Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

hejka :) xx my nosideł też nie używamy, ale mamy chustę tkaną i jestem bardzo zadowolona, bo ona pomarudzi góra 5 min i śpi wtulona. Gorzej jak się budzi bo musze na speedzie ściągać chustę bo wrzask jest niesamowity bo ona po spaniu lubi się porozciagać i jak nie może to jest dramat :) xx Ags hehe Ty to jakis handel powinnaś założyć dziecięcy :) ale woziu super :) xx Malwi superancka spacerówa :D mi też właśnie nie podobają się takie typowe parasolki, ale coś ala parasolka :) ale Twój tez ładnie kosztuje :) :P ja chyba nie dałabym rady uzupełniać wszystkiego co dzieje się w dzień tj karmień, spania, pieluch ja za leniwa jestem :) u mnie wszystko "na oko" :D xx Agagula no ja kebaba też w mieście będąc nie odmówię sobie, a co najważniejsze Zuzanka nie protestuje i nic jej sie nie dzieje więc co się będę ograniczać :D oj brakuje czasów z kotem brakuje :) xx zimowa jej jaki sen :) pozazdrościć :) xx Anja no Zuzka tez chce siadać, ale jak za mocno sie podnosi to ja kładę bo się właśnie boje że za wcześnie, do tego ona w foteliku podrywa głowę i sporo nawet wytrzymuje tak jakby siedząc eh xx Andzik to czekamy na relację z basenu :) xx my tez juz po mału się planujemy na basen właśnie ale ja się troszkę boję że np Zuzka uleje ? że mi mleko wycieknie bo czasem się to jeszcze zdarza i co wtedy ?? xx claudina a gdzie teraz lecicie ?? sorki jeśli juz pisałaś a ja przegapiłam :P w sensie daleko ?? xx ależ mi się dziś nic nie chce, boziu :) Zuzanka śpi a ja się nudzę i tak to ciezko mnie zrozumieć bo jak nie śpi to czasem mam już ochotę ją uśpić a jak nie spi to już bym chciała żeby wstała :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Repetyrorium a czemu Twoja starsza córka nie spała? Lekarze coś wymyślili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
jenyyy co padam na twarz dzisiaj, Młody steka wlasnie w łóżeczku, jak co wieczor nie mogąc się uspic. ja bylamu gina dzisiaj i UWAGA!! wyjal mi jeszcze ok.5cm nić z blizny!!! co za rzeźnia!! wogol to miałam z tym szyiem cuda na kiju, bo jak zdejmowal mi szwy to się okazało ze się nic zapetlila i w gabinecie mi ciął żeby wyjać nic, a dzisiaj się przygląda i mowi mi ze tam jeszcze cos jest!! ja do niego żeby sobie nie zartowal, bo mnie ten temat nie śmieszy (darłam się z bolu osttanio przy wjmowaniu,musial mnie znieczulac żeby skalpelem ciachnąć skóre i wyjąc nić) a on z naprawdę. ja do niego żeby zostawil z emnie tonie boli, ze chce z tym zyc :P ale się uparl i wyjał po czym spojrzałam a on trzyma w narzędziu nić o długości ok. 5 cm!!!!! mine miał co najmniej dziwną i mowi patrząc na moje wybałuszone oczy ze tz nie ma pojęcia co to tam robilo jeszcze... ze może z pierwszej csarki ha ha dobre mi!! w każdym razie nici już raczej ;) we mnie nie ma. zielone swiatło co do zblizen dostaliśmy, ale moje zmeczenie pozostaje na czerwonym swietle, padam dzisiaj... Repetytorium, mój starszy nie chodzi do przedszkola od grudnia, akurat ja miałam planowana cc 4/12 a on się 2/12 rozchorowal tak, ze 5/12 mąż zabrał go do szpitala bo dostalismy skierowanie od debilnej pediatry. ja dzień po cc a mązrzez telefon mnie informuje ze jedzie do spzitala bo młody ma 40 stopni i już nie wieco robic. tak się zzdenerwowalam ze mi jakies uspokajacze cheili dawac w szpitalu ehhh okropny czas to był. no i od grudnia był teraz w zeszłym tyg. na dniu babci i dziadka, mowil wirszyk i tyle. dwa dni i katar...zatem nie poszedł dzisiaj ale mąz mnie gnębi żeby o jutro posłac, ze tak nie mogę go izolować etc. a ja bym najchętniej do marca trzymala go w domu :P Malwi, ja już podziekuje za trzecie dzicko, chociaż nie powiem chciałabym sukieneczki, kucyki etc. cóż, nie będzie mi dane. ja jade jutro do fyzjera w końcu. musze trochę zacząć przypominać człowieka. cholernie się zaniedbałam,nie mowiac o garderobie, kóra w całości wymaga wymiany na cos bardziej czasowego. tylko caly czas się ludzilam ze schudnę to zmienie ciuchy, a tu dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ags,za ile chciałabyś sprzedać wózek?