Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość patka
No i dwa razy musiałam pisać bo coś forum zaszwankowalo. Ważne ze informacja Przekazana. Oby pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;) ja juz od godzinki na nogach;) maly spi a ja zaraz biore sie za zelazko bo jak sie Leos wyspi to jedziemy do babci;) xxx Neska ty sie juz wyszałałas a ja z Gosia w sobote szalejemy;) xxx Repetytorium wspołczuje stresów. Mam nadzieje ze wszystko szybko sie wyjasni;) i mały brzuszk bedzie zadowolony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej dziewczyny, czytam Was cały czas ale jakos nie mam weny do pisania! xxx Fajnie Wam dziewczyny z tymi balami :-) wyszalejecie sie, taki reset potrzebny :-) Malwi super że oczko lepiej i moze obedzie sie bez zabiegu :-) Marysia jest taka slodka ze jak widze jej zdjecia to az mi sie buzia sama cieszy :-) wiec dodawaj foty ile wlezie :-) xxx Andzik no i przyszedł czas na Leosia siłacza :-) xxx Cos mialam jeszcze pisac do ktrej z Was ale zapomniałam :/ xxx My mamy dzis wizyte poloznej, nie wiem po co:/ Jak Hania sie urodzila to byla tylko raz i teraz nagle po prawie 4 miesicach sobie o nas przypomniała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Aha, jeszcze co do szcezpien... u nas po pierwszym bylo super, zero objawowo, po drugiej niestety pojawila sie juz gorączka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki;) Repetytorium u mnie to samo dzien świstaka:) ale i tak jakos nie moge sie zorganizować żeby np dom posprzątać hehe;) X Zazdroszczę balów, ja nie wiem kiedy sie odważę zostawić mała na noc. Planuje zrobic imprezę w domu, bo brakuje mi takiego odchamienia sie No ale wlasnie nie wiem co z Marysia miałabym zrobic... X Dziś jedziemy do szpitala, oby nie robili zabiegu, oczko czyste:)))) X Moja mała coraz bardzie rozwinięta ruchowo, podnosi tlow robiąc swego rodzaju mostek, przekręca sie tak jakby chciała z Pleckow na brzuszek sie przeturlac ale troszke jej jeszcze brakuje. Głowa podnosi ślicznie i długo leżąc na brzuszku:) przesuwa sie odpychając nogami, robi świece i przyciąga nogi do klatki piersiowej takze za nuddlugo pewnie beda trafiały do buzi;) X Zaliczylysmy wspólna kąpiel w wannie było extra;) X Anja jaka kupiłaś ta spacerówke bo tez zaczynam szukać ze względu na to ze Marysia nie chce jeździć w gondoli. Aktualny wozek składa sie w spacerówke ale powoli mi sie nudzi, a poza tym kloc z niego... X A tak poza tym szukamy juz fotelika dla małej, takze ta spacerówka i fotelik i robi sie kur... Niezła sumka:/ X My mamy chrzciny 15 marca:) zaproszenia juz doszły;) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Gosc Patka-dziekuje za trop:)a powiedz mi czy to mozliwe,ze jest ta drozdzyca ukl.pokarmowego mimo,ze z posiewu kupy nie wychodza drożdże?!czy trzeba oddzielnie dać na posiew drożdży??wlasnie kiedyś tak przebakiwalam dr ze moze jakas kandydoza ale pow.ze z posiewu nie wyszlo,to nie. Ale chyba spr ta dietę i tak nic nie jem,co mi szkodzi;)a zauwazylam,ze po słodkim wlasnie pojawiają sie nitki krwi Np po dżemie domowym jablkowym.no i ucaluj maluszka swojego:) xxxx Malwi trzymam kciuki żeby obylo sie bez zabiegu!!!!ja woze Asie w czolgu poki co,pozniej na spacerowke przeskoczymy:) xxx dzis ten dzien świstaka haha lubię weekendy bo.maz w domu i mozna troche ta monotonię zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi, spacerowke mam mamas&papasa Argo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Jak wczoraj pisałam byli u nas znajomi wczoraj;) i maja oni 2 córeczki. Basia 5 i Helenka 3 latka. i robiłam z nim wczoraj pizze. pomagały ukladac składniki na ciesci. ale miały frajde. a najepszy ubaw był z tej młodszej bo jeszcze dokładnie wszystkiego nie mówi i zamiast pizza to mówiła pipcia. i tak cały wieczór ze robi pipcie i je pipcie i i pomagaly przy pipci. a dzis ta kolezanka pisała ze juz oby dwóm babcia sie pochwaliła ze była u Losia ( Leosia;)) i robiła pipcie;) xxx wogóle sama siebie musze pochwlic bo juz dawno taka dobra pizza mi nie wyszła, ale miałam nowy przepis na ciasto. rewelacja. i z drozdzami których sie panicznie boje;) ale wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik no to juz, daj przepis na pizze :-) j nigdy sama nie piekłam wiec moze akurat sie odważę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mochaplimen1975hfngb
Zimowa mamo oni wypłacają w różnych terminach. Teraz mam L4 od 15.08 do 14.08 i połowę dostałam na koniec sierpnia a drugą dostanę 15.09. Możesz to sprawdzić jak założysz sobie profil na stronie ZUS, tam będą kwoty i terminy i wszystkie Twoje dane. Tylko żeby założyć profil musisz podejść do dowolnego oddziału ZUS żeby Cię zweryfikowali (2 minuty, pokazujesz tylko dowód i uaktywniaja profil) Dopiszcie mnie przy okazji bo też piszę z kom: 27 lat, 1 dziecko, córka, 4 listopada tp 4.11.2014 Jasne http://dr4k3.de/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
Malvi, myślałam o Twojej córci jak tam zabieg, ale byłam dobrej myśli, że nie będzie... Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
Repetytorium, jej w posiewach tez nic nie wychodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Patka, miło z Twojej strony;) a zdradz nam kilka słów o sobie, skąd jestes ile masz lat itp?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Maliwi!!!!!!! super extra z***b...iscie :-) ciesze sie baaaaardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracusacer1979lseww
to co? zaczynamy naszą tabelkę od nowa? każda zacznie się dopisywać i Zawiecha w końcu ogarnie temat Agagula............31l...........1dz.............01 listopad..............Staś chyba tak to leciało co? xx 32tydzień, wizyta już jutro Jasne http://bgurl.co/baXvs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Hej Dziewczyny! U nas coraz lepiej, Ulka od kilku dni zasypia o 22! Oczywiscie po 2 godzinnej walce ale to i tak jest duzo lepiej. A w dzien nadal tylko na spacerze, ale naprawde juz nie moge narzekac :) W ogole jest wspaniala, coraz mniej placze a duzo gada po swojemu "aguuu" i sie smieje. Chyba wyszlysmy na prosta :) xx sporo tego mleka zostawiacie. Ja zostawiam ok 100 ml (wiecej raczej nie sciagne na raz) i chyba tyle jej wystarczy i ja wtedy daje sobie 4h bo przed wyjsciem karmie, potem po 2 h ktos ja karmi tym mlekiem i po kolejnych dwoch wracam i karmie, tak mniej wiecej. xx tez chce na bal karnawalowy!! xx Malwi super ze sie obylo bez meczenia Marysi zabiegiem! :) xx Safari te czopki dla Mii na zbicie goraczki to na bazie paracetamolu czy ibuprofenu? Ulka zdrowa ale tak na wszelki wypadek chce kupic i miec w domu. I nie wiem ktore lepsze. xx repetytorium wspolczuje Ci