Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość patka
Oczywiście kiedy się wykapie, nie będę się skopywac raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamusie :) Fajnie, ze sie ujawnilyscie i mam nadzieje, ze z nami zostaniecie. xxxx Dziewczyny, ja Was zamorduje za te wozki. Pozazdroscilam, ze bedziecie mialy nowe i jutro tez zamawiam ;). Wybralam mothercare spin a mojego buzza puszcze na sprzedaz. Troche mi go szkoda, bo jestem z niego zadowolona (Andzik, ja mam dwa kola z przodu i jest mega roznica w jezdzie) ale od kiedy Miśka w gondoli nie chce jezdzic, woze ja ciagle w foteliku a gondola i spacerowka zalegaja w domu nieuzywane a w spinie mozna ze spacerowki zrobic gondole, wiec wydaje mi sie, ze tak bedzie wygodniej :). A jak by co zawsze mozna go sprzedac i kupic inny ;) xxxx xxxx Magda, jak wyzej pisalam, Emi codziennie w foteliku. Ja dokupilam uniwersalna folie niedrogo i jest calkiem fajna. Ludzmi sie nie ma co przejmowac. Tez mi sie lezka w oku kreci jak mysle, ze niunka tak szybko rosnie. xxxx Malwi, swietna wiadomosc o oczku Marysi. No i super, ze tak sie rozwija pieknie :) xxxx Claudina i u Ciebie ekstra wiadomosci :). A jak plany odnosnie wyjazdu? My jutro skladamy wniosek o paszport i bede chciala kupic bilety na koncowke marca. Jak mysle o locie z moja dwojka to mi sie odechciewa, szczegolnie, ze lece sama :/. xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo :) moje małe ogórątko też już śpi :) jeju czytam was w miare regularnie ale co zaczne pisac to jest krzyk :) Zuzanka w dzień śpi bardzo mało, dużo ze sobą rozmawiamy (bo my też się nudzimy w chałupce ) i wydaje z siebie takie dźwięki że hoho usmiech nie schodzi jej z ryjka, płacze w dzień mimo że mało śpi to prawie wcale - no bomba ! jest tylko jedno ale - ona musi być w centrum uwagi, może sobie leżeć (nawet na brzuszku !!! :D :D ) ale trzeba ja zagadywać i zwracać na nią ciągle uwagę :) noce różne - ostatnio budziła się prawie co 2 godziny, parę dni tak w kółko - laktacja mi się na noc rozbujała i jak przestała się budzic tak często to w nocy mnie zalewa jak na początku karmienia hehe wiadomo sa lepsze i gorsze dni ale z przewagą tych lepszych:) wizyte u neurologa mamy 12 lutego, ale już się tym nie stresuje, widzę mega postęp w porównaniu do zeszłego tygodnia chociażby i szczęśliwa jestem ogromnie :) ślina wylewa sie litrami, w buzi mogą byc tylko paluchy - smok nie zbyt ostatnio odpowiada :) wierzga sie z prawej na lewą, może jak zaczai temat co zrobic z ręka to zacznie się odwracać :) nogi tez już podnosi na brzuszek a w kąpielki chlapie tak że jak ja siedze koło wanienki to jestem sporo pochlapana a Kamil (bo to on ją kąpie) koszulke ma mokrą :) żeby ja sprowokowac do chlapania uczył ją wierzgac nogami i sam ją chlapie tj po brzuszku buźce i ona się normalnie świadomie cieszy (bo on dużo do niej gada) i przebiera tymi girkami swoimi :) zaczyna się robic naprawdę fajna, już nie taki noworodek klocuszek co je i płacze :P xx witajcie dziewczyny, im nas więcej tym lepiej :) xx zimowamamo jezuuuu ale zazdroszczę ci tego spa ! :P nigdy nie byłam i szczerze to nawet nie wiem czy u nas jest :D xx gosia koleżanka miała byc u Anji oglądnąć Hanię :P P.S weź