Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Ags ja tez nie pamietam zeby Andzik o tym pisala, albo tak jak Ty zwyczajnie przeoczylam. Nie mialoby to dla mnie zadnego znaczenia, liczy sie to ze zostaje sie rodzicami. A uwaga goscia nie wyglądala na troskliwą tylko raczej uszczypliwą. Ps. My wlasnie sie karmilismy i moje dziecie usmiechniete od ucha do ucha chce gadac, ani mysli wrocic do spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie karmie i podziwiam chudy brzuch Ags na fb. Andzik olej gości. Też pierwszy raz słyszę o in vitro, wiec może to ktoś z Twojego otoczenia jak jak kiedyś ten gość od Magdy?? Malwi ale kosmos to krzesełko! a cena huhu.. ja sie czaje na tripp trapp bo lubię takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No isynus nie spal mi do 4. Teraz nastepne karmienie, mam nadzieje ze jeszcze uda nam sie chwile przysnac. Ags tez podziwiam Twoj brzuch. Nie fosc że płaski na maxa to keszcze wyhląda jskby byl mega "wysportowany". A u mnie? Oponka zimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Arla, tak. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakas kpina co tu sie dzieje:/ Odechciewa sie pisac...:( Ps. Tez nie wiedzialam o in vitro, nie kojarze zeby Andzik sie tym dzielila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudinka, tak tak tripp trapp tez jest boski;) tez sie na niego napalam, niestety tez jest stosunkowo drogie bo jak sie dokupi wkładkę, szelki to tez sie niezła sumka robi. A jakbym chciała to nosidełko dla noworodka to mamy ta sama kwotę co za to bloom fresco... Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny nie dajmy tym durnym gosciom popsuc tego forum, jestesmy juz razem tak długo ze zaden gosc nam tu nie podskoczy :-) Swoją droga to ja tez nie widziałam tu zadnego wpisu od Andzika o tym jak począł się Leoś. Chyba ze Ania pisala o tym jeszcze przed tym jak do Was dołączyłam. xxx Dziewczyny a od kiedy przydaje sie takie krzesełko do karmienia?My za tydzień bedziemy probować dynię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;) Tak Leos jest poczety metoda in vitro;) a nie pisałam o tym bo nigdy nie poruszalysmy tematu jak nasze dzieci zostaly poczete;) widocznie gosc podczytuje mnie na innym forum. mam nadzieje ze nie bedziecie miały mi za zle ze wczesniej wam tego nie napisalam. ale nie było czym sie chwalic. In vitro było nasza jedyna szansa na dziecko wiec skorzystalismy z tego. i Bogu dziekuje ze sie udalo i ze mam takiego cudownego synka;) xxx Z gardelkiem lepiej ale zaczyna sie dodatkowo kaszel. Zumbe musze dzisiaj sobie odpusci bo niechce sie doprawic na jutro. xxx Gosia a jak u ciebie przygotowania na bal? xxx Zimowamamo te mam nadzieje ze byle goscie nie popsuja naszego foum bo uwielbiam je;) trzeba ich po prostu ignorowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik pokaż zdjecie kiecuni na jutrzejsze wyjście :-) A najlepiej siebie w niej :-)nie masz ochoty na przymiarkę?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja jutro na gotowo zrobie fotke;) bo bez makijazu i fryzury nie bedzie efektu;) ale zrobie na pewno obiecuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała kluseczka dala mi wczoraj popalić całe popołudnie i cały wieczór. Mon stop płacz przy piersi chwila ssania płacz Bujak mata nie dało rady na brzuch płacz. .jedynie ręce ja uspokajaly. Najgorszy był wieczór jak chcieliśmy iść juz spać. ... nie wwiem ktoś mi dziecko podmienil. Zaczęło się po spacerze. Noc się kręciła i marudzila troszkę ale spala w końcu jakoś. Teraz się kręci i rozgląda w łóżeczku wiec idziemy przebierać pupcie i jeść ;-) oby dzisiaj było już ok. Kupię chyba jeszcze 1 opakowanie SS. Okazało się ze gdybym chodziła po recepty na to to płaciła bym kilka centów a tak to prawie 9 euro. Ale nie chce mi się umawiać tylko po receptę jakos. A wy mamusie dajecie jeszcze czasem jakieś krople? Xxx Andzik tez nie kojarzyłam właśnie żebyś o tym pisała ale co to ma za znaczenie. ważne ze masz kochanego upragnionego synusia. I tylko to się Liczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Safari u nas wczoraj było podobnie! popoludnie i wieczor tez tylko ręce ratowały sytuacje i w nocy tez troche marudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Anja, podpatrzylam Was na fb bo chce dolaczyc do grupy. Juz tlumacze czemu pytam. Jestem z 3miasta ale moi dziadkowie pochodza z tamtych stron. Zanim sie tu sprowadzili to tam mieszkali-dziadek w Ratwicy a babcia w Bukownicy. W Bilgoraju mam tez rodzine. Kiedys tez tam bylam na weselu kuzyna. No i w sumie tylko dlatego pytam bo znajome miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