ze macie taki problem, ze lekarze nie wiedza co to.. Ja czytalam ostatnio ze do 3 miesiaca to w ogole wszystko jest normalne i dopiero jak po 3 miesiacu nadal sa jakies dziwne objawy to sie mozna zaczac martwic a tak na razie to wiekszosc wynika z niedojrzalego ukladu pokarmowego. xx Iza ale super z ta szkola fryzjerska, bedziesz Zuzke czesac niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Haha tracu... skad Ty sie urwales? Ta tabelka jest sprzed pol roku jak nie dalej:-) ale sie usmialam:-D Xx Malwi - super nowina! Xx Repetytorium - moze Patka pomoze :-) trzymamy kciuki:-) Xx A ja ide jesc...Polak glodny- Polak zly :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny nie pisalam chyba 2 dni przeczytalam wszystko i wiekszac wyparowala juz ;) Xx Zazdroszcze wam tych zabaw fajnie wyjsc wystroic sie i poszalec. Xx Co do gaworzenia to nasz Dziubek tez tak fajnie juz do nas mowi, smieje sie i macha raczkami. Jest taki slodziutki ze jak mi z nienacka usmieszek to wymiekam :) teraz wlasnie je sobie mleczko po kapieli. Jak na niego patrze i widze jak urosl to mam lezki w oczach ze on tak szybko rosnie. Robie mu pelno zdjec zeby potem miec co wspominac. Xx Co raz czesciej tez sa dni ze usypia o 22 i spu do 4 wiec przesypia 6 godzin cieszy mnie to. Tylko rano potem cos go juz meczy bo juz tak nie spi tylko przebudza sie co godzine wygina sie i wydaje dzwieki parcia ale nic nie robi. Xx Co do spacerow to juz mi weszlo w nawyk i jestem z nim codziennie na spacerze po okolo 2 godziny raz wiecej raz mniej. Nawet snieg w piatek chyba sypal a ja spacerowalam z folia z gondoli nakrylam nosidlo i zwiazalam gumka zeby sie trzymala. Niestety ludzie nadal sie krzywo gapia co mnie troche krepuje ale i tak z nim wychodze. Xx Ja mojemu bartkowi musze caly czas wciskac delikatnie pepuszek do srodka i zaklejac plasterkiem bo mu wychodzi od prezenia na wierzch i trzeba tak zaklejac nim to nie przejdzie Xx Kupilam mu dzisiaj te rurki do sciagania kataru bo jak mu gruszka sciaga to cos tam powychodzi i jak mu zagladam to ma czysto a jak oddycha to czesto slysze jakby mial tam gdzies pozapychane nie wiem gdzie i nie wiem czemu caly czas mu sie to chrumkanie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
dziewczyny nie wchodzcie w ten link od Tracy bo tak sa jakies wirusy!!! xxx No ja juz nie moge sie doczekac tego wieczorku bo dawno z mezem nie tancowałam;) xxx Magda nie przejmuje sie ludzmi tylko spaceruj ile wejdzie;))) my dzisiaj 2 razy bylismy;) xxx Malwi super z tym oczkem;) xxx Przepis na ciasto na pizze: 3/4szklanki ciepłej wody 1/2 kostki drozdzy 3szklanki maki 4lyzki ojeju lub oliwy szczypta soli drozdze rozpuscic we wodzie i dodac do reszty składników gadniesc ciasto i zostawic chwile do wyrosnieci. rozwałkowac i wylozyc na blaszke. mnie w sumie wyszły dwie duze blachy z piekarnika ale ciasto bylo naprawde mega cienkie. piekłam w 230 stopniach około 10-15min az sie zarumieniły brzegi. bez termoobiegu xxx Claudina my tez mamy czopki z paracetamolem. nasz nie goraczkowal. a teraz po szcepieniu chce kupic jeszcze cos przecioboloweg zeby smarowac miejsca po wkłuciach zeby mniej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
