Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość nfocat
palka pezykro z powodu pracy niemeza :/ xxx repetytorium i jak ?? juz po ?:) xxx my delicol stosujemy bo jest dla najmlodszych dzieci - cos tam pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tnie sie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wweedchkkkbuvyvcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Marys tez tak naciaga mi pierś, tez sie zastanawiam z jakiego powodu, my sie nie dokarmiamy, to moze jak juz opróżni pierś to denerwuje sie ze nic nie leci... No ale tez z drugiej strony to przecież chyba sie najada bo karmimy w dzien sie co dwie godz a w nocy to co 3-4... X Rano znowu ja męczył brzuszek, właściwie meczy ja po każdym przebudzeniu, ale juz nie tylko stęka teraz to juz jest krzyk. Jestem tym wszystkim załamana...:( a te krople sab przyjdą pewnie po weekendzie juz sie boje co bedzie. X Pałka, przykro mi z powodu niemeza, pewnie nie tak to miało byc... X Repetytorium, kobito urodziłaś juz??;) X Gosia, pochwal sie czemu Cie tak szczescie rozpiera;)!!! X Zjadlam na sniadanie nalesniki mam nadzieje ze mojej niuni nic po tym nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palka, przykro mi z powodu pracy Twojego meza. Trzynam kciuki za szybkie znalezienie nowej i lepszej pracy. No i oczywiscie trzymam mocno kciuki za to oby dziadkom udalo sie wnusie zobaczyc. Odpoczywaj ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat, jadlam nalesniki wczoraj i jest ok. Za to przed chwila zjadlam grillowany ser hallumi i oliwki:/. Chyba przegielam z lekka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Pałka przykro mi;( xxx Malwi my stosujemy sab simplex i debridad. Ale debridad jeszcze tylko tydzien bo mozna go tylko 4 tyg stosowas. po tym czasie jest do wywalenia. A zastanawiam sie jakie potem kropelki stosowac. myslałam nad biogaia? ale podpytam jeszcze polozna. xxx Bylismy dzis na usg bioderek i wszystko jest w jak najlepszym porzadku. jak to lekarz stwierdził nasz syn ma idealne bioderka. 5min badania i 100zł poszło;) ale najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku. xxx Repetytorium powodzenia i czekamy na wiesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi naszego Leona tez meczy brzuszek. i to tylko i wyłacznie jak ida baczki albo kupka. po za tym nie moge narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Cześć Kochane Kobitki!! xx gosciu - jakaś cnotka niewydymka chyba z ciebie że tak marudzisz i się czepiasz... xx mam chwilę dla siebie - była mama więc wszystko sobie zrobiłam, Mieszko uśpiony więc mam chwilę :) odpaliłam kompa więc mogę "normalnie" odpisać... dziś kończę antybiotyk więc w niedzielę znowu będę mogła dać mleczko synusiowi :D ale zaszalałam przez ten czas z jedzeniem :) ha pizza nawet była ;) i pół piwka sobie pozwoliłam łyknąć... pewnie zaraz jakiś gościu mi o patologi napisze ;) xx prezentu lekarzowi robić nie będę - w nagrodę moja dr mogła zobaczyć zdjęcie mego syna ;) to był dla niej prezent :D xx wózek na dużych pompowanych kołach na spacerach sprawdza się super - szkoda tylko że on taki ciężki ;) xx Magda - super że u Ciebie wszystko dobrze się skończyło i karmisz piersią - brawo i gratulacje :) xx Andzik - ja już przestałam krwawić - po 5 tygodniach mam luz...2grudnia idę do gin na badania to od razu się dowiem czy wsio oki u mnie :) xx szczepienia robię podstawowe - darmowe z przychodni - w przyszłym tygodniu nas to czeka...u nas na szkole rodzenia polecali te bezpłatne bo jak są te skumulowane to jest bardzo duża dawka w jednym zastrzyku...niby to jeszcze dobrze przetestowane nie jest - zostaje przy opcji podstawowej - choć najlepiej to bym połowy szczepień nie dawała : / xx stokrotka - jesteś tam gdzieś jeszcze? xx ona oczekująca - daj kochana znać czy wszystko dobrze? teraz jestem na etapie uśmiechania się do kobiet z wózkami w nadziei że to Ty ;) hehe xx zawiecha urodziłaś już? xx newt - ładnie Adaś Ci rośnie :) xx claudina - my też codziennie spacerki robimy :) trzeba się hartować :) xx zimowaMama - u Mieszka przy smoczku też jest odruch wymiotny ale jak go nim lekko "podrażnię" po usteczkach i sposobem potem wsadzę to jak zassie to zabrać się już go nie da ;) xx Andzik - Mieszko pił 90ml co 3 godziny - teraz pije już 120ml i albo co 3 albo co 4 godz - jak mu się podoba xx repetytorium - trzymamy kciuki za Was :) xx Malwi - ja jak Młody ma super kolkę albo go kąpie albo wsadzam w rożka gorącą butelkę przy brzusiu...no i bujanie na rękach... xx Młody się obudził - do później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
