Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze prawi

Polecane posty

Gość gość
Haha dns pewnie podobna jak Led i wredna :P serio sama patologia tu przesiaduje i próbuje sobie ego podwyższyć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta bluza dresowa do pasa,dżinsowe dzwony i adidasy:O oł nołłł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tamtym forum siedziałam kilka lat temu ponieważ rozmawiałam ze znajomymi. A że ktoś się przyczepił i zaczął wypisywać jakieś bzdury to już na to nie mam wpływu. A odnosnie tego zdjęcia oblesnego to koleś za każdym razem kiedy jakaś dziewczyna olała jego "zaloty" wrzucałem je na forum z nickiem tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tamtym forum kafe wydaje się być kwintesencją kultury:) a myślałam,że tu jest dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wpisy jeszcze z zeszłego roku :p A co z ta próchnica i niby zdrowymi zębami dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego jeśli nawet sprzed 4 lat?I tak nawet wtedy już nikt nie zakładał takich łachów:O a bluzeczka podróba LV też wymiata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jakiego ma znajomego dentystę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra skończcie już bo laska wpadnie w jakas depresje czy coś. Wredna dobra rada: Nie pisz juz nic więcej. Stwórz sobie nowy nick za jakiś czas jak potrzebujesz pisac tu na kafe i tworzyć wirtualne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był to jeden z nielicznych, fajnych topików na kafe, gdzie zamiast pomyj można było przeczytać coś miłego. Za chwilę, tak jak pozostałe topiki o TejWrednej, może zniknąć. Mam propozycję, TaWredna, skoro już musisz się uzewnętrzniać i wyjaśniać teraz swoje kafeteryjne fantazje to czy możesz to robić gdzieś indziej i zabrać ze sobą zainteresowane pomarańcze? Załóżcie sobie jeszcze jeden topik o Wrednej, nie zgłaszajcie go do usunięcia, po prostu, zadawajcie pytania, ona będzie odpowiadać i tłumaczyć i wszyscy zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesuuuuu...na tamtym forum ona grozi jakiemuś kolesiowi,ze ujawni publicznie fotki jak jego była laska cyt."o/p/i/e/r/d/a/l/a" mu loda:O o matko jak ona tam przeklina i z jakim patologicznym towarzystwem się zadaje:O A tu ą,ę,bułkę przez bibułkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głoopia dwulicowa sucz, na brak argumentów stwierdza że spada z tematu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest kazda niebieska zrozumcie to w końcu żadna fajna mama nie będzie tu przesiadywała non stop i opisywała swojego cudownego kolorowego zycia.a one mogą pisać co chcą bo wydaje im się ze nikt ich nie rozpozna.na przykładzie Wrednej właśnie widac :) ehhh a zaczelo sie od Lilki z Bonifratow :) i po co Ci to bylo idiotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo głupia... robiła się na super mamę.. wyszła latawica z patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi z led? bo sie to pojawia stale. tez ktos ujawnil jej dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lidka
Nareszcie. Bo to nie temat o niej ani o pustakach, które oceniają człowieka po wyglądzie, ciuchach. Moje typy: olaboga13, shug averty, zorjana, esen, tawredna. Kolejność nieprzypadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z lipiec 2013