nam wyślij fotkę z balu :) niech się oczy nacieszą :P xx Anja właśnie a dotarała ta koleżanka ?? jak Hanulka śpi ?? xx neska ty też podeślij nam jakieś zdjątka :) i nie dziwię sie że tęskniłaś, ja na szybie zakupy w bioedrze na godzine wyszłam a jak wróciłam to nacieszyc się małą nie mogłam hehe xx repetytorium jej co ty się masz z tą kupą no! moze po yuch magicznych 3 miesiącach będzie lepiej :) miejmy nadzieję :) xx Malwi super że nie trzeba było zabiegu i oczko czyściutkie :) widzisz ciotki trzymały kciuki i wymodliły :) co do spania to Zuzka też śpi z nami, i tez raczej z mojej wygody ale jak przyjdzie na to pora i ja sama i ona będziemy na to gotowa to dam ją do łóżeczka i na pewno jak będziemy konsekwentne to damy radę :) my ją dużo nosimy na rękach, usypiamy itp i tez nam wszyscy mówili nauczycie bujac to będziecie musieli ciągle i owszem zazwyczaj ją bujamy ale są takie dni że np po 20 kładziemy sie spać wszyscy i juz w łóżku dostaje cycucha i potrafi zasnąć sama, bez bujania i bez rączek :) zobaczysz że jak zaczniesz kłaśc Marysie w łóżeczku to sie tam nauczy spać :) xx claudina jej jak fajnie że Ula zasypia o ludzikch godzinach :) wyspisz sie teraz za całą ciąże i połóg hehe xx magda super że wyszliście zdomu i że wam się tak spaceruje :) ludźmi się nie przejmuj w ogóle, ludzie zawsze gadali, gadaja i będą gadać a ty rób swoje :) od razu czuć optymizm w Twoich postach, oby tak dalej i pamiętaj głowa do gory cyc do przodu i heja :) xx Andzik mam ten sam przepis tyle że 3 łyżki oleju ale ja mam bez czekania na wyrośnięcie, co dla nas lepsze bo nie lubimy grubego ciasta, z jak jest po wyrośnięciu to chyba grube nie ?? ja nie rozumiem jak ty to robisz że jestes taka obrotna :) ja np ostatni raz prasowałam w ciąży, jak wyprałam ciuszki heheheheeh xx Agagula Ty to ciągle o jedzeniu mi przypominasz no ! jak sobie czytam że idziesz jeść to po pierwsze tez mi się chce :P a po drugie mam ochotę na smietanę bo ty jesz ją prosto z kubeczka i ja zasze sobie mówie że tez tak zjem bo bardzo lubię śmietanę i ciągle zapominam :P :P :P jak nasze dziecko morza się rozwija - dalej sie morsuje przy zmianie pieluszki ?/ :D :D :D xx a gdzie reszta wam sie podziewa co ?? zawiecha coś ty już taka zapracowana czy Emila ci serfować po necie nie pozwala ?? Karola, newt, ona oczekująca, natalia i inne o których moje szare komórki zapominają ?? Pałka to juz nie odzywa się od dawien dawna, prawie od porodu... xx wiecie co - nie jestem śpiąca i się nudzę i właśnie weszłam sobie poszukać naszej 1 tabelki - szukam szukam i patrzcie na co natrafiłam :) Agagula 2014.09.08 Chcialam Wam opisac moj sen ale kafe tego nie uznaje... Napisze na raty bo mnie cos strzeli zaraz! Agagula 2014.09.08 Najpierw snilo mi sie ze tesciowa trzymala moj ciezarny brzuch u siebie w domu w lozeczku bo ja nie wiedzialam o ciazy. Zabralam go jej i zamontowala sobie smiech.gif Agagula 2014.09.08 W dalszej czesci moich sennych fantazji takowal nas telefonami moj niby zaginiony dziadek z ktorym nie chcialam miec zadnego kontaktu. Odlaczylam wiec kabel od telefonu...a on w tym czasie zadzwonil do mnie na KOTA ktorego trzymalam na rekach! Musialam rozmawiac z nim przez o***t tego zwierzecia!!! Agagula 