(z wysyłką do PL) Mogłabyś napisać jaki to model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina moj Pan po spacerze i pol godzinnej zabawie juz stwierdzil ze jest zmeczony:O wiec nasze ustalenia ze on lula mlodego do snu szlag trafil...ci faceci...:-P Xx Bylam u ginki dzis...okazalo sie ze mam pod blizna jakis stan zapalny:-\ no i antybiotyk...a tak na wesolo-bo uwielbiam moja ginke to ona pyta czy mam w domu cos dopochwowego? Miala na mysli ochrone przed antybiot. A ja od razu w smiech i z pelnym usmiechem mowie ze tylko meza :-D hehe Xx Dobrej nocy - ja oczywiscie ide jesc!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Odnosnie notowania, ja zapisuje godzine i ilosc jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Agagula hahahaaa co ginka na Twoja odp?? Ty z Twoim brzuchem to mozesz od stolu nie wstawac. Chudzinko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja ona w smiech i ogolnie o zyciu pogadalysmy;-) A czemu Hania nie wypija Ci wiecej? Bo teraz to niby 120 nasze maluchy powinny wytrabic...chociaz moj synu tez tak roznie...jak spi dlugo to te 120 zje a w ciagu dnia zdaza mu sie czasem niedojesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny ale mnie sieklo chorubsko;-( wszystko mnie boli .Lupie w krzyzu i gardlo boli;-( normalnie umieram;-( jutro ide do dr bo nie chce malego zarazic. mam nadzieje ze biogaia sie sprawdz. ide spac. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula jesteś za dobra dla niemęża! Ja mojemu nie odpuszczam, mi się też należy trochę spokoju. Dzis po pracy zajmował się małą i pyta mnie kiedy on będzie miał wolny czas. A ja mu na to że wolny czas ma teraz i przecież nie mozna lepiej spożytkować wolnego czasu niż bawiąc się z córką ; P Xx Iza lecimy na mroźna północ do dziadków Ulki!:D Xx andzik zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Andzik, witaj w klubie. Tez mnie polamalo wczoraj wieczorem. Nie mam pojecia co to, bo oprocz bolu gardla i stanu podgoraczkowego nic mi nie jest. Do lekarza nie ide, no paracetamol to sobie sama moge brac a tu mi nic innego nie dadza :/. xxxxx Claudina,mniej jakis kocyk w samolocie zeby mala przykryc, bo czasami jest strasznie zimno. xxxxx Ja lecialam z Bartkiem pierwszy raz jak mnial 7 miesiecy i podroz minela dobrze. Nic szczegolnego sie nie dzialo. xxxx Ja podobnie jak Iza nic nie zapisuje i podziwiam Was za organizacje. xxcxx Iza, kiedys sprzedawalam zeczy z uk na allegro a teraz moj tato troche sie w to bawi, tyle, ze on glownie antyki ale zabawek tez ma troche. xxxxx Aga Ty to aparatka jestes :) xxxxc Gosciu, mam Quinny buzz ze skladana gondola, rozowa :). Spacerowka czerwona nigdy nie uzywana.Mam dwa zestawy kol przednich, jezdze glownie wersja czterokolowa. No to reklame sobie zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze Ags,spodziewam się chłopca-więc róż odpada...A szkoda,bo wózek bardzo ładny.3kolowe mnie nie przekonują,ale 4kolowce jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Ags, Andzik chyba cos jest w powietrzu bo duzo osob choruje. Mojego brata cora chora i niestety przeszlo tez na mojego synka. Codziennie 3 inhalacje i syropek. Juz jest coraz lepiej ale pierwszego dnia krztusil mi sie slina bo go gardlo bolalo. Musze sie nauczyc zapamietac co ktora pisze bo jak chce komus odpisac to juz nie pamietam nickow :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agagula, Hania wypija tylko tyle chociaz wczoraj zdazylo jej sie wypic dwa razy po 120 ml chyba ze wzgledu na smaak tego nutramigenu. Tak sobie tlumacze bo innego wytlumaczenia na to nie mam:/ ale zdaje sobie sprawe ze jest to bardzo malo jak na jej 3,5 miesiaca. Dlatego też jest bardzo drobna! juz nie moge sie doczekac 9 lutego jak dodam jej do tego mleka troszke kaszkiryżowej np malinowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Hej dziewczyny Tyle