malwi, nie chc się Wam wpierniczac w forum, bo to Wasze forum :) ale napisze o sobi skoro pytasz. mam (niestety już...) 33 lata... męża i dwójke wspaniałych synow :) starszy ma 4,5 roku Maleństwo prawie 2 m-ce, jest z 4 grudnia. Podczytuje Was od daaaawna bo myslalam ze bede miała cc na listopad zatem wpadałam tu żeby podczytac jak u Was przebiega ciąża na tym samym etapie. Jenak miałam cc dopiero w grudniu. Ale chyba Magdalenki Bartuś jest z końcówki listopada zatem niewiele nas dzieli... wiem, że wieszosc nawet nie spojrzy na moje wypocinki, bo jestem "obca", ale mimo to chciałam się przedstawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
Andzik, nam pielegniarka kazala altacetem w zelu smarować, może raz posmarowałam, nie widziałam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Gość Patka, super że się odezwałaś w koncu i miło nam jest Ciebie tu u "nas" gościc :-) pisz i nie krępuj się :-) na pewno dziewczyny maja takie samo zdanie na ten temat jak ja :-) jak maja na imie Twoje dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Patka witaj na forum, fajnie że się ujawniłaś. Im nas więcej tym lepiej, tym bardziej że masz starsze dziecko to pewnie będziesz mieć dużo rad szczególnie dla takich niedoświadczonych mam jak ja :) Xx Ja się właśnie powoli przygotowuje do szczepień (mała ma 11 tygodni ale ciagle to odkladamy bo się stresuję) xx moje dziecko juz śpi!!! :):):) zawiecha czyli dla Ciebie też jest szansa na spokojne wieczory już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik ja tez bylam po dwa razy dziennie na spacerze ale moze ze dwa razy tylko bo jak pojde na 2 vodzinki i robie po 10km to juz nozki bola :) Xx Witamy nowa mamusie. Tak moj bartus jest z 21 listopada i ma 2miesiace i 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Hej, Wasze forum czytam rowniez ja ;-) urodzilam synka 21.11 ;-) mimo ze zagladam do Was bardzo czesto to wolalam byc w ukryciu;-) a trafilam na te forum bedac jeszcze w ciazy. Pozdrawíam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, Arla fajnie ze jesteście ;) X Claudinka, super, ze Ula juz spi!!! Moja Marysia juz od 18,30 w łóżku :) pobudka pewnie o 24, 4 i pozniej 6/7. Tylko u nas Marysia spi ze mną w łóżku, pewnie w lozeczku nie bedzie juz chciała. Głupia jestem bo robie to dla swojej wygody teraz, a pozniej bede żałować:/ X U nad spacer to nadal ciężki temat, robie dwa spacery po godz i jakos dajemy rade. X Andzik, ale narobiłas ochoty na ta pizzę;) X Anja, dziękuje za miłe słowo o Marysi ;* X Moja koleżanka ma 5 tyg córkę i dzisiaj z nia rozmawiała, była mega przygnębiona, maja skok i kolki, boze az mnie ciarki przeszły dobrze ze nam sie juz to skończyło;) mogłam jej kilka rad sprzedać, ale byłam z siebie dumna:) X Ide spac do mojego pulpecika, bo za 2 godz bedzie pobudka na szamanko;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
Ale mile przywitanie!!! Dzięki kobitki!! Moje pociechy to Miloszek i Mikołajek. Młody śpi i pewnie lada moment się obudzi... Starszy usypia i zasnąć jak zwykle nie może bo tylko czeka kiedyama się wykopie, przyjdzie przytulic, PPocićkać, ehhh te chłopaki. Druga mąż robił core i co?? I kolejny facet wyszedł. Aaa malvi pytałaś skąd pisze, mieszkamy w woj. Małopolskim, a rodziłam w Katowicach, na łubinowej. A pierwszego w Krakowie na ujastku. Jutro jadę na wizytę do giną, a mąż juz zaciera ręce z nadzieją na jutrsrjszy wieczor, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×