2014.09.08 Jak dlugo zyje z d**a kota jeszcze nie gadalamsmiech.gif Agagula 2014.09.08 A tak poza tym czuje sie dobrze oczko.gif i zycze milego, spokojnego i udanego poniedzialkuusmiech.gif hahahahahahahahahahahahahahahahhaahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej xxx Izka no i przypomniałas o dzwonieniu na kota :-p ja na sali juz operacyjnej jak robili mi cc to sobie o tym przypominalam zeby nie spanikowac :-) Fajnie ze Zuzka tak grzeczna dziewuszka :-) Hania w wannie lezy jak kloda, a tez chcialabym zeby juz chlapala :-p Kolezanki nie bylo, bo ciagle albo chora albo cos innego i ja w koncu alarm odwołałam :-) Ze spaniem lepiej, szału nie ma bo dalej te głupie bączki męczka od ok 4 rano i wtedy zaczynaja ruchy nozkami. Ale po tym mleku bynamjmniej kupa jest 2-3 razy w ciagu doby. xxx Laski zdawalyscie sobie sprawe ze mamy podczytywaczki? ja myslalam ze to takie forum na ktore tylko my zagladamy a tu proszę taka niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags fajny ten wozek :-) Malwi a Ty znalazlas jakąś spacerowkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Taaaak!!!!!!! dziewczyny chcemy zdjecia z balu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Mam pytanie do mam ktore maja starsze dzieci. Czy ktoras z Was byla z maluszkiem takim 7 miesiecznym badz troche starszym na wakacjach. Razem z mezem wykupilismy wczasy w Turcji na tydzien w czerwcu i synus bedzie mial wtedy 7mscy. Jestem ciekawa jak zniesie lot i wyzsze temp. xx Napisze rowniez kilka slow o sobie i o moim malenstwie. Mam 25 lat. Moj synek ma na imie Alan. Ur sie wazac 3660 a teraz wazy 6450:-D termin mialam na 9 ale urodzilam 12 dni pozniej czyli jak juz wczesniej pisalam 21 listopada( tak jak Magdy synek) karmie go mieszanie tzn jedna piersia (w drugiej zanikl pokarm ) oraz 1 raz dziennie po kapieli dostaje butle. Takim jestem ewenementem z ta piersia ale wazne ze przybiera i to nie malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Witaj Arla, mamo Alanka:-) Duży chlopiec z niego, moja Hania jest miesiac starsza a wazy nieco ponad 5,5kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) No jasne ze chcemy zdjecia z bali i innych imprez;)!!! X Moje dziecko juz ma pierwsza drzemkę, a wstała dziś o 8.20, No ale ona wytrzymać dłużej niz 1,5/2 godz nie potrafi takze w ciagu dnia spi kilka razy po godz. X Pisałam w tamtym tyg ze, chce małej usystematyzować dzien, No i fajtycznie udało sie!!! Pisałam wszystko skrupulatnie i wiem co ile chce spac, obserwuje czy ziewa, jak conajmniej dwa razy ziewnie tzn ze to juz moment kiedy chce sie jej powoli spac, czasami to przegapie i wtedy usypia z wrzaskiem bo jest przemęczona. Dwie pierwsze drzemki ma w domu a dwie kolejne na spacerach a pozniej kąpanie i spanie... Polecam dziewczyna ktore nie notują mi mama drukuje takie gotowe tabelki i tam wszystko wpisuje spanie, karmienie, zmianę pieluszki i o których godzinach to wszystko:) X Jutro szczepienie a mój maz ma wyjazd i sama muszę isc...:/ X Anja, cos wstępnie wybrałam typu spacerowka parasolka wlepie za chwile link. Z Ags, zaraz sobie twoja spacerówke znajdę i oglądane;) czeka cie nie lada wyzwanie z ta podróżą, ale dasz rade twój synu ogarnięty córcia