Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość gość
aha ksylitol 1 lyzeczka 23 kcal ( ja mam takie w pudrze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to raz w tygodniu jak zjesz te kromki do tych sardynek to nic sie nie stanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ma 17 kcal nie 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raz w tygodniu, a tak to jem 1 albo wogole, wole kasze jaglana . gryczana lub makaron czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo ze wprowadzilam w blad, ja mam Stevie. Ona nie ma kalorii. Sorki cos mi sie pomieszalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam stevie ale dla mnie gorzki ma posmak i nie dam rady jej uzywa ca tobie smak odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze byc. Ja tego duzo nie uzywam, czasem do ciast. Ale to jak bylam na Dukanie. Teraz nie slodze nic. Kawe gorzka pije, a herbaty czarnej nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bylam na dukanie, teraz mam problem z koscmi ( musze jesc wapno plus wit d ) , masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mowie ze to po dukanie, ale tak wyszlo ze teraz mam taka diete na mocne kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Watpie ze po Dukanie , chyba ze sie dobrze do diety nie stosowalas ;) Ja mam teraz diete od dietetyczki bo mam podwyzszony cukier. A cwiczysz cos? Masz w ogóle taka możliwość przy swoich problemach z kośćmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopero co sie dowiedzialam. mam osteopenie ( krok przed osteoropoza) musze miec stosowna diete zeby nie wpasc w ostoreopoze ) , nie cwicze;' , biegam duzo chodze i stepper , poki , co , ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do dukana to stosowalam sie do zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. A jakie mialas objawy tej choroby? Slonce ile w tygodniu biegasz? U mnie dzis taka pogoda ze podziwiam tych biegają bez wzgladu na pogode. Masakra, pada i wieje strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem z kregoslupem bolaly mnie nogi ( stopy) no i lekarz dal mi skierowanie na badanie kosci no i wyszlo mi ze mam rozrzedzona kosc, , ( to jest do wyleczenia ) zazaywam wapno plus wita d no i ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie stadium przed ostoreopoza ) na szczescie da sie wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze ze da sie wyleczyc. ;) a napisz cos o sobie, z jakiej wagi startujesz, swoj cel i ile udalo Ci sie zrzucic w jakim czasie. Moze przylaczysz sie do nas ? :) bedzie Ci razniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwe sie pozniej, bo jade na zakupy, ( maz czeka juz w samochodzie) :) a ja sie zasiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Wlasnie popijam czarna, gorzka kawusie, czyli taka jak lubie :) Wczoraj niestety nie bylo jak cwiczyc, byly tylko przysiady I spacer z wozkiem. Ale pospacerwalimy po pagorkach, ze czulam sie jak po silowni ;) Gosciu, sprboj nasion chia, maja duzo wapania. Efcyk, strona dla Ciebie 999http://polki.pl/zdrowie_i_psychologia_cukrzyca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej ;) ja dziś byłam na zakupach i dopiero co wróciłam kupiłam trochę fajnych ciuszków ;) a wieczorkiem mój ukochany basenik nawet mam swoje ćwiczenia które zawsze ćwiczę na basenie tak z 20 minut później znowu pływam sobie i znowu ćwiczę ;) efcyk co do biegania to biegam tak z 3 razy w tygodniu, 2 raxy w tygodniu basen i w domu sobie ćwiczę rano ;) no i w zupełności mi wystarcza waga ładnie spada póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarnula, dziekuje:) ale teraz mam dylemat bo sa rozne rodzaje, i rozne ceny , ceny nawet 20zl roznicy za kg, ktore beda te dobre? moze wiesz? wrocilam z zakupow wpadlam na chwilke, nie wiem ile waze dokladnie, zwaze sie w sobote, ale nie mam nadwagi , tylko mam z brzuchem problem , tzw opona ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, niestety nie moge Ci pomoc. Nie miszkam w POlsce I nie wiem co jest dostepne na polskim rynku. Sama jestem nowicjuszka w tym temacie. Wczoraj czytalam o zaletach tych nasion, poszperalam w necie, Amerykanie bardzo sobie chwala ta roslinke. maz jechal wieczorkiem do sklepu wiec poprosilam,zeby mi kupil. Jakie byly w sklepie takie mi kupil. Moze poszperaj w necie, jaki rodzaj Polacy lubia, ja mysle, ze co nie kupisz to I tak bedzie bardzo dobre. nadaj sobie jakis nick I pisz z name o swoim dietkowaniu, cwiczeniach itp Slonce, ale Ci zazdroszcze, ze mozesz sobie tak cwiczyc. Ale nic, ochowam jeszcze troche mojego kurczaczka I bede miec wiecej czasu dla siebie. Na razie "krade troche czasu " ile moge na cwiczonka. I tak jesem o krok dalej o tych siedzacych na kanapie I marudzacych, ze nia maja jak dbac o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, na Twoja przypadlosc tez sa bardzo dobre nasiona sezamu. Tez pokojnie mozesz dodawac po lyzce do jogurtu, platkow sniadanowych czy salatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No grunt ze coś robisz poza tym ty to już jesteś na końcu celu ;) także nie masz co się przejmować kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slonce a ile biegasz dziennie? Chodzi mi o czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki rowniez wrocilam z shoppingu dzis tylko kosmetyki i bialko kupilam :) mam juz dosc szczerze powiedziawszy trzeci dzien z rzedu latanie po sklepach jutro siostra juz wyjezdza wiec bede miec dla was wiecej czasu x znalazlam moj stary aerobic heheh moze jutro uda mi sie pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Gosc biegam godzine dziennie ;) wcześniej biegalam nawet półtora ale zbyt czasochłonne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz po basenie standardowo 3 godzinki i czuje się świetnie ;) pocwiczylam, popływalam, zrelaksowalam się normalnie cudownie ;) jeszcze był aerobik w wodzie to popatrzyłam sobie ćwiczenia i ćwiczyłam razem z nimi ;) oglądane jeszcze rolnik szuka żony i idę spać do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Napalilam sie na serial "rolnik szuka zony" myslalam ze w tv leci a Ty pewnie na jakiejś stronie ogladasz. ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Ja sie nie moge przemoc na ten basen.Za gruba jeszcze jestem nawet nie wiem jaki stroj kapielowy mialabym kupic/A tak kocham plywac :( gdybym miala wiecej odwagi to bym co dziennie plywala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×