Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Andzik87
ZimowaMamo spróbuj czopka glicerynowego. w naszym przypadk pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari a kladziesz ja na klinie albo poduszce jak karmisz w nocy? Ja tak robie bo mi w szpitalu podpowiedzieli że żołądek ma być wyżej niż pupa i ona wtedy jak leży tak na podwyższeniu to czasem w trakcie karmienia odbija.. moze to Wam pomoże? Też bym się mega wystraszyła.. Xx Malwi no co Ty przestań jakie wyrzuty:):) mialam na myśli to że maluchy mają takie wrażliwe te brzuszki ze u mnie bez diety to na pewno by było gorzej i bym musiała dawać ss albo coś podobnego więc juz wolę się pomęczyć. Infacolu już nie daję. I u nas też krostki znikają czyli rzeczywiście od tej laktozy. Tak spuszczam trochę pierwszego mleka (jak nie zapomnę i dam radę bo glodna Ulka wrzeszczy na całe osiedle) i daje delicol to jest ma ten enzym który trawi laktoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
ags ja ma oilatum i fajny jest :) xxx newt niejasno sie wyrazilam mialam na mysli ze do 24 grudnia mają nam wyplacic:) xxx iza a moj w wozczku spi ladnie:) dzisiaj bylam pierwszy raz sama z nim na wyprawie w tesco, na miescie w aptece, przychodni zarehestrowac na usg bioder,w netto i ogolem po miescie sie krecilismy :) spal [rawie caly czas, w tesco tylko poogladal troche ale bez placzu :) xxx meg wsplczuje sprawy z piersiami ale ciesze sie ze juz lepiej xxx magdalenka ty masz dicoflor w kroplach czy kapsulkach? xxx safari to trzymam kciukasy za mala zeby bylo wsio jak naj,=lepiej ! xxx gosia fajnie ze udalo sie z becikowym :) xxx Anja , Malwi gratuluje przespanej nocy i ciesze sie razem z Wami :) xxx zimowa podaj malemu 40 ml przegotowanej wody moze pomoze na kupe xx dziewczyny karmiace piersia jakiej konsytencji kupy robia wasze dzieci?? bo u nas sa rzadkie, wodniste wsiakaja w pieluszke nawet i maja te ziarenka jak w serku, Wasze dzieci tez robia tak na rzadko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Zimowamamo nie myslałas w tej sytuacju już o czopku?! wiem ze jest jeszcze jakis syrop, chyba laktuloza (pewnie zle napisałam) sie nazywa i podobno tez skuteczny. Wiem ze wszystkie tego typu wpomagacze rozleniwiaja i nie powinno sie a czesto ich używać ale czasem warto jednak z nich skorzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa wspolczuje,moze czopek by mu pomógł tzn wiem ze dzidzia na kp moze tyle kupki nie robic no ale skoro widzisz ze mu to zaczyna przeszkadzać to moze mu jakos pomoc .Sama nie wiem Xxx Kurcze nudzi mi się,maly spi mi na rękach starszy poszedl do kolegi misiek jest w pracy a ja nie mam do kogo buzi otworzyc w tv same głupoty.Dobrze ze chociaż spacerek 1,5h zaliczyliśmy bo zwariować w tym domu mozna. Chyba ubiorę dzis choinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) xx Safari ja zawsze czekam aż małej się odbije się, bo ona strasznie ulewa, w sumie nawet jak odbija to ulewa :( o i ja kapuche i grzyby testowałam już i jest ok nie ma problemów :) z cytrusów piłam tylko herbatę z cytryną i też nic się nie działo :) ale ja za to nie mogę się przełamac na orzechy :P hehe xx wy macie problemy z kolkami i wzdęciami, my z ulewaniem :( dzis położna stwierdziła że trezba małej trochę zagęścić mleko i Kamil ma kupić dziś Bebilon Nutriton czy jakoś tak i mam jej to dawać na razie 3 razy dziennie w razie potrezby