tyle z mojego wolnego ;) lulamy sie i przytulamy na rekach ;) xx safari - moj tak cyca ciagnal i sie zloscil jak przez chwile mleczko nie lecialo :)ciagnac mu sie nie chcialo na sucho :) xx Pałka listopad nam sie konczy ;) trzymamy za Was kciukasy:) no i przykro z powodu pracy nie męza - oby szybko cos znalazl! xx Izuś moja mama tez caluje i tez jest "madra" ale po rozmowie ze mna odpuscila bo albo bedzie jak ja chce albo nie zobaczy wnusia :) trzymaj sie i nie daj sie ;) xx u nas usg bioderek tez wyszło super :) xx ide Młodego dolulać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na wieczor sama zostalam, tzn nawet juz od poludnia. Bylsm z dziećmi na spacerze i wybrać sie z dwojka plus zniesc wozek to jest wyczyn;) teraz ich kapalam ale dalismy rade. Starszy spi mlodszy pije jeszcze mleczko i mam nadzieje ze zaraz tez zasnie. Xxx Ja z mojego podwojnego wozka tez jestem mega zadowolona, jest hitem na osiedlu;) Xxx Agagula-u nas nawet "draznienie" go tym smoczkiem nic nie daje. Ale bede probowac dalej;) Xxx Repetytorium-jak sie macie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malwi właśnie zauważyłam ze z całego posta wyświetliło sie tylko pierwsze zdanie :) pisałam ze jestem szczęśliwa bo Natuś uzyskał wagę urodzeniową z małym hakiem i nie musiałam wprowadzać mm do tego odpadła mu pempowinka i żółtaczka zaczeła ładnie schodzić.Ja pozbyłam się kolejnych szwów więc z dnia na dzień coraz większy komfort psychiczny i fizyczny :). xxxx newt ślicznie mały przybrał, u nas położna była 5 razy ale gdyby mały nie osiągnął do 2 tygodnia życia wagi urodzeniowej to pewnie by była jeszcze kilka razy xxxx andzik ja jestem 13 dni po porodzie i nadal leci raz wiecej raz mniej ale jednak.Super ze bioderka ok a czemu płaciłaś ? xxx co do szczepień to my sie decydujemy na 5 w 1 i zastanawiamy sie nad rota syna szczepiłam i byłam zadowolona ,pneumokoki jak cos to dopiero po 1 r ż xxx lekarzowi nic nie kupuje ,chodziłam prywatnie i za każdą wizytę płaciłam poza tym ciąża przebiegała bez komplikacji wiec nic ponad norme nie zrobił xxx na spacery tez chodze codziennie xxx magda jak mały zniósł wasze dzisiejsze rozjazdy ? xxx zimowa nasz pierwszy synuś miał taki odruch wymiotny przy smoczku ale w końcu się przekonał a Natuś od pierwszego razu załapał co dziecko to inne.No to ładną przeprawę dziś miałaś :) xxx repetytorium super to wyszło z tymi postami aż się uśmiechłam pod noskiem niby nic a tu bach wody ci odeszły.Gdzie do szpitala w końcu pojechałaś bo po tym opisie wojewódzkiego to ładna masakra xxx malwi ,claudina uśmiechniętych brzuszków dla waszych maluszków xxx safari u nas jak narazie była jedna taka sytuacja z tym cycusiem więc wiem o czym piszesz....auć na samą myśl mnie sutki bolą ;) xxx pałka tak mi przykro z powodu nie męża :( i trzymam kciukaski za szybkie rozwiązanie żeby ten maluszek przyniósł wam uśmiech na twarz i oddalił wszystkie inne troski xxx nfocat,ags ja też się rzuciłam na jednego naleśnika i nie było problemów :P xxx agagula ty bezduszna istotko jak śmiesz nam tu o pizzy pisać !!! :( fajnie że już spowrotem będziesz mogła Mieszka do piersi przystawiać, fajnie ze u was tez bioderka ok- ty tez płaciłaś ? xxx co do wózka to jestem baaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palka i jak modlilas sie? Ja sie modlilam o latwy porod i mialam taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Za biodrrka placilam bo szybciej bylo isc prywatnie niz na nfz. u nas z wizytami na nfz jest ciezko i sa dlugie