Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 350 0/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc----mm Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc----mm Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc---mm Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn-----kp onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc-----mm Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn-----kp i mm zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn-----kp promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Matosza-----------38 l-------3dz-----09.11.----Kalina-------3980/60----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn-----kp Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn-----kp izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc-----kp Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn-----kp Misiula24---------25l--------2dz------12.11-----Mikołaj- -----3300/54--cc gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---3 320/56----sn-----kp Neska851---------29l-------1dz------13.11------Michaś--- ---3330/54-sn-------mm Marita1990-------24l--------1dz------13.11 -----Bartek----3600/54----sn nfocat-------------26l-------1dz------14.11-----Jeremi--- -3320/53--cc-----kp kita1987.............27l..........1dz......14.11......Nat alia.......3900/55...mm Jola1710---------30l-------2dz------16.11------Lena------ -3020/?---sn Mila85--------------29l-------1dz------17.11----Hania---- ---3040/54--cc-----mm ania3211----------31l--------2dz-----18.11-----Hubert---- 3080/54--cc magdalenkamz-24l--------1dz------21.11------Bartek-----37 20/55--sn-----mm Kasica00 ----------23l-------2dz------21.11------Adrianek----3630/56- ---sn-----kp nata91lia----------23l-------1dz------23.11--------Nikoś ----4530/59---cc zawiecha---------24l--------2dz------24.11---------córka   repetytorium----29l--------2dz------28,11-----Asia------- - 3405/54--sn-----kp Meg333------------36l-------3dz-------30.11----Nikola---- ---4200/60--sn Emila--------------25l--------1dz------1.12------Ada----- -----3530/53--sn-----kp Pałka89-----------25l--------1dz-------8.12------Maja--- --4230/59---cc-----mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari, wspolczuje i gratuluje zakupu. U nas roznie to bywa. Zazwyczaj najgozej jest rano, jak mam najwiecej roboty. Wtedy Emi najbardziej marudna. Czemu tak im sie porobilo? Myslisz, ze to zabki czy skok? Xxxx Dokladnie Madzia, oczy dookola glowy a moj Bartek i tak zawsze cos spsocil, lacznie z wykapaniem mojej komorki w toalecie. On mi po roczku fikolki do loczeczka robil ;). Tak mu zostalo, ze 5 sek nie usiedzi. xxxxx Dziewczyny jestem uzalezniona od slodyczy :(. Brzuch mam wiekszy niz 2 miesiace temu. Cera straszna a najbardziej o zeby sie boje, tym bardziej, ze nabialu nie jem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGS Fikolki Jeju to zdolny byl i mialas z nim co robić :-) A co do jedzenia to zęby fakt trochę dla nich źle ze dużo cukru ale tak to szczuplutka jesteś to możesz podjadac. Ja wstyd się przyznać ale tyle się meczylam ta dieta a po niej pilnowalam się może tydzień i znów jem jak wcześniej :-( ponad rok temu jak 1wszy raz robilam ta dietę to mialam więcej samozaparcia i chudlam jeszcze dużo po ukończeniu a teraz cos nie mam takiej motywacji nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Nfocat napewno uda Ci się rozkrecic laktacje, troszkę tylko częściej musisz tego laktatora używać, póki nie możesz małego przystawiac i będzie git :) X Gosiaczek ale mialas przeżycie ... Wspolczuje no i dzielna bylas! U mnie Ada co prawda z brzuszka się przekręca ale z plecków jak narazie się nie zanosi, no i nie wyciąga rączek do zabawek, tzn jak ma przed sobą to łapie i oczywiście pcha do buziaka, ale np