Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Aluska111
Kochana rano powtarzaj test !!! Moze , moze sie udalo! Mi dzis skonczyla sie @ wgl jakas dziwna byla :// Zaczela sie 14 -18( czyli dzis sie skonczyla) byla slabsza , bezbolesna , nir bylo skrzepow ... a nasila sie podczas kiedy bralam lekki . Nie wiem co myslec Co do poronienia , kochana spokojnir., odpoczywaj , duzo sama na wlasna reke nic nie bierz ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka myślę że Ci sie udało:) daj koniecznie znać rano jak zrobisz drugi test:) ale fajnie:D pozazdrościć:) ja to mam taka lipe w te dni plodne bo ja cały czas pracuje rano a mąż popołudniami i sie wogóle nie widzimy...:( ale dziś na niego poczekam...:) najwyżej niewyspana do pracy pójdę ale warto:) a w sobote chyba maż użetkę weźmie żebyśmy mogli sie baaaaaardziej postarać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czemu to coś zniknęło!? Mogło się wcale nie pojawiać jak miało zniknąć :-P na rano nie mam testu ale znów "schowam mocz " :-P może przyjdą te z allegro! Gościana kochanie czekaj nie poddawaj się ja mam 25 dzień! Ty który? Poczekaj do tego wtorku ja też dopiero ten wtorkowy będę poważnie brać! Alus kochana czas zleci! <3 zobaczysz! Kup na wzmocnienie po chorobie z dwa listki biomarine 1140 drogie ale dobre, dwa tygodnie juz sporo dają! Biorą to na wzmocnienie ludzie po chemii itd. Ale lekarz mi tłumaczył ze brane przed ciążą pomaga zajść i chronić przed zimowymi problemami na okres ciąży! Tylko w ciąży juz nie bierz :-) teraz zacznij to z wątroby rekina. Gość odpoczywaj dużo śpij pierwszy trymestr szybko zleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu u mnie sytuacja wyglądała tak. Pierwsza ciążę polonia w 7 tyg w listopadzie 2010 Dzień przed Stratą miałam badany progesteron i wyszedł niski. W lutym 2011 znowu zaszłam ciążę i zaczęłam krwawic w 7 tyg . Szpital i progesteron na granicy normy. Dostałam duphaston i urodziłam zdrowego synka. Ale to było w Polsce. Teraz w llipcu Kolejna ciąża tym razem w uk. 6 tydz i krwawienie. Dzwonilam do położnej. Ale ona tylko zapytała kiedy była ostatnia @ i ile testów robiłam. Kazała leżeć i jak boli brzuch brać leki. Teraz przyjechałam do Polski i poszłam do swojego gin. On nie kazał mi badać progesteronu ale zetknął w kartę i tak stwierdził że skoro w tamtych ciążach był niski to i teraz pewnie tak było. Mam duphaston i będę go brać jak pisałam od 20 dnia cyklu. Teraz powinno być dobrze☺mam już Synka z którym w ciąży brałam dupkA od 7 tyg do 14 i jest zdrowy super chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny.ze nie odniosę się do każdej w was, ale nie w czytałam się w wasze sytuacje. I za pisownię tez sorki o pisze szybko a mój słownik w tel pisze Jak chce ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać bo jutro Synio do przedszkola a mój mąż ma ważny egzamin. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Maya- nic.nie szkodzi powodzonka Wiesz co.chyba zaczne cos brac na wzmocnienie.jak ma pomoc w zajsciu to jeszcze lepiej ale narazie wydatki troche nas przerosly bo piekny zegarek , sobie kupilam taki maly , prezent :) ... wiec musze poczekac do wyplaty :) Co do tego rob rano test , mam nadzieje ze ci sie udalo . Jak ja bym chciala by mi sie udalo , dzis kochalam sie ze swoim i tak myslalam , niech ci sie uda niech uda. W sumie.rok staran a tu nic , A ty kochana pisz rano jak test :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 17.45 ,u mnie na usg wyszlo ze nie ma akcji serca i zarodek wg ich norm powinien byc juz wiekszy.Mialam wyznaczony termin na "czyszczenie"ale zaczelam krwawic