Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Pogoda okropna, ja zaraz odkurze mieszkanie i lece po pieczywo i ziemniaki na obiad. Nie chce wychodzic bo wlasnie nie mam co na glowe dac;) nie mam kurtki z kapturem a parasola wziac nie moge bo musze wozek pchac;) Xxx Tez ogladalam te wczorajsze porody, troche sie wynudzilam ale to znieczulenie bylo powodem przywiazania nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin jest chyba troche niespełna rozumu :) źle mi wszystko wyliczyła i właśnie takim sposobem okazało sie że termin mam na 27 co jeszcze pewnie sie zmieni ;/ bo co do niej ide to zawsze mówi co innego .... Xxxx Pogoda dalej do d**y też robie inhalacje małemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co wstałam a już musze sie zbierac :) odebrac moje niewyobrażalnie duże rodzinne :P hehe Jak narazie dalej cisza :D moze dotrwam do wizyty :P Miłego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
dzien dobry Ja dziś noc przespałam w miare bolał mnie brzuch i lewa piers nie wiem czemu. Wizyty mam od miesiąca co tydzień przez te moje infekcje ale ten tydz mi sie strasznie ciągnie bo we wtorek się okaże czy ide do szpitala na wywołanie czy jeszcze czekamy. xx nie mam dzisiaj pomysłu co ugotować na obiad może jakaś zapiekanka z makaronu i szyneczki. A wy co dziś gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka-lepiej jedz do szpitala. Zrobia Ci ktg, przebadaja... bedziesz spokojniejsza. Oni na pewno maja duzo takich przypadkow np. Ja :D nie czulam ruchow, a mlody jak zaczal na ktg kopac to myslalam, ze sie spale ze wstydu ;D Jak wszystko bd ok, to Cie wysla do domku i bedzie czekania ciag dalszy. Jak Ty sie denerwujesz to Zuzka tez. xx Ja dopiero wstalam, odbilam sobie moja polgodzinna bezsennosc w nocy :D eh jak dobrze czasem pomieszkac u rodzicow :D Fakt, ze mam zdecydowanie blizej do szpitala i zawsze ktos jest w razie czego, ale chcialabym juz wrocic do siebie. Musze sie ogarniac, bo moj P dzisiaj przyjezdza i to na 4 dni ;))) wiec jak juz jest na miejscu to musimy sie zatroszczyc o akcje porodowa ;D xx milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki;) Ja jestem mistrzem swiata w spaniu wczoraj w łóżku po 22 i dopiero teraz pobudka, oczywiście dalej leze... Moja Mary musiałam posmyrac, żeby wstała po brzuszku i poopowiadac co za oknem bo tez spała hehe sie dobralysmy;) X Izaus, ja kilka razy na izbę juz jechałam, i na prawde nie ma problemu z przyjmiwaniem kobiet z jakimikolwiek wątpliwościami. Najlepiej gdybys miała próbkę tego płynu ale jak ja zdobyć???:) pamiętaj tez ze w naszym stadium nietrzymanie moczu to bardzo częste zjawisko;) jacwczoraj miałam tak: przybierałam bieliznę i sobie kichnelam (sory nie wiem jak to sie odmienia;)) i w tym samym momencie na podłogę chluslo mi kilka kropel siku... Ze śmiechu myslalam, ze resztę popuszczę hehe:):) X Gosia, jak ja równie bardzo nienawidzę spotykać znajomych na zakupach...!!! X Dziewczyny, mojego M to chyba nie wiem choćby nie wiem co nie zaciągnę na sex, a jak juz sie dowiedział, ze głowa nisko i sie pcha to moge zapomnieć... Mi zostaje latanie po schodach bo mam swoje osobiste w domu, spacery ale pogoda mnie na razie odstrasza, ale mozecdzisiaj fugi w łazience pomyje tylko nie wiem czy mnie to specjalnie zmęczył bo mam zamiar użyć parownicy hehe;) X Na obiad robie duzoooo placków ziemniaczanych. X Mam tez dzisiaj plan wyprać pościel, poprasowac i przygotować Mężowi, żeby tylko przebrał jak bede z Mała w szpitalu, bo tak sobie myśle, ze na pewno bede z nią chciała w naszym łóżku lezec to Dama musi miec wyprawa pisciel w jej