Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość moniś8931
Robiłam dwa testy jeden w niedziele a drugi we wtorek i oba wyszły pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia: ano boli,ale nie tak mocno . Ja mam bolesne miesiączki bez tabletek przeciwbólowych nie daje rady. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Mam taką cichą nadzieje :)) Jutro o 16 wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 3 dzień cyklu. Gadałam z koleżanka, która w listopadzie rodzi i ogarnął mnie smutek, kiedy ja doczekam sie szczęśliwej nowiny:-(. To dobrze , że nie boli Cie brzuch tak bardzo. Może Ci sie udało?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieję ciągle mam dokąd nie dostanę @. Rybkunia głowa do góry może to ten cykl będzie tym szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dostałam @ no co za franca!!! I na dodatek brzuch mnie tam boli , że muszę się znieczulić. Wpiszcie mnie na kolejną @ 15.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Oho ale nasmarowaŁy! :-P Ale nie jest aż tak źle! 🌻 Co do kremów, używałam w 1 ciąży mustele i niestety pod koniec nie mogłam smarować brzucha i wyszło wszystko w 3 tygodnie :-/ Teraz kupiłam Palmers smaruje od tygodnia cały dzień czuje super skórę mega nawilżona taka jędrna fajna ;-) poleciła mi koleżanka, której wyszły w 1 ciąży rozstępy i tym smarowaŁa i zeszły jej prawie te z pierwszej ha! Liczę na cud! Ale na lasery odkładam ;-) 🌻 Dzisiaj zaczęłam szukać kurtki na zimę i bardzo fajna znalazłam w reserved taka jakby owal, że najpierw będzie po bokach sobie dyndac a potem się na brzuchu opnie :-D tylko cena no ale warto najwyżej sprzedam ;-) 🌻 Co do adaptera do pasów kupie używany przecież to tylko kawałek materiału pod tylek ;-) kupie za 50 zł i dam do pralni :-) niech mi odkazą! :-P 🌻 Ja właśnie kupiłam ten kojec do spania / rogala / poduszkę/ banan motherhood i kocham go ponad życie! Kupiłam dosyć tanio! Gościana ale on 130 na allegro kosztuje i uwierz! Będziesz go używać! Teraz jak teraz ale za niedługo chwile na bank! 🌻 Betka wiem, że tęsknisz ale to zleci! Mega szybko! Przypomnij mi ile córa ma? 🌻 Monis trzymamy kciuki! 🌻 Mój niedawno był z całkiem nowymi obcymi ludźmi na konferencji uf, miałam nerwa! Jakoś tak jak ze swoimi wole a tu w domu żona wyglądająca przez te początki jak idź i nie wracaj, a tam jakieś lachonarium w uniformach no! :-P ale trzeba żyć! 🌻 Kładę się spać dzisiaj uwaga!! Nie spałam w dzień wiec zaraz idę luli! ❤️ Do jutra kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" za niedługo chwile " hahah powiaŁo Lubelszczyzną ode mnie :-P Takaja :-( ale teraz na bank się uda kupuj testy mierz temperature! Mówi Ci to ja, która wzięła metody połączyła i za pierwszym razem jakoś cudem się udało! Gościana pytałaś kiedy badania robimy! Ja sporo robiłam przed wszystkie tarczyce, różyczki i toxo ale co mogę Ci doradzić nie czekaj na 3 dni przed. Ja przez to musiałam 2 razy pójść do lekarza bo na jedno badanie czekałam 2 tygodnie :-/ Jeżeli robisz w przychodzi typu luxmed zrób 9 dni roboczych przed wizytą albo zapytaj pań ile się na toxo czeka, u mnie kolo 4 dni roboczych ale Ty wizytę masz we wtorek żebyś zdążyła. Ja miałam niektóre badania skomplikowane po 3 tygodnie i dwa, na bank takich nie masz. Ale zostawiłam w tym labo połowę wypłaty łącznie od maja :-/ Ja teraz robie siuski, morfologie, hiv, grupę krwi i jakieś hbs i jedno jeszcze . Pewnie zrobię nie w tym tygodniu co będzie tylko na początku następnego. Czyli w naszym 10 tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis trzymam kciuki! mamczitka-aaa no faktycznie z tym mothrhood 130zl, sprawdzałam w sieci :D:D a palmersa znam!!!!! i swego czasu uwielbiałam! faktycznie mmiałam wrażenie, ze rozstepy sa mniej widoczne (tak wiem, kremy nie usuna rozstepow, ale balsam z pompką i masło takie megatłuste robiły cuda ze skórą!!) całkiem o nim zapomniałam, uzywalam jakies dwa lata temu!kocham ten czekoladowy zapach!!! co do kurtek, ja w zeszlym roku kupiłam bodajze w vero modzie taki rozkloszowany plaszcz w stylu paryzanki pensjonarki :D i na ciaze bedzie jak znalazl;d, a kurtke mam parke oversize wlasnie z reserved, jak narazie jest luz (chyba zeszlej zimy bylam troche