Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kusza Myślivski

Wpuszczam tylko za okazaniem zaproszenia

Polecane posty

Gość gość
Tonąca Kusza Gameover'a się chwyta .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Źle? Jak ktoś napisze 500 stron i to wyda zarabiając kasę to nazywają go pisarzem a jak robi to samo społecznie i za darmo totraktuje się go jako wariata. Taka mentalność wynikająca z systemu w jakim żyjemy. Prorocy mamony jako jedynego boga nie moga go wychwalać za darmoche przecież. To byłoby swietokradztw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okrutny los zemścił się na Tobie ... to puenta wynikająca z moich obserwacji Twojego topiku, który miał predyspozycje do bycia, ale to zaprzepaściłaś... Złapałaś się w sidła pseudo mężczyzn ...a ja jako facet oceniający Cię jako inteligentną, liczyłem na większy "opór" a nie na gadkę pseudo- inteligentną o "cyckach" z jakimś błaznem na pstryk...CYA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz p********e kuszo:( jedyny prawdziwy mężczyzna, ktory tylko przez skromność sie nie loguje uznał cie za porażkę. :D pożyczyć c***asek z zyrandolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością strasznie przeżyjesz wirtualnego kosza od anonimowego Nolifa....Statystyka wskazuje bowiem ze sa to jednostki nieprzeciętne......Dlatego aby ukoic twoj bol zapraszam cie na całkowicie realna kawę w towarzystwie mojej skromnej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę również wciskał ci ciemnoty ze chodzi mi jedynie o twoja inteligencję więc ubierz się jakoś seksownie Ja ze swojej strony też postaram się wygladac jak najapetyczniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu. rozczarowani i bez winy cz 26. Moze jakbyś napisała czego sie spodziewasz albo chociaz sama to wiedziała to sytuacja wyglądałaby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***a jakie szambo. Też jestem rozczarowany do c***a. Żądam zadośćuczynienia za stracony tu cza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następnym Razem jak będę chciał kupić książkę o architekturze to zajdę do sexshopu. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nie spodziewaj bo wycofuje się z zaproszenia. Twoje rozczarowanie tym ze w kawiarni nie podają wina za milion dolarów albo pogodą lub wystrojem wnętrz mogłoby mnie zdenerwować. Mógłbym cię utopić pod wpływem impulsu w filiżance gdyż ponieważ nie trawie hipokrytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A mnie Przykro ze cię nie stać na takie wino. Cóż. Szukaj dalej. Taka specyfika zawodu. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego zajmujesz się wyczynowym pisaniem monologow na erotycznym. Alkohol w małych dawkach to afrodyzjak. Mam nadzieje ze tym bazgraniem w jakis tajemniczy sposob udaje ci rozładować napięcie seksualne. Gratuluje samodzielności i samowystarczalnosci mam nadzieję ze potrzebe męskiego towarzystwa o ile taka posiadasz nie realizujesz głaszczac sie po włosach na nodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie radzę zaspokajać z nimi żadnych potrzeb z racji tego ze znają się na swoim zawodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla krawaciarzy i innych przedstawicieli handlowych;) chciałbym was zobaczyć w akcji w trakcie aktywnego marketingu wibratorow o niestandardowych gabarytach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobna do njunki miszcz znowu się zakocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochałlem się tylko raz w życiu i raczej nie będę bił tego życiowego rekordu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryfka Goldberg ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówię żeby ci którzy tu się reklamują mieli świadomość ze próbują sprzedać buty wirtualnym bytom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie to wynika. Zresztą jeżeli jesteś komputerem to czas ludzi na tej planecie przeminal;) Oprócz mnie rzecz jasna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×