Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Andzik87
Hej mamuski zapomnialam jeszcze napisac ze strasznie boli mnie dzic krocze:-( ani siedziec ani chodzi:-(i to juz w nocy sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam się weekendowo i tylko na chwilkę;) Więc tak, wczoraj byliśmy na tym usg no i na 99,9% Maja zostaje Mają;) Jak wrócilismy to nie mąz złożył łóżeczko, w końcu. Trochę było przy tym nerwów, myślałam ze wyjde z siebie i stanę obok,ale ostatecznie było ok. Musieliśmy zrobić przemeblowanie w sypialni, łózko dostawić do ściany;/ bo bysmy się nie pomieścili;/ może się jakoś przyzwyczaję do nowego układu, czas pokaże. xx dziewczyny w szpitalach zyczę wam wytrwałosci;) xx Anja super ze po cc jestes w tak dobrej formie;) xx czuje się beznadziejnie, jakbym miała jakąs depreche;/ nic mi się nie chce, nawet mówić;/ puchną mi stopy i kostki,kręgosłup boli. Jeszcze 35dni. xx Nie mąż pojechał na rybki. Idę zrobić jakiś szybki obiadek i trochę poprasuje choc i tak mi się nie chce;/ xx Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Dziewczyny pomocy...macie jakis sposob na brak pokarmu?! Juz 3-cia doba a u mnie w cycach pusto, strasznie mi szkoda malej bo chce ciagnac ale nie ma czego i strasznie ocze....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Ja miałam wczoraj cudny dzień. Po pierwsze czułam się świetnie, nic mi nie dolegało, po drugie polataliśmy po galerii, kupiłam te kozaki, chociaż zupełnie inne niż chciałam, pojedliśmy same niezdrowe rzeczy no i zaliczyliśmy kino. Oj prędko już się nie wyrwiemy pewnie. Jak tak czytam o tych Waszych bólach i dolegliwościach to dochodzę do wniosku, że do mojego porodu jeszcze naprawdę daleko, bo ja nic takiego jeszcze nie doświadczam. Pewnie dlatego, że Michaś jeszcze wysoko. Iza ja też ostatnio mam wrażenie, że w ogóle nie odpoczywam. Zrobienie obiadu, spacer z psem i co 2 dzień zakupy wydają mi się mega wyczynem :P Nagminne zmęczenie mi towarzyszy. Magda tydzień czasu na ślub? Faktycznie tempo mega :) Ja pamiętam, że swój ślub już zaczęłam planować 2 lata wstecz :P Hehe. Masz pomysł na kieckę? Ja teraz nie zmieściłabym się chyba w nic poza dresem :( Dobrze, że Ty tak mało przytyłaś, więc problemu nie będzie. Dziewczynki w szpitalach - powodzenia i trzymajcie się dzielnie. Nie pamiętam już co miałam komu napisać - wybaczcie, zanik szarych komórek :P Miłej niedzieli :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tradycyjnie na Bartka meczu. Przynajmniej pogoda ladna :) xxcxx Andzik ja sie mecze z bolami krocza od polowy ciazy, wiec wspolczuje, bo to olropny bol. Juz nieduzo nam zostalo. xxxxxc Agagula, kto byl a meczu? xxxx Wczoraj podwiozlam Bartka i Jarka na mecz do znajomych i zgadnijcie gdzie zajechalam po drodze :)? McDonald's :) :). Ale mi pozniej niedobrze bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Czytam te wszystkie posty i jest to ciekawy temat :) ja termin mam na dzisiaj wiec listopadowa mamusią raczej nie bede :) Czasem warto posiedziec i czegos nowego mozna sie dowiedziec :D ktoś z dolnegośląska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Maja Sraja, ale wieśniackie imię. No, ale modne, bo nosi je co druga dziewucha na polskiej wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Haha gościu jaki obeznany w wiochach, pewnie jest "soltysem" :D Magda no szybko z tym ślubem, my w miesiąc wszystko ogarnęliśmy przy cywilnym z weselem ale nam mówiono ze 30 dni jest ustawowe i krócej sie nie da, no chyba ze nie mieszkasz w PL a ja nie zakodowalam, z góry przepraszam A co do bólu, to ja tez mam mega jak wstaje, chyba mlody głowę chce wystawić... Oj robicie mi ochoty na jedzonko,zjadlabym cos niezdrowego hehe a zaraz niedzielny szpitalny obiadek, byle do jutra, będę znała szczegóły mojego porodu i termin przede wszystkim :D przynajmniej tak mnie zapewniano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja-mi pomagala zwykla herbata z kopru wloskiego, cieply prysznic zeby odblokowac kanaliki, masaz piersi i ssanie, ssanie i jeszcze raz ssanie malej. Ssanie pobudza laktacje wiec ono jest najważniejsze, lez z nia caly dzien