do karuzelki czy na macie nie wyciąga, mąż się śmieje, że ona wie, że nie dosięgnie, więc po co ma się wysilac :) A jak to wygląda u Waszych dzieciaczkow? X Kita wow masz co nosić! :) X Kita Ags wspolczuje jelitowki, obawiam się, że i nas to czeka, bo u męża w pracy większość choruje, więc tylko czekać :/ X Andzik my mieliśmy problem z plesniawkami jakoś na poczatku już, pani dr na wizycie kontrolnej zauważyła i przepisała jakąś maść. W każdym bądź razie ważne jest by smarowac przez 10 dni, nawet jak znikną już po 3. No i wszystkie smoczki do wymiany, wygotowanie nic nie da - takie rady dostałam od dr. X Agaula pusto tu bez Ciebie ;) chyba Cię nie zamknęli po tych zeznaniach co? :P X Magda zdrowka dla Bartusia :) X Dziewczyny chodzi mi po głowie to już od dawna, więc tak spytam nieśmiało... Do tej grupy na FB to moglabym dołączyć, czy już jesteście zamknięte na 4 spusty ? Strasznie bym chciała zobaczyć Was i dzieciaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, jak dla mnie nie ma problemu. Tez bym chetnie zobaczyla imienniczke mojej corci no i Ade oczywiscie :) Tylko podaj swoje inicjaly. xxxx Wiecie coz ta jelitowka to juz teraz nie wiem czy to to. Robilam od kilku dni kuracje odrobaczajaca Bartkowi i mezowi ;). Pili taka miksture z czosnku i wody z kiszonych ogorkow. W piatek rano Bartek zwracal a od wczoraj ma rozwolnienie i tak sobie mysle, ze moze mu sie organizm tak oczyszcza? xxxx Magda, Ty taka ladna jestes, ze sie kg przejmowac nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Safari a mała to tak tylko w aucie Ci płakała czy ogólnie jest marudna? Bo moja Ada ostatnio też nie przepada za fotelikiem sam., ciągle się wierci i marudzi.. A za 3 tyg do Pl jedziemy, aż się boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, Twoj maz ma racje. Co sie dziewczyna bedzie meczyc jak przeciez ktos jej zabawke poda ;). Moja siega, czolga sie na kocu do zabawek tez. Zaczyna juz dupcie unosic i nozka sie odpycha. Ona glownie na brzuchu lezy, bo nawet jesli klade ja na plecki, to sekunda i juz laduje na brzuszku :). Do siadania tez sie rwie i jak jej sie uda dzwignac z pollezaca to jest przeszczesliwa i smieje sie w glos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Ags dzięki za poparcie :D poczekam czy inne dziewczyny nie będę mieć nic przeciwko :) Ada też do siadania pierwsza no i tyłek też unosi ale czolgac się nie umie jeszcze , to Twoja Emi mała spryciara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja też z chęcią Was zobaczę juz długi z nami jesteś :-) My też za 3 tyg do polski właśnie i się strasznie tego boje. Pojedziemy chyba na noc jak mała całkiem pójdzie spać. .. Bo jak inaczej to nie wiem. EMILIA ona jest ostatnio ogólnie bardzo maeudna. Chce ciągle na ręce a mnie bolą plecy. A w foteliku to już horror. Trochę dziwne ale w sumie 2 zmiany. Fotelik wymieniliśmy na maxi cosi bo odkupił am używany cabrio fix za 25 euro i nowe auto. Inny zapach i wgl. Mi samej niedobrze w tym nowym choć czuć tylko normalnym autem :-/ ja juz stresuje się ta jazda. Poza tym stresuje się ostatnio wszystkim mam jakiegoś dola i chyba łapie jakąś depreche. Wydaje mi si że nie dam rady :-/ Xxx Ags podejrzewałam skok od pn do środy ale później czwartek był super i teraz sama nie wiem bo w piątek juz była deoga. W sobotę byliśmy tez w galerii chwile i było to samo spać nie chciała. Wczoraj w nocy pobiła swój rekord i jak zasnęła e sobotę przed 21 tak wstała w niedziele przed 9 bez przerw czyli 12 godzin snu. Ale A to w dzień jest bardzo ciężko i spala raz 40min w wózku a raz 25 w domu. Usypianie było koszmarne i cały czas wyla. A ja się boję jak tak płacze ze się przydusi :-/ Zęby tez podejrzewałam alw.nic nie widać więc już sama nie wiem. Xxx Dziewczyny a czy wasze maluszki