osobistym płynie, tez tak robicie? X Jezus No muszę juz chyba wstać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc CZEKAJĄCE: Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ----------------37l--------2dz----------01 listopada---------Adaś Andzik87-----------27l--------1dz----------03 listopada---------Leon Claudina-----------27l--------1dz----------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz----------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz----------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz----------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz----------09 listopada---------Mikołaj Katka84------------30l---------2dz---------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz---------11listopada- --------Córa kita1987-----------27l---------1dz---------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz---------14 listopada--------córka izulinka7-----------24l--------1dz----------15 listopada--------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz---------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz---24l--------1dz---------15 listopada--------Synuś Marita1990---------24l--------1dz--------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz--------16 listopada--------Maja promyczek85------29l---------2dz-------16 listopada---------Kubuś Magdalenka_moja788------22l---------1dz-----19 listopada---------Magdalena gosiaczek847------30l---------2dz-------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz--------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz--------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki. U mnie też zimno, jesień po prostu ;) Iza sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, ale jeśli ma Cię to uspokoić to może faktycznie jedź na IP. Jednak myślę, że może faktycznie mała się obniża i takie są skutki. U mnie brzuchol dalej wysoko, zastanawiałam się nawet czy on w ogóle zechce się obniżyć :P dzięki temu nie mam nadal tych bóli krocza itp. Ale wszystko oczywiście przede mną, bo mamy jeszcze miesiąc do terminu. Gosia ja też się czuję wielka, spuchnięta i ociężała. I mam takie same odczucia co do spotykania kogoś znajomego. I wszyscy w koło wydają mi się tacy szczupli :P Malwi to faktycznie pospałaś. Co do pościeli to ja nie piorę swojej w proszku małego, w sumie łóżeczko będzie na początku stało obok naszego łóżka i mam nadzieję, że synu zechce w nim spać. W swojej pościeli itp. A jak będzie to się okaże za miesiąc. Mi w przeciwieństwie do Was czas strasznie szybko leci. Wręcz zaczynam być przerażona tym, że został tylko miesiąc i czy aby na pewno już wszystko mam przygotowane. Pewnie jak się maluch obniży to i czas zacznie się dłużyć. A na obiad mam dziś gołąbki. Wczoraj nagotowałam ich tyle, że wystarczy chyba na 3 dni. I jeszcze połowę pomroziłam :) Miłego dzionka laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi ja też zamierzam wyprać naszą pościel w proszku Małej. A myślałam że to tylko mój mąż ma jakieś dziwne obiekcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTysia
izulinka7 - Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty od 2 tygodni ,tez się martwiłam i poszlam na IP , zostawili mnie w szpitalu i okazalo się ,ze synek usadowił się juz w kanale rodnym i stad ten bol. Do tego szyjkę mam juz zgladzoną i rozwarcie na 2 luzne palce. Po tygodniu wypuscili mnie do domu ,bo rozwarcie nie pastępowalo. Tez prawie w ogole nie spię ,czuje sie doslownie jak krowa ;) Mam nadzieję,ze juz nie dlugo .... Aktualnie 37tc2d. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoczekująca
Hej dziewczynki :) U mnie też pogoda dzisiaj do bani zimno i pochmurno aż się wychodzić nie chce. Musiałam wstać rano i jechać na morfologię i mocz bo jutro mam wizytę u lekarza. xxxx Karolina mi też się zawsze marzyła trójka dzieci :) Niestety musiałabym w totka wygrać, a szans nie mam, bo nie gram :D Ja nie z tych co uważają że jak Bozia da dziecko to i da na dziecko, bo mnie nikt nigdy nic nie dał. W moim przypadku dwójka to już szaleństwo mając jeszcze kredyt hipoteczny na karku :D xxxxx Claudina mój mąż chyba tylko tak zalotnie się ze mną droczy bo też zawsze się skusi :D heheh ta ich ''stanowczość'' :D Ja też zapraszam do siebie na sprzątanie, niedaleko masz ;) :P xxxx Ags, obejrzałam i woow! padłam z wrażenia! Świetne warunki i te wieeeelkie łóżko :D Faktycznie z całą rodziną można rodzić chociaż nie wiem czy ja akurat bym chciała :P chociaż jakby moja teściowa wpadła to z tej złości urodziłabym chyba błyskawicznie :D :D :D xxxxx Newt, już kiedyś zwróciłam uwagę, że nasi pierworodni o tej samej masie ciała się urodzili :) Gratuluje spakowanej torby, mnie też to dumą napawało :P xxxxx Iza, ja myślę, że to jeszcze nie TO u Ciebie, ale jak masz być spokojniejsza to oczywiście nie czekaj tylko podjedź do szpitala, zwłaszcza, że i te infekcje były i ten paciorkowiec... Zawsze bezpieczniej sprawdzić niż się denerwować. xxxxx Mój syncio już po tej jelitówce nie ma śladu :) Też jeszcze kaszle, ale syropem z cebuli go faszeruje, euphorbium do nosa i jest w miarę ok. Może też inhalacje bym mu zrobiła...? Waszym pociechom również zdrówka życzę. Pogoda do bani to chorują te maluchy. xxxxx Malwi ja nie piorę naszej pościeli w proszku dla niemowląt. Jestem zdania, że nie powinno się tak sterylnie dzieci trzymać i jak chce w naszym wyrku leżeć to niech leży ale w naszym Lenorze :D i tak zaszalałam bo swoje rzeczy szpitalne wyprałam w jej proszku ale tylko dlatego by zapełnić pralkę ;) A co tam, niech się dziewczę przyzwyczaja do innych zapachów niż Lovela :D xxxx Wiecie co? ja mam chyba jakąś obsesję karmienia piersią :o Prawie każdej nocy śni mi się moja laktacja. Wczoraj śniło mi się, że jechałam na rowerze w koszuli nocnej i mega dużo mleka ze mnie poleciało. Nie miałam stanika ani wkładek i z moim mężem pojechaliśmy do jakiegoś domu i tam z podpasek jakiejś babki wycinaliśmy kółka coś na kształt wkładek laktacyjnych żebym mogła sobie podkleić :D A dzisiaj z kolei że trafiłam na porodówkę ale nie udało mi się urodzić, dostałam nawału pokarmu i położna kazała mi obce dzieci karmić na oddziale, a ja spanikowana, że dla mojej małej nie starczy :D No chore te sny :D xxxxx A my dzisiaj w domu w komplecie i na obiad wymyśliliśmy sobie frytki :D no i jakiegoś cyca z kury ubije tylko na surówę nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska zamorduję cię !!!! gołąbki mniam i kto mi je teraz zrobi :(:(:( to zapewne jest potrawa nr 1 w tej ciąży już chyba z 5 razy mamę namówiłam może jeszcze raz ja skuszę :P :P JA CHCE GOŁĄBKI !!!! xxx jadę po młodego do szkoły ,brrrrr a tam tak zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa-ja chyba bym zmienila od razu gin jakby nie wiedziala jaki mam termin, przeciez na usg wychodzą terminy a poza tym ona ci dala rozbiezne te terminy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny, ja taki post wysmarowalam i zostal za spam uznany. xxxx Gosia ja cz asami jak znajomych widze na zakupach to udaje, ze nie zauwazylam a ostatnio to nawet udawac nie musze, ide sobie i ludzi nie widze , az mi glupio pozniej sie robi cxxcc Ona oczekujaca, super, ze synus zdrowieje. A tu to norma, ze sie pol