Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Anja
Agagula moj lekasz powiedzial wlasnie ze szczuple kobiety szybciej dochodza do siebie bo nijak ma sie do mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula do grupy może dodawać tylko Safari, bo szukałam i szukałam i jako członek mogę tylko oglądać innych członków :) hehe trzeba poczekać :) xx GośćAnja a wy jak sobie z Hanią radzicie ? xx Promyczek cos czuję że Cię wzieło :) xx Andzik jeszcze troche i się zgracie na pewno :) xx ale sobie pojadłam obiadku :) myślałam że może dziś jako że w poniedziałek 10, a wtorek święto to że może dadzą wypłatkę, bym sobie jeszcze na jakieś zakupy poszła, ale nie nie dadzą szybciej :P a szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Dziewczyny, jak Wasze dzieci maja kolki lub boli brzuszek to jak sie zachowują? Prostują nóżki, podkurczaja nóżki?? Preza sie? Zawsze temu towarzyszy płacz? Oprócz lekarstw jak mozna dziecku pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodało mi mojego posta, wiec jeszcze raz Dziewczynki, jak zachowują sie Wasze dzieci jak boli brzuszek lub maja kolke? Prostują nóżki? Podkręcają nóżki? Preza sie? Zawsze temu towarzyszy płacz?? I co pomaga oprócz lekarstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka, tez próbowałam i nie wiem jak to zrobic... Czekamy na Safari:) X Kurczę cos czuje ze dziscw nocy nie pospie. Nie moge tego mojego dziecka dobudzic. Wstała jakieś 1,5 godz temu nakarmilysmy sie, zmieniałyśmy pieluszki, włączyłam radio, wszystkie światła, położyłam ja do łóżeczka żeby świat oglądała, rozmawiałam w tym czasie na glisnimowiacym z M i prasowalam, patrzę a ona znowu spi. i gadam do niej teraz głaskam po główce ale nic twardo Kima dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jak wyglada sytuacja u Waszych dzieci z kupkami, u Nas jest praktycznie za każdym razem jak zmieniamy raz mniej raz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malwi po jedzeniu zawsze go lapia bolesci. Prezy sie, nogi raz sztywne, potem podkurczone, bardziej krzyk niz placz. Robi sie czerwony i nie ma mowy ze sam ulezy. Dobrze mu sie robi w kapieli bo klaziemy mu na brzuch ciepla pieluche. Po jedzeniu nogami ,,macham,, tzn. Zzginam i prostuje po tym puszcza baki. Jest noszony na reku w zwisie na brzuchu... jak lezy przyklaam butelke z ciepla woda do brzucha-ale tak zeby nie byla za goraca. Teraz spi mi na brzuchu, bokiem, trzymam reke mu na brzusiu wiec go grzeje...ogolnie te bole sa straszne:-( kupki ma wybuchowe wodniste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Agagula, a kiedy mu sie to zaczęło tzn który tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malwi tak kolo 10 jego dnia zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Co do mojej cc.. dla mnie najgorszy byl drugi dzie po cieciu. jakas masakra. ale pozniej z dnia na dzien byli lepiej. teraz juz smigam jak zla i gdyby nie to ze patrzac w lustro widze blizne to bym nie powiedziala ze mialam ciecie. blizna super sie goi. i zistala faldka nad blizna aby , reszta sie juz ladnie wciagla i zostalo mi 3kg do wagi sprzed ciazy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Gosia cz zaakceptowana :-) fotki dodawaj na głównym :-) i tak tylko my które jesteśmy w grupie będziemy je widziały nikt więcej wiec spokojnie :-) Kurcze musze zobaczyć czemu tylko ja mogłabym akceptować bez sensu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pisałam ze zaakceptowałam gosie cz a nie widzę żeby dodało mojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Sytuacja na chwilę obecną wygląda tak: 4 cm rozwarcia, szyjka miękka, krótka, głowa nisko mocno napiera, mogę rodzić w każdej chwili :) mała ma wg usg 3150 i głowę wielką jak na 38 tygodni