pchają tak głęboko palce aż się dlawia. Nie wiem co robić z tym. Ona się ciągle dlawi. Kaszle. Pcha palce albo ma tyle śliny ze tez się dlawi. A ja cala w stresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Safari u nas Asia tez tak ręce pcha!:/do tego odkryla kciuka i sobie ladnie go ssie:/kurcze,jak jej dasz smok wypluwa,cycka gryzie!a kciuk mniam mniam...nie pozwalam jej na to,to ryczy jakbym ja ze skóry obdzierala!!! U nas to chyba skok,jest placzliwa marudna,Malo spi,duzo je,wiecej przez to ulewa. Do tego dzis ma katar jakiś:/super a mialysmy krew pobierać i na szczepienie niebawem pojsc:/mam ndz,ze sie nie rozchoruje:( tez mam nastrój wkurw...-depresyjny...moze to Safari kryzys 30???;) xxxx jak wkraplac mleko do noska?musze pipetke jakas kupic czy jak to robilyscie???? xxxxx Emila moja siega po zabawki,ale ich nie chwyta tylko raczki wyciaga. Nie mam karuzelki,ale na kocyku jak jej sie polozy to sie przekreca w str zabawek,wyciaga raczki i probuje pelznac,jak da jej sie w rączkę to trzyma,ale jako taka sama nie podniesie i nie wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ags po takiej miksturze tez bym zwracala na wszystkie sposoby:D a dlaczego ich odrobaczasz?prewencyjnie,czy syn Ci cos przyciagnal ze szkoly? xxxx wspolczuje niemiłych przezyc,ale u nas tez kilka bylo,także chyba przy dziecku mię da sie ich niestety uniknąć:( xxx o i wstala,pospala cale 17min:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Safari my mamy zamiar o 20 wyjeżdżać ale i tak trzeba będzie robić przerwy chociaż co 2- 3 godz, żeby jednak troszkę jej plecki rozprostowac. Ona do niedawna lubiła jeździć w aucie i szybko zasypiala, a teraz nie wiem co jej się odmieniło :/ może przeszkadza jej, że nie ma takiej swobody ruchów.. No jakos to bedzie :) Dużo macie kilometrów? Bo my ok 1450 km X Dziewczyny nie dolujcie się ,dacie rade, bo jak nie my to kto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Safari, Repetytorium podobno kobiety 30-tki mają najlepszy sex, więc wszystko przed Wami, a to taki mały powód do radości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/177571/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-mase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/177571/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-mase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
hej dziewczyny, strasznie długo nie pisałam, bo nie mam dosłownie czasu- sorry za określenie w tyłek się podrapać.. ogarnąć 2 dzieci, dom, ugotować, posprzątać, do pracy się przygotować ( uczę małe dzieci i mnóśtwo czasu mi schodzi na wyszukiwanie interesujących materiałów, i jeszcze do tego studia kończę i pracę muszę pisać- także jak siadam do kompa to od razu do pisania) dziś wyjątkowo zrobbiłam sobie przerwę od pisania bo moja mama przyjechała zabawiać malutkiego bo mnie straszne przeziebienie dopadło, a nie chciałabym żeby się zaraził, xxxx śliczne te Wasze dzieciaczki wszystkie i jak szybko rosną... xxx nfocat, ja po operacji woreczka prawie 2 tyg odciągałam i wylewałam bo byłam na silnych lekach najpierw po zabiegu a potem okazało się że mi naderwali na sali opercyjnej mięśnie szyji i płakałm z bóluprzez to także skończyło się na silnych zastrzykach przeciwbólowych więc karmić nie mogłam ale laktacje zachowałam:) także nie martw się będzie dobrze.. xxx gosia, aga, straszne te wasze przeżycia. dobrze, że zachowałyście zimną krew, oby każdej z nas się tu udało w takiej sytuacji xxx andzik, na plesniawki stosowaliśmy nystatynę i aftin, niestety wracały po paru dniach, dopiero przemywanie moczem pomogło- choć też się długo przed tym wzbraniałam:) xxxx kurczę, mój Radek się tez nie przewraca..jak leży na plecach to tylko macha rękami. jak jest na brzuszku to czasem się troszkę obróci