mnie nie było ze już nie pamiętam ile Kiedyś kilka razy się opisałam i mi nie wrzucilo post a więc odpuscilam i tak zlecialo Xxx Jestem za to na fb i podziwiam Wasze piękne bobaski :-) Xxx Mój Aleks rośnie zdrowo Przeszłam całkowicie na butelkę Robimy spacerki W nocy 1-2 pobudki Przy karmieniu piersią było ich 5-6 i to tylko od północy W dzień średnio 2_3 drzemki Pojawi się sam Całkiem inne dziecko Już nie pamiętam czy o tym pisałam Śmieje się jak szalony :-) Xxx Ostatnie 2 tygodnie zalatwialam becikowe Skarbówka UP położna Nic nie miałam Ale zatwierdzone i dostanę podwójne becikowe z racji braku dochodów męża i moich Xxx Ja wracam do sylwetki z przed ciąży Ćwiczę i w ogóle dostałam siupa na tym punkcie Zostały mi 2 kg nadprogramowe z przed ciąży Xxx Nasz wyjazd do Anglii raczej pewny w maju Atak to dalej słomiana wdowa :-D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla, biedny Twoj synus :(. Oby szybko wyzdrowial. I my tez Andzik :) xxxx Malwi, zapomnialam wczoraj Ci odpisac. Emi sie wije i marudzi w gondoli, bo ona na spacerach prawie nie spi. Za to w foteliku jest super szczesliwa. Boje sie tez o jej ulewanie jak lezy tak plasko. xxxxx Gosciu, no dla chlopca to sie raczej nie nadaje ;) Choc zdarzalo mi sie po porodzie, ze ludzie pytali czy mam chlopca czy dziewczynke, mimo ze mala byla w tej rozowej a raczej malinowej gondoli ;) Szkoda, ze nie wiedzialam, bo kilka dni temu sprzedalam na ebayu czarnego buzza za ok 500 zl na pl. Za mojego chce wiecej bo byl uzywany tylko kilka miesiecy. xxxxxx Karolaaaa, wiesz juz gdzie jedziesz? xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags co tam jeszcze ciekawego sprzedakjesz? moze jakies ciuszki dziewczęce? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Ooo mamtko jak sie wczoraj rospisalyscie , za duzy nadmiar wiadomosci he he. Tak tak ciesze sie mavierzynstwem i spacerami. Wczoraj nawet padal deszcz i ja kaptur na glowie, folia na nosidle i maszerowalam ale wiem ze mam sie nie przejmowac ale wczoraj jedna kobita z wozkiem mi popsula humor bo jak spojrzala na mnie i nosidelko na wozku to normalnie miala hamski usmieszek na buzi patrzac na nas myslalam ze mnie trafi. Xx Odnosnie mm to moj Dziubasek jak narazie bardzo nieregularnie je. Przewaznie jadl po 90ml ale ostatnio po dluzszym spaniu w nocy albo po spacerze zjada po 150 a nawet po 180 ml. Normalnie w ciagu dnia tez vzasem zje 120 albo 150 a czasem zostawia pol butelki i nawet 90 nie zje. Tak mamy ze albo wylewamy pol butli albo jak zje to biegamy szybko dorabiac bo jest krzyk ze malo. Nie wiem kiedy to sie wyreguluje bo raczej powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Kurde ten gosc to ja zamiast zmienic nick kliknelo mi sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć:) Dziewczyny ja mam dzisiaj dramat!!! Wczoraj wieczorem cos mi strzeliło w plecach, nie moge sie wyprostować, ledwo chodzę nie mówiąc juz o tym żeby mała nosić No masakra... A do tego wszystkiego maz ma wyjazd z pracy i wróci wieczorem... Jestem załamana. Dobrze chociaż ze mi sąsiadka ja weźmie na spacer. X Mój maz to za bardzo okazji w tygodniu zajmować sie mała niestety nie ma kiedy, nam Marysia chodzi spac po 18 a on wraca po 16 najwcześniej z pracy:( takze szybki obiad, ma kilka obowiązków domowych ktore musi szybko ogarnąć i dopiero wtedy do małej... A ja usypiam Marysię przy cycusiu;) X Izus, No największy minus tej spacerówki, ale min dwa lata posłuży Marysi a pozniej pewnie drugiemu bablowi:) X Karolinka, jedziecie tam żyć??? Czy tylko na chwile? X Claudinka, to extra ze Ula nie płacze tylko ogląda to jes mega plus;) odkryłam w moim wózku dzisiaj ze jednak oparcie moze byc tak na wpół leżąco, dzisiaj tak pójdzie zobaczymy czy bedzie płacz:) X Ags, Andzik kurujcie sie dziewuszki !!:) X Pisałam tego posta 1,5 godz bo co chwile cos hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej melduje sie po wizycie u lekarza. niestety angina ropna;/ oprucz mega bulu gardla czuje sie troche lepiej. Ale antybiotyk musze wziac. i uwazac zeby małego nie zarazic. xxx dzis specerek byl duzo krotszy. xxx Biore sie za obiad i porzadki;) do zas dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
