Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avinione

tesciowa chce wziasc moja 2 miesięczną coreczke do siebie na noc

Polecane posty

Gość lambadziara 2000
Autorka to Marta Radwańska,mieszka w Oleśnicy,ma męża,córkę,skonczyla technologie chemiczna na Politechnice Wroclawskiej.jest średniego wzrostu szczupla brunetką.ma fajnego męża który pracuje we Wrocławiu ona zdaje sie przed macierzyńskim również pracowala we Wrocławiu w jakiejs firmie jako specjalista.nie wiem w jakiej bo nie ma fb wiec ciezko mi stwierdzic. i co autoreczko nadal będziesz taka cwana,myslisz ze nikt cię tu nie rozpoznal po twoich wpisach,stopka cię wydala akurat to nie bylo trudne,teraz możecie temacik przekazac w ręce teściowej i mężulka autorki,albo moze ja to zrobie pierwszy raz udalo mi sie kogoś tu rozpoznać i to do tego taaaki temat perelka.oj pewnie niedlugo będzie rozwód haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj takiej pewności nie ma i być może teściowa tego nie robi,ale na 100% pewnym jest ze to synowa obrabia zad teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj takiej pewności nie ma i być może teściowa tego nie robi,ale na 100% pewnym jest ze to synowa obrabia zad teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha i Martusia została zinwigilowana.A mówiłam że tutaj nie ma anonimowych i nie warto pisać o swojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj będzie będzie sie dzialo,będzie zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARTA i jak tam z tą teściową,nadal chce wnusię na noc???? co tak zamilkłaś?ciesz się ,bo jest z czego, odnalazła cię bystra znajoma i to po głupiej stopce:) Teraz może być tylko wpis"uprzejmie donoszę" i ukochany mąż otworzy oczy a teściowa zaleje się łzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak umilkla raptem :D Heheheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściera zamknij swoj cuchnacy brudnym mopem ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze zamilkłam bo z dnem dyskutować nie Bede :) tak tak gosciu z 18:54 mow mi tak jeszcze,maz otworzy oczy,tesciowa zaleje sie lzami a ja mam z was niezly kabaret bo łykacie wszystko jak młode pelikany :) naiwniaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avinione dziś Dnem to ty jesteś,bo osoba na poziomie nie obrabia d**y matce .ukochanego męża.Na twoim miejscu to bym sie schowała w kąt nie nie podnosiła głosu,ale cóz tak właśnie zachowują się rasowe żmije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za prymitywy sie tu wypowiadają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie pomarańczki, przetrzepalam caly temat w poszukiwaniu postow gdzie autorka jak wy to nazwaliście obrabia d**e matce ukochanego męża i procz opisania problemu nigdzie nie widzę zeby autorka pisala cos obraźliwego na swoja tesciowa wręcz przeciwnie napotykam posty w których pisze ze tesciowa to fajna babka przed 50,ze kocha swoja wnuczkę,ze maja dobry kontakt,ze nawzajem sobie pomagają i moglabym wymieniać i wymieniać...jesli nawet ten temat trafilby w ręce teściowej czy teścia to raczej nikt by nie mogl wyciagnac z tego żadnych konsekwencji a juz na pewno nie maz autorki bo o nim pisze w samych superlatywach.O co wam chodzi wiec gnidy parszywe?wklejcie tu chociaz jeden post obraźliwy dla teściowej!!!!ja takiego nie znalazlam a to ze avinione zamiescila taki temat widocznie miala taka potrzebe bo dla mnie to byl by ciężki temat gdyby tesciowa zadala ode mnie mojej 2 miesięcznej corko na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Drogie pomarańczki..... O co wam chodzi wiec gnidy parszywe? To zdecyduj się...drogie ?czy parszywe? bu ha ha ha ha hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś avinione tylko winni się tłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak niektórym sie w glowce nie mieści ze mozna poprzeć autorkę, jednak w tym przypadku to nic dziwnego ani nadzwyczajnego bo autorka nic zlego nie pisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy zapewne kochacie swoje teściowe i złego słowa