terminy oczekiwania albo lekarz do d..y. a ten dzisiejszy byl bardzo wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które maja dzieci z kolkami badz problemami z brzuszkiem-tak myslalam dzis o was i probowslyscie moze skorzystania z chusty badz nosidla?? Moze by cos pomoglo? Dziecko jest blisko mamy to raz a dwa to ze jest w pozycji na zabke wiec nozki podkurczone troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ta chusta to całkiem fajny pomysl. ale my na razie nie kupujemu. Mia nie przepada tez za łóżeczkiem i w sumie zalowalam ze nie kupiłam dostawki i tej kolyski materiałowej do sufitu bo w niej dziexko ma pozycje embrionalna tez tylko ze to duży wydatek tez w sumie itd..... dziś nocka straszna mimo kropelek Mimi do 4 rano spala na brzuchu męża bo męczyły ja wzdęcia i płakała nam ... teraz ja na karmiłam i zasnęła. jak się uda dołożę ja do łóżeczka i chyba wstanę ogarnę siebie. ... pasuje się dziś gdzieś wybrać mimo wszystko bo mama chyba za tydzień wraca. Tak się bałam a ona w ogóle się nie wtrąca pomaga jak ja proszę przytrzyma Mała jak trzeba pomoze w kuchni w sumie to spoko ;-) aha a to ciągnięcie sutka i swirowka podczas karmienia to chyba jednak wina baczkow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jak mi sie pozmieniało z tym moim spaniem... Zawsze byłam spiochem a teraz kiedy mała mnie budzi w nocy i czasami nie daje spac... To ja po takiej nocy jak dziś czyli rewelacyjnej żadnych kolek, pobudkachvtylko na karmienie, mała spi praktycznie od 18 do nadal... Wstaje wyspana dużo wcześniej, ale leniem patentowanym jestem nadal nic robic mi sie nie chce;) takze przynajmniej moge sobie skubnac do Was:) X Zimowa, czytałam ze faktycznie chusta moze pomoc, muszę za wczasu nauczyć sie jej wiazac, bo w czasie histerii Małej pewnie sie nie uda:/ X Repetytorium juz na bank tuli Swoje Maleństwo;) X Gosia, super ze Natus rosnie!!!:) X Safari, buziaczki dla Małej niech teraz odpoczywa, kur... Jakby kolka miała twarz to bym ja przejechała walcem...!!! X Claudinka jak Ulcia po nocy??? Wczoraj kładłam Marysi ten woreczek przed spaniem i miałam wrażenie ze ja to ciepło uspokaja? X Andzik, super ze juz Wam sie z brzuszkiem poukładało:)!!! X Kurczę ja bioderka mam dopiero 16 a szczepienia 15 grudnia czyli w 7 tyg życia nie za pozno?? X Kurde i muszę sie do ginekologa zapisać, ja moja giń kocham i chyba jej perfumy dam, chociaż ma chajsu jak lodu, była ze mną od czasu monitorowania owulacji i super sie mną zajmowała, jestem jej wdzięczna. A to ze kroila za wizytę, No pewnie za cos musi spłacać kredyty które ma na te sprzęty:) X Zanim jednak wybiorę sie na ta wizytę muszę ściągnąć pokarm dać małej z butelki, żeby sie nauczyła bo jak ja z tata bez cycusia zostawię??? Ja bym padła na zawał i maz tez... Wasze dzieci nie maja problemu picia z butelki a pozniej z piersi??? Mam butelki avent mogą byc??? X Buziaczki miłej soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy nosidlo i mozna go uzywac od 3,5kg a ze maly juz ta wagę ma to zapewne zaczne uzywac wiec moze w nim sie wypierdzi dobrze:) starszy byl duuuzo w nim noszony i takich problemów z nim nie mialam wzdeciowych, tzn cos tam bylo alr nir az tak. Xxx Co do butelek to wiele nie pomoge. Starszy dostal butelke z moim mlekiem pierwszy raz jak mial 4mce, ale nie mial problemu zeby pozniej normalnie wrocic do piersi. Uzywalismy butelek lovi i bylam z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałka89