ale nie za dużo..zabawki łapie sporadycznie xxx zimowa, udało sie wam zaszczepic? my byliśmy tydzien temu na 2 szczepieniu- i sie tak wkurzylam, czekalismy prawie godz az laskawie doktorka przyjdzie choc byliśmy na konkretną porę umowieni...a szczepienie odbywalo sie w tym samym gabinecie gdzie chorzy ludzie przychodzili pobierac krew itd... nie ma osobnego dnia na szczepienia nie ma osobnych pomieszczen dla chorych i zdrowych...szlag mnie trafia z ta przychodnią, a to już druga gdzie sie przenieslismy, tamta byla jeszcze gorsza.. xxx safari, uważam że jak mała tak pcha paluszki do buzi to ewidentnie dokuczają jej ząbki. Na początku nigdy nie widać, nawet jak dziąsełkanie są jeszcze rozpulchnione to mogą ją bardzo swędzieć i dlatego tak marudzi, ponoć dziecku zęby wychodzą etapami, bo to jest taki ból,że człowiek ni byłby w stanie tego znieść jakby cały czas wychodziły.. porównajcie sobie do wyżynania zębów mądrości...u nas widać już białą kreseczkę na dole, ale jezszcze się nie przebiła także mamy to samo, mały potrafi w ciągu nocy kilka razy dusić się śliną tyle jej ma.. xxx magdalenka, jak Bartuś? lepiej ze zdrowkiem? xxx Ags, jak wasze ulewanie? xxx zapomnialam co jeszcze mialam komu odpisac.. xxx kurcze moj maly dostal jak na razie jabluszko brzoskwinie i marchewke i po marchewce go wysypalo;/ pozdrowienia dla wszystkich zmeczonych i zestresowanych- bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
aha, co byście pomyślały o takiej sytuacji? przedszkolne problemy cz. 3 :):) moj starszy synek ma urodziny, ktore robimy mu w sali zabaw. zaprosil 10 kolegowz przedszkola. wszyscy potwierdzili, że będą oprocz jednego chlopca. ten to chlopczyk narzekal w przedszkolu ze nie dostal od michalka zaproszenia na co moj michal sie oburzyl ze dostal ( dostal na pewnobo sama je do jego polki wkladalam) wydaje mi sie ze to jego rodzice zabrali zaproszenie i nic mu nie powiedzieli, bo nie chca z jakiegos dziwnego powodu zeby poszedl na te urodziny ( chyba maja z nami jakis problem bo wczesniej byla taka sytuacja ze ten ich synek robil urodziny i nie zaprosil wlasnie mojego michalka, ktoremu bylo bardzo smutno ale dzielnie to zniosl:) a teraz powiedzial ze on tego kolege i tak zaprosi choc tamten go nie zaprosil- ,,zeby mu nie bylo tak przykro jak wtedy mi bylo'':) co myslicie o tej sytacji? jest to wszystko dla mnie dziwne tym bardziej ze dzieci sie w przedszkolu normalnie razem bawia i sa w jednej paczce. a teraz ciagle moj michal mnie męczy zeby zadzwonic do rodzicow tego chlopczyka i go jeszcze raz zaprosic- ale mi jest tak glupio bo skoro dalismy juz raz to zaproszenie to znaczy ze nie chca zeby ich syn mial kontakt z moim ...co myslicie o tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka downa sytuacja i współczuję ale myślę że to dobra okazja by właśnie zadzwonić a może przy okazji wyjaśni się w czym mają problem. Xxx Emilka my mamy 1110 jakoś km do Polski. Skąd jesteś w Polsce? Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari, u nas tez pchanie paluszkow do buzi, slinienie, plucie i ryk. Dzis w nocy budzila sie co godzine!!! W dzien drzemki sa 3 razy srednio po 30 min. xxxx Repetytorium, Emi tez odkryla kciuka. Jak ja karmie to wypluwa piers i dulda kciuka ;) pozniej znow piers i znow kciuk i tak na przwmian... Odrobaczam profilakrtycznie. Maly mi malo choruje ale pokoasluje co jakis czas. Zobaczymy co z tego bedzie ;) xxxx Katka, wrocilas juz do pracy? Podziwiam Cie. U mnie doba musiala by miec 48h, zeby to wszystko ogarnac. Sytuacja z urodzinami dziwna. Ja bym sie chyba zapytala rodzicow, czy otrzymali zaproszenie i zeby sie ustosunkowali, bo musisz okreslic ilu gosci bedzie na urodzinach. Wkurza mnie takie granie dziecmi. Tutaj w srod Polakow to jest masakryczny problem. Rywalizacja dziecmi, ktore ma lepsza szkole, zakecia poza lekcyjne itp. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka, ulewa dalej ale jakby mniej. Ten lek odstawilam jakis tydzien temu, bo miala zatwardzenia po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags zobaczymy jak za tydzień nie minie to pewnie ząbki. Bo ileż może trwać skok. A za tydzień w środę nasze kończą 19 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ty z Belgii to może się spotkamy w nocy na parkingu na karmieniu heh heh zależy jeszcze gdzie ty jedziesz bo my na Zgorzelec a potem ciągle a4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja drzemka 40min. Wzięłam ja do karmienia i zasnęła przy 2 piersi. Teraz lezymy obie ona się co chwile budzi spr czy jest jak było i kima dalej. Nie wstaje korzystam ze mogę poleżeć z nią heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Safari to się nie spotkamy po drodze,a szkoda. My na Berlin jedziemy a później juz na Warszawę , więc A2 . A mieszkam w Zambrowie, to za Wawa jeszcze 120 km :) a Ty gdzieś z południa bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
cześć Dziewczyny! Safari, Ags, Repetytorium u mnie jest tak jak u Was od dobrych dwóch tygodni. Ciągle marudzi, chce na ręce, a w nocy budzi się co chwile. Safari ja Cię rozumiem bo jak się nie wysypiasz, małą trzeba tyle nosić i nie masz czasu już na nic to normalne że masz doła, ja też mam, czuję się ogólnie wykończona ostatnio. A jak mi ktoś mówi że "rozpieściłaś to teraz noś" to mnie normalnie szlag trafia. A my z kolei za 2 tyg jedziemy do Niemiec do rodziny na święta. Też się trochę boję jak to będzie w aucie bo też płacze ostatnio.. Emilia moja też zawsze pięknie spała w aucie a teraz coś jej się odmieniło. Czekamy na Ciebie fb! Repetytorium a Ty kiedy się pokażesz? :D Magda, Gosia mnie też ciarki przeszły jak czytałam o tym zanoszeniu.. Nfocat pamiętaj my tu Cię mocno dopingujemy i trzymamy kciuki żebyś dała radę kp! Kupiłam krzesełko do karmienia, przyda się dopiero za dwa miesiące ale ja już powoli się szykuję. Na razie tak się zastanawiam kiedy ja niby będę gotować bo teraz nie mam kompletnie czasu. Idę jutro na szczepienie, tylko wzw, czuję że się nasłucham o tym że to nie ja układam kalendarz szczepień. Gdzie jest Iza? Pewnie płacze w poduszkę za niemężem. Wracaj tu do nas! Kiedy będzie ciepło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój post jakiś bez ładu i składu.. idealnie odwzorowuje mój obecny stan umysłowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć;) U mnie permanentny brak czasu, teraz Marys jest na spacerze z sąsiadka tak wiec chwyciłam tel i kubek kawy i jestem:) X Jestesmy po chrzcinach, Marysia w kościele zachowała sie swietnie pozniej w domu całkiem znośnie, niestety z gośćmi nie miałam okazji zadługo posiedzieć bo cały czas cos, mimo ze wszystko gotowe zamówiłam... No i oczywiście Marys cały czas uwagi potrzebowała. Zdjec nie mam za bardzo fajnych tzn te ktore ja robiłam sa dobre te co robili mi i mężowi beznadziejne, takze w czwartek powtórka i robimy sesje:) chociaż taka malutka;) X Mi dziecko nie przewraca sie ma brzuch i plecki... Tzn z brzucha na plecy prawie tylko ręka ja blokuje nie wie co z nia zrobic i dlatego nie ma pełnego obrotu. A na brzuch tez zatrzymuje sie w połowie:) X W środę szczepienie. X Ja zakrapialam nos mleczkiem pipetka z parscetamolu. X Ani nie piszcie o zaksztuszeniu ani innych takich bo az mam ciary... X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz Marysi dziaselka smaruje maścią, i po tym jakby troszke lepiej. Tez pakuje wszystko do buzi po czym sie wsciska, wszystko omuldane ślina, ostatnio nawet dorwala moja brodę generalnie chce mi buzie pozrec:) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×