Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
Gościu czepiasz sie teraz niesłusznie Andzik :-P :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosciu po pierwsze tak siedzecu trsciow ale gore robilismy sami od podstaw. robilismy cale poddasze wlacznie z ins elektryczns wodna i ogrzewanien i nic nie pomogli tylko ciagle pretensje byly ze po ci to ze mozemy z nimi na dole siedziec na jednym pokoju. a szwagierka dostsla dom po babci i w polowie sfinansowany remont. i mam rodzicow ktozy w miare moxliwosc nam pomagaja. ale tez obojecpracuje wiec nie zawsze moga przyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik co Ty sie tłumaczysz? Daj spokój! Tylko Ty wiesz jak jest a ludziom nie wytłumaczysz niczego oni wiedza najlepiej :-( I fajnie ze macie górę tylko dla siebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosciu dzieki za zrozumienie:-) i masz racje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak jest :-) wszyscy tylko czekają na Twoje potknięcie, jakieś nieopatrznie rzucone słowo :-( a teściów sie cholera na dzien dzisiejszy jeszcze nie wybiera :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik nic nikomu do twojego życia ojej gości jak ktoś chce to niech się odważy ze swojego nicku pisac. Ps. Mam pyt na fc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Andzik błagam Cie olej gościa, przecież chodzi mu/jej wyłącznie o to, żeby Cie sprowokować. Nie tłumacz sie, bo nie masz z czego. Sytuacji z tesciami wspolczuje. Ja nie wytrzymalabym pod jednym dachem dluzej niz pol dnia. Na ich pomoc tez nie licze i nawet nie chce. Na szczescie ze swojej strony mam osoby ktore z checia mi pomoga w razie potrzeby. I jeszcze dodam Andzik,że akurat Ty jestes chyba najbardziej zorganizowana dziewczyna na forum. Czesto podziwiam Cie jak Ty to wszystko ogarniasz :) mój Michu usnął wiec mam czas na jakis mały relaksik. Chyba obejrze jakis film. Chociaz znajac zycie juz w polowie usne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Szanowni "Goście" jeśli nie odpowiada Wam życie i jego organizacja którejś z nas bardzo prosimy znaleźć sobie do "podczytywania" i komentowania z ukrycia inne forum! Uszanujcie to że my jesteśmy juz tutaj jak "rodzina" i na prawdę Wasze komentarze są zbędne. xxx Andzik olej, cyc do przodu i rób swoje :-) xxx Mawli a jak dzis Marysia zachowywała się na spacerze? :-) xxx U nas dzis śnieżyca i zawieruch wiec zostałyśmy w domu, co oczywiscie odbilo się na zachowaniu (marudzeniu) Hani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik,a może nie pasuje im,ze masz dziecko z in vitro?wiesz jak to starsi ludzie,jeszcze na wsi/w małej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, Marysia kolejny dzien na spacerku z sąsiadka ( ale chyba awansuje ja na ciocie) zachowywała sie wzorowo, obudziła sie dopiero pod domem po ponad 2 h spaceru:p X Dziewczyny ale znalazłam superowe krzesełko do karmienia bloom fresco ale kur..ewsko drogie:( takze odpada. Ma któraś? X Moja waga dzisiaj wskazała -2 niz przed ciąża:) odrazu kazal mężowi gore słodyczy kupic żeby to uczcić juz polowe zerzarlam ;) Ags masz dalej krechę na brzuchu? Ja tak:( a skóra tez taka jakaś w kiepskiej formie. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie nie zareagowac jednak. Z calym szacunkiem do ludzi ze wsi, ale drogi gosciu wioche to ty reprezentujesz poki co. Wrzuc na luz bo Andzik to wrazliwa dziewczyna i naprawde nie rozumiem co chcesz zyskac takimi uszczypliwymi uwagami? Po cholere sie wtrącasz? Lepiej sie czujesz jak dowalisz? Jarasz sie teraz przed kompem że komus zrobilas/es przykrosc? Uwierz mi taką przypadłość sie leczy! Pouzywaj sobie teraz po kazdej z nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Neska masz racje, nie da sie byc obojętnym w stosunku do tak podłych osób. Może "ich" ktoś poniża w zyciu i nie mają gdzie sobie tego odbic wiec ładują się z buciorami w życie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi no to ta nowa ciocia ma zbawienny wpływ na Marynie :-) Ja mam +4 kg na wadze a i tak skusiłam sie na pizze na kolację :-p Pewnie mi gosc teraz pojedzie że jestem spaślakiem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam nie pasuje, ze ty Gościu sie tu