hej repetytorium i jak tam? wszystkie czekamy za wiesciami od ciebie;) xx u mnie bez zmian, no moze od wczoraj bardziej pobolewa mnie brzuch, ale w koncu jestem juz po raz drugi przeterminowana;d xx ags zapomniałam sie wczoraj pomodlic, ale zaraz to zrobie;d xx jesli byla mowa o pizzy to ja dzis jade do babci na taka domowa mniam, jedyny plus chodzenia jeszcze w dwupaku jest to ze jem co chce;d xx ide na kawke milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Ja jak zwykle w pospiechu, bo Adaś juz się kręci. Butelek używam Avent natural,czy jakoś tak, z takim smoczkiem dla noworodków, jestem zadowolona. Na spacerki też chodzimy codziennie,bo mały wtedy dużo spokojniejszy jest w domu i lepiej śpi. Przy-10 pewnie zrezygnuje, ale na razie śmigamy :-) No i koniec pisania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari łączymy się z Wami w cierpieniach brzuszkowych :( Xx Zimowa właśnie wczoraj na to wpadłam i włożyłam Ulkę do nosidła i była spokojna a ja miałam ręce wolne i w tym czasie upiekłam ciasteczka :) nosiłam ja ponad godzinę ale to chyba za krótko bo u nas noc masakra. Od 20 do 3 spała tylko pół godziny a tak to się wiła i przężyła i popłakiwała :( Xx Malwi to że Marysia tak pięknie zaczęła spać jest nadzieją dla mnie!:D a co do butelek: ja od powrotu ze szpitala raz dziennie daję jej butelkę z moim odciagnietym mlekiem. Na początku nie chciała ale teraz ciągnie bez problemu i pierś i butelkę, niczego mi to nie zaburzyło. Mam różne butelki ale używam głównie dwóch: TT antykolkową i MAMBaby, obie ze smoczkami z wolnym przepływem. Xx Pałka zazdroszczę tej pizzy i kawki porannej!! Korzystaj na maxa przez te ostatnie dni! Xx U nas pierwszy raz od urodzenia Uli świeci słońce! Dziś to ze dwie godziny minimum pospacerujemy. Xx Milej soboty Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudinka, napawam sie tym spokojem, i nie łudzę sie ze to potrwa wiecznie... Bo ona tak co drugi dzien jednak szaleje. Zazdroszczę pogody u nas na munusie i okropny zimny wiatr...:( A wiesz co kładłam Maryske wczoraj na brzuszku jak tylko widziałam ze zasypia i klepalam po pupie. Dzisiaj od rana tez ja tak kładę i juz 2,5 godz tak spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Malwi tego też spróbuję. Właśnie sprawdziłam że mimo słońca jest -5 stopni ale i tak idziemy tylko na krócej max godzinkę. Pewnie gdzieś się minę po drodze z Agagulą!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis tylko chwile na spacerku bo wiatr wieje co poteguje uczucie zimna. Xxx Kajtek spi prawie tylko na brzuchu i klepanie po pupie bardzo pomaga-juz przy starszym wybrobowane;) Xxx Uspalam wlasnie dzieci i ide robic obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas karmienie piersią i czasami butelka z moim mleczkiem ,używam aventu i jestem zadowolona , mały nie ma problemu ani z piersią ani z butlą xxx spacerek dziś tylko 30 minut bo myślałam że zamarznę ...masakra a tu dopiero -2 ,mały cieplutki więc o niego się nie martwię ale ja jakoś się muszę bardziej do tych spacerów przygotować xxx kto nam jeszcze został w dwupaczku? oprócz pałki której zazdroszcze pizzy :) i kawki :) xxx repetytorium,zawiecha trzymają nas w niepewności xxx zimowa dzięki za cynk ja planuję początkiem roku bo tak nam wypadają te tygodnie a przed świetami już mi się nie chce pchać xxx malwi zyczymy jak najwiecej takich nocek xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziewczyny jak czytam o tych kolkach waszych malenstw to az.mnie serce sciska. U mnie narazie spokoj, maly ma dzis 8 dni i boje sie przyjscia kolek straszniee, taka mieka jestem ze bede siedziala i plakala razem z bartusiem. ze tez te malenstwa musza przechodzic przez takie pieklo. Xx Ale wam fajnie ze juz smigacie na spacerki. My jutro wyjdziemy na pol godzinki razem pierwszy raz. Xx Te objazdy po urzedach jednak sobie darowalam. Maz sam pojezdzil wszystko pozalatwial. Xx Mamusie w dwupaku, dbajcie o siebie i pochlaniajcie smakolyki i nabierajcie sil na porod lada dzien lub nawet chwila. Xx Bartus nam sie troche zluszczyl. Dzisiaj po kapieli chyba pojdzie w ruch oliwka jednak bo tak to jeszcze niczym go nie smarowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha aha i odpadla naszemu malemu pepowina ten kikut ale tak jakby w srodku pepka wyystje jeszcze taka surowa kuleczka. To jest jeszcze kawalek pepowiny czy surowy pepuszej ktory teraz musi sie wygoic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, to jest ziarnina, dbaj nadal o to jak o kikut, ale małemu juz brzuszek w kapaniu możesz moczyć. U nas tez to było i juz niema ani śladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×