rodziny sprasza. Ilez by moja tesciowa dala, zeby byc ;). Pewnie sama by mi dziecko wyciagnela a pozniej musialabum ja po sali ganiac, zeby oddala. Co do snow to ja takie przy Bartku mialam, raz nawet wiewiorke piersia karmilam. xxx xxx Zobaczylam na Facebooku dziecko mojego Jarka kuzynki. Ma 2,5 roku opatulone w gruba welniana czapke, zimowa kurtke i okrecony welnianym szalikiem. Serce mnie rozbolalo ;) Bije sie z myslami czy zadzwonic i jej powiedziec, ze przesadza. Dodam, ze jest ok 15 stopni, slonce ale dosc silny wiatr ;) W sumie to nie moja sprawa ale szkoda mi go. xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Jeśli byłaby ktoś zainteresowany te sprzedaję ubranka po mojej córeczce. Od narodzin do mniej więcej roczku. Kingusia urodziła się w listopadzie tak jak Wasze malenstwa, ubranek mam bardzo dużo, część wystawiłam na allegro. Gdyby któraś z Was chciała zobaczyć zdjęcia to chętnie wyślę na maila. Tylko znane marki, ubranka w idealnych i bdb stanach :) moj mail. ewamajj055@gmail.com Z gory dziękuję i pozdrawiam ciepło! Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam zle podalam maila. ewamaj055@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Melduje sie i ja;) Wstałam dzis pozno i po sniadanku szybko leciałam na zakupy bo pustą lodówke miałam;) Przy okazji kupiłysmy z tesciowa wiazanki na groby i znicze. xxx Milusia u mnie dzis na obiad zupa kalafiorowo szpinakowa;) xxx Iza obserwuj sie i jak co to lec na IP. xxx Malwi ja tez probowałam namówic mojego m na przytulanie ale broni sie nogami i rekami. Mówi ze nie chce przyspieszyc porodu;) xxx Co do poscieli na naszym lóżku to mezu ma naszykowana i jak bede w szpitalu to wyrko przebierze. A prałam w normalnym proszku. xxx Ona oczekujaca Karolina mnie tez sie marzy trójeczka a nawet czworeczka ale to ostatnie po 40tce. No ale zobaczymy jak to sie wszystko ułozy tym bardziej ze mielismy duze problemy z poczeciem pierwszego malenstwa. Chodz moj gin twierdzi ze w nastepna ciaze zajdziemy bez najmniejszego problem. Nie ukrywam ze bardzo bym chciała;) xxx http://allegro.pl/literki-litery-3d-imie-dekoracja-pokoju-dziecka-i4708847061.html http://allegro.pl/tabliczka-dekoracja-pokoju-3d-literki-imie-neju-i4673163487.html Zastanawiam sie nad takimi dekoracjami dla małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akfle
Witajcie, Tak Was podczytuję od początku września i stwierdziłam, że w końcu się ujawnię :) Mój termin tuż, tuż bo na 10 listopada. Pierwsza ciąża- czekamy na Julka :) Andzik, narobiłaś mi strasznej ochoty na dalsze dekoracje pokoju, a i tak ciągle tylko wydaję kasę na śpioszki, śpiworki i inne cuda- nie mogę się oprzeć :) Izulinka, ja też z 3 tygodnie temu miałam wrażenie, że wyciekają ze mnie wody. Lekarz w szpitalu stwierdził, że to może być popuszczanie moczu, którego się nawet nie czuje. Prócz tego miałam kłujące bóle w dole brzucha. Okazało się, że wdała się jakaś drobna infekcja. Kazali mi brać gynalgin i po 10 dniach ani śladu po bólach i jakichkolwiek "wypływach". Lepiej idź do lekarza, po co masz się stresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