w lozku i niech sobie ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam o tych waszych dolegliwoścach to stwierdzam ze ne mam jeszcze tak zle :) fakt brzuch na dole nieraz pobolewa ale idzie wytrzymac skurcze przepowiadające juz mam od jakiegos czasu :) czekam z niecierpliwością choć troche mnie poród przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie w szpitalu nocka koszmarna, nowonarodzone dzieciątko płakało cała noc, ale kroplówki zeszły, podali mi jeszcze tabletki i jak nie będzie gorzej to jutro do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ek, ale sie usmialam z Twojej riposty :))))) xxxxx Anja, rob jak zimowa mama radzi i nie poddawaj sie! ile jeszcze bedziecie w szpitalu? xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowamamba, juz blizej niz dalej u Ciebie. A bedziesz miec synka czy corcie? Ja pochodze z Legnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Witaj, Anja! Co do pokarmu, to super sa tez herbatki i - co latwo powiedziec, ale trudno zrobic - spokojnosc. Tak jak pisaly dziewczyny lez i karm, popijaj herbatki i polarm bedzie... A stresy pogon... Daj znak, jak idzie. Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
U nas tez jest ustawowo miesiac i jeden dzien po zlozeniu papierow ale jest takie cos jak przyspieszenie terminu tylko trzeba kierownikowi urzedu napisac podanie z podanym tam powodem i oczywiscie 40zl doplacic trzeba za to przyspieszenie. No tydzien rzeczywiscie nawet sie nie zdaze zesttesowac....chociaz moze.troszke juz mnie bierze stresik bo nie lubie takich oficjalnych sytuacji i nie lubie powtarzania tych formulek po urzedniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ja na swojej przysiedze malzenskiej sie smialam z nerwow jak glupia. Juz nigdy bym nie chciala tego robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Hej! Cały dzień nie miałam czasu zerknąc do komputera, ale teraz mój mąż tak chrapie, że i tak nie mamszans na spanie, więc postanowiłam nadrobić zaległości. Neska - miałam właśnie napisać dokładnie to co ty :-) Mam wrażenie, że do porodu jeszcze kupa czasu, bo nic mi nie jest. W poprzedniej ciąży pod koniec bolały mnie chociaż plecy, a teraz nic. Latam z Michałem po parę godzin po podwóeku codziennie, korzystając z pięknej pogody i nawetzmęczenia za bardzo nie czuję tylko czasem w dole brzucha troche mnie ciągnie. Ciekawe czego się dowiem na jutrzejszej wizycie. Anja - trzymam kciuki, żeby któryś ze sposobów na pokarm zadziałał. Ja niestety przy Michale stawałam na głowie i nicz tego nie wyszło, nie miałam prawie w ogóle pokarmu, w końcu musiałam zacząć dokarmiać butlą, bo był wiecznie głodny. Mam nadzieję, że u ciebie tak się nie skończy, a i ja może tym razem też nie będę miała takich problemów Magda - z tym ślubem to rzeczywiście ekspres! Czekam na relację! Malinowamamba - ja prawie z dolnośląskiego bo pracuję we Wrocku :-) A Jawor znam, bardzo tam u was ładnie! A tak w ogóle to widzę, że znowu jakieś buractwo wcina się na forum. Ciekawe czy to kolejna szczupła i wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Ags ja tez tak mam ze jak sie.stresuje to sie smieje i podejrzewam ze moze tak byc ze bede sie smiala. Xxx My juz u siebie w domu. Zaraz spac idziemy. Jutro jedziemy poogladac i kupic obraczki. A we wtorek mam wizyte i to badanie GBS. Iza chyba jakis czas temu pisala ze placila 30zl a u mnie niestety prawie 50zl no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A u mnie z tym czopem to chyba falszywy alarm byl bo do tamtego czasu cisza.;-) xxx my bylismy na pysznym obiadku w mojej starej pracy a reszte popoludnia spedzilismy na kanapie. mezu zamowil mi stanniki do karmienia bo na smierc o nich zapomnialam;-) ale w tygodniu beda:-) xxx Pisalam dzisiaj z moja szefowa i idzie w czwartek na wizyte do gina ktory jest ordynatorem poloznictwa bo chce zaplacic za cc. ciekawa jestem na kiedy wyznaczy jej termin?:-) xxx mnie sie strasznie brzuch napina i twardnieje do tego maly sie wygina;-) no i ta bolaca piczka. Ale mam nadzieje ze juz niedlugo;-) xxx Powodzenia jutro na wizytach i slodkich snow dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Witam Piekne Panie:-) Noc udana, do porodu zostalo 19 dni...a tak poza tym ciekawe kiedy urodze bo brzuc wysoko, seks jest fajny ale juz bym mogla wydac drugi tom kamasutry dla ciezarnych;-) Xx Jade do krwiodastwa grupe krwi zalatwic. Xx W srode wizyta:-) moze ostatnia:-) dzis mam spotkanie z polozna ktora bedzie mowila o przygotowaniu do cc... Xx Powodzenia Laseczki na wizytach! Xx Szpitalowki - Wam to przede wszystkim na udany poczatek dnia zycze dobrego sniadania ;-) Xx Ja sie nie poddaje i po wczorajszym grillu dzis podejscie do kebaba! Xx Ags bilety w koncu sprzedalam bo za dluga podroz niestety, a sa na jutrzejszy mecz:-) Xx No i to na teraz chyba tyle:-) Milego i spokojnego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) U mnie noc beznadzieja, spałam tylko od 23-4, jestem padnieta. Ok 7 jak mi sie zasypialo musiałam wstać na badania. Przed chwila koleżanki pojechały, po kawusi i od razu wskoczylan na kanapę, takze leze teraz ile wlezie:) X Pałka, w nocy cierpię z tych samych powodów, to lezenie tylko na prawym lub lewym boku jest naprawdę katastrofa... X Dziewczyny, przy badaniu na paciorkiwca, wymaz jest robiony z pochwy i o***tu czy tylko z pochwy? Jutro mnie to czeka. X Dzisiaj u mnie 36t1d, 11 kg+, jutro wizyta, 27 dni to terminu. Dreptam jak kaczor, wiecznie jestem zmęczona tyle o mojej ciazy;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Czesc dziewczyny;) Malwi u mnie wymaz był pobierany i z pochwy i z o***tu. Ale z O***tu tylko z zwenatrz. Lekarz sie nie zagłebiał;) Mąż mi dzis odebrał wyniki i na szczescie nie mam tego paciorkowca;) reszta wyników tez super bo nawet bo hemoglobina wzrosła;) xxx Pałka nie przejmuj sie kmiotem nie warto;) Kazdy wybiera imie jakie mu sie podoba. My nikomu z naszego otoczenia nie powiedzielismy jak damy na imie synkowi. Ani rodzicą ani tescią. Tylko wy jstescie wtajemniczone;) xxx U mnie dzis skonczony 37tc. Jejku kiedy to przeleciało? Z niecierpliwościa czekamy na Leonka:) xxx Ja odpukac na szczescie spie spokojnie. Budze sie raz nieraz dwa na si i bez problemu zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda no to slub juz za pare dni :) gratulacje:) ja sie na luty , moze marzec szykuje:) xxx powodzenia na wizytach dziewczyny :) xxx a moj maly od wczoraj prawie wcale sie nie rusza:( zmienil pozycje bo czuje go w innym miejscu, ale z ******* slabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U mnie coraz gorzej ze spaniem. Nogi bola, co 2 dzien bede brala magnez, bo wtedy chyba jest lepiej. Wczoraj chyba ostatnie niezdrowe jedzenie, bylam w McDonaldzie na big macu i frytkach, az mi sie lepiej zrobilo :)) W sobote w koncu kupilismy fotelik z baza, rozek usztywniany i jestem zadowolona. W sobote mialam tak bolesny skurcz, ze az sie przestraszylam. Jak mi brzuch twardnieje to na minute, albo 1,5 i nie jest to mega przyjemne uczucie... Meczy mnie to, ze w nocy ciagle jest mi jakos mokro.. Tez tak macie? Ciagle sie stresuje, zeby mi wody nie odeszly za wczesnie a poza tym z corka mialam delikatne skurcze i krotkie, a teraz jak mi sie brzuch napina to na dlugo i jest nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Czesc Dziewczyny :) Ja juz po porannych badaniach, ktg, usg. Wszystko juz sie unormowalo, ale do jutra jeszcze mam zostac w szpitalu. Maly tak szalal na usg, ze lekarz nie mial go jak zbadac :D wazy 2800, wiec juz duzy chlopak :) Juz nie moge sie doczekac tego wyjscia do domu. Wyspania sie w swoim lozku itd. :D musze torbe pakowac na nowo i cierpliwie czekac :) Dalej do mnie nie dociera, ze jeszcze chwila i Maly bedzie na swiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Kasia, super, że wychodzicie! Nie ma to ja w domu:) Xxx Promyczek, mnie też męczą długie i mocne skurcze, niestety większość to idzie nie z brzucha tylko z pleców, jakby w krzyża. Co mi oczywiście przypomina upiorne bóle krzyżowe przy porodzie. Ale tym razem mam obsesję nadoponowego, nie odpuszczę:) Xxx Nfocat, a spróbowałaś coś przekąsić słodkiego? U nas to bardzo działa na aktywnośc malutkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×