Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

o kurde repetytorium to jakiś dramat z Twoją starszą córką był. ten opis to dokladnie jak u nas, też chodzę ciągle na spacery bo inaczej w dzień nie zaśnie za nic w świecie a ile razy byliśmy na spacerze po północy :D dwa lata to mega długo!! U nas sie trochę poprawiło i od niecalego tygodnia zasypia wieczorem ok 22 po dwóch godzinach walki. Mam nadzieję że już będzie ok, w końcu zaczęłam się normalnie czuć bo wcześniej byłam wyczerpana. Dziś byłyśmy na fitnessie takim dla mam z dziećmi w nosidlach. Fajnie było! instruktorka pozyczyla mi nosidlo Manduca do wypróbowania i jest o niebo wygodniejsze niż moj***aby bjorn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, to chociaz odpoczelad sobie :) Fajnie z taka sasiadka. xxxx Karola ja w Londynie niestety :( xxxx Moja mala, nie lubi nosidla poki co. Nie podova jej sie chyba, ze jest scisnieta i nic nie widzi. xxxx Bylysmy dzis zwazyc Emi. Ma 5, 600 kg. Przybrala tylko 400 g przez miesiac, prawdopodobnie przez ulewanie. Musimy kontrolowac wage i jak spadnie na siatce centylowej to bedziemy podawac zageszczacz. xxxx Anja niestety ciuszkow nie sprzedaje, ale moze pomysle o tym. Poki co dostalam bon do nexta dla Emi od mojej przyjaciolki i kilka cudeniek jej kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ags,domyslalam się ze chcesz więcej niż 500zl:-)szkoda,ze rozowawy,bo inaczej bralabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags, przemysl to :-) ja bylabym stałą klientką, niestety w Pl nie ma takich fajnych i w miare dobrych gat. ubranek, a jesli są to ceny powalają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi ale masz extra z tą sąsiadką :-)mnie też plecy nawalają na maxa, ja mam nie doleczona rwe kulszową czyli potocznie korzonki :/ ktore systematycznie dają o sobie znac. Kiedys mnie tak złapało ze nie moglam wstac z łożka. xxx Dziewczyny chorowitki, dużo zdrowka dla Was :* xxx Dziewczymy jakich używacie pieluszek i jakie rozm noszą Wasze pociechy? Hania ciągle rozm.2 z pampers. Próbowałam tych z rossmana i jedynki były super ale dwójki to już porażka moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
U nas też pampers 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Anja, my rowniez pampers 2. Mam ich calkiem spory zapas bo znajomy mi z Norwegi przywiozl a tam sa one tansze niz w Pl xx Ags a czemu niestety? Az tak zle w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
U nas tez pampersy 2. Obecnie mamy newborny tak jak 1 bo bardziej mi pasują niż te baby dry.... w Newborn fajnie tak wsiaka wszystko a na dry mam wrażenie ze wszytko zostaje i ze sztywniejsze są o wiele. Niestety na baby dry najczęściej są promocje i na nie mam też najwięcej kuponów. Xxx Dziewczynki zdrówka Ja wczoraj bylam.na basenie. Później znów coś mnie brało ale zazylam scorbolamid i jest ok. Xxx Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to moja ma chyba pupe Kim Karadashian, bo my 3 (4-9 kg) uzywamy ;). Ja kupuje pieluchy w Aldim i dzieki Bogu, ze nam tak przypasily, bo ani pupka sie nie odpaza ani nic innego sie nie dzieje. Jestem z nich bardzo zadowolona i pol ceny z tego co Pampers. xxxx Arla, dla mnie najwiekszy minus mieszkania w Londynie to ceny mieszkan, zarowno wynajmu jak i kupna. Takie troche bledne kolo, bo wynajmujac, ciezko odlozyc na depozyt. Coraz czesciej myslimy o przeprowadzce. Do tej pory jakos nam nie po mysli bylo zaczynac wszystko od nowa ale coraz czesciej jest nam juz wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ags moj tez chyba ma