Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Pokrecilam sobie na hh 20min. Szkoda ze mnie tak brzuch boli bo maly spi a ja opanowalam czytanie na telefonie forum kafe i krecenie jednocześnie ;) wiec sie nie nudze kręcąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz po bieganiu ;) normalnie czuje się jak kon po westernie ;) podkręcić am sobie tempo i jak zawsze 300 kcal spalalam na dystansie 5 km tak dzisiaj to były 3 km ;) zrobiłam tylko 5 km ale wyglądam gorzej niż jak biegałam półtorej godziny ;) grunt ze pobiegalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się forum zacielo. Iza juz pewnie jedzie do UK ;) U mnie z racji @ pewnie nie będzie jutro dużego spadku. Ale szczerze to nie wiem jak sytuacja z waga bo od zjedzenia tego nieszczęsnego kebaba się nie wazylam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk podziwiam ja ostatnio chciałam kupić sobie heh ale stwierdziłam ze i tak nigdy nie umiałam nim kręcić i ze się chyba nie nauczę...chociaż kto wie może mnie pokusi ;) a kupiłam sobie ostatnio ciężarki do ćwiczeń chyba mają po półtora kg i myślałam z nimi biegać no i spódniczko spodenki kupiłam do biegania dziś był ich pierwszy raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nigdy nie umialam nawet za dzieciaka ;) a ja Ci zazdroszczę ze biegasz, jakbym miala możliwość to też bym biegala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Czarnulcia nie nadążam za Wami bo co chwila zakladacie nowe tematy sądząc ze to pomoże w zacinaniu się cafe :-) to nie działa. Wystarczy odczekać parę minut, wejść za jakiś czas i oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, fakt jak nam sie cafeteria mocno zacina to "zabieramy zabawki " I idziemy w inne miejsce, ale zawsze zostawiamy wiadomosc gdzie jestesmy :) Nie trudno nas znalesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pamięć dzieuszki Jestem juz prawie przed DE (Efcyk szykuj kawę) heheh Cieszę się ze motywacja wzrasta Ja dziś bez podjadania heh aż się dziwnie czuje Czarnula oczywiście ze będę walczyć @w końcu przyszła dziś wiec zabieram się ostro za mazidla heheheh Trochę mi przykro ale pocieszam się tym ze pierw schudne a potem dzieci będą heheh Pozdrawiam was wszystkie radosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Ja dopiero Was poznaje więc mam troszkę kłopot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza może w UK poznasz kogoś fajnego to i dzieciaki będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek, po malu I Ty poznasz swojego "ksiecia z bajki" I bedziesz miec sliczne bobaski ;) Za dlugie czekanie dobre sniadanie, znam to z autopsji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, po malu poznasz z kazda z nas :) Ja tez dolaczylam do dziewczyn gdy one juz sie" dobrze znaly" I zgubily troche kg wspolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Pisze z Wami na 2 tematach. Fajnie ze można odchudzac się w grupie, dodajecie mi otuchy i motywacji, w grupie raźniej chudnac :-) to moje pierwsze odchudzanie i brak mi doświadczenia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula dasz rade ;) napisz cos o sobie, jaka masz wage wzrost itp bo chyba nic nie pisalas na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.......-1,2kg............72,2kg.. ... .......58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-1,0kg............72,2kg. .. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-0,1kg..........87,0kg. .. ........70kg ma LENKA 4.08.2014...........59kg............-0.4 kg.........57,6 kg.. ...... 50kg AGATA 84 01.07.2014 .......120.5 kg ..... - 0.0 kg .... 107.8 kg ..... ....99 kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg.........-0,0kg.......83,3kg... . .....60 kg Anya77 25.07.2014........130,0kg.......-0,9kg......124,1kg..... .....99kg czarnula75 03.08.2014 ........67.6 kg ....-1,2 kg.......65.kg .............60 kg Agula 28.06.2014.........76kg........-0,9kg...........64,4kg... .. ......60 kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,4kg...........81,4 kg...........75 kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,4kg...........75.5kg... ......... .75kg Siaka82 18.08.2014.......81,5kg.......-0,0kg.......... Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0kg..........88,9kg..... .........70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0kg..........88,9kg..... .........70kg p3r3lci4 20.08.2014..... 125,6kg...... -2kg...........123,6kg.............100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna niech sie dopisze bo nie moglam skopiowac tabelki bo mi uznalo jej wpis za spam. sorki za smiecienie na forum ale musialam sprawdzic czemu mi to za spam uznawalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytowalam posty z urywkami tabelki zeby nikt sie nie pomylil z kopiowaniem i wstawilam usmieszki, pisze to zeby nikt nie pomyslal ze jakas walnieta jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk ja wczesniej probowalam wkleic tabelke ale mi nie pozwolono, ze to niby spam. Wiec docznie tabelka jest czasami spam a czasami nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Efcyk pisałam na innym temacie. Mam 165cm wzrostu, 2 tyg temu ważyłam 70kg, a mam 36 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Docelowo na razie chce zrzucić 5kg, potem drugie 5 :-) Nie wiem co jeszcze napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile osob jutro sie wpisze do tableki. U mnie kiepsko dzis z dieta, nie bylo swiatla I nie moglam ugotowac obiadu. Maz po drodze wstapil do sklepu, dorosli sushi a synio kurczak. Mam nadzieje, ze brzdac pojdzie spac to pocwicze troche :) Ostatnio bardzo walczy ze spaniem, szkoda mu czasu na dodatek cos mu nosek "przepuszcza" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Czarnulko ja na razie nie podejmuje się grzebania w tabelce. Podam Wam moja wagę to możecie mnie dopisać Szkoda ze mały ma katarek, pogoda już nie rozpieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×