Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avinione

tesciowa chce wziasc moja 2 miesięczną coreczke do siebie na noc

Polecane posty

Gość gość
GOSCIANNO kolana już nie łamią???? Autorka stworzyła fajną kochającą rodzinę ale tylko dlatego że dostała za męza dobrze wychowanego faceta który spełnia sie jako mąz i ojcie i odwzajemnia uczucie do żony i kocha dziecko. A kto go wychowuje faceta na porządnego człowieka z wzorami????byście były szczęsliwe Te okrutne znienawidzone przez was wredne teściowe!!!!! i szczekaj dalej tym ryjem z...o ,bo na pewno na tym nie poprzestaniesz ,a rozumek masz wielkości mrówki za to co innego urosło. No comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka stworzyła fajną kochającą rodzinę ale tylko dlatego że dostała za męza dobrze wychowanego faceta który spełnia sie jako mąz i ojcie i odwzajemnia uczuc do żony i kocha dziecko x x no to na pewno tylko i włącznie zasługa męża autorki, bo przecież autorka żadnych wartoości do rodziny nie wnosi :o żenujące podejście. pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga, i gdyby autorka byla jakąś nadąsaną lalą która ma wszystko w doopie to nawet dobre wychowanie męża by nie pomogło... Mamy swoim tesciowym pomnik wystawić za wychowanie naszych mężów? bez przesady... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 20:27 haha twoim zdaniem stworzenie szczesliwej rodziny to tylko i włącznie zasluga faceta?????? hahahah zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? Jak teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka juz dawno sobie stąd poszła jak wyszło kim jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tesc go wychował na porzadnego a teściowa głupia krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czytaj tumanie ze zrozumieniem tekst a pózniej dyskutuj. Gdyby był facet złym człowiekiem a autorka z wyżyn z wszystkimi pozytywnymi cechami czy taki związek mógłby przetrwać. Czy faceta wychował teść czy teściowa nieistotne,ważnym jest dom z jakiego się wywodzi z wszystkimi wartościami. Mówimy o stworzeniu przez autorkę rodziny,wiemy zakładając że spełnia ona wszystkie warunki ale tez trzeba podkreślić zasługi rodziców faceta który został dobrze wychowany.Tyle i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś glupia to jestes ty i zle wychowana,cuchnie na km od ciebie patologią.Zadna normalna kobieta nie powie o drugiej starszej o pokolenie "głupia krowa" debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jakieś prymitywne dziewoje się wypowiadają.A co wy sobie wyobrażacie że wasi męzowie którzy dają wam stabilizację życiową,szczęscie,miłośc i szacunek to znależli te cechy na ulicy??? Przecież to często zasługa domu w jakim zostali wychowani.Wzorce panujące między ich rodzicami,dziadkami.Dziecko jest jak gąbka,chłonie zasady,rodzice tez nad tym pracują by kiedyś byli dobrymi mężami i ojcami.Uczą odpowiedzialności,zaradności. Jakim trzeba być prymitywem żeby tego nie rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moraliści. Tacy to w życiu są pierwsi po kopania dołków pod innymi. Niezły wątek. Pracę naukową można napisać o skrzywionych poglądach nt. relacji rodzinnych. Co wy ludzie macie w głowach? Przecież jak młodzi się żenią, to stają się dla siebie najważniejszą rodziną. Rodzina pochodzenia jest ważna, ale zostaje na drugim planie. Jak ktoś pępowiny nie potrafi zerwać i jest ciągle zależny od rodziców, to znaczy że nie jest dojrzałym człowiekiem. Jak teściowie żyją życiem swoich dorosłych dzieci, tzn, że chyba musza ze swoim życiem zrobić porządek i zająć się sobą. Jak sobie dają wejść na głowę - też głupio robią. Matka i ojciec wtedy mogą być z siebie dumni, gdy wychowają mądre, niezależne osoby, a nie maminsynków i wieczne córeczki tatusia. Poza tym rodzice nie są jedynymi, którzy wychowują dzieci. Sami przecież wskazujecie rolę teściów/dziadków. A szkoła, do której chodzi się od wczesnego dzieciństwa? A rówieśnicy? Środowisko? wrodzone cechy charakteru? Czy z patologicznych środowisk sami przestępcy wychodzą? A z super rodzin same kryształy? Zachęcam do odrobiny refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zasluga teściów