pupe Kim bo tez juz na 3 jestesmy. W ciagu dnia uzywamy Dady z biedronki a na noc i na ta dłuzsza dzemke dzienna zakladamy pampersy. i jak na razie zadnych odpazen. sliczna pupka, xxx Mnie juz na szczescie duzo lepiej. gardziołek mniej boli;) i całe szczescie bo jutro zumba a w sobote balety;) xxx Malwi zazdroszcze sasiadki. ja mam tesciowa w domu ale nigdy nie zaproponowała ze wezmie małego na spacer. za kazdym razem jak wychodzimy na dwór to sie aby pyta czy do sklepu jedziemy i ze mam jej zakupy zrobic. xxx zdziwiona jestem ze wczoraj z małym zostala jak do lekarza jechalam;) xxx Uciekam bo moj Ksieciunio sie obudzil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
czesc dziewczyny ja tez jestem chora :( i wkurza mnie ze nie moge przez karmienie wziac zadnych lekow ( paracetamolk cudow nie zdziala). Reszcie chorych tez zycze duzo zdrowia xxx malwi super ze z oczkiem ok :) xxx agagula jak to zapalenie??? cos sie zle wygoilo ?? cos ci poradzili na to ? xxx juz nie pamietam co mialam pisac:/ xxx witam tez nowe mamusie :D xxx u nas tez pampersy 2 , albo pampers albo dada xxx repetytorium to milas niezle przeboje z dzieciaczkami :/ xxx andzik ja tez dziewczynom zazdroszcze ze maja komu dzieciaczki podrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik nie bardzo tutaj rozumiem dlavzego ktoś ma sie zajmować twoim dzieciakiem????Twoje dziecko twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas pampki 2 z rossmana ale Anja ja kupuje ta mniejsza paczke zielona bo sa 2 w zielonym opakowaniu 66szt a sa drugie tez 2 w zielonym opakowaniuopakowaniu tylko tam jest juz 42szt ale jak dla nas sa bardzo fajne tez mamy ladna pupcie nie odparzaja i fanie sie je zaklada bo sa takie elastyczne rozciagliwe, luzniutko je zapinamy a te zwykle gdzie jest 66szt to ciezko juz bylo nam zapiac i obciskaly bartusia na nozkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosciu jesli nie wiesz jak wyglada sytuacja to nie komentuj i nie oceniaj mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bez znaczenia jak wyglada,ciesz sie ze wczoraj została z małym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) U mnie ciąg dalszy problemów z plecami... Co prawda szwagier wczoraj postawił mnie do pionu z pozycji na babcie ale bol nadal nie odpuszcza:( stwierdził ze mam mega przeciążone plecy spięte mięśnie i wszystko to od podnoszenia schylania czyli zajmowania sie dzieckiem. I tak wlasnie DROGI GOSCiU!!! czasami my MAMY potrzebujemy pomocy innych, żeby byc zawsze w formie dla swoich dzieci a nie tak jak ja teraz... Maz musiał wziasc urlop do końca tygodnia, sąsiadka ponownie na spacerze z Marysia, siostra wczoraj pomagała kapac itp... X Claudinka super z tym fitnessem, u nas na zadupiu brak takich rozrywek niestety:( X Haha ja tez mam mała Kim w domu!!! Na serio moja mała Ma taki tyłeczek okraglyrki i wystający ze hej, pampersow 3 juz używamy chyba od miesiąca;) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, oby szybko przeszlo z plwcami. Straszne to jest nie byc w 100 % sprawna. Fajnie, ze masz rodzine, na ktora mozesz liczyc :) xxxxx A ja jutro ide do lekarza, bo goraczka i gardlo nie odpuszczaja i tez podejrzewam angine. Mala musze zabrac ze soba, bo nie mam nikogo zeby ja zostawic , ale damy rade :). xxxxx Ja tak jak czytam Was dziewczyny czasami to jak bym z innego swiata byla ;). Juz nie pamietam jak to jest moc liczyc na kogos innego niz samego siebie a ciezko jest czasem cholernie. Nie to, ze nazekam, bo oczywiscie nikt mnie tu na sile nie trzyma, ale jak tak czytam, o Waszych