Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Efcyk ma racje, nasze organizmy bronia sie jak moga przed urata kg :( stad te zastoje w odchudzaniu :( Nie wolno sie poddac, ciagle trzeba walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzis zjadlam do tej pory activia musli 1 kiwi zupa jarzynowa ( duzo kalafiora) bez innych dodatkow, same jarzyny salatka z pomidorow ogorka cebuli, duzy talerz i teraz zamiezram zjesc , 4 wasy z warzywami, i pasta twarozkowa, wypilam juz ponad 2, 5 litra jeszcze z pol wypije, to duzo czy za malo jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jakie masz zapotrzebowanie. Iza to jakos oblicza moze jak tu zajrzy to Tobie obliczy. Musisz podac wage wzrost i chyba wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika postanawia
Przyjazne odchudzanie? To chyba jakieś kpiny. Wypacam ostatnie poty na siłowni, zumbie, zmieniłam dietę prawie o 180 stopni i prawie nic nie schudłam. Dopiero jak zaczęłam pić herbatę antylipidową z tiens 24 com i poszłam do dietetyka na kontrolę to dopiero coś się ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika dlaczego kpina? wszyscy sie przyjaznie tu do siebie odnosza wspieraja jak moga w ty wpadasz z buciorami i kpinami nie tylko ty jedna sie odchudzasz moze zle sie odchudzalas i dlatego waga nie spadala w dol trzeba trzymac diete same cwiczenia malo daja to nie nasza wina x x zeby obliczyc zapotrzebowanie potrzebuje wzrost wage wiek i aktywnosc fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 17.12 za malo bialka zjadlas za duzo weglowodanow i waga poleci w gore zamiast w dol no i 4wasy to za duzoooo max.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh jak cwiczysz intensywnie to sie mierz, miesnie waza wiecej niz tluszcz. Iza nauczylas sie na hh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomalu sie ucze najlepiej na udach mi wychodzi jak krece jedna noga :-) narazie mam jeszcze @ i w pracy nob stop wiec troszke ciezko krecic albo na skakance skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje Appetite Control i wreszcie nie podjadam wieczorami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dzień dobry ;) co tam słychać ?:) nowy miesiąc i to poniedziałek także nie pozostało nic innego tylko walczyć o piękna figurę ;) mam nadzieje ze mój zapał nie minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Slonce, ja tez mam taka nadzieje ;)) moze dzis mi ten cm przyjdzie to sie zmierze w koncu i zapisze gdzies wymiary a wroce do tego pod koniec miesiaca :) jak tam weekend minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Weekend bardzo dobrze w sobotę polska potańcówka a wczoraj spacerowanie u nas po mieście a impreza była i wszędzie grali ;) także na prawdę udany ;) a twój ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ściągam ta ksiażke dukana zobaczymy jak do mnie przemówi to spróbuję tej diety ;) a w jakim czasie już widziałaś efekty ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irka
zapotrzebowanie obliczylam - cpm- wyszlo mi 1800 kcal, wiec jak odejme te 500 to z 1300 musze jesc bedzie okey? tylko wiecej bialka /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po uderzeniowce (5 dni) zlecialo 4,5kg. A w miesiac 8 chyba. Potem zaczelam podjadac. :/ i teraz od poczatku robie. Juz 12 kg za mna ;) Ja bylam na spacerze wczoraj a w sobote na zakupach(ciuchy) . W sumie nic ciekawego sie nie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to ladnie 12 kg to już bardzo dużo ;) przeczytałam juz 10 stron i bardzo mądrze gościu pisze zaczyna mi się podobać ;) o zakupy to uwielbiam tez byłam w sobotę ;) kupiłaś coś ciekawego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
2 pary butów takie botki czarne i szpilki czarne z kolcami z tyłu, szare trampki, perfume, kredka do oczu, podkład , kolczyki, pierścionek, mate do ćwiczeń, bieliznę, zegarek, 2 spódniczki i bluzkę ;) no i chyba tyle ;) a no i puszkę na pieniądze żeby zbierać z ukochanym na wakacje w przyszłym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK ODKLADACIE KASE DO PUSZKI? ja wszystkie 5 odkladam , w pazdzierniku bedzie 3 lata . mam ok 7, 5 tys bo sie skusilam i poliCzylam , odkladam dalej TYLKO U MNIE NIKT NIE WIE ZE TAK ODKLADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkładam tylko kase ktora dostawalam i dostaje za urodzenie dziecka, rodzinne itp. Nie wiem ile mam, mam osobne konto i tam cala kasa wplywa. Az z ciekawosci zajrze:). A odkladam zeby synowi dac wszystko na 18 te urodziny. Na studia, 1 samochod i takie tam;) w koncu to jego kasa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to bardzo mądrze będzie miał na start w dorosłym życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez niczego go nie wypuszcze :p maly trzyma sie lozeczka i juz stoi hehe :D lece, bo szpagat zaraz zrobi :P w ogole jakos czasu ostatnio nie mam :/ bede wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Slonce gratuluje udanych zakupow :) Ja wczoraj przebimbalam dzien z moimi chlopakami ;) bylam tylko 30 min na silowni, rewelacji nie ma ale lepsze to niz nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No pewnie zawsze lepiej coś niż nic ;) wiadomo w niedziele nic się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie byc ze mnie dumne ;) moj mąż zakupil sobie kebaba i pytal czy ja chce. Oczywiście odmowilam. ;) normalnie az sline z podłogi zbieralam ale sie nie pokusilam nawet o kesa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk brawo ;) ja jestem z ciebie dumna najgorzej po raz pierwszy powiedzieć nie oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu koniec. ja skusilam sie na lampeczke winka z kolezanka ;-) massakra jutro znow urwanie glowy gosc irka minimalne zapotrzebowanie bedziesz miec 1500kcal a nie 1300 obcina sie 300kcal a nie 500!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×