I nasze wtorkowe szczepienie stoi pod znakiem zapytania bo duzo róznych infekcji panuje i przekładaja szczepienie. w tym tygodniu odwołali juz wszystkie szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, ja odwołałem dzisiejsze szczepienie, bo byłyśmy umówione, chciałam miec to z głowy... Ale nie dałabym rady z tymi moimi plecami tam dojechać... Muszę byc w formie w razie W, po szczepieniu. Żeby masz sile przy anginie, cokolwiek robic, podziwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Malwi na chwilę To znaczy ile ta chwila będzie to nie wiem Mój ma pracę od zarazMieszkanie mamy Chciałabym wyjechać i odłożyć na budowę domu Oczywiście nie wyobrażam sobie na stałe Na pewno do czasu aż Aleks nie pójdzie do szkoły Marzę o zalapaniu języka i próbować jako pielęgniarka Myślę że w rok na jakąś salowa się naddam :-D potem dalej :-) Xxx Ags Menchester Nie wiem czy dobrze napisałam :-) gdzie Ty mieszkasz? Xxx Malwi a mnie ból pleców nie opuszcza nawet po ciąży :-( muszę w końcu lekarza odwiedzić Xxx Byłam na spacerze Jak tylko wyjdę z domu Mały jak na zawołanie przestaje płakać i do spania Pochodzilam z nim 20 minut tak spał Szczekanie psów trabienie nic go nie obudziło Weszłam tylko do domu Koniec po spaniu Nie chce już leżeć na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Ja szczepie w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej hej claudina moja córka nie spala w dzien w ogóle,a jak tak to baaardzo rzadko i to byly drzemki 15min.spala na spacerach,dlatego chodzilam po kilka godz dziennie. W nocy nic nie skutkowalo bujanie noszenie tulenie nic. Czasami tez w środku nocy na spacer szliśmy,albo bralam córkę na klate i sie kladlam z nią:/ona wtedy choc spokojna byla a ja podrzemalam chwile,u męża tak leżeć nie chciala!!!nie wiem dlaczego nie spala,w dzien byla niespokojna ciągle ja nosic trzeba bylo a w nocy masakra:/robilam wszystkie badania mocz,kal,na robaki,usg nic dziecko zdrowe! Po prostu taki typ!ona w brzuchu non stop szalala,pisalam Wam ponad 200razy na godz nawet,i ogólnie jest mega zywiolowa!nadwrazliwa powiedzialabym nawet,od 3 m.zaczely jej żeby isc i kolejny horror!przebudzala sie nawet co 5min.,pediatra mowila,ze dziecko jak sie dobrze rozwija a nie spi,to taki typ i moze nawet do 4 r z nie spac!na szczęście po 2 roku sie ustabilizowala i zaczela,sama przesypiać noce. gdyby Asia teraz tak sie zachowywała,to bym nie wyrobila,teraz jestem mega zmęczona a mala spokojna,strach pomyśleć. xxxxx ja tez zatoki mam zawalone,lacze sie w bolu. Byle do wiosny Kobietki!!! xxxx patka czyli będziesz puszczać teraz malego do przedszkola,chyba tez swoja puszcze,choc kol.mi mowila,ze 3 dzieci chodzi w gr jej syna!ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Malwi,moze korzonki?!? xxxx my nie szczepiliśmy i nie wiem kiedy zaszczepimy,pediatra mówi,ze chyba do szpitala na diagnostykę trzeba z tymi kupami będzie pojsc,super:(jakoś nie wierze,ze po 3m.minie!!!!!boje sie,ze to jakas wada,ale przecież usg ok...ech....ta dietę zaczelam stosować,Patka a mogłabyś mi podać maila czy jakiś namiar tej kol.wypytałabym sie jej jak to u nich wygladalo,kiedy przeszlo itd. ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko jest niemożliwe! Poszła z sąsiadka na spacer, i przespała jej całe dwie godz!!! No zesz kurna, kobite widziała 3 raz w życiu na oczy i podobno jak sie juz obudziła to taki banan na buzi ze hej:) pytam sąsiadki kiedy ewentualnie moge ja ponownie dać, a ona ze codziennie moze z nia chodzic:)! Ja nie mam zamiaru rezygnować z chodzenia z corka ale w sumie dobrze miec taka możliwość:) zawsze to dwie godz wytchnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Malwi hehe dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×