grzeczna, bedzie git:) Ags, mała w gondoli nie spała? Płakała? X Arla, zazdroszczę wakacji, dzieciaczek bedzie juz fajny, takze zabawy w basenie pewnie bedzie uwielbiał, na bank trzeba bedzie uważać na słoneczko i żeby due nie przegrzal:) a wcssmolocie pewnie bedzie kimac;) X A Patka, No taka ma maz formę i tylko chłopcy wychodzą:) a bedzie u was do trzech razy sztuka? ;) X Izus, z tego co piszesz to mała chyba taki pogodny charakter ma po tobie?:) super, ze widzisz u małej postęp to jest najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja :) melduję się i ja:) xx witam nowe-stare ;) mamusie:) xx Ags - jesteś moją bohaterką - lot z dwójką dzieciaczków - godne podziwu! na babskim wieczorze była kumpela co ma dwie córeczki i akurat miała gorszy dzień - do południa płakała bo miała wyjście z dwiema do sklepu i nie poszło po jej myśli ;) xx Polka - córka funfeli - 2.5roku jak widzi jedzenie to zjada swoje i woła do mamy :"podzielim sie?" :) a jak mama jest zła/smutna to mówi do nie : "nie martwi, przytulim sie" :) hehe xx Izuś - fajnie że u Was wesoło :) śmietanę wrąbałam wczoraj z makaronem :D taka pyszna 18% i makaron niteczki....grrrrr xx Taaa mój kot do tej pory dziwnie na mnie patrzy odkąd śniło mi się że gadam z jego du...ką ;) hehe to były czasy :) xx a jak już mowa o jedzeniu to pozostał mi sentyment do kebaba...jak idę na dłuższy spacer to pan mi robi wersję do ręki i się ze mnie śmieje że dalej mam zachcianki :D xx Miechulec coś mi ostatnio popłakuje :/ chyba dlatego że krople odstawiłam - musze znowu je wprowadzić. teraz jest na spacerku bo tatuś wziął urlop i mam wolne :) :):) xx u nas w nocy spadł śnieg - znowu jest mega biało. xx mi brzuch doskwiera ciągle po cc po lewej stronie - zznowu muszę iść do lekarza :( a może to od tego obżerania ;P xx idę sie rozłożyć do wyrka póki mam wolne... xx miłego moje Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Hej dziewczyny! ja posprzatalam domek, i nie moglam uwierzyc w to ze synu lezal prawie 2godz sam! Normalnie przy pierwszym tego nigdy nie doswiadczylam! Na spacerek pojdziemy chyba popoludniu dopiero bo starszy je teraz drugie sniadanie i zanim bysmy sie wybrali to akurat pora spania starszego. Dzis mlodszy za to przespal ciagiem od ? 20.30 do 5.40-bylam w szoku, oczywiscie pozytywnym:) Xxx Na spa bylo super! Kajtek niestety nie akceptuje ani smoczkow ani butelek:/ wiec nie zjadl nic mimo placzu. A ze starszy mial bardzo slaby dzien wczoraj to maz mial z dwoma beczacymi dziecmi przeprawe:) moje mleko wypil z butelki starszy;) Xxx Co do spacerowek to przy wyborze kierowalam sie oprocz wagi i wielkosci wozka po zlozeniu-przedluzana budka. Polecam tez ta nasza spacerowke-espiro metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no i witamy nowe mamusie:) Xxx Arla-ja mialam termin na 21go a urodzilam 7-wiec przed czasem, no i jestesmy w tym samym wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Dawno nie pisałam ale zwyczajnie nie mam czasu. A jak znajdę go trochę to zamiast poleżeć na kanapie wymyślam sobie zawsze jakieś zajęcie. Podczytuję Was czasem.... :) Widzę że przyłączają się nowe dziewczyny i fajnie :D pozdrawiam serdecznie. :D Moja Nikola za 3 dni ma 2 miesiące. Dwa