Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Js tez słyszałam o tym wiaderku dobre opinie, my z kąpielą robimy tak ze mamy ten leżaczek plastikowy, kładziemy królewnę i tatuś cały czas prysznicem z ciepła woda ja oblewa do momentu az po cycusie jest wody, ja w międzyczasie ja myje... Szum wody masaż woda ze słuchawki ciepełko i Marysia jest w niebie nienawidzi z wanienki wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Hejka. Dzwonilam dzis do poloznej co z tymi kolkami. Kazala kupic espumisan jesli malemu baczki nie ida. A ja mam pic rumianek i jesc do kazdego posilku po kilka ziaren kminku, aha a na zaparcia kazala mi pic szklanke soku pomidorowego dziennie. Bedziemy sie do tego stosowac i zobaczymy. Juz nie wiem co mam jesc bo prawie nic nie jem a nie moge patrzec jak maly sie napina. Wiem ze dzieci musza przez to przejsc ale to jest takie niesprawiedliwe. A jem serki waniliowe dla dzieci, biszkopty, kanapki z chuda wedlina, banana czasem, na obiad w miare normalnie ale nic tlustego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hej piękne. Agagula ja też miałam zapalenie pęcherza i też musiałam małego odstawić bo brałam leki. Z resztą dalej biorę. Te dreszcze i uderzenia gorąca też miałam. Nie wiedziałam o co chodzi, bałam sie że jakieś choróbsko mnie rozkłada. Już na szczęście minęło. Zaraz połowa połogu za mną. Ale jeśli chodzi o przytulanki to nie wiem kiedy sie przełamie. Ania super że z Hubercikiem juz lepiej. Dużo zdrówka dla synusia. Pałka trzymaj sie dzielnie kobietko. Lada dzień bedziesz tulic maluszka. Iza jesteś bezbłędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Palka obys faktycznie po wizycie na patologi wrociła z dzidziusiem. bardzo ci tego zycze;* xxx Dziewczyny ktore karmia mieszanie lub tylko butelka dopajacie swoje dzieciaczki woda przegotowana albo herbatkami? jesli tak to jakie herbatki podajecie? i w jakich ilosciach? ja podawałam Leosiowi herbate koperkowa z hippa ale srednio mu pomagala, teraz zastanawiam sie na zwykłym rumiankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa- miała ok 21 dni, podawałam po 2 krople na smoczku rano i wieczorem. efekt jest faktycznie widoczny jak sie podaje 6x na dobę po 3-4 krople i ja podaje tak właściwie od 27 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za durna regula ze "dzieci musza przez to przejsc"? wcale nie musza bo niektore mamy i dzieci nie wiedza co to kola niemowleca -wiec skad ta statystyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik ja dawalam koperek ktory mialam wrazenie ze jeszcze nasilił bole brzuszka, rumianek małej nie smakował. Teraz daje wode i chyba to najlepiej nam odpowiada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jak maja byc podawane kropelki sab simplex?? przyszły mi dzisiaj ale bez polskiej ulotki. A jak mi sie bobotic skonczy to przetestuje sab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi, 15 kropelek do kazdego posiłku bądz przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie robic tak, ze podaje krople 3 x w dzien i 3 x w nocy. Teraz dostanie ostatni raz z seri dziennej a za trzy godz jak ja bede juz usypiać w sypialni zaczniemy serie nocna;) tak sobie to obmyslilam i póki co działa:) Mam dylemat zjeść schabowszczaka czy nie zjeść...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