wieksza) wiec na razie nie szukam:D:D bardziej rozgladam sie za jakimis skorzanymi buciorami, bo mam tylko trapery i szyblety z wojasa, przydałobysie cos wyzszego i moze bardziej klasycznego do tegoż płaszcza, bo moje kozaki na obcasie nie wchodza w gre:D co do adapterow faktycznie pelno tego na allegro :D co do szkolenia, ja sie ciesze,niech sobie odpocznie od zony wariatki chociaz te dwa dni ;d aja odpoczne od jego "misiu jak cos to jedziemy do lekarza" ;p TakaJa- nie łam się! ja sobie zawsze myślalam- okres- 1wszy dzień nowego cyklu starań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i apropos zakupw, ogladalm dzis pelno sklepow internetowych z ubrankami i p*****lami dla dzieci.... to wszystko jest takie brzydkie... ja nic nie mam do polskich firm, ale no kuzwa niech oni kogos zatrudnia od dizajnu, bo styl jak z lat 90tych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz ja o pomoc proszę :-( Byłam teraz w wc i miałam na papierze blady mleczno różowy śluz. Mam pewien problem i zaczynam się bać! Biorę witaminy w których jest żelazo, mam po tym zaparcia mega wiec gotuje kompot z jabłek i juz drugi dzień miałam okropne skurcze i potem biegunkę i dzisiaj to samo. To są skurcze jelit ale boję się, że nie są obojętne dla ciąży :-( chyba w cholerę te witaminy odstawie! Wzięłam luteine i leżę. To był taki mega blady różowy śluz ale był i juz mam schize :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamczitka lez dziewczyno i uwazaj na siebie. Na twoim miejscu bym sie polozyla i czekala na rozwoj wypadkow. Jak brzuch cie nie boli i to jednorazowa sprawa z tym sluzem to ok, jesli boli cie brzuch lub ten sluz bedziesz miec dluzej taki to bym do lekarza pojechala. U nas standardy na ginekologii w szpitalu,ze kazda kobiete musze przebadac i nie moga zbagatelizowac najmniejszych dolegliwosci. Czasem lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Ten "gosc" to ja Radosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj w ulotce, czy w razei takich przypadkow nie mozesz zazyc wiekszej dawki luteiny, bo ja wiem,ze z tym moim dupkiem to jest w ulotce, ze w razie co wziac 4 tabletki jednorazowo (tylko trzeba to pozniej zglosic jak do lekarza pojdziesz) bardzo Ci wspolczuje, bo znam te lęk, ja to bym na Twoim miejscu poszła jutro do doktorka, tak jak mowi Radosna- lepiej dmuchac na zimne, zobaczysz, jaką jutro poczujesz ulgę :) będzie okej, rodzimy razem i nie ma innej opcji! ktos musi stopowac matkę wariatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odstaw te witaminy.ja pierdzielę, nie bioręi chyba brac nie bede wcale, no pozniej moze tylko kwasy omega. moj doktorek mi jakies polecil, ale moim kumpelom polecil te same, wiec tu akurat mu nie ufam;d jak badania beda okej to nic nie ruszam. nie dosc ze chemia, malo sie wchlania to ponoc zwieksza wage urodzeniowa... a patrzac na rodzicow-moje dziecko pewnie 4000g to na luzie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z nas nocne marki :) nic dziwnego, ze potem usypiacie w ciagu dnia. Ja za 5h musze wstac do pracy, ale nie moge usnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
radosna ja juz nie spie w ciagu dnia.. za to jak teraz zasne to pewnie wstane o 12-13:D;D ze wstawaniem to u mnie zawsze problem:p troche wstyd, ale coz takie zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :) TakaJa tak mi przykro,ze sie nie udalo. Na twoim miejscu bym pomyslala, kiedy to owu bylo bo jak faktycznie 5.10 to druga faza cyklu 11 dni to chyba za krotko, moze powinnas duphaston lub luteine brac na wspomozenie? Lub owu jest jednak wczesniej? Gosciana ja kiedys tez lubilam pospac, ale tak do 10-11, od kiedy jest mlody to 5.30 pobudka. Na szczescie chodzi ladnie o 20 spac i w ciagu dnia jeszcze nam spi. Dzis znowu skok tempki. Przedwczoraj 36,66, wczoraj bylo 36,86 dzis 36,92 myslicie,ze to oznacza,ze owu faktycznie byla? Od dzis zaczynam brac duphaston i nie wiem czy kontynuowac ten castagnus czy nie? Castagnus oprocz na obnizenie prolaktyny w pierwszej fazie cyklu dziala tez na podwyzszenie progesteronu w drugiej fazie - czyli tak samo jak duphaston. Ale czy owu juz byla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już jest mega jasny brąz, jakby ten róż się