Esen, olaboga13, bahati. U mnie kolejność również nieprzypadkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuja mnie niczyje dane, w sensie nie chce wiedziec, kto kim jest w realu. zastanawiam sie tylko, jakim cudem na kafe ujawniane sa dane roznych osob. bo ani to forum regionalne, ani branzowe, to ciezko kogos poznac od tak sobie, bo pisze, ze rodzil gdzies i ma 2 dzieci ;). cos to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.09.01 Ciągle pojawiają się tu tematy obrażające inne forumowiczki. Od daga jagi, poprzez led do dns i inne. A ja Wam powiem kogo najbardziej tu sobie cenię za kulturalne odpowiedzi i mądre rady. Szacun wg miejsc dla:1) erce2) olaboga133) TaWredna (byłaby na drugim, gdyby nie bezsensowne wciąganie się w słowne potyczki). X Tu autorka. Chciałam przypomnieć o czym jest ten temat. Dziękuję tym, które się wypowiedziały na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.10.14 to autorka. Jako że erce nie ma (choć czuję nosem, że to jest teraz mMartha) a Ta Wredna wciąż się wdaje w pyskówki (infantylność ...) to na placu boju pozostaje tylko olaboga13. Dlaczego? Już argumentuję. Jest wykształcona pedagogicznie i jeszcze coś tam z prawem, ale nigdy się nie wymądrza, tylko udziela normalnych rad. Cennych często rad. A jak się pomyli to przeprasza. Fajnie spędza czas z dzieckiem, ale też przyznaje się, że trochę czasu marnuje na cafe, bo ją wciągnęło. Nie jest szurniętą eco mamą ani tym bardziej biedaczką, ale nie ma w domu telewizora ani komputera z wyboru. Nie ściemnia, że zajmowanie się dzieckiem to ciężka praca, tylko otwaecie mówi, że urlop macierzyński to urlop i że pracując nie miałaby tyle czasu dla siebie co teraz. jak ktoś ją zdemaskowął na wątku nt. czy rozpoznaliście tu swoich znajomych to się nie wyparła, tylko przyznała. hh29 zarzuciała brak klasy  hehe otóż to  Ok, zatem podbijamy... kto z cafe wg Was dobrze prawi...? X Ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze prawi.. a zachwalajcie sobie tą patologię :D macie super doradców... k****iszony i biedota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olaboga13 2014.10.18 Ehh, Sulimira. Szczerze mówiąc ja też czuję się lepsza od wielu osób tu piszących (choć akurat z Twoimi poglądami nie do końca się zgadzam). Kretynizm na tym forum sięga zenitu. Można sobie już i tak znakomity humor jeszcze bardziej poprawić. Ps. Podoba mi się, że masz swoje zdanie i że go bronisz. Ale czy nie szkoda Twojego czasu dla ludzi, którzy są ograniczeni? X WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaraz Olaboga13 zniknie z forum i pojawi się zaraz z nowym nickiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrzućcie linka do tego zdjęcia wrednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Sulimirę i olaboga13. Ja np. Czuję się lepsza od gościa powyżej z 10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olaboga13 dziś Wchodziłam na forum w celu poszukiwania oraz udzielania rad. Uważam, że jestem osobą, która nieźle daje sobie radę z byciem kobietą, żoną, matką, przyjaciółką, bez zbędnych fanfarów. Nie czułam się lepsza od nikogo. Z czasem zaczęłam wchodzić na takie wątki jak ten. .. Po co? chyba właśnie po to, żeby poczuć się lepszą. By pośmiać się z cudzej głupoty. Starałam się w takich tematach za dużo nie udzielać. W końcu to dział o macierzyństwie a nie przepychanki z głupoty. Nie ziębiły mnie ani nie grzały tematy, w których ktoś mnie ganił czy chwalił. Nie ukrywam, że kafe mnie wciągnęło - wchodziłam kiedy dziecko spało, kiedy jechaliśmy gdzieś tramwajem czy pociągiem. I coraz częściej czułam się lepsza... nigdzie nie można się tak dowartościować jak tu, gdzie można czytać jak bardzo na siebie naskakujęcie, jak bardzo jesteście próżne i ograniczone w swoim myśleniu. Jednak nie spodziewałam się aż takiego przegięcia. Po "aferze" z wredną uważam, że niektóre z Was są gorsze nie tylko ze względu na większą głupotę ale przede wszystkim ze względu na panującą w Waszych umysłach znieczulicę, brak moralności i wyobraźni. Pozdrawiam X Tu autorka. Podyskutujmy o tym. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wpisy na tym całym forum hip-hop są masakryczne. Jak tam ludzie wredną z gównem mieszają, jej męża, dzieci, prywatne zdjęcia wstawiają - masakra. Obrzydliwe tamto jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×