dziewczyny musze sie pochwalic;))))))) Moj Leon dzis pierwszy raz zasnał na brzuszku. Sukces. do tej pory byl mega płacz jak go tak kładłam a dzis wielka niespodzianka;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale boje sie ze jak cos zjem to bol brzusia bartusiowi sie nasili a tego bym nie zniosla i tak mam wyrzuty sumienia. Bartus teraz spi u siebie na brzuszku a usypialam go bo plakal kladac go u siebie brzuch do brzucha i gleboko iddychalam zeby moj brzuch masowal jego i puscil baczka i usnal :) Xx Maz dzis malemu dokupil espumisan i troche pomogl bo puscil kilka baczkow a wczoraj mimo ze podawalam delicol to maly nic nie mogl z siebie wypuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale boje sie ze jak cos zjem to bol brzusia bartusiowi sie nasili a tego bym nie zniosla i tak mam wyrzuty sumienia. Bartus teraz spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Leoś spał prawie 50 min na brzuszku;)))) sukces;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Palka Kobieto nasza ,,zapakowana,, jestes niczm swiateczny prezent:-) ja dzis zatesknilam do ,,brzuszka,,... Sil duzo! Xx Iza jestes bezbledna! Wybacz ale teraz przy kupie mysle o Tobie;-) Xx Jestesmy po szczepieniu i prawdziwch lzach...Mieszko wazy 5.055 :-) Xx Bylam u gin i mam ,,pozwolenie,, na ,,male o nie co,, :-D sasasa Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?co u Meg3333 poszla do szpitala i pewnie juz urodzila a co u zawiechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
a teraz post z serii narzekanie:/ kurde laski pwiedzcie mi ze tez tak macie i nie jetsem jakas dziwna.. ogolem czuje sie przytloczona troche tym ze caly dzien musze zjamowac sie malym i ze on jest tak bardzo ode mnie zalezny a ja nie moge powiedziec ze za chwile sie nim zajme, nie moge odmowic, po prostu musze byc dla niego w kazdej chwili o kazej porze dnia i nocy. wlasnie noce- masakra nie umiem spac jak on jest z nami w lozku a w swoim nie chce spac, poza tym brakuje mi kontaktu z niemezem, bo jak maluszek spi z nami to nawet nie mamy jak sie przytulic :( kocham tego szkraba ale chwilami ciezko misie odnalezc w nowej roli, nie mam czasu dla siebie, nie moge sobie wyjsc z domu tak po prostu.. ehh ciezkie to .... sorry za zalenie sie , ale tak mnie naszlo po wizycie poloznej (ktora notabene robila ankiete na temat depresji poporodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 350 0/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Matosza-----------38 l-------3dz-----09.11.----Kalina-------3980/60----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn Misiula24---------25l--------2dz------12.11-----Mikołaj- -----3300/54--cc gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---3 320/56----sn Neska851---------29l-------1dz------13.11------Michaś--- ---3330/54-sn Marita1990-------24l--------1dz------13.11 -----Bartek----3600/54----sn nfocat-------------26l-------1dz------14.11-----Jeremi--- -3320/53--cc Jola1710---------30l-------2dz------16.11------Lena------ -3020/?---sn Mila85--------------29l-------1dz------17.11----Hania---- ---3040/54--c ania3211----------31l--------2dz-----18.11-----Hubert---- 3080/54--cc magdalenkamz-24l--------1dz------21.11------Bartek-----37 20/55--sn nata91lia----------23l-------1dz------3.11--------Nikoś ----4530/59---cc repetytorium----29l--------2dz------28,11-----Asia------- - 3405/54--sn CZEKAJĄCE: kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena zawiecha---------24l--------2dz-----------25 listopada---------córka Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Nfocat moze to hormony ci jeszcze szaleja. Nikt nie mowil ze bedzie lekko ale damy rade bo kto jak nie my;-) xxx nasz Leonek juz spi po godzinie meczacego brzuszka xxx ciekawe co u naszych ciezarowek? a moze juz nie ciezarowek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat-to jest calkiem normalne! Tak mialam i przy pierwszym i teraz przy drugim! Starszy ma 1,5roku