Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość slońce16
Zaszyfrowana no właśnie z facetem to jeszcze lepiej co prawda co 2 tydzień tylko byśmy chodzili razem ale zawsze coś ;) Iza to gratulacje ze się pogodził iście oby wszystko dobrze było między wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 raz od czasu jak mieszkam za granica hehe xD horrorów nie ogladam tez bo się boje w nocy. Normalnie chyba nic nie przelkne dziś. Slonce i jak tam? Dajesz radę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Daje jest super póki co ;) niech tylko kg lecą w dół i będzie świetnie a ty jak tam efcyk tez na dukanie teraz czy po prostu MZ ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Ja jak bylam w ciazy to tez mialam koszmary, kiedys nie moglam sie obudzic, dobrze, ze moj maz uslyszal, ze cos sie ze mna dzieje w czasie snu I mnie obudzil. Iza trzymamy kciuki za Twoj zwiazek :) Wczoraj robilam sobie piling kawowy na cialo, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez robie ten pilling kawowy czasem ale nie systematycznie. Jak tam? Ja sobie obiad przygotowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Ja tez chodze na silownie co drugi dzien tam sa ostre cwiczenia i miedzy tymi dniami nie zawsze biegam.To zdecydowanie wystarczy ,bo nie ma co sie przetrenowac,bo zakwasy sa takie,ze zatrzymaja Cie w domu na conajmniej 3 dni. dieta i systematycznosc w cwiczeniach cuda ja tez mieszkam za granicami polski od ponad 7 lat.Ktos tu mi polecal balsamy ujedrniajace avonu dzis bede zamawiac.plus mam rozne nawilzajace balsamy vichy wyszczuplajacy na cellulit, i bio oil na rozstepy :D Wiadomo nie wiem jaki krem cudow nie da ,ale wspomaga cwiczenia i tak sa dla mnie priorytetem. Nikt o wlosach tu nie pisal,ale musze wam cos polecic.Moje wlsosy staly sie strasznie suche po rozjasnianiu kolezanka mi poradzila argan oil ,ale 100 % tu nigdzie nie moglam kupic 100% zamowilam na ebay za 100 ml 8 funtow okolo 39 zl na pl zlotowki.nie wiem jak w pl czy jest dostpeny czy trzeba na allegro zamawiac ,ale mowie wam cuda na patyku powaznie wlosy sa lsniace swieze nie wygladaja juz na suche.o wiele zdrowiej wygladaja.polecam bardzo tyle,ze ja duzo nakladam bo przed kapiela na okolo 20 minut duzo potem myje wlosy nakladam odzywke i jak juz splukam tez nakladam wtedy malo,bo nie mozna przesadzic beda wygladaly na tluste ,trzeba z rozsadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja glowe myje co dziennie.bylam wczoraj na solarium chodzilam tak zawsze srednio raz na dwa tyg,zeby utrzymac opalenizne i nie przesadzic i poszlam wczoraj jak zawsze na 12 minut i sie spalilam ,zapomnialo mi sie,ze nie bylam ponad miesiac nie wiem czemu jakos tak wyszlo. tak wam powiem,ze jak mialam tak od 15 do 25 lat to nie dbalam o siebie jak trzeba,tylko makijaz i wlosy u fryzjeraki ,ale zadnych nie potrzebowalam cudow na wlosy nic ,bo byly ladne.to samo skora nie dbalam nienawidzilam balsamow kremow do twarzy do rak nic nie uzywalam.tylko sie mylam robilam makijaz i czesalam ot moja pielegnacja ciala.A teraz od jakis dwoch lat dbam o skore kupuj****lsamy ,oliwki,kremy do twarzy toniki,jakies maseczki plus wlosy odzywki i szampony jakies dobre dbam tez bardzo o paznokcie a wczesniej aby byly pomalowane bez odzywki nic teraz mam odzywki na paznokcie itd...brwi robie sama nauczylam sie ,bo tu robia na klauna powaznie ciagle mi sie nie podobalo i robie sobie sama plus henne.teraz jeszcze doszla dieta i cwiczenia i naprawde tyle kobieta musi zrobic ,zeby wygladac,tu wlosy,cialo,twarz jak sie ogole to czas na zrobienie brwi jak zrobie brwi to trzeba wlosy zrobic jak zrobie wlosy to znowu cos jeszcze i tak w kolko.ale juz czas 27 lat skonczylam to nie ma co czarowac ,ze balsam be albo krem do twarzy be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Takie życie żeby ładnie wyglądać to trzeba poświęcić czas chociaż nie jestem zwolenniczką takiego nadmiernego przesadzanie co do wyglądu ;) przesadzanie wygląda tandetnie grunt to naturalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ja juz wyroslam z tony taperty jak szlam na impreze :O teraz wszystko robie tak,zeby bylo jak najbardzioej naturalnie z paznokciami lubie sobie poszalec nie robie tipsow ani nic ,nawet nigdy nie mialam,ale lubie miec ladnie pomalowane mam zestaw w domu do robienia hybrydowych paznokci,raz pomaluje i 3 tyg sie trzymaja tyle dobrze,bo na zwyklym co dwa trzy dni musialabym malowac znowu a tak zaoszczedzam czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce zaszyfrowana nie mowi o jakim przesadnym dbaniu o siebie, chodzeniu w mega tapecie kazdego dnia. aleniestety jak teraz nie zaczniesz pilnowac codziennego demakijazu wieczorengo, nakladania kremu na dzien z filtrem nie tylko latem ale przez caly rok, uwierz mi zobaczysz tak po 40 jak wygladaja dziewczyny , ktore to robily a ktore nie ;) Wiecie, ze mi juz niedlugo