Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

ARla właśnie te Peg perego to mnie kuszą juz od samego początku i teraz żałuję że mam jaki mam 3w1 choć prowadzi się super a kosztował jedyne 1300. Spacerówka zaś jest taka sobie i po złożeniu daszki mała ma nad głową beznadziejny zwój materialu. Do tego jest ogromny i sama spacerówka się nie składa jedynie stelaz. Także jeździ się super reszta bezsens. Xxx Ags musze poobczajac Twoje propoYcje bo ty ekspertka jeśli o wózki chodzi hehe. Mińsk w Peg perego bardo koła podobają a w tych innych te podwójne wcale :-/ Trojkolowca tez żadnego na pewno nie biorę pod uwage. Wogole to się tak zastanawiam czy ładować kasę w spacerówke na teraz czy kupić coś bardziej takiego żeby np za 2 czy 3 lata było też dla noworodka dobre a ten obecny 3w1 wtedy sprzedać. ..... Tu jest link do tego hauck co w sumie tani i ma wielki kosz plus tacki i nie jest wąski tylko w sam raz i składa się z siedziskiem. Ale rączka się nie przełoży. Aha Ags chodzi o rączkę najlepiej nie siedzisko bo Peg ma to siedzisko tylko przekladane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki safari xx dziewczyny zagladnelam bartkowi do gardelka przy pomocy lyzeczki i ta mala guleczka zrobila sie biala. nie wiem czy od psikania w ten sposob sie zagaja czy co to jest?? szukalam w internecie ale nic nie moge znalezc. poza tym gardelkiem z tego co czytalam o trzy dniowce co bartek tak wyglada jakby ja mial tylko kurcze co jest w tym jego gardelku xx jutro kontrolna wizyta. mam nadzieje ze pani doktor cos poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari, ta czarna spacerowka, ktora mialam to peg perego pliko. Jak juz pisalam dla dziecka super a do prowadzenia MASAKRA! Albo to ja sie za wygodna zrobilam. A expertka ze mnie zadna, raczej metoda prob i bledow szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze.... napiaalam post i SPAM!!! Arla super film! Usmiechaj sie :) xxx Newt cudnie, ze Michalek dzielnie zniosl zabieg. xxxx xxxx Anja, u mnie weny tez ostatnio brak, ale Hanulke to bys mogla pokazac. Opaski pin up przyszly? xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, nie mam pojecia. Moze na kontroli jutro sie wszystkiego dowiesz. xxx U nas naszczescie sraczka minela w raz z przebiciem sie dolnej jedynki. I jak juz czesc z Was wie, Emi sama siada. Mega mnie zaskoczyla tym :) :). Czas leci nieublaganie i moj malutki noworodek robi sie juz coraz wiekszy. Z jedzeniem mamy problem, bo papki sa bleee a kawalki pycha tylki ja sie okropnie boje dawac kawalki :( A Wy jak robicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Hejka ;) Ja również czytam Was cały czas ale już żeby odpisac to jakoś zebrać się nie mogę... Mam lenia przez ostatnie dni, chyba przez beznadziejną pogodę :/ Byłam dziś zapisać Adę do żłobka od września, bo wracam do pracy i masakra, serce mi się kraje , że muszę dziecko tam zostawić ;( Te dzieciaczki tam plakały , jeden przez drugiego i nikt ich nie utulil, a panie jedynie stoją i patrzą .. Nie wiem jak to przeżyje. Dziś mamy wizytę kontrolną w przychodni, więc będę wiedzieć ile waży i mierzy :) X Magda jeszcze raz zdrówka dla Bartka X Agagula udanych imprezek ;) X Co do filmów to kiedyś z mężem ogladalismy codziennie, ale od kąd urodziłam nie obejrzelismy żadnego w całości :P X Sorki, że głównie o sobie ale reszty nie pamiętam :P postaram się pisać juz na bierzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda pytam bo akurat na gardlo jestem przeczulona. Owszem moze to być tzydniowka Ale niekoniecznie. U takich malych dzieci wszystko zmienia sie z chwili na chwile. Moze mu sie rozwijac po prostu ropne zapalenie gardla (stad ta biala gulka-ropa?). nie mowie zr tak jest ale moim zdaniem lekarka powinna to jeszcze raz 16 sprawdzic tym bardziej ze goraczka sie utrzymuje (glowny objaw zapalenia gardla). jak z jego jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Anja gratki dla Hani, pokaz nam ją siedzącą :) X Ags dobrze, że te kupki tylko przez zęby ;) X Co do wózków nie pomoge, bo w ogóle się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila, oj kochana, to tez szybciutko do pracy wracasz. Ile razy w tyg mala bedzie w zlobku? Ja nie m tego problemu, bo moja dniowka jest nizsza niz musialabym za zlobek zaplacic tak sie skubani cenia :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa no wlasnie je w miare normalnie. jak akurat wyjdzie tak ze jest glodny i goraczka mu znowu urosnie to wtedy zje mniej. a tak to je. dzis zjadl ladnie mus i przed chwila zmiksowalam mu warzywa i ryz z takiej rosolowej zupki ryzowej to zjadl sporo bo wiecej niz sloik po przecieze. ale jak by bylo jakies zapalenie gardla to by wyszlo chyba podwyzszone CRP ?? kurcze juz nie wiem martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Ags no właśnie jeszcze nie wiem czy będzie Ada codziennie w żłobku czy uda mi się choć jeden dzień mieć wolny.. A wracam szybko do pracy choć i tak udało mi się dość długo przeciągnąć. Tutaj macierzyński jest tylko 3 m-ce, ale że byłam na zwolnieniu od 7 m-ca ciąży, to zabrali mi 6 tyg więc zostało raptem 2 m-ce , do tego wykorzystuje cały wychowawczy, czyli cale 4 m-ce i udało mi się uzyskać 3 m-ce urlopu na karmienie piersią, trafił mi się spoko lekarz ( bo to on decyduje czy dostaje ten urlop i ile) . Generalnie dla mnie to i tak zdecydowanie za krótko :( ale tu mają jakieś inne podejście do dzieci i w żłobku są już takie 2 miesieczne maluchy. A my będziemy płacić 27 € za dzień w żłobku , więc z 500 € / m-c pójdzie co najmniej, czyli też nie mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka nie zazdroszczę. Mój plan to być z mala do 3 rz. Później dopiero przedszkole. Xxx Ags ja nie daje nic mleko samo czasem chrupke na razie przestałam nawet papki dawać. Ale.jak będę znów zaczynała to papki jednak. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ja tylko na chwile bo ciężki dzień u mnie:-( dostalam okres i źle się czuje. A juz miałam nadzieje ze może zaskoczylam bo 3 dni mi się spuznial okres;-) a tu dupa. Xxx Leon rozkminil jak obracać sue z brzuszna na plecki;-) Xxx Magda jak Bartuś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik nie zniechecaj sie. kochajcie sie i starajcie sie nie myslec bo stres jest najgorszy i to czekanie co miesiac czy okres przyjdzie Bartek bez zmian ale chociaz noc byla lepsza niz wczorajsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Emilka ja tez nie zazdroszcze. Ja chce być z Leonem jak najdłużej zęby nie stracić najważniejszych momentów. Maz jakoś na nas zarobi. Damy rade. Xxx Co di spacerowke to tez by mi zależało na przekladanej rączce. Ale zobaczymy covuda mi się kupić. Xxx Oj Madziu biedny Bartuś. Zdrowia dla niego;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cpr przy zapaleniu gardla to nie wiem bo nigdy nie robilam wtedy krwi. Jest to stan zapalny to pewnie jest podwyzszony. a kiedy idziecie na kontrole? XxX Ja tez bym zostala z chlopakami do 3rz ale niestety finansowo chyba sie nie ogarniemy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczynki Tez nie mam weny, Madzia mi sie wydaje ze to trzydniowka wtedy gorączka jest ok 3-5dni nawet do 40st moga wystapic drgawki. Moze byc lekko zaczerwienione gardlo moga bolec uszy lub migdaly. A crp nie musi byc wysokie. A morfologia jak wyszla? W 2 dobie