Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

kleo ewentualnie 2wasy zytnie i maly pomidor badz4 rzodkiewki ewentualnie serek wiejski light plus rzodkiewka :-) zacna musli raczej na sniadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to w takim razie z niecierpliwością czekam już na ucztę hehe ;) póki co 1 dzień wiec nie czuje się głodna i jestem bardzo pozytywnie nastawiona :) w ogóle weszłam dziś na wagę i schudłam 3 kg przez ostatni tydzień a jadłam normalnie nawet słodycze i alkohol był a tu taka niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się właśnie zastanawialam czy musli na wieczór to dobre rozwiązanie... A co co do pieczywa to rano Graham lub inny ciemny. Potem to ewentualnie wasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk ja mam na przeciwko basen w szkole i jest nauka plywania dla niemowlat moja siostra nie umie plywac i chce zebym zapisala sie z malym bo ja umiem ale nie wiem jak odbywaja sie zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ;) to ja nie wiem, musialabys popytać ;) Jak tam kobietki? Ja dzisiaj mam taki apetyt ze boje sie ze zgrzesze ;// caly czas mi sie jesc chce no masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ale ja sama nie wiem jak to możliwe sama dzisiaj wchodzę na wagę myślałam że będzie juz jakieś 87 a tu 84.8 no miło się zaskoczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj i przedwczoraj tez zjadłam troszkę więcej niż zwykle, ale dzisiaj juz jest normalnie, żadnego napadu głodu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula poczytam późnym wieczorem;) Mi juz przeszło wiec mysle ze dotrzymam do rana bez grzeszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek- królewska ucza to- dwa posiłki w tygodniu przyrządzone z zupełnie dowolnych produktów... czyli np dwa razu w tygodniu możesć zjeść i wypić co chcesz np. dowolny obiad łącznie z deserem, a do tego piwko lub lampka wina. Pomimo tego, że możemy zjeść co chcemy, to trzeba trzymać się kilku zasad z nią związanych. Po pierwsze – nie możemy robić sobie dokładek. Po drugie – nie można jeść dwóch królewskich posiłków z rzędu. Oznacza to w praktyce, że jeśli zjedliśmy taki posiłek na obiad w sobotę to kolacja będzie wyglądać standardowo dla trzeciej fazy. Kolejną ucztą możemy uraczyć się dopiero w niedzielny wieczór. Po trzecie – każde z dań uczty królewskiej możemy jeść tylko raz: 1 przestawkę, 1 danie główne, 1 deser i 1 kieliszek wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy czytalam ksiazke ale to dwa lata temu wiecnpamietam najwiecej z pierwszej i drugiej wazy do 3nie dotrwalam korci mnie zeby zrobic sobie 3dni uderzeniowki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis bylam na silowni mialam mega kopa godzina na orbitreku na ciezkim biegu 29 minut wioslarz trzy serie brzuszkow na 30 z 20 kg obciazenia 50 wykrokow z obciazeniem 8 kg czyli 4 na reke.20 minut biegu przeplatane in interwalem czyli sprintem plus dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dzień dobry kobitki co tam słychać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja wstalam dopiero . Robie śniadanie sobie Jak tam Ci dieta idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehHanka
Cześć. Ja dzisiaj drugi dzień na kaszy jaglanej. Wczoraj ćmiła mi głowa i byłam niesamowicie zmęczona, ale głodna nie byłam. Dzisiaj za to czuję jakieś zaparcie. I nie wiem czy dietę kontynuować czy przerwać. Czy macie jakieś doświadczenia z dietą jaglaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dieta póki co bardzo dobrze ;) czuje się super nie jestem Głodna oby tylko efekty były dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk ty w każdej fazie jadłas te bułeczki dukana ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana podziwiam sama sobie ustalasz cwiczenia czy z trenerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Właśnie weszłam na wagę i pokazało 1 kg mniej niż wczoraj :) bardzo się ciesze ;) kg do kg i osiągnę swój cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
dziewczyny jak się zebrałam w sobie to nawet nawet, wczoraj była zupa na obiad i tylko płatki z mlekiem, dziś na śniadanie jaja gotowane na twardo i teraz zamierzam jogobelke zjeść , słodyczami nie nagrzeszyłam :) i powtarzam sobie4 że nie będzie jedzenie mną rządzić i wygram lepsze chudsze życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.......-1,3kg............70,0kg.. ... .......58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-1,2kg............70,8kg. .. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........0,0kg..........88,0kg. .. ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg.........-0,0kg.......83,3kg... . .....60 kg Anya77 25.07.2014........130,0kg.......-1,9kg......122,2kg..... .....99kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,9 kg.......64.1kg .............60kg Agula 28.06.2014.........76kg........-0,2kg...........64,0kg... .. ......63kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,0kg...........74,1kg... ......... .75kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-1kg..........86,2kg..... ...70kg Ula 19.08.2014....70 kg.............-1,5kg... .........68kg...............65 kg HANKA 12.08.2014 ....69kg........-0,0kg......... 63,8kg ......50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
próbowałam się poprawić w tabelce chyba się udało mam nadzieję że nic nie popsułam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Ja dopiero w 2 fazie jadlam bulki. Ale w 1 tez mozna. Ja sobie dzis pozwolilam 2 jablka zjesc ( na dukanie nie mozna) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 gtratulacje oby tak dalej :-D u mnie na sniadanko dwie kanapki z sopocka plus male jabluszko zielone mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Aha musze gdzieś znaleźć te otręby...i dopiero wtedy zacznę je piec ;) może w polskim sklepie będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy masz w Holandii lidla ale jak masz to tam sa. Na półce z płatkami do mleka. Zreszta w każdym sklepie powinnas znaleźć. Tanie bardzo, u mnie np w lidlu 39 centow kosztują. Sa w takim opakowaniu jak mąka i wygladaja jak sprasowane ziarna zbóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Iza mam pytanie... czy na vitalii będziesz podawać swój ubytek kg co piątek czy skasować Cię z tabelki? Kleo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacna Kobitka
Idę pogonic z kosiarka na dwie godziny :-D a wieczorem basen. Mam chyba mały kryzys wagowy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×