częściej a że ona na piersi to mamy jej robić papkę i nie wiem jak jej to podawać heh zobacze co to w ogóle wyjdzie. Mam nadzieję że jej sie po tym poprawi i mniej będzie, bo teraz mimo odbijania praktycznie po każdym amciu ulewa, wszystko cuchnie mlekiem, przebieram ja kilka razy dziennie, bo nie zawsze zdąże z pieluchą :( mała waży 4260 :) czyli w tydzień przybyło 260 g i położna mówi że to piękne hehe xx jej u nas za spaniem to sa jakieś czary po prostu :) wczoraj o 22 Zuzka już w sypialni spała sama, obudziła sie o 3,30 i o 4 juz spała aż do 8 :) naprawdę zycze wam takich nocek jak nasze :) xx Anja gratuluje nocy :) xx jeju naprawdę wam wspólczuje tych brzuszków :( ja jak Zucha płacze to często płacze razem z nią, a jakby płakała przy kupie czy bakach to masakra eh chodź czasem zdarzy jej się walnąc takiego głośnego bąka że sama sie dziwi co to było :) a to wszystko chyba dlatego że podczas karmienia łyka dużó powietrza, ale ja inaczej nie umiem jej karmić, i wydaje mi się że dobrze ją przystawiam bo ma praktycznie w buzi całą otoczke a mnie nie boli nic, nie wiem sama eh xx zimowamama może jakos pomóc Kajtkowi zrobić kupę ? xx Ags u was też nocki fajne już :) a powiedz mi ile Emilka waży teraz ?? ona jest tak cudownie papuśna że aż miło oko zawiesić ;) xx malwi trzeba sobie jakoś radzić, nawet na spacerach :) xx meg jej ja bym nie dała rady patrezć na takie pyszne jedzonko :) ja to mam chyba jakąś chorobę i jak widzę jedzenie które lubię to muszę zjeść bo bym się chyba posrała :D hehe xx gosiaczek gratuluje becikowego :) noi pełnych cycuszków ;) xx a i co do becikowego to ja już nie pamiętam że było :D kasę miałam po 2 dniach chyba od złożenia wniosku :) a z ubezpieczenia z Pzu po tygodniu chyba :) ale tez już nie pamiętam że była :D xx newt jestem w szoku :( mam nadzieje że nie trzeba będzie jeszcze raz szyć :) xx Zuzka zasneła na spacerze o 2 i jeszcze śpi, ze spaceru wróciłyśmy przed 4 i szkoda mi było bo taka ładna pogoda u nas i mówie do babci że musze obiad robić, a boje się małą zostawić samą przed domem a do domu szkoda ją brać i mówię czy myśli że mogę ją zosatwić a babcia szczerze zdziwiona mówi do mnie absolutnie nie zostawiaj jej, mówie a co myślisz że może jej się ulać a babcia na to nie że ulać ale kto to widział tak długo na dworze ! w zime !! hehehehehehehe mówię do niej nie bój nic, nic jej nie będzie, może wy 50 lat temu kisiliście dzieci w domu ale teraz w trendach jest jak najdłuzej przebywać na dworze :) babcia obrażona :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia rozkoszuj się ciszą i spokojem w domu:) XX Iza dobra ta Twoja babcia :) my tez codziennie min 2h na spacerze a czasem pod wieczór jeszcze drugi spacer na dobry sen. Trzymam kciuki zeby Zuzce sie polepszylo z ulewaniem. Xx Zimowa ja czytałam ze po ok 6 tyg zmienia sie mleko na bardziej tresciwe wiec moze przez to ma zaparcia? Moze musi sie przyzwyczaic? Xx Wlasnie wrocilam od gina i wszystko super. Mam zielone swiatlo na seks ale powiedział ze mam uwazac bo moje jajniki juz sie aktywizuja mimo ze kp. Moj maz sie ucieszyl i juz mowi ze Ulka powinna miec brata. Yhym ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, szczerze to nie wiem ile wazy, bo tutaj waza raz w miesiacu i nam akurat wypada na koniec miesiaca wazenie. A z ulewaniem mamy to samo. Ja mam polozna po swietach to ja zapytam. Nie chce malej specjalnie