i 5 dni :P nacięcie nieuniknione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, ja mojemu małemu masowałam brzuszek, dwoma palcami wg ruchów wskazówek zegara, ale po kilku dniach stosowania Boboticu, po 3 dniach kolek przeszło na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Widze że przeszły juz nastepne :) Gratulacje dla tych juz po :) Szybko i bezproblemowo :D Ja byłam dzisiaj na sciagniecie szwów :D zgłosilam zuzie :) wiec mam wszystko juz :) COś mało pokarmu zaczelo mi sie zbierac i moja zuzia sie nie najada ;/ ale staram sie przystawiac jak najczesciej :) mam nadzieje ze jakos wyjdzie :) Xxxx Powodzenia dla reszty co jeszcze cekaja :) ja tez bylam po terminie i nie chcieli nic ze mna zrobic .. ale zalezy jaki lekaz bo inny na wywolanie mnie dal od razu :) głowy do góry i czekajcie w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Naszego malego tez meczy brzuszek . prezy sie wygina i placze w tym czasie. masuje brzuszek wrdlug wskazowek zegara cwiczymy nozkami zeby baczki lepiej wychodzily. kupki na szczescie sa ladne jak to polozna stwierdzila. o tych kropelkach bobotic slyszalam ale ze podaje sie je po pierwszym miesiacu. ale co podac takiemu maluszkowi jsk moj to nie wiem? xxx I tez boje sie nocki bo moj Leos bardzo duzo spal w ciagu dnia. wyjatkowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenko trzymam kciuki za ciebie, żeby ci szybko i sprawnie poszlo;) a tym małym posranym incydentem się nie przejmuj, zdarza się;* myśl teraz o tym ze nidługo będziesz miała swojego szkraba przy sobie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda powodzenia:-) czekamy na wiesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Czesc Mamuski :) Pozdrowki z patologii... po raz 3 niestety. Cos czulam ze sie ze mnie saczy wiec podjechalam na IP tam jakis lekarz mnie przebadal i stwierdzil ze to niemozliwe. Pozniej na USG mi wyszlo, ze mam malo wod i musze koniecznie zostac. Tak go sluchac... na ktg skurcze wychodza wiec mam nadzieje, ze cos sie ruszy :) Nawet mam jakies bole wiec mozeeee,moze :))) Pytalam go tez ile moj Olek moze wazyc, bo miesiac temu jak tu bylam mial niby 2900 to teraz stwierdzil, ze ma 3 kg. Mozliwe ze tak malo przybral? Liczylam na 4 kg dzieciatko,a tu sie zapowiada maly kurczaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek847
Ja wróżę że napewno następna nie będę ja ha ha. Umylam wszystkie okna, wypralam, wyprasowalam i powiesilam firanki.Spakowalam do konca torbe ,wyprasowalam pieluchy i ciuchy które dostalam i nic ...totalna cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Hejka ale jaja widze ze znowu nasza urocza szczupla i wysoka sie nudzi. Masakra jak trzeba miec swoje zycie pos.rane zeby tak sie w cudze wpier.dzielac normalnie zal mi cie kobieto i az mnie to smieszy Xx. Dziewczyny oczywiscie ten wpis pod moja nazwa wczesniej ze na porodowce jestem to nie prawda. Po prostu ktos ma nudne zycie i wtraca sie w moje haha. Ja sobie leze spokojnie w domciu z mezusiem i nic mi sie zlego nie dzieje wrecz przeciwnie. Lezymy a maz nas gladzi po brzuszku bo ten nasz synus tak wysoko ta pupinie wypycha ze az mi sie ciezko oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede pisala spowrotem jako magdalenkamz90 bo to mam ohaslowane jakby co wiec pamietajcie ze to ja teraz. Moze nam sie kolejny dzidzius na forum dzis w nocy urodzi...oczywiscie zycze duzo sil i powodzonka kochana a pozostalym mamusiom spokojnej nocki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Magda tak coś czułam ze raczej tak byś tego nie ujęła mimo wszystko i ze to podpucha. Dlatego nic nawet nie pisałam na to. Xxx Katka powodzenia Xxx U nas dziś była położna i zamiast akupunktury normalnej iglami zrobiła plasterki tym