Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość Czesc jestem Ula
Hej EFCYK dzielnie z tym kebabem Ja w sobotę skusilam się na jedzenie na imprezie i waga w górę po Z wieczorze a tak się bronilam. Nie chcialam pić na pusty żołądek to mam Teraz jeszcze jestem przed okresem i mam ochotę na slodycze Maz mnie wczoraj gonił od nich :-o Coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) no dzieki, dzięki ;) ja tez jestem z siebie dumna ;) ale myślałam wczoraj ze juz wymiekne bo glodna bylam ;) ciastko mialam jedno zjesc ale stwierdzilam ze na jednym sie nie skończy i dalam sobie spokój. A Wy jak tam? Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to dobrze efcyk na prawdę gratulacje jeszcze raz ;) ja juz przeczytałam pół książki dukana i chce zacząć od przyszłego poniedziałku do czytam ja do końca odpowiednio się przygotuje żeby wszystko miało ręce i nogi ;) ale z tego co czytałam opinie to bardzo dużo osób schudło i to bardzo dużo ;) spodobała mi się ta dieta chociaż jakoś zawsze byłam na nie słysząc o niej ale jednak dużo daje przeczytanie tej książki gdzie wszystko jest wyjaśnione czarno na białym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne czytalas opinie osob ktore nie stosowaly sie do diety tak jak Dukan pisze. Wazne sa warzywa na dniach PW zeby pozyskac witaminy. Warto sobie kupic tez jakis zestaw witamin i ten proszek zasadowy o ktorym mowilam. Ja wiem o co chodzi, pisza to dziewczyny ktore nie stosowaly sie do diety, nie jadly warzyw na PW i pily malo wody. Uwazaj ja kawe na tej diecie albo kup magnez jakis. Moim zdaniem dieta zdrowa o ile sie prawidlowo stosujesz a ja sie nauczylam warzywa jesc na tej diecie. Wiec jest o wiele lepsza niz moje wczesniejsze menu dzienne ;) Ps. Nie rezygnuj z warzyw. Lec systemem 3/3 najlepiej. Ja tak sie odchudzam. Zalezy ile masz do zrzucenia ja robilam 5 dni uderzeniowki. Chcesz to Ci napisze fajny przepis na bulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja tez zrobię 5 dni uderzenia a później 5 na 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no jak uważasz. ;) po jakims czasie możesz zmienić system na 3/3 albo 1/1 jak nie bedziesz dawac rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Hej co tu taka cisza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk serdecznie GRATULUJE wygranej walki z sama soba I kebabem :) cos jakos dziewczyny zrobily sie mniej aktywne, ale coz kazdy ma swoje obowiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Wczoraj zobaczyłam na wadze równe 64 kg, czyli 12 mniej niz 2 miesiące temu i wystartowałam z fazą III- jakby nie było czeka mnie teraz 120 dni utrwalania- czyli do Sylwestra się wyrobię o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem. Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
To nie ma znaczenia wiekszego. Dopasuj system do siebie, np na ile jestes w stanie zrobic zakupy, ile wytrzymasz bez warzyw bo jednak jak sa dni z warzywami to masz lepsze pole do popisu i wieksze mozliwosci jesli chodzi o dania ( sałatki, miecho i warzywa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie moge piatku doczekać ;p nie ważę sie na razie dopiero w piątek. Iza a Tobie jak idzie? Trzymasz sie diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czarnula... jestem zadowolona acz Dukan pisał, ze to połowa sukcesu- teraz trzeba się postarać utrzymać wagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, tak jest po kazdej diecie, po kazdym spadku wagi. Trzeba "wmowic" organizmowi, ze to jego prawdziwa waga, czyli jeszcze przez dlugi okres czasu musimy uwazac. Czeka to kazda z nas :) Jeszcze raz gratuluje :) Ja dzis skusilam sie na odrobine ciasta ze sliwakmi do kawy ( wczoraj robilam wg nowego przepisu I chcialam sprobowac ) ale mi nie smakowalo, kubki smakowe sie odzwyczaily ale wypocilam to I spalilam an silowni - 1h I 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej ;) no właśnie co tu wchodzę to jakieś pustki ;) u mnie dobrze dopiero wstałam zaraz jakieś śniadanko ;) a u ciebie jak ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Hej Ucichło bo obowiązki szkolne wezwały wszystkie mamy Ja na dodatek się podłamałam. Nie umiem zastosować jakiejś diety tylko po łepkach wszystko robię i efekty są beznadziejne załamałam się tym że w sobotę byłam na imprezie i uległam zakąskom pod alkohol przytyłam 2 kg z powrotem! to jakiś koszmar 2 tyg diety, jedno odstępstwo i powrót do wagi wyjściowej???? Jak tak ma wyglądać moje odchudzanie to pięknie się zapowiada :-o dzisiaj już mam 1 kg mniej ale w głowie nastawienie do walki z nadwagą mizerne, bo nie wyobrażam sobie postu całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Ja myślę że w trakcie odchudzania nie można robić sobie odstępstw od diety, bo faktycznie za każdym razem będzie coś wracało i motywacja siądzie Ci zupełnie. Myślę sobie że na jakieś maleńkie odstępstwo to można sobie pozwolić raz na miesiąc i koniec. Ale wydaje mi sie ze najlepiej cały czas trzymać sie diety i nie ulegać pokusom, a z czasem pokusy będą kusiły coraz mniej, bo organizm się przyzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek88
hej dziewczynki pracuje od switu do nocy diety sie trzymam ale jem nieregularnie mam malo czasu na posilki i wogole heh i znow pije kawe codziennie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pokus. Ja teraz raz na dwa tygodnie pozwole sobie na jakas pokusę. Nie odrazu gora frytek i kubelek kfc ale np. 1 cukierek czy tam jedno ciastko. Taki mam plan. Bo po miesiącu rzucę sie na słodycze tego jestem pewna.;) Odchudzanie jest trudne, latwiej przytyc nie? ;) i przyjemniej napewno ;) ale ja znów mam motywacje. Wczoraj wcisnelam sie w stare jeansy rozmiar 28 czyli M. Nawet sie dopielam. Ale nie sa sie w nich jeszcze chodzic swobodnie bo brzuch wylewa sie ;) a jeszcze 2 miesiace temu wciagalam je ledwo do ud ;) ale fajnie, takie sytuacje ciesza. ;) albo maz do mnie mowi wczoraj ze mi spodnie z d**y spadaja haha( rozmiar L. ) polecialo mi w cm mam wrażenie ale centymetra jeszcze nie mam. Zamowilam centymetr z hong kongu przez nieuwage ;p i idzie juz 10 dni haha xD wczoraj zamowilam jeszcze raz z Berlina i ma byc jakos jutro albo w piątek. Dzisiaj jestem w skowronkach normalnie. Banan z twarzy nie schodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk to pogratulowac oby tak dalej jak zamowilas z hongkongu to przesylka idzie 10-23dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak mi Pan napisal. hehe kurde nie spojrzalam, ze to z Hong Kongu, czekam i czekam a tu nic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula graluluje osiagniecia celu. ty za dwa miesiace schudlas tylw samo co ja za cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk wazylam sie pobierznie nawet na to nie mam czasu heh w koncu udalo mi sie zjesc sniadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk gratuluje dobrego humoru :) U mnie beznadzieja, przez 4 dni z mezem przytylam, buuuuuuuuuuu. Niby duzo nie jadalam ale brak regularnosci posilkow, a wogole wszysko jest do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×