z tym do lekarza ciagnac, bo widze, ze przybiera, wiec jakos sie nie martwie. mxxxx Safari ja mialam taka sytuacje 2 noce temu ale podczas zmiany piersi. Mala mi tez tak chlusnela, ze bylam cala mokra. Cale szczescie sie nie dlawila ale tez oczy jak 5 zl... xxxxx.. Gosia, ja od rana do prawie 4 sama w domu w tygodniu ale ja to lubie ;) Rozkoszuje sie cisza ;) .xxxxx... Te problemy brzuszkowe to chyba od dziecka zaleza, bo Bartek mial a Emi nie. U Bartka zaczely sie dokladnie jak skonczyl miesiac i trwaly miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat Ja dicoflor mam w kroplach a czemu pytasz jest jakas roznica? A co do kupek to pisalam wlasnie dzisiaj do malwi i wlasnie o kupce mojego bartka. Tez wlasnie robi rzadka ktora wsiaka widac taka plame a po srodku zolta kupka wlasnie z takimi zirenkami no i u nas jeszcze plus zielony sluz. Martwie sie ta kupa a pani pediatra powiedziala ze dzieci karmione piersia do roku moga miec sluz w kupce a z drugiej strony polozna mi powiedziala ze to zle i to znaczy ze cos zle trawi i dlatego kazala kupic ten dicoflor i juz druga buteleczke podajemy a ten sluz dalej jest. Czasem jak zrobi kupke to prawie sam ten sluz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat, my mamy wodniste kupki, ale nie na tyle by wsiakaly w pampersa. Dzisiaj były juz 4... X Iza, moja tez mała zaczęła ulewac, i tez mi sie wydaje ze połyka dużo powietrza ale tez nie umiem jej inaczej przystawic, nie boli, kombinuje z pozycjami... Z odbiciem jest rożnie noszę ja dosyć długo ale czasami kapituluje bo nic sie nie dzieje, a czasami muszę ja położyć bo tak sie denerwuje w pozycji pionowej... X Gosia, wcale ci sie nie dziwie ze sie nudzisz... Ja tez robie spacery po 2 h albo i dłużej, zawsze prawie wszystko w domku mam porobione, a i tak cały czas wydzwaniam do siostry czy koleżanek żeby do mnie przychodziły na kawę:p jak dzidzia grzeczna to na serio czasami samemu w domu moze odbić... X Jaka miałam dzisiaj sytuacje na zakupach w biedzie: weszliśmy do sklepu poodkrywalam mała No i spaceruje miedzy lodowkami, ale chyba cos jej nie pasowało i zaczęła krzyczeć nie jakoś specjalnie głośno w moim odczuciu... No i tak kilka razy... Patrzę ja Wam na druga stronę lodówek a tam baba za każdym razem jak mała krzykla w moja stronę sie gapila, nawet jak miała gębę w lodowce to w czasie kiefy Marys płakała ta wychylala ten pysk i zaglądała... No k***a co za babsko, No z dzieckiem była to chyba wie ze niemowlęta płaczą!!! Ludzie nie maja wyczucia, wiesniaki normalnie, zawsze mnie drażniło jak w centrach ludzie gapią sie na płaczące dzieci i ich rodziców, a dzisiaj odczułam to na własnej skórze i to w*****a na maxa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi ja tak mialam jakis czas temu w drogerii. Cale szczescie, ze pampersy kupowalam, bo inaczej tez spojrzezania typu dziecko wrzeszczy a mamusia zakupy robi, ale i tak teksty typu oh, bless byly. Malo mnie nie trafilo, takze rozymiem Twoja zlosc. xxxx Nfocat u nas wodniste z grudkami xxxx Iza a jak planujesz ten specyfik podawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat my mamy różne kupy, czasem mniej czasem bardziej wodniste - czasem są grudki, czasem śluz, czasem zielone. Moja położna mówi że kupki mogą być właśnie różne i że to nie jest jakoś źle, gorzej jak są takie cały czas np ze śluzem, zielone a do tego dzieciatko mało