w domu i nie przyjeli mnie do szpitala tylko powiedzieli ze sam organizm sie oczysci.Pewnie gdybym byla w szpitalu mialabym jakies badania a teraz tylko strach bo mam grupe RH- a nie dostalam zastrzyku.Zglosilam sie do szpitala po kilku dniach,bo tak mialam wskazane,dostalam antybiotyk i zrobili mi usg zeby sprawdzic czy cos nie zostalo i tyle.Pocieszam sie tylko tym ze podobno jesli progesteron jest niski to wczesniej dochodzi do poronienia,moze faktycznie byla jakas wada genetyczna zarodka i nie bedzie to miec wplywu na pozniejsze ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ☺ Gościu ja też mam rh- i po pierwszym poronieniu nie dostałam zastrzyku. Wtedy nie wiedziałam jeszcze ze musze mieć a lekarz mnie olal wiec zmieniłam lekarza. W 2ej ciąży z której mam synka miałam robiony odczyn combsa i było ok wiec w trakcie ciąży nie dostałam zastrzyku. Po porodzie tez nie bo synek ma identyczna grupę krwi jak ja i lekarze uznali ze nie trzeba. Teraz mam dobrego lekarza i bardzo mu ufam. Teraz jak byłam na wizycie to sam mi proponował oprócz duphastonu lek wspomagający zajście w ciążę ale od mówiłam bo ja raczej nie mam problemu z zajściem a z donoszeniem. Rano przeglądałam stare wyniki badań i miałam badany progesteron w 5 dniu cyklu i wyszedł nawet niższy niż norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska uda się napewno. Musi. ☺ Mamczitka i jak tam? Robiłaś test dziś ? Ja się stresuje bo mój Mąż dziś zdaje prawko na c+e. Synek w przedszkolu a ja wpadłam na kawkę do siostry męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle lecę zaraz na badanie progesteronu bo lekarz kazał zrobić w 4 dc ale nie pamiętam czy trzeba być na czczo. ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja niestety nie mam jeszcze w domku drugiego testu, ten wczoraj kupiłam dla jaj ale mocz poranny mam w lodówce w pojemniku laboratoryjnym i jak mi przyjdą te testy z allegro zrobię. Teraz robiłam pre test ten co Majka z rodziny zastępczej jest na opakowaniu. Zobaczymy :-) temperatura dzisiaj rano 37 wiec nie jest źle dzień 26 ;-) Zalicze przedszkole i napisze więcej :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Progesteron robiłam na czczo i prolaktyne tez :-) najważniejsze żeby między 2 a 5 dniem okresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów poszłam spać o 22 nawet ciut wcześniej...ludzie drogi mój mąż nie wierzy ja zawsze północ albo pierwsza. No właśnie a jak Wasi mężowie wspierają? Czy nie nastawiaja się jak mój? :-( trochę mnie to wkurza wczoraj mu ten test pokazałam a on tak patrzy i mówi słabo widać poczekaj nie nakręcaj się :-( Foch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka mi prę test pokazał 2 kreski w 25 dc przy cyklach 28. Ja tylko prę test używałam ☺ W Anglii clear blue elektroniczny jest super.az mi kilka przysle. Koleżance ten elektroniczny wykrył równo 7 dni po zapłodnieniu. Wyskoczyło w okienku "pregnent 1-2". Jeśli chodzi o męża to mój mnie wspiera. Pamiętam jak mu zadzwoniłam z angli (on był w polsce) ze test pokazał ciążę to cieszył się bardziej niż ja. A gdy poronilam płakał razem ze mną i juz później nie komentował tylko jak przyleciała do polski przytulił mnie i szepnął na ucho ze następnym razem nam się uda i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do luxmedu i dałam kartkę od lekarza pani w recepcji a ona się zapytała który dzień cyklu mam. Ja jej ze 4 a ona ze tu doktor napisał ze mam zrobić progesteron między 21 a23 dniem cyklu... Zdziwiłam się ale wyszłam i dzwonie do lekarza. Miałam szczęście bo odebrał i rzeczywiście mam zrobić w najlepiej 23 dniu bo ja mam cykle 