tygodnie temu na szczepieniu ważyła 6,200 :) Jest co nosić....:) Mam pytanie: Macie może nosidełka w których nosicie swoje szkrabiki ? Czytałam że są ergonomiczne,klasyczne i turystyczne. Te ergonomiczne są podobno najlepsze. No i drogie nie da się ukryć. Myślałam o tym Tula ale kosztuje ponad 400 zł. Jakie Wy macie i czy się sprawdzają? Są jeszcze Manduca, Marsupi Plus,Bondolino,Womar,Ergo Baby, Carry Long......... Co o nich myślicie??? Czytałam trochę ale chcę się Was poradzić..... Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Meg-ja jestem posiadaczka manduci i jest swietne! Wiele razy o nim tu pisalam. Przy pierwszym synu uzywalam go codziennie bo nie cierpial gondoli wiec spacery tylko w nosidle. No i w ogole nie chcial spac, ewentualnie tylko przy cycku wiec dzieki manduce moglam posprzatac czy zrobic obiad bo on w momencie w nim zasypial. Uzywalismy go od 6tyg do 13mca. Teraz mlodszy w nim byl dopiero kilka razy ale to ze wzgledu na to ze lubi spacery a w dzien jest spokojny. No i uzywana manduce na allegro za 300zl kupisz-patrzac na wykonanie i jakosc materialu jest warta swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Megg, jezeli chodzi o nosidła to ja nie pomogę, Posiadam natomiast chustę tkana i nawet przed chwila Mała w niej nosilam, oczywiscie w niej zasnela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny jak Wasze dzieciaczki zachwouja sie jak podacie im rączki? chcą siadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Zimowa, a pozwalasz na to? ja jak Hance pozwole to normalnie siada i wielce zadowolona paniusia rozgląda sie na wszystkie strony mało jej sie głowa nie ukręci noi zastanawiam sie czy to jest normalne (ma 3,5 miesiaca) znowu zaczynam świrowac z napięciem.... xxx Malwi fajny wozeczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja nasz Leon tez tak ma jak twoja Hania;) i chcial by siedziec cały czas;0 ale chyba za wczesnie dla niego. jego idealne pozycje to siedzaca , na rekach albo na płasko. w lezaczkach i bujaczkach jest płacz;) xxx U nas od wczoraj ulubiona zabawka małego jest pieluszka tetrowa. gryzie ja przytula sie do niej i wogóle jak ja zabiore to jest płacz;) xxx Własnie sobie uswiadomiłam ze we wtorek mamy szczepienie;/ ale na szczescie siska ze mna pojedzie xxx Witam nowe dziewczynki. zapraszamy do nas;) xxx ja jakies tam nosidło posiadam ale jeszcze go nie próbowałam. boje sie ze maly za bardzo sie do niego przyzwyczai xxx Iza wcale obrotna nie jestem tylko na maxa wykorzystuje czas jak Leos spi. od rana zrobilam porzadek z praniem potem obiad. i jak wlaczyłam kompa to maly sie obudzil. a podczas południowej dzemki pomylam podłogi i odkurzyłam dywany;) xxx U nas dzis w nocy spadł snieg i oczywiscie nie moglismy tego przegapic i poszlismy na spacerek zeby Mały zobaczył snieg;) jak po poludniu bedzie pogoda to tez smigamy;) xxx Leon to naprawde mały leniuszek. juz tak ladnie glówke podnosil a od wczoraj jak by o tym zapomnial. lezy jak kłoda na dywanie;) ale zo to jak szalony fika nózkami i podnosi je do góry;) xxx Malwi my wczoraj tez zaliczylismy kapiel w duze wannie w celu przygotowan na basen. mały był zachwycony;) jak wszystko bedzie ok po szczepieniu i mi okres przejdzie