przybiera, a tak to no problem :) xx magda jak mały przybiera i lekarka mówi że jest ok to bym sie nie martwiła, różne dzieci różne kupy robią na to nie ma reguły podobno. problem jest wtedy jeśli inne objawy są do tego xx claudina hehe to macie świąteczne święta :) może sprawicie sobie kolejny prezent :D ja się śmieję bo mi 6 tyg wypada w wigilie, a mój gin przyjmuje we środy, następny tydzień to sylwester więc przyjmie mnie 7 stycznia dopiero :) xx Ags moja połozna też właśnie mówi że dopóki mała ładnie przybiera to nie ma sensu iść do lekarza, po prostu niektóre dzieci ulewają i już, ale że Zucha naprawde ulewa w ilości max mamy zagęszczać. Ja przed jedzeniem po kąpaniu będę jej to podawać ale nie tak jak tam pisze jako papke tylko połozna mówiła żeby odciągnąć trochę mleka i rozrobić w butelce i dać i chyba tak zrobię, papki podać nie umiem :) xx malwi Zuzka też nie za każdym każdym razem odbija, ale ona lubi być w pionie :) a ludzie wiesz juz tak mają że kogoś oceniać lubią a co w swoim kurniku to nie widzą :D xx Agagula pomysł z teatrzykiem na suficie jest extra !!!! Zuzka prawie pól godziny leżała i latała wzrokiem za cieniami, rany ona sama dawno nie wyleżała tyle :) chyba że mocno uśpiona :D xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł :) my z Młodym przeżyliśmy samotną noc we dwoje...nie ma to jak delegacja na firmową wigilię...wrrr xx Dicoflor my mamy również - ale nam kazali go podawać TYLKO przy rozwolnieniu i to notorycznym oraz przy antybiotyku - ale nie codziennie... xx Gosia - super wyszło z tym becikowym - ja ciągle zbieram papiery :/ xx Claudina - mamy podobny tryb - my również czasem wychodzimy nawet 2x dziennie :) xx Izuś mój Młody to ciągle teraz na sufit patrzy ;) spróbuj jeszcze na zwykłej białej kartce narysować duże czarne kółko - markerem i zamalować je oczywiście... połóż to w łóżeczku przy szczebelkach - jak córa to zobaczy to też masz 15 minut spokoju ;) ja mam kółko z jednej strony łóżeczka i trójkąt z drugiej ;) działa :) xx idę się szykować na gorące przywitanie mojego M bo w końcu wraca grrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
dziewczyny nasz Leos dzis byl cudny. spokojnutki i grzeczniutki. w ciagu dnia spal 3,5 pobawilismy sie troche, po 18 go wykapalam a o 19,30 juz spal;) ja tez niedlugo uciekam kimac:) xxx maz od poniedzialku juz ma wolne. wiec spokojnie pojade sobie do lekarza a chlopcy sami zostana;) moze jeszcze jakies zakupy zalicze:) xxx ja jak na razie na wieksze zakupy nie wybieram sie z malym. nie wiem czemu ale jakiegos stracha mam ze mogly cos zlapac i sie rozchorowac. xxx i zauwazylam ze Leon ulewa ale tylko po piersi. nie wiem dlaczego tak sie dzieje xxx nam wczoraj pani doktor na chrosteczki polecila kalie do kapania( te fioletowe tbleteczki) ale tez stwierdzila ze tragedi nie ma wiec na razie sie wstrzymam. xxx no i u nas powoli juz swieta bo dzis choinke ubralam;) i z grubsza ogarnelam nasza gorke i wyprasowalam. na jutro prane szykuje:) xxx uciekam spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat-dobra kupa:)u nas tez jest taka. Xxx Kupilam i dalam czopka, kupa jeszcze nie poszla ale od 1,5godz spi. Xxx Izulinka-ile razy ja zostawilam starszaka w ogrodzie;) niezaleznie od pory roku;) jak nie chciało mi sie isc z nim na spacer to usypialam go właśnie w ogrodzie i tylko zerkalam przez okno;) aha i nasz tez sporo ulewa choc