Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość jussio
Radosna a w jakim celu lykasz dupka jak juz pisalas to sorki ale gdzies mi umknelo:( Ala gratulacje, a ten bialy sluz to zdaje sie norma na poczatku ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Witamy Cię cieplutko Jussio. Dziewczyny ale mam dzisiaj fatalny dzień ,takich bóli już dawno nie miałam, nawet tabsy nie pomagają. Ja już w pracy :( i dzisiaj będę w pracy 10 godzin jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dzieki dziewczyny za przyjecie:) TakaJa to ci nie zazdroszcze ja w zeszlym tygodniu tez umieralam przez @ bo pierwsza po laparo dala mi niezle w kosc. Jeszcze pare dni i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio_nie mialam okresu przez 2 m-ce i dostalam najpierw tabsy na wywolanie, a od tego cyklu duphaston od 16 dc na wyregulowanie cykli. Mam brac dwa cykle i przyjsc za 5 m-ce do kontroli. Ale ja sie wspomagalam jeszcze od 1dc do 15dc castagnusem_bo on pomaga na owulacje, i biorac go zaszlam w poprzednia ciaze. Bo mam dlugie cykle a castagnusem ladnie mi jajeczka rosly w normalnym czasie (potwierdzone u gina na usg - choc nigdy mu sie nie przyznalam ze taki lek biore). Wiesolka tez bralam przy poprzednich staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa trzymaj sie dziewczyno. Szkoda, ze nie moglas dzis w domu zostac i wylezec choc tego pierwszego dnia okresu. Ala99 gratulacje :) A jak z praca, tzn z umowa? Bedziesz mowic o ciazy czy wstrzymasz sie do kolejnego przedluzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kto testuje w kolejnym tygodniu? Beta_ pewnie ci teskno za corcia, ale jak sama widzisz dobrze sie tam bawi z nowymi kolezankami i nie ma czasu na smucenie sie, ze jest daleko od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Czesć dziewczyny:) Jejku ile wy tu naskrobałyście:) już nie nadążam czytać:) U mnie dupa...niby dni płodne mam od 15 a na testach owulacyjnych cały czas 1 kreska...:( aż sie boje że moje cykle są bezowulacyjne...:( i w ogóle nawet nie mamy kiedy z meżulkiem sie starać o dzidzie..:( już mnie to wszysko wkurza:( wogóle sie nie widujemy i to jak na złość przypada kiedy są dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w hurtowni,praca i w biurze i na magazynie. A wy dziewczyny czym się zajmujecie?? Mnie jeszcze jutro czeka pracująca sobota;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to faktycznie z weekendu nici. Ja w dziale finansowym. Miałam teraz urlop i juz czuje jak bede walić nadgodziny. ehh.. jak mi się nie chce pracowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odnosnie tego wiesiołka to jest jego tylko 1 rodzaj czy kilka? I jak najlepiej go stosować tzn. od kiedy do kiedy? Pozdrawiam wszystkie starające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Anabella1989_____25____1________1 _______ @ 23.10.2014 antoninkar_______35_____12______3 _______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @04.11.2014 Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 Jus sio ______28 ______1_______ _________@08.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ ______ @ 15.11.14 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Ciężarne :) nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ beta84______26____? _____czerwiec ____ 2 Maya07_____31 ___ ? _____ Aluska111____23___ ?_____ Dziewczyny jak coś pomyliłam do pisać edytuję tyle się tutaj ostatnio dzieję ,że idzię sie pogubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no właśnie witamy jussio w naszym gronie:) Podaj co i jak to wpisze cie do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia ja tez w dziale finansowym pracuje. Dzis w robocie, analizy robie ale nie moge sie skupic, bo mysle co i jak, czy sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Kochane , ja objawy hmm duzo sluzu , bezsennosc :) w nocy a w dzien duzo , i dzis rano plakalam , gratuluje wszystkim mamusia , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Ja wlasnie tez biore dupka na regulacje cyklu bo czasem mi tak szalal ze ho ho nawet po 60 dni nie mialam @. A biore go od 20-24 dc. Mała Jasne mozesz mnie dopisac do tabelki. Lat 28 _1_ _@08.11.2014 A co do wiesiolka to ja akurat lykam oeparol ten zwykly, biore go od 1 dc do owulacji, tak niby najlepiej bo ponoc moze wywolywac skurcze macicy co w przypadku starajacych sie moze zle wrozyc:( no i biore 2x2 tableteczki bo od wiekszej dawki strasznie bolala mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Ala i Alusia ja tez mam ten sluz. O tego zaparcia mnie mecza :( Wieczorem o 20 ide spac a budze sie o 2 w nocy i nie spie... W dzien przymulona. Piersi mnie troche mnoej bola ale w ciazy z mlodym raz bolaly a raz nie. Witam nowe dziewczyny ;) Takaja przykro mi ale niedlugo wam sie uda . ALUSKA kiedy do lekarza idziesz? Mi kalkulator pokazuje dzis 4 tydz i 4 dzien. Ja mysle isc za 2 tyg zobaczyc czy wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
