologa-położnika i nienaganną opinią:) Rzeczywiście Facet ma podejście, tłumaczył mi krok po kroku co będzie robił i dlatego też mniej się bałam :) Jak zajdę to właśnie on poprowadzi moją ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Anabella1989 trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Ja muszę czekać do piątku a tak bardzo chciałabym wiedzieć czy to juz :P Mój mąż jak się dowiedział bardzo się ucieszył ale jest też przerażony ale to normalne Ja też się boję czy wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia co Ty mówisz jakie wady po progesteronie a dasz głowę, że koleżanki nie brały np ibupromu? Antybiotyku? Furaginu albo czegoś niedozwolonego? Dasz głowę??????? Mój lekarz jest dyrektorem szpitala w Krakowie ma tytuł profesora jest świetnym specjalista i w życiu nie dałby nic co zagraża, nawet nospy mi nie pozwolił a progesteron dostałam od razu!!!!!!!!!!! Straszysz dziewczynę, która poszła do lekarza żeby się uspokoić? Wybacz ale Cie nie ogarniam! Gościana kochanie progesteron jest bezpieczny ja dostałam całkiem zapobiegawczo a lekarz mówił, że co druga kobieta w ciąży to bierze nie martw się :-* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×