balach, imrezkach, czy rodzinie to Wam zazdroszcze, tak pozytywnie oczywiscie :). No ale co tam. Jeszcze z 10 lat i sobie z mezem tez wyjdziemy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam pomocy i co z tego????Najlepiej tak jak większość z was jesc u teściowej albo mamusi,niech sprząta i pierze wasze gacie:-P masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, gosciu nie przypominam sobie zeby ktoras z nas pisala cos na ten temat. I ulze Ci, nawet gdybym mieszkala w Pl to u tesciowej w zyciu. Synka malego nigdy z nia nie zostawilam a i jak podrosl to niechetnie i tylko dlatego, ze maz nalegal :/. A na obiad raz w roku jak z mezem jestesmy to tez niechetnie ale pojde i nawet moje dziecko mnie ostatnio zapytalo czemy u babci sa zawsze takie same obiadki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomoc fajnie miec i nieladnie jest zazdroscic tym co ja maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Co ty sie tak uczepiłas. mieszkam z tesciami ale mamy swoje pietro. I jestesmy w 100% samodzielni. tesciowa oprucz wczoraszego wyjscia do lekarza mi nie pomaga. wrecz jeszcze ja jej pomagam. a tesc wnuka nie raz nie widzi po kilka dni bo mu ciezko laskawie d**e po schodach wniesc. a zas pretensje ze wnuka nie widzi i wonty do mnie. Maja jeszcze jednego wnuka którego bawia, pilnuja kupuja prezenty a i musza jeszcze do niego dojechac bo nie mieszka z nami. a wnuka domowego maja gdzies. Wiec zastanów sie zanim cos jeszcze napiszesz, bo nie tylko ty jestes sama z dzieckiem. i jak jestes taka madra to przedstaw sie a nie piszesz jako gosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, tescie to tescie i nie ma sie co nimi przejmowac ;). Moi za to odwrotnosc Twoich, wiec zyc bym z nimi pod jednym dachem nie mogla, bo by mi caly czas w gaciach siedzieli i we wszystko 3 grosze wsciubiali wrrrrr. Na sama mysl sie nakrecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik a widujesz często teściów?Z tego co piszesz to wnioskuje ze specjalna miłością nie pałacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to nie potrzebnie ten post nspisalam o pomocy, ale jak Malwi tal fajnie o swojek rodzinie napisala to az mi sie za moka zatesknilo. No, mam nadzieje w kazdym razie, ze nikt nie poczol sie urazony, bo nie taki byl zamiar ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosciu codziennie widuje tesciów bo jak pisalam we wczesniejszym poscie mieszkam z nimi. i tak nie pałam do nich jakas ogromna miłoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-):-) dziwne ze drugiego wnuka tak wręcz ubóstwiają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
no dziwne ale ja juz nic na to nie poradze. my jestesmy ci zli a siostra meza ta cudna. choc my jestesmy w 100% samodzielni a jej rodzice wiecznie pomagaja. ale jakos to musze przezyc choc nie raz mi sie nóz w kieszeni otwiera jak na to patrze. xxx Wiec tym ze wczoraj mi małego pilnowala strasznie mnie zszokowala. bo przewaznie jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-( dorośli ludzie a tak potrafią dowartościować albo zupełnie olać innych smutne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik jesteście samodzielnie?Ale mieszkacie na górze/dole u tesciow. Może córce pomagają,bo ona poszła naprawdę na swoje?może.kupiła mieszkanie,wybudowała dom.Może ma raty za te dobra?a ty wsadzilas tyłek na gotowe.narzekasz na teściów,a ciebie to znaleziono w kapuście?nie masz rodziców?skoro tesciowie mogą jechać do wnuczki,a dlaczego twoi rodzice nie przyjeżdżają do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×