już postarzaŁ, ale nadal jest o bardziej taki ciemny krem. Wzięłam dawkę kolejna i leżę. Ja mam dzisiaj 26 dzień drugiego cyklu tak jakby, może to to? Mój lekarz dzisiaj nie przyjmuje musiałabym dzwonić i do szpitala jechać. Leżę brzuch mnie nie boli troszkę czuje takie parcie w środku ale mam tak normalnie. :-( wzięłam druga luteine i leżę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Mamczitka mam nadzieję że u ciebie wszystko dobrze, ale chyba przydałoby się skonsultować z lekarzem. Radosna co do mojej owu to pisałam jakoś wcześniej, że ja nie czuje owulacji tak jak niektóre dziewczyny, ale według kalendarzyka internetowego powinnam mieć owulacje 3-5 października. A przytulanie było od 29 września do 5 października co dwa dni. Więc myślę, że powinniśmy wpasować się w owulacje. No ale cóż jak się skończy@ to zaczniemy podejście nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Witam wszystkie staraczki i przyszle mamusie! Tak niesmiało chcialabym do was dolaczyc tylko nie wiem czy moge?! Trafilam na wasz topik zupelnym przypadkiem, ale tak dobrze sie was czyta ze nie moglam sobie odmowic zeby sie nie przylaczyc. Macie tak niesamowcie optymistyczne podejscie do tematu, ze az sie chce podwoić swoje starania. Przeczytalam praktycznie wszystko od deski do deski, ale tak jak napisala ktoras z dziewczyn trudno za wami nadazyc:) No i z gory przepraszam ale jest tego tyle ze wszystko mi sie juz pomieszalo;) Krotko o mnie: Jestesmy ponad rok po slubie, na poczatku tego roku moja pierwsza ciaza niestety zakonczyla sie b. szybko bo okazalo sie ze to ciaza pozamaciczna przez co stracilam prawy jajowod, potem przez pol roku czerwone swiatlo na staranka, a 8 tygodni temu zaliczylam laparoskopie diagnostyczna, histeroskopie i badanie droznosci jajowodow, wszystko wyszlo ok, takze jestem przebadana wzdluz i w szerz. Noooo i w koncu zaczynam pierwszy oficjalny cykl staran o upragnione malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa najlepiej mierzyc temp lub robic testy owulacyjne to sprawdzisz, kiedy faktycznie ta owulacja przypada. Bo tak to kalendarza na necie ci.standardowo wylicza a wiadomo, ze kazda z nas inna. Mamczitka obserwuj sie i oszczedzaj. Lez dzis caly dzien, a jak cos sie bedzie dzialo to jedz do szpitala. Zrobia ci badania i anjwyzej cie odesla do domu jak bedzie ok. Czasem lepiej sprawdzic i miec spokojna glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio witaj :) Faktycznie maly falstart u was, ale uwierz, ze bedzie dobrze. Ja tez jestem po ciazy pozamacicznej i rowno pol roku po operacji - tyle co przepisowo mielismy poczekac - zaszlam w ciaze i teraz mam super synka. U mnie udalo sie uratowac jajowod, ale czesto mysle, zeby jednak owu byla z drugiego jajnika, bo boje sie powtorki. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowalam, ze nie biore juz od dzis castagnusa tylko sam duphaston. Co ma byc to bedzie. Jak sie nie udalo i nie bylo owu to trudno. Normalnie mialam cyklw 35 dni, ale po duphastonie mam dostatc okresu do 3 dni od jego odstawienia, wiec na 13-14dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
hej dziewczynki jestem w 4tyg ciąży:) to już pewne biorę dupasiona na podczytywanie:) a mam niekiedy biała widzieline co to może być??? nie śmierdzi tak jak by śluz nie płodny i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
W ciagu pol roku zaliczylam dwie laparoskopie wiec zadna przyjemnosc i kupa strachu przy okazji, ale jak teraz wiem ze moj jajowod jest drozny to od razu kamien z serca i jakos wszystkie zale tez minely. Dlatego teraz zaczynamy pelna para:D Wspomagam sie czym moge ale w miare rozsadnie zeby nie przedobrzyc. Nie mam pojecia kiedy mam owu wiec zaczelam mierzyc tempke od tego cyklu, a moj sluz tez pozostawia wiele do zyczenia wiec lykam sobie wiesiolka nooo i jeszcze wyczytalam o cudownych wlasciwosciach borowiny wiec co wieczor slodkie lenistwo z okladem na brzuchu. Cos w koncu musi ruszyc zeby zaskoczyc jak to mowi moj maz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio witamy w gronie staraczek:-). TakaJa :-( przykro mi, ale w końcu to nasze początki:-) Trzeba zacząć starania ze zdwojoną siłą:-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×