Mojego męża rodzice pili i go bili. To ze mam teraz dobrego męża to zasluga jego samego ze taki chce byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś GOSCIANNO do kościoła też chodzą ci najgorsi bo ci lepsi to mądrzejści i im ciemnoty nikt nie wciśnie???? mylę się może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu ignorantów biegającyc do kościoła w byle okazję i hipokrytów zarazem. Najbardziej śmieszy mnie jak z ust takiego delikwenta pada słowo" lesba" albo "pedał", albo że Lis to szmata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie zasluga teściów dziś Mojego męża rodzice pili i go bili. To ze mam teraz dobrego męża to zasluga jego samego ze taki chce byc" dokładnie, mój mąż też z takiej rodziny pochodzi... nie ma nawet szkoły, nie chodzi do kościoła, spłaca po rodzicach długi, i może dlatego to najlepszy człowiek, jakiego spotkałam:) wspaniały ojciec, mąż i przyjaciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest w domu samotnej matki bo rodzina ja pogonila. I co sąsiadka oplacalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani wyżej: chciałabyś :) ależ z ciebie zazdrosna krowa, już wszzystkie kudły sobie wyrwałąś z tej zgryzoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane teściowe! Niestety, za wychowanie dzieci jeszcze żywcem do nieba nie biorą. Nawet oklasków i uścisku dłoni prezesa nie dostaniemy. Urodzenie i wychowanie potomstwa, to najzwyklejsza rzecz na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ktoś tu obrabia tyłek. I to nawet nie własnej rodzinie, ale obcym. Innych to łatwo potępiać, a samemu być w porządku - niestety nie każdemu się udaje. Brak charakteru człowieczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ta" gość dziś "Up" gość dziś "I co" Ta dzisiejsza młodzież, to prostego zdania nie potrafi dziś sklecić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka jest w domu samotnej matki bo rodzina ja pogonila. I co sąsiadka oplacalo sie? hah tak w domu samotnej matki:)Malo tego wyrzekli sie mnie na amen :) ło matko cóż ja teraz mam począć?toż to kafeteria zniszczyła me życie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz zj****a stopkę nic dziwnego ze ci rodzina po lbie n*******la pretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wyżej słownictwo pierwsza klasa a takie zachowania rodziny to chyba znasz z autopsji co?:) Na to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Uważaj,to nie znaczy że kiedyś nie zacznie pić i ciebie bić.To geny kochana i to wyjdzie wcześniej czy póżniej.Teraz jest młody,zobaczysz co może się dziać czego ci nie życzę.Znam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avinione dziś nie zrobią ci krzywdy bo ty ze swoją mamuśką stanowicie taki duet że dacie radę innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj Uważaj,to nie znaczy że kiedyś nie zacznie pić i ciebie bić.To geny kochana i to wyjdzie wcześniej czy póżniej.Teraz jest młody,zobaczysz co może się dziać czego ci nie życzę.Znam takie przypadki." Wszystko może się zdarzyć... człowiek nie zna dobrze siebie, a co dopiero innych ludzi... ja również znam przypadki, gdzie facet z tzw. dobrej rodziny, a towar wadliwy. A ci co mają nadgorliwe matki to towar wadliwy szczególnie. Wystarczy sie rozejrzeć dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest, ze takie avinione sie rozmnazaja, powielaja swoje geny i szykuja nastepne pokolenie debili :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację,taka sobie avinione chowa swojego potomka który kiedyś będzie jeżdził po grzbiecie następnej tesciowej rownieśnicy swojej mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×