Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość czarnula75
Efcyk zazdroscimy Ci tego centymeru z Hong Kongu, nikt takiego nie ma, tylko TY ;) A wiesz, ze ja tez bym zamowila nie wiadomo skad. Juz mialam placic tu notatka, ze przyjdzie w ciagu 15 albo wiecej dzni roboczych. Zrezygnowalam ;) za to bede miec zestaw 3, oczywiscie 3 razy drozszych ale ponoc jutro ;) No i oczywiscie moje cwiczonka ;) jeszcze musze "pospieszyc " meza zeby podlaczycDVD do telewizora, bo zmienialismy TV I biedak nie mial czasu dokonczyc ;), bo mu synio tak pomagal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az za bardzo regularnie ;) 3-5 dziennie. Dzis dopiero 2 razy ale spokojnie 2 posiedzenia jeszcze zalicze. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak się na szybko zamawia ;) Ja mam 2 teraz. Ps. Ja jestem na Dukanie i pije cole light. ( na Dukanie mozna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ćwiczeń to brakuje mi na nie czasu. Pomagam mezowi przyjmowac klientów. Umawiam terminy i w sumie caly dzien siedze. A raczej wtedy gdy syn spi. A wieczorem zwyczajnie nie mam sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk a czym zajmuje się twój mąż ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dziewczyny wrzucaj cie wasze fotki jak wyglądacie ;) niektóre się już kiedyś ujawniły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest informatykiem z zawodu. Zajmuje sie grafiką i takimi d**erelami. Tworzenie stron, jakieś projekty. Nie znam sie na tym ;) pracuje w firmie dla kogoś ale ma tez swoja działalność. Takie jakby 2 prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pracuję w weekendy w salonie VW. Czyli więcej go nie ma jak jest. Wkurza to, ale nie mamy wyjscia i nie moze zrezygnowac ;/ Ja juz swoha wrzucilam wiec u mnie nic sie nie zmienilo. Moze za miesiac wrzuce jak przynajmniej 65kg będzie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balabym sie ducana tzn kiedys tez sie odchudzalam na tej diecie na diecie kapuscianej i innych dziwnych wymyslach. ale jak chcesz chudnij tak dla mnie to za duza katorga itd....Moze twoj organizm nie dziala na ta diete ,ale woda sie mogla zatrzymac.Przeczekaj dwa tyg jak nic nie spadnie ,bo z tego co wiem chudnie sie szybko na tej diecie ,to zmien diete.ALe w ktorej jestes fazie ? bo tam chyba jest jakas faza gdzie waga moze stanac na dluzej jak dobre pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 2 fazie i na tej właśnie waga moze stanac. 70 kg to moja waga sprzed ciąży ktora utrzymywala sie 2 lata przed ciążą. Organizm zapamietal ostatnia wage najmniejsza i sie buntuje. Normalne. Ruszy, tylko trzeba uzbroić sie w cierpliwość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch smaruje mazidłami i owija folią chyvba ze sie opala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka mam serum termoaktywne wyszczuplajace nakladam gruba warstwe kremu, owijam brzuch folia spozywcza, zakladam kozzulke badz bluze, wchodze pod koc na 45min i ,,smaze oponke" tzw.body wrapping :-D x x Efcyk ja dzis sie zmierzylam i mam 3cm mniej :-) x Dzisiaj bylam na shoppingu zakupilam jakies mleczko super ujedrniajace plus serum na lifting piersi-ciekawe jakie bede efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Ci spadlo Iza. Ja sie nieregularnie mierze czyt sporadycznie. A Ty sie mierzysz na czczo? Musze sobie gdzies zapisać. Na początku diety zmierzylam sie i od tamtej pory mi spadlo z brzucha 22cm a z ud 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-) wróciłam z zakupów. Śmieszne bo przed schudnieciem i po kupuje rozmiar 38-40 a dzisiaj spodobala mi się kurtka w mohito ale rozmiar na mnie 42!!!! :-( do 40 się w piersiach nie zapielam... w życiu takiego rozmiaru nie kupilam i żeby po schudnieciu... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacna kobitko juz dawno powinnas sie przyzwyczaic, ze rozmiar rozmiarowi nierowny ;) sa rozne rozmiarowki szykowane do roznych krajow I ja mam w szafie L, ktora jest mniejsza od S innej firmy. Zreszto najwazniejsze jest zeby pozbyc sie walkow, a na metce niech sobie pisze co chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk mierzylam sie popoludniu nie na czczo. drugi raz dzisiaj a ostatnio jakies 2-3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek gratuluje zgubionych centymetrow :) Oby tak dalej Ci szlo :) A mnie dziecko wlasnie nakarmilo ciasteczkiem I to nadziewaznym, nie moglam mu odmowic ;( Na dodatek skonczyla mi sie kawa, znalazlma jakas stara rozpuszczalna ale wygladala podejrzanie I wywalilam. A ja tak lubie popoludniu wypic sobie malutka kawusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula jedno ciacho raz na jakis czas dozwolone :-) ja dzis pozwolilam sobie na piers w panierce malutka bo nie mialam czasu zrobic sobie osobnego obiadku x torcik zrobiony zaraz zapodam zdjecie mojej inwencji tworczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehHanka
a ja dzisiaj się tak wkurzyłam na wagę, ze właśnie wypiłam szklanke cydru i zeżarłam dwa wielkie kawały smażonego, panierowanego dorsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zasadzic Wam kopa w doope? ;) Ja dzis spróbowałam łyżeczkę deseru mojego syna. Wiecej grzechów nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeszyc to ja dopiero jutro bede ;)chyba, ze bedzie lalo to wtedy bede grzecznie cwiczyc na silowni ;) Izulek ja sie pisze na Twoje pysznosci. 1oo lat , duzo zdrowka, radosci, ustraty wielku kg I oczywiscie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo milosci, bo ona powoduje, ze nawet z kg jestesmy lekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elegancki torcik ;) Wszystkiego najlepszego ;) i wytrwałości w dążeniu do celów ;) Czarnula to ja się modle zeby u Ciebie padało. :) a co, taka wredna bede ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;) Ja nie grzesze. Trzeba się wziąć w garść tym bardziej jak waga stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek na forum o odchudzaniu takiego z******tego torcika pokazujesz az slinka cieknie...zaszyfrowana szczerze ci zazdroszcze tego trenera i tych cwiczen ja nie mam jak jechac na silownie dwoje malych dzieci. a bardzo bym chciala triche ujedrnic to cialo mi polecialo ok 14 kg . ile ty juz schudlas? a szczerze to ja nie lubie cwiczyc i niewiem jak sie do tego zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×