razem już po 4 punkty na każdej nodze :-) włącznie z małym palcem heh. Mam je nosic 5 dni i normalnie sie z nini kapac. Jak nie urodze za tydzień kolejna wizyta i mam sobie wybrać czy wole igły czy plastry. Ale już wiem że igły bo 20min. I po wszystkim a to aż 5 dni. Ma niby tak samo działać ale dłużej i pomoc w rozwarciu. Ahaaa dostałam przepis na herbatkę na skurcze jak chce coś działać w tym kierunku. Do zwykłej herbaty albo owocowej czy jakiejkolwiek dać kawałeczek laski cynamonu, gwiazdkę anyzu, goździk i kardamon szczyptę i tak raz na dzień i nie przesadzić ze składnikami. ... i zaleca codzienne spacery. A na stres przedporodowy oprócz akupunktury melisa i lawenda, kąpiele wydychanie, picie..... Xxx To chyba tyle ciekawostek z dzisiaj :-) Jak nie urodze do 7 dni po terminie to dopiero zaczynają wywolywanie. Najpierw naturalne metody jakieś różne a na koniec oksy jak nic nie ruszy. Dziś wieczór miałam kilka mini 2 milimetrowych kropek krwi. Ahaaa i jakiejś dziewczynie co też w 38 czy 39 tygodniu nakleila te plasterki to urodziła po 2 dniach potem. A co do nacinania tutaj to ostateczna ostateczność i raczej samemu się pęka CHYBA e grozi zbyt mocne pęknięcie to wtedy dopiero natna... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Hehe, Magda, tez mi cos tekst o posraniu lozka nie pasil ;) Twoj psychofan ma fantazje niemala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamuski :)) Melduje, ze jeszcze mnie nie rozpakowalo. Mialam w nocy mega bole ... nawet te krzyzowe, ale po jakims czasie przechodzily... jakie to dziwne wszystko. Poczekam na ktg. Mam nadzieje, ze cos zaczna dzialac bo martwie sie o te wody plodowe i to, ze przybral tylko 100g w miesiac... Milego dnia :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia jak masz Stare łożysko,to dziecko mogło tak mało przybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Izulinka, my z Hanią ok :-) z dnia na dzien kocham ją bardziej :-) jak czytam o tych Waszych bolach brzuszka to stwierdzam ze u nas nie jest zle. Polecam te krople sab simplex, wydaje mi sie ze Hani pomogły, oczywiscie są jeszcze momenty kiedy sie pręzy itp ale ogolnie nie ma tragedii. W ogole to juz tak urosła......waży cale 4 kg, no i juz 4 tygodnie jestesmy razem :-) swiat zmienił sie o 180 stopni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ciesze sie ze sie domyslilyscie ze to nie ja takie glupoty napisalam. Bo kurcze ktora kobieta szczesliwa oczekujaca na swoj cud by takie bzdury bez zadnego uczucia napisala. To na pewno ta moja jak to ktoras ujela psychofanka napisala. Bo tylko kobieta bez serca i ktora nigdy nie rodzila i nie zna tego uczucia, nie czuje tej milosci mogla cos takiego napisac. Xx My dzisiaj jedziemy do moich rodzicow na weekend i tam do znajomej meza ostrzyc i ja chce sobie jeszcze koncowki sciac nawet 3 albo 4cm bo po ciazy nie bede miala kiedy. A na ten weekend raczej nic sie nie szykuje dlatego jedziemy a w razie czego to przeciez dojedziemy bo to 45km to szybko. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piękne. Haha Magda od razu wiedziałam, że to nie Ty, Twoja "przyjaciółka" jeszcze nie wyczuła Twojego stylu pisania.. Swoją drogą to ma nieźle narąbane w tej głowie. Masz w ogóle przypuszczenia kto to może być?? U mnie noc wyglądała tak samo jak w ostatnich kilku dniach. Czyli pobudka co 2 h, normalnie z zegarkiem w ręku. Boli mnie dziś dosłownie wszystko. Cały kręgosłup, ręce, łydki, pod biodrami. I do tego mdli. Eh coraz gorzej z dnia na dzień. Dzisiaj chyba nie wstanę nawet z łóżka :( Kasia powodzenia, oby akcja się prędko rozwinęła. Zawiecha to czekamy na Ciebie ;) Mamy bardzo dużo terminów na przyszły tydzień. :D Będzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×