U nas ok po wizycie. Mała tak swirowala na ktg ze całe pasy chodziły hahaha. Super A tak to wszystko dalej pozamykane, szyjka długa, mamy czas. Wizyty juz zaczynam co tydzień. Aha i pobrał mi doktor wymaz z pochwy. Xxx A nocke miałam beznadziejna, najpierw nie mogłam zasnąć, później budziłam się ciągle na siku. Raz obudzilam się nawet coś jeczac z bólu ze mała mi nogę wypchac chce pepkiem... okazało się ze tak się tlukla i stad pewnie ten sen. A rano jak juz udało mi się fajnie spać to trzeba było niedługo wstawać. Xxx Ona oczekująca ale się uśmiałam z tego nawału pokarmu i ze musiałaś dzieci na oddziale wykarmic :-D ha ha Xxx Izka i jak tam? Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na fb mini mini sklep artykóły dziecięce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari super ze po wizycie wszystko ok;) Ja mam coś brzuch napięty od 2h;/ czuję sie jak balon;/ Odebrałam wyniki na paciorka i jest tam napisane, że nie wyhodowano czyli chyba nie mam. Nic mi się nie chce;( aż mi głupio jakoś bo nie jestem przyzwyczajona do nic nie robienia;d no ale zycie;d Mój nie mąż nie odmawia przytulania;d choć trochę się boi;d za to ja mam wyrzuty ,że go zaniedbuję, ale jak się widzę to mi się odechciewa poza tym czuję się jak słonica;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
cześć dziewczyny ! u mnie bez zmian xxx claudina Andzik ja to tak chcialam 2 przed 30 hehe xxx co o porodów to oglądam i nie napawa mnie to jakimś strasznym lękiem Na razie :D xxx onaoczekujaca dokladnie, jeśli bedzie mnie stać na 3 to nie będę się zastanawiać W polsce to nie wiem czy się uda My jednak chyba udamy się do Anglii xxx izulinka lepiej jest pojechać sprawdzić, niż bić się z myślami i caly czas się zastanawiać Od tego jest szpital żeby przyjąć i stwierdzić co się dzieje Jak masz się niepokoić to jedź i koniec xxx Malwi to u mnie mój mężczyzna niby opory ma, ale tylko jak się nie widzimy :D 5 dni rozląki to jest tęsknota Nawet nie myślalam ze w czasie ciaży będę nadal aktywna jak przed No prawie Ja się ledwo co ruszam :D ale jak zobaczę mojego Czornula to dzieję się samo :) xxx Kasiaa ja czekam do soboty heh xxx okropną noc mialam Obudzil mnie ból glowy, taki ktorego nienawidzę, bo dochodzą do tego mdlości i zawroty Kilka razy już w tej ciaży tak mialam Tabletek brak Polożylam się i powoli powoli usnęlam Na szczęście przeszlo Po poludniu też walnęlam sobie spanie I na okrąglo moglabym tylko lezeć i spać Mój organizm daje mi znak że niedlugo to sobie będę tak mogla pomarzyć :D xxx newt teraz królujemy na liście, ale jak mojemu Cumlowi tak dalej się będzie spieszyć to mnie przegoni nie jedna tylko kilka dziewczyn :D niech nasze Maleństwa będą zdrowe reszta sama pójdzie xxx pada, wieje A w sobotę zmiana czasu xxx coś bym zjadla ale nie wiem co xxx coś się dzieje ze mną Swędzi mnie skora Szyja piersi brzuch i już mi się wydaje ze na brzuchu zaczną mi wychodzić mega rozstępy a na razie nic nie mam Codziennie się przeglądam i tylko takie żyly powychodzily ogromne Przy cholestazie to dlonie i stopy Bo już dostaję czedoś do glowy To czekanie jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje od 2 dni, ze mam takie jakies peelne piersi, takie jak mialam przy laktacji. Brzusio juz niziutko. Tata powiedzial, ze moze urodze za 2-3 tygodnie- az sie boje, bo on mi zawsze potrafi wykrakac, chociaz nie mam nic przeciwko, zeby tak za 2 tygodnie urodzic. Maz ma od 10 listopada tydzien urlopu i moglby spokojnie mnie do szpitala zawiezc. xx Chyba sobie zrobie jutro salatke z tunczyka. Wczoraj byla pasta jajeczna, dzis pasta z serkiem bialym na sniadanie a jutro moze byc tunczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie ze sie wprosze na ta liste :) Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc Agagula-----------31l------1dz---19.10------Mieszko---336 0/56---cc CZEKAJĄCE: Mmamba----------20l--------2dz-----------27 październik------Zuzia Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada----- ----syn newt ---------------37l--------2dz-----------01 listopada---------Adaś Andzik87----------27l--------1dz-----------03 