Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość zaszyfrowana87
Czesc dziewczyny chwile sie nie odzywalam ,depresja sresja jakos tak nic mi sie nie chce.Poprawilam sobie dzis chumor zakupami a raczej dobilam :P zamiast stanika o misce D kupilam dzis 4 o misce B cyckow juz nie mam hehe :P co do diety jest ok chociaz wczoarj zjadlam mala pizze :D ,ale jest spoko waga schodzi wolniej,ale schodzi.Jutro ide na silownie ,solarium potem jade na liposukcje ultradzwiekowa kolezanka mnie namowila.Jest mega promocja i podobno efekty tez fajne.a w poniedzialek na zumbe ide tez mnie kolezanka namowila zobaczymy czy sie nie zabije.Co do wagi podam jutro ,bo bede sie wazyc rano jak zawsze w niedziele :) trzymajcie sie i gratulacje efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D ja juz po imprezce :) od 7 rano dom ogarnialam hehe :D o 2:30 skonczylismy takze za dlugo nie pospalam. wlasnie popijam jogurt naturalny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz trzecia noc z rzedu zarwana padam na pyszczek x zapomnialam calkowicie ze sie zegarek przestawia,tak sie skolowalam ze nie wiem o ktorej zjadlam sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie dzis objadlam na sniadanie z 900 kcal do tej pory buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, nie wazne ile spalas ale czy impreza sie udala ;) Ja wczoraj uleglam ciasteczku do kawy ( jerzyk ) ale za to bylo duzo chodzenia, caly zestaw callanetics - oczywiscie brakuje jeszcze duzo do poprawnosci cwiczen, oraz hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :d co tam robicie ciekawego ? hej Justys :D ja ogladam "Chlopakow do wziecia" . nudna ta niedziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak to jest? Na tygodniu probujemy zlapac wlasny cien ( ja przynajmniej tak mam ) a w niedziele zamiast sie relaksowac to czlowiekowi jest glupio, ze taki leniwy ;) Moje dziecko na tygodniu nie chce spac w dzien a w niedziele z tatusiem rozespal sie jak nie moj synio. Za to posiedzialam sobie na balkonie I "lapalam" jesienne, sloneczne promienie. Po wczorajszych cwieczeniach mam takie zakwasy, ze dzis mnie nikt nie namowi na cwiczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam filmy na necie do wieczorka pozniej kapanie i lulanie malego no a teraz jak widac pobudka :-/ o 9 mam gin endo w koncu ciekawa jestem co mi powie i czy dostane jakies leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce zapraszamy Cię na vitalie. Mamy tam swoją zamkniętą grupę gdzie nikt z zewnątrz nie widzi tego co piszemy. Poznałysmy się z dziewczynami, wklejamy zdjęcia. Jest tam Eva, ACRI, Czarnula, iza, efcyk, mała jo, justyna i pozostałe dziewczyny tylko Ciebie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zaproszenie. moze po krotce opisze moja sytuacje. bylam w ciazy, niestety stracilam ja w dosc wysokim stadium. przytylam oczywiscie w ciazy ale po stracie bylo gorzej. zaczelam sie zajadac slodyczami, i wszystkim co kaloryczne. i tak dobilam do ponad 70kg,,, a mam 159cm wzrostu... postanowilam cos ze soba zrobic, dlatego tu jestem... od dzis zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wsparcie. Juz nie wiem, jak mam sobie poradzić, wszystko mnie dobija... chce zacząć na nowo żyć i zapomnieć o tym koszmarze, który przeżyłam przez ostatni rok... ;( Przepraszam, ze tak marudze, ale przez to wszystko mam depresje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam diete od dietetyczki poniewaz mam podwyzszony cukier. Wczesniej Dukan. Diete mam rozpisana specjalnie dla mnie, ale niestety jest w jezyku niemieckim (mieszkam w Niemczech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 90
Cześć dziewczyny, Izulek skąd wiedziałaś że czytam was , prawdę powiedziawszy zajrzałam dopiero dziś , jeśli chodzi o moją wagę to cóż nie spadła niestety i to moja wina dziś mija dokładnie czwarty dzień kiedy liczę każdą kalorię czy wytrwam i ile wytrwam nie wiem , nie wpisuję się do was bo wstyd mi zaczynać po raz enty ogólnie to jestem teraz zaganiana, plucha na dworze dziecko choruje , ja latam po specjalistach od hormonów , nie mam już neta w domu ( brak zasięgu nieopłacane )tylko w pracy mi pozostał ot tak leci . gratuluje wam dziewczyny kolejnych spadków powoli doczytam wcześniejsze strony . miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk bylam u ginekologa endokrynologa narazie nic nie wiadomo,dostalam skierowanie z moim do poradni leczenia nieplodnosci i skierowanie do szpitala na grudzien :-/ x mala mi ja zdrowo sie odzywiam w wiekszosci ;-) jestem na diecie 1500kcal x ja90 ja wszystko wiem :-D musisz sie zebrac sama w sobie i pojdzie jak z platka hihhi ja tez czasem polegne z dieta ale zaraz po tym wracam na wlasciwe tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk w Niemczech mieszkasz? ja tez....,,, a mozna wiedziec w jakiej mniej wiecej miejscowosci? ja w Sulingen, to jest na poludniu Niemiec.... mieszkam tam od niedawna, okolo pol roku. ja tez jestem na 1500 kcal. od dzisiaj zaczelam. mam nadzieje ze mi sie uda wytrwac ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
wyobraźcie sobie laski że na tej mojej zafajdanej wsi testowałam już trzech operatorów neta i żaden nie ma dobrego ściągu masakrrrrra. aż mi się żreć odechciało od tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×