Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

ja Cie poniekąd rozumiem bo ja tez bym sie zalamala jakbym teraz w ciaze zaszla... i tez mialam podobne odczucia jak zaszlam z Kacprem. ze to nie ten czas, tez chcialam sie wtedy odchudzac bo wazylam 69 kg chyba i mowie ze 8-10kg schudne i bedzie ok. a tu zonk. teraz tego nie zmienisz, musisz jesc "z glowa " i dasz rade po porodzie pozbyc sie kg na dobre. nie wiem co Ci powiedziec, bo to ze bedzie dobrze i tak Cie nie pocieszy :) aha ja w poczatku ciazy chudlam bardzo, w ciagu 7 tyg(bo w 7 tyg sie dowiedzialam o ciazy) schudlam z 76kg do 69kg i postanowilam sie odchudzac na powaznie a tu test pozytywny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki... Jeszcze do tego mnie tak brzuch napiernicza z lewej strony ze mam wrażenie ze mi tam coś rozerwie... Jakby to było pierwsze czy drugie to bym się cieszyła Z druga jak zaszłam to też dopiero zaczęłam fajnie chudnąć... Ale trzecie? Jakoś tego nie widzę... Z dwójka jak teraz to sama wyjdę na dwór a zbtrojka? Dwóch wózków nie popcham a nie widzę jakoś 1,5 roczniaka żeby zapietniczal na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaje dodaje zmiana strony byla :-) ja juz wrocilam na dobre tory w sklepie ominelam dzial slodyczy ale za to wroce chyba do picia kawy :-/ malenka jakie masz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś koło 1300 mi wyliczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
158 cm 57,5 kg aktywność średnia bo duza bym tego nie nazwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyszlo 1482,3 twoje zapotrzebowania kaloryczne do 3miesiaca mozesz spokojnie tyle wcinac byle zdrowo a pozniej dokladasz 300kcal do konca ciazy musisz jesc z glowa i tak jak efcyk pisala duzo warzyw i owocow ograniczyc pieczywo tluszcz itp mozesz sobie zapozyczyc z mojej diety cos i bedziesz cala ciaze na ,,dobrych torach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już trochę problem ze spacerami. Pociesze Cie moja mama miala mnie i siostrę rok po roku. Jestem dokładnie młodsza od siostry o 13 MIESIĘCY. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewcznki :) Moj zastoj we wczorajszej wadze to jednak zasoj plynow w organizmie, dzis juz jest zdecydowanie mniej HURA :) maLENKA kupisz sobie wozek dla 2 a najstarsze malenstwo bedzie biegac kolo. Moj synio ma 2,5 roku a a od przeszlo roku za nic w swiecie nie chce siedziec w wozku, wiec kolekcja a nazbieralo sie 3 stoi I zbiera kurz. Ciaza to nie jest najlatwiejszy okres dla kobiety ale pomysl sbie,ze potem bedziesz miec Szymusia. Jak bedziesz stosowac sie do zalecen dziewczyn ( nie bede pisac tego samego ) to szybko wrocisz do figury z przed ciazy. Ja mialam cukrzyce ciazowa I musialam pilnowac diety, naprawde szybko wrocilam do formy z przed ciazy. Dasz rade. Wedlug teorii naszych mam I babc na chlopaka na nie che sie jesc slodyczy, nie wiem czy to prawda ale ja sobie kiedys zarzyczylam sledzie w occie, zjadlam sloik w ciagu dnia, obiad, sniadanie, kolacje ;) Wiecej zachciewanek juz nie mialam. Nie mysl teraz o odchudzaniu, Szymus rosnie, wody plodowe itp izulek masz ZAKAZ wchodzenia do sklepu ze slodyczami za to pozwalam pic kawe, nawet do 3 dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nospoko dwojke nawet z mala roznica ogarniesz ale trojke nie bardzo... mojamiala 22miesiace jak urodzilam... i na spacerku siedziala na gondoli... fajnie to wygladalo... izulek ja i takjem mniej nawet duzo mniej bo mi sie niechce poprostu a zmuszac sie nie bede... itaknic z tego... dola mam jak cholera... chcialabym zeby mi lekarka powiedziala ze w cale w ciazy nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULa jak bedziesz wsuwac biale pieczywo to Efcyk Ci tego nie daruje ;) A tak na powaznie to nie daj sie za czesto kusic, bo z bialym chlebkiem I buleczkami tak jest, czym wiecej ich jesz tym wieksza masz na nie ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Czytam i miałam się nie odzywać, ale widzę,że maleńka załamana. Wiesz co z trójka to łatwo nie jest. Jak pcham wózek z małym to najpierw szkołe daje temu starszemu, że jak nie będzie się trzymał wózka to wracamy do domu. Niby spaceruje i jest ok ale jak zobaczy kupla to ja zostawiam wozek i biegne za nim 500 metrów bo on głuchy jest że ma wróćić. Jak zaszłam w trzecią ciąże to byłam uradowana. Ale oczy mi się otwarły jak zaczęło kasy brakować a niby miało byc lżej bo wszystko było po tym 2 letnim, a tu zonk... choroby,mleko, zagęszczacze,witaminy, pampersy, zarwane noce, ja nieatrakcyjna zmęczona, z aneimia. Ale postanowiłam, że po porodzie zabieram się za siebie chcę być zadbaną mamą, z makijażem,w modnych ciuchach i tak się staram cały czas. A w ciąży ważyłam 125 kg bo żarłam jak świnia, wszystko co mi wpadło w ręcę. Efcyk mądrze napisała... gdybym była mądrzejsza to by mnie tu nie było. Musisz być dzielna, zdrowo się odżywiać, zdrowie twojego dziecka jest w twoich rękach. Odstaw ten orbitrek w kąt... boli cię brzuch,ćwiczysz nie teraz na to czas. Odpoczywaj, myśl pozytywnie, dasz radę. Masz dwie córy, wychowasz trzecie- dasz radę, zacznij w siebie wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula nie da sie omijac sklepu ze slodyczami bo sa praktycznie w kazdym ale zakupy zrobione wiec do sklepu nie mam po co isc wiec wyprawa dopiero za kilka dni grzeszyc nie bede no chyba ze migdalami musze wyczaic park zeby skakac na skakance a jak @ wredna malpa pojdzie to zaczne krecic hh Ma lenka jesli bedziesz zanizac dzienne zapotrzebowanie kaloryczne waga stanie i organizm wszystko co bedziesz jadla zamieni spowrotem w tluszcz i bedzie plus a nie minus to 1480 kcal to twoje minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka moj brat ma troje praktycznie rok po roku lena ma 4,5 dawid 3 no i kacper 1,5 roku mieszkaja na 4pietrze w bloku bez windy mojego brata ciagle nie ma bo jest w delegacji w pracy a oba sama zachrzania ciezko jest ale daje rade :-) musisz sie dobrze zorganizowac i wszystko bedzie ok wierzymy w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, u nas tez na kazdym kroku slodycze, przy stoisku z miesem mala poleczkaz paczkami, przy nabiale jakies malutkie ciasteczka itp Nauczysz sie ignorowac je, praktyka czyni mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka ja mam znajoma co ma 30-32lata i 6dzieci teraz na dniach rodzi a potem po kolei chlopiec 1,5roku chlopiec 3latka chlopiec 10lat dziewczynka 13lat i pannica 16lat i co ona ma powiedziec? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na vitali jest tabelka skopiowana z kafe 'odchudzanie na powaznie" chetne osoby wpisujcie swój spadek w tym tygodniu , vitalia odchudzanie na powaznie grupa wsparcia. efcyk nie robisz rankingu pierwszych miejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na 4 pietrze bez windy ;) ale juz niedługo :) no wlasnie nie wszyscy podali wage ale moze zrobię ranking tych co podali w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Anya... -1,9kg 2. Ula...-1,5kg 3. evka.... -1,4 kg 4. mala Jo...-1,3kg 5. ja90.... -1 kg, zacna kobieta...-1kg 6. efcyk.... -0.9kg 7. ma Lenka...-0,2kg, Agula...-0,2kg 8. Czarnula...0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, dzieki. Wlasnie mialam wyslac Ci linki ale juz wiem jakie masz poszukam cos podbnego. U mnie juz dzis inna waga ale niech zostanie to 0, bo nie wiem jak bedzie po dlugim weekendzie z moi mezem ;) Zreszto dane mialay byc podawane w piatek :), a ze ja gapa za slono jadalam w czwartek wiec teraz mam sie wstydzienc na ostatnim miejscu ;) Moj kardilog swego czasu sugerowal mi podjadanei slonego, bo mam bardzo niskie cisnienie :( Slonce na razie nie podaje wagi, bo jej na razie spadaja tylko cm. Gratuluje wszustkim spadku wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×