Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy powinnam dbać o ciąże przy zaplanowanej aborcji?

Polecane posty

Gość gość
Ile tygodni będzie mieć Twoje nienarodzone dziecko, gdy będzie umierać? Czy brałaś pod uwagę adopcję ze wskazaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile tygodni będzie mieć Twoje nienarodzone dziecko, gdy będzie umierać? Czy brałaś pod uwagę adopcję ze wskazaniem? jestem w 6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taką sytuację . Usunęła m w 5 tc gdy serduszko jeszcze nie biło. Inaczej bym się nie odważył a ..... :-( Od początku nie dałam o siebie . Gdyż wiedziałam że usunę . Brałam tabletki których w ciąży nie powinno się brać . Potrafiłam cały dzień nic nie jeść ... a już na pewno nie brałam witamin Bo i po co . Za to daj autork o o siebie PO . U mnie bardzo długo się wszystko norm uje . W sumie 5 miesięcy po zabiegu a nadal widzę ze mój organizm nie doszedł do siebie ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dbac o dziecko po to,zeby je zabic.... nie wierze w to co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacje na kafeterii robia sie coraz bardziej oblesne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 dziś prowokacje na kafeterii robia sie coraz bardziej oblesne smutas.gif . ZGADZAM SIE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalinkkkaaaa
Kiedyś nie byłam przeciwniczką aborcji. Bo co to za dom, w którym dziecko nie byłoby upragnione i kochane. Zmieniło się, gdy przeczytałam, że już w chwili zapłodnienia jest informacja genetyczna, jakie by to dziecko było, np. jakiego koloru miałoby oczy, włosy, czy miałoby dołeczki w buzi, czy może piegi. Teraz uważam, że w takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest adopcja ze wskazaniem. 6 tydzień... a więc Twoje dziecko wygląda teraz tak: https://www.google.pl/search?q=6+tc&rlz=1C1AVNC_enPL590PL590&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=hVwHVPv9K8e3yAT8moK4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1280&bih=737#q=6+tydzie%C5%84+dziecko&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=7FlErtVN2_qnQM%253A%3BxEl3XZ4o_gDSPM%3Bhttp%253A%252F%252Fchcefasolke.blog.onet.pl%252Fwp-content%252Fblogs.dir%252F919452%252Ffiles%252Fblog_aq_5167409_8034812_tr_31345.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fchcefasolke.blog.onet.pl%252F%3B235%3B150 Rozwija się serce, zrozpoczyna się także rozwój twarzoczaszki. Dziecko ma dużą głowę i mały tułów, a na nim zgrubienia - zawiązki ramion oraz nóg. W drugim miesiącu ciąży zaczyna się proces tworzenia niemal wszystkich najważniejszych narządów dziecka. Pod koniec tego tygodnia zarodek ma 5-6 mm, jak ziarno pieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w 5 tyg nie bije serce??? Bije tylko na usg nie jest widoczne.Serce zaczyna bić 21 dni po zaplodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bije w 5 tc . Poczytaj w necie chociaż ......jakoś w 6 czy 7 bić zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dla was "rozwija się serce" i "bije serce" to to samo? Żeby biło, musi się wcześniej rozwinąć, to chyba logiczne. Nie pojawia się nagle bijące serce -ono najpierw się tworzy, rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu--' o! Bardzo mądrze napisane .... mi chodziło o to żeby nie biło jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdddd
W 5 tc już widać pulsujące serce na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 5 tc nie było widać . W żadnej z dwóch ciąż ...wiec co wy gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×