i tak (tfu, tfu) juz jest ciut lepiej. Xxx Ja nie zawsze czekam az odbije, zreszta czesto zasypiam czy karmieniu i budze sie na następne:) a jak dluzej nie chce odbic to klade na brzuch-wtedy od razu zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam TV i mają mówić czy karmiąca mama może jeść w święta śledzie pierogi i takie tam inne potrawy świąteczne. Jak możecie to oglądajcie. Może coś się dowiem ciekawego. Program 2 "Pytanie na śniadanie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piekne. Anja ja tez uzywam tych butelek dr browna do tego ss wieczorem i w nocy do mleka i kupka codziennie bez zadnego wysilku. Takze jestem super zadowolona. Oby tak dalej. Dzis w nocy do 4 nie moglam spac. Jest ranek a ja juz jestem padnieta. My jutro ubieramy choinke itp wiec moze poczuje w koncu atmosfere swiąt. Do ginka umowie sie po nowym roku bo podobnie jak iza 6 tyg wypadnie w swieta. Ostatnio czulam klucie w jajniku typowe jak przy owulacji. Czyzby juz wrocila? Nie karmie piersia wiec chyba mozliwe ze tak? A myslalyscie o formie antykoncepcji? Bo w kolejna ciaze poki co nie zamierzam zachodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Ja nie myślałam o anty najwyżej pogadam z ginem idę 5 stycznia bo ur wtedy co Izka wiec wypada mi w wigilię. Xxx Meg i co tam mówili ciekawego o daniach świątecznych bo ja nie oglądałam. Jakoś dziś sił nie mam i tak lezymy z Mia. Xxx Kupki u nas wyglądają tak samo trochę w siadają w pieluche są żółte z grudkami. Xxx Mia znów przespala w nocy 5.5 godz jednym ciągiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Neska ja jako forme antykoncepjci oczywiscie z polecenia lekarza wybrałam te "obrecze dopochwowe" nazywają sie NUVARING. Zmienia sie je co 3 tyg i na ta chwile jestem zadowolona bo nawet sie tego nie czuje a własnie tego sie obawaialm jak sie decydowałam na to. Tak wiec polecam :-) a no i koszt to ok 50zł na miesiac. Ja kupilam cale opakowanie, czyli na 3 miesiace i zaplacilam 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek847
Widac ze dzieciatka coraz spokojniejsze bo forum ruszylo z kopyta półtorej strony mialam do nadrobienia a ze właśnie spaceruje to fajnie mi czas zleciał na czytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Hej,my po spacerku. Wczorajszy czopek nic nie pomogl, dzisiaj dalam tez pol i od razu poszło a maly to ze zmeczenia odplynal od razu. Xxx U was tez tak wieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja tez mysle jak tu sie zabezbieczyc bo chciała bym chociaz poł roku odczekac zeby porzadnie dojac do siebie po cc. Ale maz sie upiera przy naturalnych metodach;) zobacze co mi doktorek powie w poniedziałek. xxx Mysmy byli na spacerku dzis i w ostatniej chwili zdarzylismy wejsc do domu bo zaczelo padac. wogóle cała noc padało. i wiatr dosyc mocny powiewa. xxx Nasz Leos zaszalał dzis w nocy bo spał od 19.30 do 9 rano z dwiema pobudkami na jedzonko;) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari wyobraź sobie że nie wiem :( bo szwagier wpadł z wizytą. Wrócił parę dni temu z norwegii z pracy i przyszedł malutką zobaczyć,także nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy pisałam...bo myślałam że nie poszło. Zawsze tak jest jak ma się pokazać następna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć:) Anja, ja kilka lat temu juz stosowałas ten ring, fajna sprawa, tylko nie umiałam go sobie