to w niedziele jedziemy na basen;))) xxx Mamy karmiace mm ile mleczka dajecie swoim dzieciaczka? dajecie według tabeli na opakowaniu? bo wedłyg naszego mleczka to leon od czwartku powinien dostawac 5 porcji po 180ml. ale to by bylo zdecydowanie za duzo dla niego. jak na razie na nocy tylko tyle dostaje a tak po 150ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Podziwiam Was ze takie jestescie zorganizowane. Ze mnie to prawdziwy leniuch ;-) jak Alan spi to ja tez odpoczywam, jedynie pranie nastawie. Moze to dlatego ze od sierpnia mieszkamy z moimi rodzicami (sprzedalismy stare mieszkanie i kupilismy nowe). W sumie to wlasnie skonczylismy je urzadzac ale jakos nie spieszy mi sie tam przeprowadzac bo bede blizej tesciowej a zapowiedziala mi ze bedzie codziennie odwiedzac wnuka :-( u mamy mam spokoj, codziennie obiadek i opieke nad Mlodym jak chce cos zalatwic bo maz pracuje do pozna. Dziekuje wszystkim za tak mile powitanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Witam nowe mamusie. Fajnie ze dołączyłyscie. Andzik mój Michu wypija srednio 90 ml co 2.5 -3 h. W nocy rzadziej. Robie 100 ale zostawia zazwyczaj wiec chyba po prostu bede robic caly czas 90. W nocy dzis mial tylko 1 pobudke. Jak cudownie jest sie wysypiac :D Laski w sobote było takie zamieszanie że nie porobilismy zdjec z tego wszystkiego. A na sali nie schodzilismy z parkietu wiec nikt o tym nie pomyslal. My szczepienie mamy w przyszly czwartek. W ten weekend znow bym chetnie poszla potanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Ale nie ma tak dobrze, żeby co weekend balowac. Moj synu w ciagu dnia tez ma kilka drzemek. Wytrzymuje max 3h bez snu. Na spacerze śpi zawsze min 1 h. No i spacerujemy oczywiscie codziennie. Wlasnie sie zbudzil wiec musze uciekac. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Ags my lecimy już w niedzielę! trochę mam stres, i ciągle czytam porady nt. co zrobić jak niemowlę płacze w samolocie. Jakieś rady? A Ty z dwójką sama to już w ogóle wyższa szkoła jazdy! ale super ten wózek! xx Iza ja mam dokładnie takie same wrażenie, że Ulka to już nie jest taka lalka która tylko leży i sie patrzy (i płacze!) tylko właśnie już nawiązuje kontakt, bo odpowiada uśmiechem na uśmiech, gada do nas po swojemu itp. i tez uwielbia kąpiele! xx Anja ja teź jestem miło zaskoczona że ktoś czyta te nasze posty :D xx Arla witaj na forum! ja Ci za niecały tydzień napiszę jak 3-miesięczne dziecko znosi lot :D jak nam dobrze pójdzie ten wyjazd to pod koniec marca pojedziemy na narty. Ale ładnie Ci Alan przybiera :) xx Malwi wyobraź sobie że moja Ulka przestała spać na spacerach! Ale na szczęście nie płacze tylko się rozgląda. Widziałam Twój post na KP, też myślę że dziewczyny po prostu robią się ciekawe świata. Ja też mam plan dnia i jest coraz lepiej. Robie tak jak kazała Tracy :D ja mam super aplikację gdzie wszystko notuję - "Baby Daybook". xx Agagula ale Ci dobrze!! Ja też chcę wolne!! ale dopóki karmię to mogę sobie pomarzyć.. xx Zimowa moja też już tyle godzin jednym ciągiem śpi i jest super! Mam tylko taki problem że po tylu godzinach to mi cycki eksplodują! A w dodatku ona jak się obudzi to pije tylko z jednej piersi i już odpływa dalej w sen więc w