A co do efektow wiesiolka to musze jeszcze poczekac czy cos pomoze bo u mnie to dopiero 7dc a w ostatnim cyklu to mi sie grzybica jakas przyplatala i nijak nie mialam ja sprawdzic co z tym sluzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jussio :-D fajny nick! Leżę śniadanie podano, wstaje tylko na sikacza o ludu, o 10 byłam i było czysto i sucho jak się powtórzy dzwonie do lekarza. Przypuszczam, że dawka wczoraj nocna i dzisiaj rano dala efekt zatrzymania chociaż licząc cykl tak jakby następnego okresu mam dzisiaj 26 lub 27 bo plamienie było dwa dni przed spodziewana. Wiec może to jest właśnie to plamienie, takie niby na okres. Leżę nie ruszam się dzisiaj! Ja mam taki problem z moim lekarzem, że on jest daleko ode mnie i przyjmuje jeden dzień w tygodniu u nas a cały czas Kraków i Śląsk i Łódź, ale dzwonić mam jak coś to zadzwonię. Na razie jest ok ale i tak się boje bo coś mnie tam jajnik zakuŁ :-( i juz się denerwuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Helooo ale mam dzisiaj stresa bo o 16 okaże się czy jestem w ciąży nie mogę dzisiaj o niczym innym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ktore braly duphaston (szczegolnie te co na regulacje cykli lub na 2 faze cyklu braly) jak sie czulyscie po braniu tego leku? Przytylyscie cos? Wydelo was? Czy cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Radosna ja zaczynam juz 4 cykl z dufastonem i trudno mi powiedziec czy przytylam od niego czy tak po prostu:) bo ogolnie to po slubie troche mi sie przytylo ale raczej to przez meza ktory mnie tuczy, bo wtedy to jeszcze nic nie lykalam, a tak na powaznie to odkad biore dupka to moze ze 2 kg mi sie przybralo. I jedno co zaobserwoalam ze @ po nim sa jakies takie skape, nie liczac tej ostatniej po laparo bo ona akurat byla calkowicie naturalna bo przegapilam 20 dc i juz do konca nie bralam. A jak u ciebie ze skutkami ubocznymi po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio Ja duphaston dzis dopiero pierwszy dzien biore, wiec zobaczymy co bedzie. Na razie czuje sie dobrze, ale to zapewne byloby za wczesnie na jakies skutki uboczne. Ciekawi mnie, czy moze zafalszowac temperature przy jutrzejszym mierzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
czesc dziewczyny pisze z pracy bo z domu jak probuje wejsc na kafe to mi wirus wyskakuje z blokada:( taka ja-przykro mi ale nie poddawaj sie....mamczita mi gin mowil ze przez trzy miesiace w czasie przypadajacych okresow moze tak sie stac z plamieniem wiec nie stresuj sie na wyrost ,ale do lekarza moze lepiej umow sie...do kogo chodzisz? w krakowie moge polecic Ci dr Kusia Jana , prowadizl mi corke ta siedmioletnia i teraz tez bede chodzc do niego on pracuje na rutowicza w szpitalu i przyjmuje prywatnie tez u siebie....bo ty z malopolski tak ?jak masz nie daleko to polecam. pisze szybko bo za raz pewnie ktos przyjdze i po odpoczynku....dziewczyny pozdrawiam wszystkie Nowe i znajome juz .....buzka :* beta84 aa...i sory za byki ,na tel bazgram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Radosna tak mi sie teraz przypomnialo ze przy moim pierwszym cyklu z dupkiem tez bralam od 16 dc i wtedy zrobila mi sie torbiel czynnosciowa, @ sie spozniala 10 dni i oczywiscie mialam wszystkie mozliwe objawy ciazowe, wydaje mi sie ze wtedy przyblokowal mi on owu i stad ta torbiel chociaz gin. tego nie potwierdzil. Wtedy bez luteiny na wywolanie @ sie nie obeszlo no i przesunal mi branie dupka z 16 na 20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Radosna tak mi sie teraz przypomnialo ze przy moim pierwszym cyklu z duphastonem tez bralam od 16 dc i wtedy zrobila mi sie torbiel czynnosciowa, @ sie spozniala 10 dni i oczywiscie mialam wszystkie mozliwe objawy ciazowe, wydaje mi sie ze wtedy przyblokowal mi on owu i stad ta torbiel chociaz gin. tego nie potwierdzil. Wtedy bez luteiny na wywolanie @ sie nie obeszlo no i przesunal mi branie dupka z 16 na 20 dc. Nie chce mi wyslac posta chyba mnie zaraz cos trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Wcale sie nie zdziwie jak mi za chwile wklei 15 tych samych postow. Sorki dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja wlasnie sie martwie, ze duphaston mi zablokuje owu - choc czytalam, ze to malo prawdopodobne. Zazwyczaj mam dlugie cykle 35 dni, teraz wzielam castagnusa i chyba owu byla 14dc (zanotowalam skok tempki i sluz plodny wiec chyba owu byla). Zobaczymy co bedzie. Stresuje sie, bo mam juz dosyc chodzenia po lekarzach, a ostatnio mi cykle wariuja. Moze w koncu sie ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×