31-32 dniowe i musi być po owulacji. Coś źle przeczytałam i poleciałam ale dobrze ze z karteczka ☺ Akurat będę brała 3 dzień duphaston jak zbadam progesteron. Bada się w 3-5 dc progesteron. Ale u mnie ponoć trzeba po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka a może to ciąża skoro zmęczenie Cię bierze wcześniej ...oby ☺ A Ty masz już jedno dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w przedszkolu, wróciłam i ciągnie mnie dołem znów uF... Leżę chwile głowa mnie pobolewa jutro rano zrobię test powinien wyjść mocniejszy ;-) jeżeli coś jest! Gościana nie opuszczaj mnie jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Ładne imię Szymus☺ Ja też odebrałam malucha swojego z przedszkola .Potem małe zakupy i wróciliśmy do domu. Dziewczyny testujace Jutro - powodzenia i czekam na pozytywne wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Ja tu czekam na nowe nowinki dziewczyny :) hi hi A ja sama w domku , bo moj z kolegami poszedl w tv nic nie ma . A ja nadal chora wiec nigdzie nie wychodze I tak zastanawialm sie , i stwierdzilam ze sie odchudze , ze cos w sobie zmienie , a im zdrowszy tryb zycia tym wieksza szansa na poczecie :) Ktoras z Was stosowala jakas diete ? Zdrowa ? Jakies latwe cwiczenia ( ja zadyszke lapie po chwili ) Do kolezanki ktora w poscie pisala , jakie tabletki na wspomaganie zajscia w ciaze - przepraszam nicku zapomnialam :) Moze kochana znasz nazwe czy cos moj gin nic mi nie mowil baa , nic nie chce przepisac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska ja pisałam o tabletkach które mi proponował gin ale nie pytałam o nazwę. Postaram się dowiedzieć jaka nazwę mają tabletki.ale to dopiero za 4 tyg do niego idę. Ja nie stosowałam diety nigdy wiec nie podpowiem.Ale tez mam postanowienie z będę wypijac minimum 1.5l wody bo do tej pory pije może 0.5l...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Maya07- ty chociaz pijesz a ja zamierzam od jutra :) bo ja na slodkir niezdrowe napoje stawialam . Nie jestem jaks otyla ale jestes niska 163 :( i 65 kg wyglada fatalnie na moim ciele moze nawet wiecej tuch kg , ja nie tyle chce z wagi spasc tylko mniej cm , zamienic ten tluszczyk na miesnie :) zastanawiam sie nad chodakowska , ale ja szybko zadyszke mam :( eh i jakas diete musze kilka kilo , troche cm , tu i tam mniej boczkow zdrowsze jedzenie i bedzie lepiej a musze bo w grudniu na slub ide . :) Bylabym ci Maya wdzieczna gdybys sie zapytala , ale moj mi nie przepisze gin :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ☺ Aluska ja mam 170cm i ważę 60 kg. Przed ciążą ważyłam 52 kg wiec sporo mi zostało ale jakoś się lepiej czuje teraz. Zapytam o nazwę tabletek. I nie wiem czemu gin nie chce Ci przepisac ...mój sam mi zaproponował. A ile już się starasz? Gosciana i mamczitka jak tam testy wasze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
12 cykli ,minelo , w tym robilam badania ale takie jak morfologia , tsh , mocz , moj tak samo na hormony chcialam czekac bo niby w ciagu roku jak sie nie uda , to mozna mowic o nieplodnosci , a moj gin uwaza ze , kazdy mainaczej ze mozna poprobowac naturalnie jeszcze , ze sie wstrzymac , i ze za jakais czas. - zawsze pytanm sie go czy mam starac sie 5 lat by mi cos przepisal - ale jako doktor jest dobry , i moj tez mowi ze nie chcialby rzadnych wspomagaczy , oprocz lekow wiadomo ktore pomoga , np na podtrzymanie ciazy czy cos . Ale wlasnie tu sie pojawia problem badania mialam robic w tym msc , ( prywatnie ) ale sie rozchorowalam , + dostalam @ a kazde vadanie to dany dzien cyklu :) - Smutnee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×