nie powiecie. Nie obrabiacie d**y mezom tesciom......bo jak tak mozna :-P albo udajecie jakie to fajne jesteście albo macie po 13 lat i g****o wiecie o posiadaniu rodziny. Bo chłopak 17 letni z piwem i fajkiem was nie nauczy. Bardziej na waszym miejscu bym sie wstydzila jak macie dzieci. Wstyd tak sie odnosić i wpieprzac w czyjeś prywatne sprawy. Ale wpieprzaja sie te co zycia własnego nie mają. A autorka niech nie pisze Wszystkiego o sobie to nie narazi sie na nie przyjemności. Mnie tez kiedys ponoć jedna tu rozgryzla byla tak tepa ze szkoda gadać. A chcialam uzyskać porady do problemu u dziecka. Podawalam nie swoje dane, zmienialam imiona, płeć dziecka, wiek, a ona oczywiście rozgryzla :-D laski wprowadzają zamęt i robią prowokacje i z was sie śmieją. Ja wtedy im przytaknelam bo glupim sie przytakuje( miały frajdę ze prawda ponoc wyszla na jaw i ze tak mi sie oberwalo) a ja wszystko zmyslilam oprócz problemu, i wyszlam z tematu. W sieci należy zachować ostrożność czy to portal typu Facebook czy kafeteria. Zastanawiam sie czy tu siedzą dorosłe normalne matki? Bo z taką kulturą to wspczuje dzieciom. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak się ma do dyskusji takich prostaków to trudno zachować kulturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie obgadywać kogokolwiek.Jeśli mi dana osoba nie odpowiada do towarzystwa,dyskusji itd.to kończę bliższe kontakty a nie piorę brudy.Mąż to nie osoba o której mogę byle komu się żalić,nawet własnej matce(ja akurat nie muszę) ale nie rozumiem innych co zyskują jak obmówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorka nie zalila sie na męża tylko na tesciową, naucz się czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty sie naucz czytać tumanie.Odpowiadam na wpis osobie: gość dziś "" ""a wy zapewne kochacie swoje teściowe i złego słowa nie powiecie. Nie obrabiacie d**y mezom tesciom......bo jak tak mozna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehehe no tak,na teściową to można a nawet wypada po niej pojezdzić w końcu to nasz życiowy wróg:):):czy się mylę sieroty niedorozwinięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,a jaka teściowa jest lepsza? ta co chce widywac i miec b.częsty kontakt z wnukiem,czy ta której kontakty częste i bliskie zwisają.Jest wnuk to dobrze,nie ma to drugie dobrze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza tesciowa to rozsądna tesciowa ktora umie wypośrodkować,jest mila,normalna,ma swoje życie,pasje a nie obmyśla tylko jak mlodym zatruć życie szczególnie synowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie rodzinne to najczęsciej zatruwa ta osoba która wchodzi do rodziny i chce wszystkich sobie podporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawiść do młodych osób wypowiadających się tutaj do młodych kobiet, które są szczęśliwymi mężatkami jest zastanawiająca... NA szczęście mężczyźni mają swoje rozumy i oni doskonale wiedzą, z którą kobietą ułożyć sobie życie, więc możecie sobie tylko sączyć jad na forum i rwać włosy z głowy w domowym zaciszu furiatki, że to nie wy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawiść osób wypowiadających się tutaj do młodych kobiet, które są szczęśliwymi mężatkami miało być wyżej. Dodam jeszcze, że smaku macierzyństwa i miłości męża nigdy nie poznacie, musiałybyście dorosnąć, a to niemożliwe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powiedz to swojej starej lampucero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelna kultura wypowiedzi :):):) oj polaczki zakompleksione oooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma być?kto na ciebie kamieniem to ty na niego chlebem? chyba żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamieniem? a pokaż mi ten kamień? nikt was nie wygrzmocił porządnie od dawna i to jest wasz problem, zabiłybyście gdybyście mogły autorkę bo udało jej się stworzyć normalną rodzinę i jest szczęśliwa. Marzycie by mieć takie problemy jak ona, ale do pewnych rzeczy trzeba się urodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×