stuknie 40, zdaje sobie sprawe, ze dla wiekszosci z was jestem bardzo stara baba ale co mi tam ;) Najwyzej nie bedziecie czytac moich wypocin. Rok temu bylismy na wakacach w Polce, wazylam mniej wiecej tyle co teraz. Spotkalam kolezanke z lat licealnych, ostatni raz widzilam ja na rozdaniu swiadectw, jej pierwsze slowa- o matko Ty wygladasz lepeij niz w LO. Mialam bardzo delikatny makijaz, blyszczyk do ust I mascara na rzesach, zrobione paznokcie, jakies sandalki na szpilce ( takie uwielbiam ), spodniczka przed kolana itp. Ale uwierzcie mi, ja jak musialam wybrac miedzy nowym cichem a kremem do twarzy, bo brakowalo kasy zawsze wygrywal kosmetyk. Oczywiscie same kosmetyki nie zrobia cudow, do tego trzeba zdrowa diete no I oczywiscie cwiczenia :) Polozenie maseczki na twarz czy olejkowanie wlosow ( ja uzywam ronzych, zeby wlosy sie nie przyzwyczaily ) nie zajmuje nie wiadomo ile czasu I nie jest jakies drogie. uwierzcie mi, warto nauczyc sie dbac o siebie jak najwczesniej, nie chodzi o jakies extra drogie kosmetyki ale poprostu o systematyczne uzywanie ksometykow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ma racje je tez zmieniam kosmetyki nie musza byc kij wie jakie drogie ,ale liczy sie systematycznosc tak samo jak z dieta i cwiczeniami,zaden krem nie ulepszy nam buzi jak uzyjemy go kilk razy czy jedno opakowanie to trzeba trwac w tym nawilzac ,nawilzac i nawilzac.Ja nigdy w sumie sie nie malowalam co dziennie chodzi o podklad czy puder to na jakies okazje na co dzien tylko krem i mascara ,cos na usta.teraz lato bylo tez malo co podklad jak jakas okazja to jak najbardziej.I na szczescie skre buzi mam ladna ,moze dlatego,ze po mimo,ze kidys o nia nie dbalam to tez jej nie malowalam za bardzo.ale musze miec brwi zrobione to musi byc****aznokcie pomalowane lubie latte albo nawet przezroczyste ,ale czyste i zadbane.Miedzy malowaniem a jak juz pisalam raz na dwa czy trzy tyg zmieniam kolor,bo robie hybrydy.maczam palce w oliwie tak na pol godziny ,zeby je utwardzic.Biore witaminy pije plusza jem zdrowo.zaczynam zmiany na lepsze od srodka ,bo dlaczego mamy pryszcze albo wlosy wypadaja .od diety od tego co jemy od braku witamin itd.....zobaczymy jest w tabelce ile musze schudnac jaka jest moja waga ,wiem ,ze schdne szybciej niz rok,ale skora ona sie jeszcze kurczy i regeneruje nawet do pol roku po schudnieciu,zaczelam na poczatku lipca i obiecalam sobie,ze w rok schudne tyle na ile bede sie czula dobrze i zregeneruje skore,balsamy oliwki itd ,cwiczenia minelo juz okolo 2 miesiace a ja mam jeszcze wiecej motywcji sily i energii.ja juz widze siebie w malej czarnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana wiec zyczmy sobie powodzenia w walce z naszymi kg :) Ty odwalasz naprawde kawal dobrej roboty, ja niestety nie moge sobie pozwolic spedzanie tyle czasu w silowni :( Ale co tam, zajmie mi to wiecej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
O jej co się dzieje ma LENKA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczylam obraz usg imysle blizniaki... a to cholera krwiak przylepiony dopecherzyka wiekszy od niego... mam leki napodtrzymanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde ma Lenka nie ciekawie :// oszczedzaj sie jak tylko możesz. Bedzie dobrze nie przejmuj się. Ja siedzę i zbieram ślinę z podłogi . Zrobilam pierogi ruskie mężowi i tez bym zjadła. . Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
maLENKA musisz sie oszzedzac, ja I 2 moje siostry tez mialysmy niezle tarapaty z ciazami, dlugo by opisywac a kazda ma zdrowe dziecko. Musisz tylko duzo odpoczywac I dbac o siebie Bedzie dobrze, musi byc :) Glowa do gory. Zamarwianie na zapas nie pomoze ani tobie ani dziecku, wiem to z autopsji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie mialam problemu z ciążą ale moja znajoma długo się starała z mężem chyba z 10 lat. Zaszla w ciążę z blizniakami ale jedno dziecko zmarlo w jej łonie. Drugie przeżyło ale musiała w 7 miesiącu rodzic przez cc i dziecko lezalo 2 miesiace w inkubatorze. Jest zdrowe i ma sie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jakie macie sposoby na głód? Tak mnie ssie ze chyba nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wlasnie co robić Posprzatalam właśnie i siedzę i slucham muzyki. A moj mąż je czekoladę. Wykoncze sie chyba. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Współczuję ładnie cie torturuje ze musisz patrzyć jak on je takie smakołyki ;) mój sposób na głód to woda i oglądanie na internecie różnych zdjęć jak ludzie schudli albo czytanie na jakiś forach tak żeby się zmotywować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
A ty LENKA oszczędzaj się i głowa do góry będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
To dobrze efcyk ;) u mnie dobrze dziś juz nie pokazało kg mniej niestety na razie 2 kg tylko mniej od poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×