trzydniowki leukopenia powinna juz wyjsc. Jak zobaczysz krostki to znaczy zeto! U mnie corka miala dwie trzydniowki...sa dwa wirusy ktore moga ja wywolac my mielismy dwa:/ Xxxxxxx Anja mozesz mi napisac badania jakie Hania miala? Jutro tez idziemy to moze cos dokupie. No i jak ogolnie wyniki? Gratuluje zabka:) Xxxxx AGS super Emi!!!!!:D pieknie sama siedzi!:) gratuluje zabka i ciesze sie ze kupki minely. Xxxxxx Safari czemu przestalas podawac Mii teraz inne jedzonko??? Fajnie, ze mozesz posiedziec do 3r.z z malutka , ja chce cos swojego otworzyc zaczynam dzialac, bo nie chce za rok zostawiac Joasi i isc byle gdzie. A pracowac musze, dwojka dziewczyn i kredyt i maz ktory nie zarabia kokosow, najwazniejsze ze sobie radzimy i mieszkanko juz wyremontowane cale, a jak sue wprowadzalismy byl standart prl-u i nie mieliśmy nic nawet zastawy stolowej... Xxxxxx EMILA jak Ada? Ile wazy jak wizyta u lekarza?zlobka nie polecam te chroby tych maluszkow to cos okropnego...:(moja az do szpitala trafila ale jak nie ma wyboru to co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Magda zdrowka dla Bartka, faktycznie wyglada jak zapalenie gardla, jak Zimowa pisze, ale dowiesz sie pewnie jutro na wizycie. Oby szybko przeszlo. X Andzik nie nakrecaj sie bo bedzie ciezko zajsc w ciaze. Wiem co mowie. Macie malutkie dziecko, dajcie sobie czas, nie obliczaj dni plodnych tylko powiedzmy przez 3 -4 miesiace kochajcie sie na spontanie. Trzymam kciuki. X Ags dzieki za filmy, millerow ogladalam. Tego drugiego nie, wiec na pewno dopisze do listy. X Agagula bylam dzis w koncu pobiegac, a jak tam u Ciebie? :) X Emila wspolczuje. To trudny moment ponoc jak trzeba zostawic dziecko pod czyjas opieka i wrocic do pracy. Ja tez wracam troche szybciej, bo na poczatku pazdziernika, ale maly zostaje z moja mama. Bedzie Go pilnowac przez 2 lata a pozniej idzie do przedszkola. jak Michas bedzie mial 2 latka to pomyslimy o drugim malenstwie (chyba). X Iza jak tam u Ciebie? X Milego dnia dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Andzik szkoda,ze nie zaskoczyło:(ale spokojnie jeszxze sie moze udać:) Xxxxx Dziewczyny kp mialyscie, poza Iza chyba, juz okres? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Oj Andzik Ty to sie masz biedna z tymi bolami ostatnio :/ a co do okr to nie dołuj sie, to dopiero pierwszy cykl :-) xxx repetytorium jak odbiore wyniki to do dopiero napisze bo dokladnie mi Pani dr. nie powiedziala, dala zlecenie od razu pielegniarkom a ja bylam takim szoku ze nie zapytaam. A zabki mamy dwa od daaawna :-) xxx Potem dodam jakąś fote no i dzis powinnam miec zdjecia z chrzcin od fotografa :-) w koncu. xxx Madzia zdroweczka dla Bartusia, przesylamy duuuuzo mocy i sily dla Was:-) xxx Nie wiem co u nas sie stalo ale od 2 dni Hanka nie cierpi wozka:/ placze na spacerach, nie wiem co to bedzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Andzik dziewczyny maja racje. Nie nakrecaj sie za bardzo. My z mezem powiedzielismy sobie ze jak bedzie to bedzie a powaznie zaczniemy starac sie od wrzesnia. No i w lutym zaszlam w ciaze :D nie myslalam ze tak szybko to pojdzie. Ale to pewnie akurat nam sie udalo w "ten dzien" :) Zobaczysz ze i Wam sie uda i Leos bedzie mial rodzenstwo :) xxx Codo powrotow do pracy to tez jestem swiezo po rozmowie z moim m bo chcialabym jednak jeszcze posiedziec z rok z Mlodym. Szkoda mi go komukolwiek zostawiac :( no i tymbardziej ze od czerwca mezus dostal robotke lepsza na przynajmniej 2 lata i stawke bedzie mial 56zl/h wiec moze pojdzie na to zebym zostala :) Ale praca od poniedizlaku do soboty a tak pracowal do pt i weekend byl nasz. Tyle ze on chcialby kupic drugie