Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość Czesc jestem Ula
Brawo Anya :-) Czarnulka wiem ze z białym pieczywem jest jak ze słodyczami. Nawet zwykła kromka białego chleba mi już nie smakuje Dzis zauważyłam ze moje uda sa ciut mniejsze i zgrabniej wyglądają :-) Co gorsza dzis sąsiedzi robią imprezę z okazji pożegnania wakacji i będę musiała o suchym pysku przy syto zastawionym stole siedzieć Ja też mam 3 dzieciaczkow z tym ze już nie w wozeczku. Różnica wieku między nimi to 2 i 1 rok z tym ze mi pomagała babcia i tesciowa więc było mi lżej z 3 piętra zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalam 40 euro a teraz widzialam za 15 na ebay hehe xD a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Witam dziewczyny ;) wczoraj byłam zapisać się do szkoły oficjalnie idę od przyszłego weekendu z moim ukochanym a później pojechaliśmy na długie zakupy...;) wróciłam do domku tyle co u gotowała obiad, posprzątalismy autko i poszliśmy na imprezę była organizowana dla Polaków za granicą ;) także wróciłam kolo 2 wiec nie miałam kiedy pisać...;) od jutra musze się wziąść ostro za siebie może tego dukana zacznę albo dietę od Izy która wysłała mi na maila ;) a co do ciebie ma LENKA wiem, że się stresujesz jak to będzie, ale podobno strach ma wielkie oczy dla pocieszenia powiem ci ze mojej przyjaciółki kuzynka urodziła bliźniaczki i zaraz po nich znowu zaszła w ciążę i ma kolejne bliźniaczki także rok po roku czwórka dzieci daje rade i ty tez dasz rade :) bądź dobrej myśli póki co zdrowo się odzywaj i dużo wypoczywających no i myśl pozytywnie ;) poza tym pomysł sobie ze masz wspaniałego męża który bardzo się cieszy ze jesteś w ciąży i będzie cię wspierał także nie jesteś sama ;) poza tym masz nas chociażby tak internetowo, ale jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
A tak jeszcze odnośnie zakupów kupiłam sobie mate do ćwiczeń i hh tez miałam kupić ale mój facet mówi wejdziemy później jak będziemy wracać bo nie będziesz chodzić wszędzie z tym hh po sklepach no i zapomniałam później ;) a miałam takie jedno fajne upatruje i na dodatek było ostatnie tylko nie wiem czy jestem w stanie nauczyć się tym kręcić..czarna magia jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonce to tak jak u mnie z tym hh narazie ucze sie nim krecic heheh i co chwile laduje na podlodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krece na lekko rozstawionych nogach. Musisz wyczuc. Najlepiej pusc sobie jakas muzyke moze złapiesz rytm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do diety Słońce to polecam Dukana, ale musisz przeczytać książkę Metoda dr Dukana. Jak bedziesz sie stosować dobrze do zaleceń to waga szybko będzie lecieć. ;) ksiazke sciagniesz z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci odradze dr dukana bo wyniszcza organizm,zakwasza organizm,brakuje podstawowych skladnikow jak witaminy i mikroelementy potem jo-jo murowane itd polecam zdrowe odzywianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie zgodze ze wyniszcza organizm bo jak sie stosujesz do diety jak jak Dukan pisze to nic sie nie dzieje. Na dniach PW jak sie olewa warzywa to wiadomo ze witamin nie ma. Poza tym efekt jojo hmm... na kazdej diecie jest efekt jojo jak schudniesz, porzucisz diete i zaczniesz jesc po staremu. Po to jest 4 faza ;) i tak naprawde jak ktos ma problemy z waga to cale zycie powinien się dobrze odzywiac. Ty jak schudniesz porzucisz diete i zaczniesz jesc normalnie jak przed? No to gratuluje efekt jojo murowany. Sorki ale wkurza mnie takie myslenie ze efekt jojo , ze kg wroca. Napewno wroca jak sie nie będziesz pilnować. My wszystkie na tym forum nawet jak schudniemy to cale zycie musimy patrzeć na to co jemy niestety. Na dukanie jak masz parcie na produkty light np jogurt naturalny koniecznie 0% tłuszczu. Ja kupuje 1,5 % badz 2 % bo witaminy przeciez rozpuszczaja siw w tłuszczach. Mozna sie wspomóc proszkiem zasadowym albo suplementem. I woda jest najwazniejsza ok 2 litry dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :-) dawno mnie tutaj nie było, albo to w szpitalu jestem u taty albo na mieście. Widzę że ładnie Wam waga zleciala, dobrze nam idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dukan to juz dieta na cale zycie ( czwartki bialkowe) a sa inne zdrowsze jak chocby dieta south beach chudnie sie tak jak na dukanie , a zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na obu to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu twierdzisz ze zdrowiej? Nie kazdemu pasuje Dukan ,mi pasuje. Fajna dieta, fajne przepisy kulinarne i fajne efekty. Ps. Kazda dieta jest na cale życie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zakwaszania organizmu, ciaza tez zakwasza i nikt nikomu nie odradza ciazy. Na zakwaszenie proszek zasadowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dlugo sie bierze ten proszek zasadowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i od 1 fazy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 1 fazy średnio przez 3-4 miesiące. Proszek zasadowy wspomaga rowniez odchudzanie. Poczytaj sobie w internecie tam jest duzo informacji na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje, ale jak mam jeszcze 5 kg za duzo to tez 3 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo chodzi o to zeby "odkwasic "organizm a przy okazji wspomagasz odchudzanie. Masz tylko 5 kg do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczynki :) Nie klocic sie sie, jedne sa zwolenniczkami diety ducana a drugie nie, wszystkie jestesmy uprate I jestem pewna, ze takei rozmowy tu nikogo nie przekonaja a tylko znow sie zrobi nieprzyjemnie :( Niech kazda robie swoje:) a potem chwali sie sukcesami, porazki sa wskazane bardzo zadkooooooooooooooooo ;) Dziewczyno jak masz zrzucic 5 kg to daruj sobie diety, zacznij sie odzywiac zdrowo, nie podjadac I wiecej ruchu, gwarantuje Ci, ze za 2 mieisace jak nie wczesniej wrocisz do swojej wymarzonej wagi. dziewczynki ja wczoraj dzien bez cwiczen ale za to pelen SPA z guam, balsamami itp Slonce czyli niedlugo zmieniasz nick na ofiecer-ka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostalo mi jeszcze 5 , i juz mi nie chce zejsc od miesiaca i dlatego mysle o innej diecie np dukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a chleb ciemny na kolacje mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za porady :) pozdrawiam was i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastoje wagi sa normalne. Organizm sie broni. Dalej prowadz ta diete ktora prowadzisz a Dukana sobie daruj. Jakbys miala więcej niż 10 kg do zrzucenia to mozna powalczyc a tak to nie warto raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efcyk , dziekuje moze 1500 kal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×