i juz mozna było go zostawic z tata czy babcia i wyjsc z kolezankami czy na zakupy i to bylo fajne a tu znowu siedzenie praktycznie 24/h z dzieckiem. Tylko teraz jakos mniej mnie to doluje. Co prawda noce mnie mecza i irytuja okropnie. Xxx Dziewczyny ale nie ma co przesadzac z ta dieta, trzeba jesc wszystko i obserwowac dziecko i pozniej wykluczac a nie najpierw wykluczac. Malwi ja nad schabowym bym sie nawet nie zastanawiala;) wczoraj na obiad mialam placki ziemniaczane a malemu nic nie bylo-noc jak kazda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
zimowa ,andzik na pewno czesc to hormony, a druga to poczucie ze jednak teraz juz nie jestem tak niezalezna :) i podobnie jak zimowa denewuja mnie noce :( kurcze gdyby maly chcial chociaz pol nocy przesypiac w swoim lozeczku byloby fajnie :) nad ranem moge go brac do siebie , poprzytulac ,m ale rodzice tez chcieliby miec troche intymnosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Nfocat ja mojej pozwalam zasnąć u nas w łóżku albo na rękach ale potem ją odnoszę do łóżeczka. A ona czuwa i czasem mi się uda dopiero za 3-4 razem ale ja się nie poddaję :) teraz ładnie śpi u siebie i odpukać brzuszek ok. Może powinnaś zostawiać czasem maleństwo z mężem i sama wychodzić chociaż na godzinkę albo dwie? Ja tak robię. Ale poza tym nie czuję tej utraty niezależnośc****atrzę na to na razie w ten sposób że to słodkie że ona tak bardzo potrzebuje mamusi obok. I w sumie ja też nie chcę być daleko od niej. Nie uwazam że cokolwiek tracę. Moze to dlatego ze wcześniej dużo pracowałam i ogólnie miałam intensywny tryb życia i teraz czuję sie jak w innej rzeczywistości. A noce są faktycznie irytujące ale nawet te z pobudką co 2 h na karmienie to i tak luz przy nocach z kolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny ja z nocami też mam problem, czasem az mi się plakać chce. Kocham małą ponad życie ale te noce mnie wykańczają:/ Dzis Hanka prawie nie spała tylko marudziła a ja padam na twarz,:/ z domu wychodze w zasadzie tylko na spacer z małą albo na zakupy ale akurat tego mi nie brakuje bo po pol godzinnych zakupach juz za nią tęsknie i dzwonie do nie meza zeby sprawdzic co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego śpicie ze swoimi dziećmi?to jakiś obłęd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat ja Cie rozumiem. Kocham mojego syna ponad zycie ale czasem po prostu przychodzi takie zmeczenie ze rozne mysli przychodza do glowy. Ja akurat do pierwszej pobudki w nocy kolo 2 godziny spie z niemezem. Potem ide do pokoju syna i spie reszte nocy w lozku obok niego. Zeby go nie nosic siadam sobie przy loeczku i go smyram reka:-) uwielbia jak masuje mu stopy:-) jak lezy na boku to go drapkam po plecach. No i oczywiscie glaskanie po glowie:-) sprobuj Kochana zainteresowac swoje dziecie czyms w lozeczku:-) u mnie na medal sprawdzily sie kareczki o ktorych pisalam wczesniej:-) po dwoch stronach czarno-biale. Trojkat i kolko:-) on jak sie sam obudzi to od razu szuka tego wzrokiem i albo zasypia albo sobie lezy i gawozy:-P takze polecam:-) no i glowa do gory! Nie jestes sama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
U nas akurat nocki poki co sa prawidlowe - pobudka, pielucha, mleko z butli, bekniecie i spac. Wszystko w polmroku i bez gadania bo inaczej oczy mu sie powiekszaja:-) a dzis po wczorajszym szczepieniu spal 6h az go przebudzilam bo pielucha sie przelewala:-) potem mleko i od razu kimono:-) a ja myslalam ze bedzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci butelkowe sa spokojniejsze, ladniej spia zero kolek i stresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×