mieszkanko- szeregwke z ogrodkiem wiec mowi ze dodatkowa wyplata to zawsze cos. No ale zobaczymy jak to wyjdzie. xxx Lece ogarnac obiad :) Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Arla 56 zł za godz?? wow, jestem pod wrazeniem. Na PL realia to az niewiarygodne :-)suuuper ze sie udala taka robotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Anja tak, mowie powaznie. Teraz ma 45 zl. A ma zawod ktory juz jest malo popularny. Jest spawaczem. Za granica duzo placa ale nie chce nas zostawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Arla z taka stawka to i w PL dacie rade :-) spodziealam sie jakiegos prezesa w korporacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arla, moze jednak spawalnikiem jest, a nie spawaczem? Hę, po studiach spawalnictwo? Dziołszki przy zapaleniu gardła CRP jest podwyzszone, przy wirusowym powyzej 5, przy bakteryjnym, anginie ok 100 i raczej nie ma apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny spokojnie nie nakrecam się. Dajemy sobie na spokojnie 3-4 miesiące i jak samo nie wpadnie to tak jedziemy go kliniki. I sex bez spiny bo to zero przyjemności juz wiem cis na ten temat przez te 4 lata starań;-) Xxx Anja dawaj foto na FB;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium, ja juz na drugi okres czekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium przestałam jej dawać bo w sumie chętnie jadła głównie jabłko a tak to średnio wiec daje jej jeszcze czas. Mleko jeszcze wystarcza ponoć można i do 8 miesiąca na samym mleku nawet wiec się nie spinam. teraz jak od nowa zacznę to znów od dyni i chce próbować warzywa bo jak zaczęłam właśnie jabłko i banana to jej ziemniak i marchew niebyt smakowały. poza tym po badanie miała bardzo brzydkie kupy zielone i ze sluzem a po marchwi zaparcia. mamy czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowamama jutro idziemy bo tak pani doktor kazala. xx repetytorium no wlasnie czytalam o trzydniowce i wiem ze wysoka goraczka i zaczerwienione gardlo moze wystapic ale Bartek nie ma calego gardla zaczerwienionego tylko ma jedna biala kuleczke z tylu na podniebieniu i tym sie martwie bo po za tym to mi tez wyglada na trzydniowke. ale mnie zzadziwilas bo jak czytalam to pisalo ze jest jeden wirus ktory dziecko moze przejsc raz w zyciu. robilismy i CRP i morfologie i doktor powiedziala ze wszystko z wynikow badan dobrze i kazala sie pokazac w srodde a z ta wysypka to zobaczymy narazie nic niema a bartek goraczkuje od niedzieli a kwekac takciagle i marudny byl juz od soboty wieczora xxx w ogole to jest bardzo dobra pani doktor ponad pol miasta do niej chodzi. ona przyjmuje od rana do 13ej chyba potem ma przerwe i potem jeszcze pracuje od 16stej do 18stej wiec sporo. cieszylam sie ze nie probowala go leczyc na oslep tylko skierowala na badania od razu. a jak przyszlismy i powiedzialam ze goraczka i zero innych objawow to od razu wypytala czy nie wymiotuje itp. a z charakteru to nie zbyt. u niej to wszystko krotko zwiezle rzeczowo i dowidzenia i koloejny pacjent ale wszyscy mi ja w szpitalu po porodzie polecali i nie zaluje. xx ja tez zostaje z bartkiem do 3 roku zycia. chyba ze cos sie diametralnie zmieni i bede musiala isc do pracy to wtedy trudno ale tak to tez chce przezyc te najwazniejsze momenty z bartusiem nacieszyc sie nim mimo ze zyjemy od wyplaty do wyplaty. xx Arla no ja slyszalam ze spawacze duzo zarabiaja a wlasnie za granica to juz calkiem super. zazdroszcze i jak wam tak sie wiedzie to zostan z Alankiem w domku i podziwiaj jak sie rozwija i ciesz sie nim :-) xx wszystkim wam dziekujemy za zyczenie zdrowka jestescie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×