wyciągnąć... O zawsze robił to mój maz, kupa śmiechu zawsze przy tym była. Ja go polecialam mojej koleżance, i sobie zaszła w ciąże bo uwaga: zamiast trzymać go w lodowce trzymała na lodowce hehe, a on pod wpływem ciepła uwalnia swoje właściwości:) X Meg, ja czasami pół dnia muszę czekać, zanim kafe w moim telefonie zatrybi ze jest juz nowa strona... X Andzik, zazdroszczę Ci ze Leo tak szybko idzie spac, moja terorysra poszła wczoraj spac o 22... Na noce nie narzekam bo wstaje rzadko i sie nie przebudza, a jak sie juz przebudzi to mam packe na muchy przy łóżku, to poklepie mała nia po pupie bez wstawiania z łóżka i śpimy dalej hihi;) X U nas tez wieje, na szczescie jest ciepło takze zrobiliśmy mega spacer, i chyba tak jak Agagula i Claudina wyjdę dzisiaj jeszcze raz pokrecic sie koło domu:) X Claudina, czekam wrakiem razie na Ulje na fb;) X Zafarbowala mi siostra dzisiaj włosy, od razu lepiej. X Wczoraj skończyliśmy na 6 Big kupach, dzisiaj tylko baczki. X Ags, twoja Emi jest przeurocza!!! Słodka słodka słodka!!! Synuś równie śliczny;) X Pozmienialam sobie troszke dietę, wczoraj jadłam duszona szynkę wieprzowa z ryżem, powprowadzalam sobie szyneczki na kanapki nie drobiowe! Wypiłam wczoraj trzy inki zvtym mlekiem bez laktozy... Zjadlam to ciasto drożdżowe, a na buzi żadnych nowych krostek i kolki tez nie było. X Dzuewczyny, jak najlepiej przystawiac dziecko, żeby nie pilo tak łapczywie i żeby polykalo mniej powietrza, bo cos czuje ze przez to mamy najwiecej kłopotów brzuszkowych!!! Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi no to mnie wystraszylas!!!!!!!ja tez nie trzymam tego w lodowce, nie ma nic napisane zeby to tak przechowywac. A co do wyciagania tez sie nad tym zastanawiam jak ja to zrobie :p Rozwaliłaś mnie na łopatki ta packą na muchy i poklepywaniem hahahahahahhaha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, a w aptece ci nie powiedzieli? Ja jak to kupowałam to jak najszybciej kazali dać do lodówki i w aptekach tez to jest tak przetrzymywane. Chyba ze cos sie zmieniło... A ty gdzie to trzymasz? No i sie nie przejmuj najwyżej Hanka bedzie miała szybko rodzeństwo;) No packa wymiata!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Hejka. Kurcze jak wam fajnie jak dzieciaczki usypiaja o 19.30 moj bartek codziennie bez zadnych wyjatkow usypia dopiero miedzy 22 a 23. No a potem wstaje o 2 a potem o 5 czyli co trzy godziny i dluzej mamie pospac nie da. Xx U mnie tez kafe sie zwiesza w telefonie jak ma wejsc nastepna strona. Xx co do antykoncepcji to ja pomysle nad plastrami bo szwagierka od jakiegos czasu juz uzywa po wielu latach brania tabletek i jest zachwycona. Nie niszczy watroby juz a plaster przykleja jeden na tydzien i to sie tak trzyma przez tydzien i wazne ze dziala. Ja bede musiala to przemyslec bo zawsze uzywalismy prezerwatyw bo ja sie balam tych hormonow w tych wszystkich tabletkach zeby nie przytyc bo juz widzialam nie jedna dziewczyne ktorej zle dobral tabletki i nagle z dziewczyny sie kulka spuchnieta zrobila. Ja i tak mam nadwage i opornosc w jej zrzuceniu przez tarczyce wiec jak bym miala choc 2kg przytyc przez jakies tabletki to by mnie szlak trafil a w tych plastrach jest niby mniej tyc wszytkich skladnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi ale aparatka z Ciebie;) Ładnie z ta packa szalejesz;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×