Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kusza Myślivski

Wpuszczam tylko za okazaniem zaproszenia

Polecane posty

Gość Tulismanore
Wpierw należy zadać pytanie: czy komputer jest mi potrzebny? Przez przypadek sobie na nie odpowiedziałem. Idę się zaszyć. Wrócę jak zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusza Myślivski
Realny topik jest bardziej różowy, coś takiego: http://zumbasklep.pl/shop/images//SS14_P1/Dont_Leave_Me_Hangin_Bra/1-z1t00522-piar.jpg Avatar jest kradziony, ale bardzo mi się podobał. Myślę sobie nawet, że sama również mogłabym taki wyprodukować gdyby nie brak czasu i talentu. Komputer jest potrzebny, zwłaszcza jeśli ma funkcję kalkulatora. Temat na dziś: balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy 100 litrowy . Ma się po min niezle loty czasami nawet poza granicę atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusza Myślivski
Dziś zaczynacie Wy, ja mam wychodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balon :) się Dzisiaj naoglądałem. Małe duże dyndajace dumnie wypiete stozkowate. Kurwa. Chcę macac ssac podrzucać jak piłkę plazowana nawet zagrać tymikuleczkami w palanta.... Po chuj ja sie kłuciłem ze znajoma:( masakra. Znowu trzeba bedzie rekodxieło uskuteczniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi kutafon przylazł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymagaj zbyt wiele. Wystarczy ze jest twardy. Zeby był madry to chyba musiałby miec łeb jak głowę. No sory ale taki utalentowany to nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaku powysilaj się jeszcze trochę, może zwabisz sobą samotną, stęsknioną bezzębną raszplę. Nie zapomnij użyć pseudointelektualnego bełkotu łownego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusza! Mamy wtargnięcie bez zaproszenia-zastrzelisz intruza czy mam go wynieść za pieluche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tyle? Fiut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover idiota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam to udowadniasz każdą swoją wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusza Myślivski
Strzelam. To będzie mój debiut, więc niech ten kogo zaboli zgłosi przez podniesienie ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sam to udowadniam to po Chuj sie produkujesz P********y cwelu? Innych też masz za idiotów i Uważasz ze musisz im to tłumaczyć pedale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j****y pederasto. W*********j chujku bo ja cie w*******le i to nie metaforycznie przygłupie niedorozwiniet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś debil i pedał. Myślisz, że na te głodne kawałki kogoś trafisz fjucie? :D Ch/uj między drzwi i jedziesz cwelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj dawaj ****ajku. Pokaż co potrafisz, nadstaw anusa. Chętnie ci zasadze korniszonka. Wypnij się, byle mocno pedziusiu mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×