środku nocy muszę jeszcze odciągać. A do tego zawsze przy tym zgłodnieję więc w drodze powrotnej do łóżka zahaczam o lodówkę. xx Meg ja mam Baby Bjorn i jestem zadowolona xx moje dziecko śpi na balkonie, ale mi dobrze :) tak ją dziś przechytrzyłam, jak tylko zasnęła w końcu na spacerze to ja do domu i myk wózek na balkon i mam trochę spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik, Hania wypija 90 co 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phonortiro1988sxecc
hej dziewczyny. jaka ulga ...znalazłam. chciałam napisac o 8 rano jak zwykle z telefonu i też mnie tak zdenerwował bo nie było naszego forum że poszłam z powrotem spać. a teraz już nie miałam wyjscia, musiałam uruchomic komputer i znalazłam. jak ktos mógł być taki hamski. a jeszcze kilka dni temu czytałam sobie właśnie pierwsze pięć stron i wspominałam i nie moge uwierzyć jak to zleciało. teraz już mam 30 tydzien a tam wtedy pisałam z taką niepewnością i strachem czy w ogóle ta ciąża się utrzyma bo pierwszą poroniłam i nie odczekałam nawet miesiąca ne regeneracje organizmu. ta ciąża to taki mój mały cud niewiadomej jeszcze płci XXXX izulinka - ceny butelek są straszne ale co do Aventu to mi sie jakis miesiąc temu w tesco poszczęściło bo na promocji kupiłam 2szt w opakowaniu butelek z aventu własnie te natural małe p 18zł za te 2szt potem poszłam na dział niemowlęcy sprawdzić ile kosztuje normalnie jedna szt to własnie było to 30zł ...od razu te dwie za 18 wpakowałam do koszyka XXXX Malwi gratuluje solidnej królewny dziewczyny z wizytami powodzonka życze no i czekamy na zawieche , na wieści z wizyty i na tabelke hi hi Jasne http://ppbw.de/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Claudina-na lot polecam piers. Ja co prawda nie lecialam ale znajoma tak i mowila zeby dziecko podczas startu i ladowania ssalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arla to dostaniesz w dooopsko jak będziesz musiała sama wszystko ogarnąć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej hej ja tez zauważam,ze moja sie zmieniła,chichra sie caly czas,jak do niej nie gadam to sie zlosci i dopomina:)nóżkami wierzga wysoko tylko patrzec kiedy za stopy zlapie,a glowe trzyma ekstra i po 15min ciągiem da rade:)no mowie gdyby nie kupy doprowadzające mnie do szalu,to zlote dziecko:)no i na pocieszenie powiem,ze u mnie spr.sie zasada ze drugie jest zupełnie różne niż pierwsze!!!moja córka starsza w ogóle nie spala,porazka to byla jak miala wlasnie 2-3m.to biegalam po neurologach,pediatrach zeby jakas madra Glowa mi powiedziala dlaczego ona nie spi haha a tu 23-5/6cala noc przespana aż wkładki laktacyjne przemoczone;)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ale z tego co widzę Zimowa mamo,Ags,Gosia u Was tez prawda drugie spokojniejsze??? xxxx Patka moja córcia 28.11.czyli kilka dni roznicy. Mozesz mi powiedzieć co robisz ze starszym dzieckiem?znaczy chodzi do przedszkola,czy na razie nie puszczasz,zeby maluszka nie narażać??? moja tez 4,5l.ma,od października nie chodzi,mialam ja puscic po pierwszych szczepieniach ale ze wzg na kupy to wszystko sie jakoś przesuwa w czasie strasznie i sama nie wiem. A zaraz zerówka...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×