dziewczyny to ja tak miałam do poludnia wczoraj. tylko rece wchodzily w gre. a po poludniu jak byl tata to caliem inne dziecko;). Moj Mały Ksiaze tez juz sie obudził bedzie zaraz jadl sniadanko;). xxx Dla mnie liczy sie to ze go mam a w jaki sposób to nie ma znaczenia;) dziekuje dziewczyny za wsparcie jestescie kochane;* xxx My dzis spacerek odpuszczamy bo nie najlepeij sie czuje;( a na obiad nalesniki z dzemem truskawkowym mojej roboty;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Hejka. Andzik nikt nie ma ci za złe. Nie ważne ze poczęliscie dziecko z in vitro ważne ze spelniliscie swoje marzenie ze macie upragnionego dzidziusia i kochacie go najbardziej na świecie. A z tym gościem to niepotrzebnie w ogóle weszła św dyskusje. Pamiętasz co było ze mną. Nie odpisuj mu nie przejmuj się i nawet nie czytaj co gość pisze i dziewczyny niech żadna nie odpisuje na komentarze gości bo po co. XX Dziewczyny poprzeziebiane zdrówka życzę. XX Co do bólu pleców to mnie kurde tez bolą nie aż tak ze chodzę zgieta ale ciągle tam odczuwam ból a jak siade na chwile czy się schyle to potem ciężko wstać albo wyprostować plecy :( XX Byliśmy wczoraj u księdza. Chrzest umowilismy sobie na 29 marca w urodziny mojego męża :) a dziewczyny jak to jest z płaceniem za chrzest kiedy to się płaci po chrzcie? Bo ten ksiądz nic wczoraj nawet nie wspomniał i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Magda, nie dosc ze urodzilysmy tego samego dnia to i chrzciny bedziemy mialy tak samo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik Ty chyba jestes idealną żona i matką.....chora i chce jej się smażyć naleśniki, podziwiam Cie! O Twoim codziennym sprzątaniu nie wspomne :-) ja też utrzymuje dom w czystości ale gotować nie cierpię!!!!!!! xxx Arla wiem gdzie jest Bukownica ale o Ratawicy nigdy w życiu nie słyszałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa a moja mama była pytać o chrzest i dowiedziała się tyle ze bez pozwolenia od proboszcza z niemiec nic z tego. Matko nawet dziecku potrafią odmówić :-/ chore to ooo jest! Na wszystko pozwolenia i jeszcze kasa! Mogłabym chrzcic tutaj ale ściągać mamuski specjalnie i chrzestna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
magda my płacilismy po mszy bo nas podpisy sa własnie po mszy. my placilismy 2oozl za chrzest. xxx Anja musze jakos sobie radzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla fajnie. Jeszcze powiedz ze mąż 29 marca urodziny he he :) XX Andzik a to 200 zł było co łaska czy ksiądz tyle zażądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik jest na kilku forach o in vitro tez wiec to żadna tajemnica :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda co łaska ale tesciowa m owiła ze za zwykła intencje bierze w niedziele150zl wiec dalismy 50 zł wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik wcale nic nam nie musialas mowic, bo to nie ma znaczwnia . Zdziwilam sie tylko, ze gosc tak napisal. xxxx Safari, niezly ksiadz. My chcimy tutaj. Chrzestni stad i tylko ich prosimy. Jeden duzy chrzest mielismy dla Bartka i z taka powalona rodzinja nigdy wiecej :/. xxxx Magda my 7 lat temu dalismy 100 zl i ksiadz mial focha ;) xxxx Dzieki dziewczyny za mile slowa, ale nie ma w tym zadnej mojej zaslugi. Od liceum jak juz na wf nie musze chodzic to zadnych cwiczen nie robie. Geny takie mam i dosc podatna sylwetke na umiesnienie. Nienawidze swoich lydek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za literowki, jestem u lekarza i bujam wozek hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Magda, 29 marca to nie ma ale tez w marcu urodzony ;-) my z mezem tez dajemy 200 zl i ani gr wiecej. Mam gdzies czy bedzie mial focha. Na slub tez nie dalismy zbyt duzo to nawet nie przyszedl :-D w sumie i tak slubu udzielalo nam 2 ksiezy z rodziny to on nie byl nam potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczytuję Was i pytalyscie o bloom fresco. Mam i jestem bardzo, bardzo zadowolona :-) pozdrawiam serdecznie, XYZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Aha dziewczyny zapomnialam wam wczoraj pisac ze Leon skonczył wczoraj 3 miesiace;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny :) pisze z tel pierwszy raz he he.U mnie katastrofa z mężem codziennie kłótnie, masakra :( Jestem z Hania sama, mój ciągle w pracy od rana do 21-ej.czekam na niego jak zbawienie aby chociaż na trochę pomógł mi przy małej a on zanim zje obejrzy tv to już m ówi , że musi iść spać bo do pracy idzie. pracuje M 7 dni e tygodniu i mam tego dość. Hania jest cudowna tylko wymaga dużej uwagi , uwielbia tulic się i oczywiście na rączkach , kręgosłup mi siada :( mam problem z jedzeniem u niej je mało a często - próbowałam przetrzymać i oszukiwać smoczkiem ale nie zdało egzaminu. Czytam Was Kochane codziennie i chciałabym więcej udzielać się ale zsię coś ...... z powodu złego samopoczucia czytam Was w ciszy bo nie chce złej aury na forum. Widzę,że nie mamy nowe koleżanki -Witam :) i wrednych gości :( Dziewczyny , które są chore życzę szybkiego powrotu do zdrowia i kurujcie się Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×