listopada---------Leon Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia onaoczekująca--27l--------2dz-----------06 listopada---------córka Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Malwi86-----------28l--------1dz-----------09 listopada---------Marysia Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Katka84-----------30l--------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada- -------Córa kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia Martyna8---------26l--------3dz-----------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama---25l--------2dz-----------23 listopada--------Synek nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania Do 5 miesiaca nie mialam watpiwosci co do niej ale potem ani usg nie robila ..nic a juz nie chcialam zmieniac jak tyle do niej chodzilam ... zobaczymy 27 co i jak bedzie .. Zaraz bede kiszone wsówać :P Xxxx CO do tych wycieków to czytałam coś że jeżeli pachnie to AJERKONIAKIEM to jest to mocz a jak nie wody ... do tego jak sie nogi zacisnie to mocz sie zatrzyma a wody nie :) jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Promyczek ja też mam od 3 dni takie dziwne piersi ale tylko wieczorami - są jakby pełne ale nic nie leci, takie nabrzmiałe i gorące. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zauważyłam ze od kilku dni mam cycki pełniejsze i takie nabrzmiałe. Do tego leci mi siara, wczoraj widziałam zeschnięte plamy na staniku i mam coraz wiecej tych strupków na sutkach;) xx No własnie ciekawe co z Izka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Malinowa ale wazniejsze jest dziecko niz ginekolog. Ja w pierwszej ciazy zmienilam ginekologa w 33tc. Moze cos ze mna nie tak ale jakbym tylko miala watpliwosci w stosunku do gin to zaraz bym zmieniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa wiadomo że ważniejsze :) Ale mnie nie przekonuje zmiana lekarza w połowie "leczenia" ona praktycznie byla na bierzaco wiedziala co i jak wiec ... a to że pomyliła sie to jeszcze nic straszneo nie oznacza wszystko jest wporzadku mam jeszcze troche czasu :) Zaraz po porodzie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ! miałyście rację to jeszcze nie to, ale naprawde nie żałuję że pojechałam. Krocze boli bo szyjka się rozpulchnia, ale główka nie jest w kanale więc jeszcze to potrwa. Skurcze są słabe i bardzo bardzo nieregularne, a wycieki to nie wody, chodź mogą one się tak bardzo delikatnie sączyć więc mam obserwować się dokładnie. Brzuch mnie boli cały dzień jak bolał, ale też lekarz mówił że niektóre kobiety tak mają że czują już dosyć mocno te przepowiadające skurcze, i że jeśli będzie boleć ciągle w ten sam sposób to nic złego. Generalnie nic nie zapowiada porodu w ciągu najbliższych dni, ale jak mówi lekarz nikt nie zna dnia ani godziny i mam się obserwować. Jestem spokojna, ale mała rusza się dziwnie, słabiej i inaczej czym również mam się nie przejmować bo będzie teraz coraz częściej podejmowac próby wejścia w szyjkę :) ja właśnie się bałam że oni będą coś mówić że niepotrzebnie panikuję, ale trafiłam na tak świetnego lekarza i on mówił że jeśli z dnia na dzień czuję że coś jest nie tak jak było do tej pory i to mnie niepokoi to dla pewności trzeba to sprawdzać niż potem żąłować i płakać,a to nie wstyd się bać :) byliśmy tam ponad 3 godziny, przebadali mnie konkretnie i wróciłam taka zmęczona że jak zasnełam tak wstałam niedawno dopiero, odespałam całą noc chyba i idę dalej :) czuję że końcówka ciąży to będzie jedna wielka panika i strach, ale dam radę :) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×