wpierdzielasz miedzy nas!!! Jak masz zamiar rozkminiac problemy starszych ludzi to zle trafiłeś... I tak juz od wielu miesięcy radzimy sobie doskonale tu same. Dlatego tez, nie jesteś tu mile widziany i nie tolerujemy takich buraków i ich prostackich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny musimy po prostu przestac reagowac na takich upierdliwych gosci. bo nasze odpowiedzi ich nakrecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi wrzuc link tego krzeselka;-) bo jestem ciekawa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, znam to krzeselko! Boskie jest. Polowalam na ebayu na uzywane ale nawet ich ceny siegaja kosmosu. Podobne robi Cossato i sa tansze, wiec moze to Ci przypadnie do gustu. Kreche mam ale juz slabsza. Wrzuce zdjecie mojego brzucha z 12 stycznia, bo sobie zrobilam 2 miesiace po porodzie jak jeszcze je gdzies mam ;) xxxxx Z dziadkami to chyba generalnie tak jest, ze pierwszy wnuk jest naj. Wedlug mojego meza, moi rodzice faworyzuja mojego bratanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska, ogladalas Taken 3? Nie wiem czy lubisz taki klimat ale mi nie dal wczoraj zasnac. Wytrwalam do samego konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez z chęcią obczaje krzesełko na przyszłość :-) A z linią na brzuchu to u mnie dalej jest i pępek ciemny. I brzuch taki jakiś gruba skóra mimo że -2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ta nasza tabelka to coś nie może wypalić. Trzeba się w końcu zmobilizować i ja stworzyć do końca :-) ja z tel teraz pisze ale jak będę na kompie to by się dopisała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko,a czy ja byłam niemiła pisząc o dziecku Andzik? Przecież starsi ludzie i to ze wsi/małych miast mają taką a nie inną mentalność i to może im przeszkadzać.Przeciez ksiądz jest przeciw,więc oni słuchają go:( A może po prostu nie lubią synowej,i wnuka też przez to gorzej traktują. Naprawdę wpisem o sposobie poczęcia nie chciałam zrobić Andzik przykrości.nie wiem o co wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
O to chodzi, gościu, że jesteś trollem i niepotrzebnie się wtracasz. Ten wątek istnieje od dawna, dziewczyny tworzą grupę świetnych, wspierających się osób. Wykaż choć trochę inteligencji i kultury i po prostu się nie włączaj. A jeśli taki jesteś odważny, to się przedstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi zaj....e jest to krzeselko i jego cena tez;-) to drugie tez fajne;-) xxx Dziewczyny sukienkac na sobotnie balety juz wyprasowana czeka koszula dla m tez;-) juz nie moge sie doczeka xxx Leos mial dzisiaj trochr ciezkie zasypianie. mam nadzieje ze w sobote mojej sisce szybko zasnie a jsk nie to ja przyjde bo ten wieczorek jest 5 krokow od naszego domu;-) xxx Gosciu tescie wiedzieli ze podchodzimy do in vitro bo to byla nasza jedyna szansa na dziecko. i bardzo nad wspierali. widocznie im sie odwidzialo. trudno. ja kocham mojego syna najmocniej na swiecie;-***** xxx dziewczyny milego wieczoru. ja pije winko i zaraz ide spac;-* dobranoc;-) tobie tez gosciu:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Ags ja tez wczoraj ogladalam uprowadzona 3 ;-) caly czas na nia polowalam ze bedzie w necie bo do kina to nie mam jak sie wybrac :-( i wrzucili wczoraj na zalukaj.pl kazda czesc mega wciaga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik87------Leon-----29.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Andzik ale masz dobrze z tym winkiem ;-) za mna chodzi redds w towarzystkie psiółek ale to pewnie potrwa zanim ta chwila nadejdzi xx safari, u mnie jest to samo:-( skora na brzuchu juz nie taka sama. Pepek ciemny i dziura po kolczyku sie rozszerzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Anja mieszkasz w Bilgoraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla, tez na zalukaj widzialam :) xxxx Andzik, ja gdzies przeoczylam, jak Leos zostal poczety. Kurcze, goscie spostrzegajacy sa.... Jak angina? Ja dzis wieczorem mialam 38,5 st. Jutro definitywnie lekarz mnie czeka a mialam nadzieje, ze tego unikne. xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc spostrzegawczy ;). To chyba przez goraczke jezyk mi sie placze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×