Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gosiaczek-powiem szczerze ze nie wiem,ale chyba jest tyle ile jest pokoi bo chyba żadna kobieta nie lezy przy sali porodowej i chyba sa po 2kobiety w pokojach. Ja mam izolatke ze wzgledu na hbs+ ale nie przeszkadza mi to bo mam swoj pokoj i swoja lazienke:) mleko mam, maly pije choc sie ciagle uczymy siebie, uczymy sie lapania brodawki ale coraz lepiej mu to wychodzi;) opieka spoko. Jedzenie nich ktos ci przynosi;) niby jest cieplo ale dzis w nocy troche zmarzlam (moze dlatego ze spalam z piersia na wierzchu:)). Nie wiem co ci jeszcze napisac... nie ma oczywiscie zzo a szkoda bo z checia bym z niego skorzystala. Mam nadzieje ze jak wszystko bedzie ok to dzis wrocimy do domu. Wczoraj byko wazenie i maly spadl 200g, mam nadzieje ze dzis bedzie max 100 bo inaczej nas nie wypuszcza...czyli malutki wazy obecnie 2860g. Nie musisz miec planu porodu bo one na miejscu cie o wszystko pytaja. Sorry ze tak chaotycznie ale ciagle cos mi sie przypomina;) aaa i moja 2,5 letnia siostrzenica bez problemu weszla na oddzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Dzis o 4,10 na swiat przyszla Nadia 3800g i 55cm dluga.. przez cc.. napisze narazie tylko tyle jak tylko wystapi u Was jakies krwawienie odrazu do szpitala !!!! Wiecej napisze jak troche dychne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
wchodze a tu nikt nie urodzil ??:) noc oc jest dziewczyny ?:) xxx gosia ja mma takie samo wrazenie ze w grudniu urodze :( xxx zimowa fajnie ze jestes z nami i ze mas zpozytywne nastawienie:) btw podawali Ci oksytocyne??bo takz rozumialam xxx ja mam mega bole pachwin miednicy klucie w pipce i ogolem wieczorami ciezko mi sie ruszyc przez to :/ xxx ktora nastepna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Andzik, czym traktowaliscie pepuszek ze juz wam kikucik odpadł? Spirytusem czy octeniseptem? Bo u nasz jeszcze nie odpadł... Używamy octeniseptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Martyna gratulacje :) xx nam pępek odpadł po 5 dniach - niczym go nie pryskaliśmy - teraz niby na sucho pępek odpada ;) xx miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna,łożysko odkleilo ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marynka, gratulacje!!! Jak tylko dojdziesz do siebie prosimy o szczegóły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi pepuszek psikalam octeniseptem bo sie troche slimaczyl. ale juz jest dobrze. xxx poranek byl u nas bardzo ciezki bo Leona bardzo brzuszek meczyl. ale na szczescie m kupil lekarstwo. DEBRIDAT tak sie nazywa. zobaczymy czy pomoze. xxx Martyna gratuluje. czekam na wiesci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna gratuluje :) mam nadzieję, że wszystko ok z Tobą i z malutką, pomimo krwawienia ? czekamy aż będziesz mogła napisać troszkę więcej :D jej miałysmy ten sam termin :P ależ zazdroszcze :P xx stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek------3500/57----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka-----3120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia-------3860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks------3250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio-----2970/52----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770/5 7---sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan----3060/53----sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------3800/55----cc CZEKAJĄCE: Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna-gratulacje! Duza dziewczynka! Xxx Nfocat-oxy mialam przy pierwszym synu-stad mam porownanie. Xxx Malwi przy mlodym odpadl mi pepek pozno bo chyba jak mial 2 albo 3tyg nawet...psikalam octeniseptem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kasia - jak tam? Będzie co ?:P xxx Gosia podoba mi się Twoja lista plusów i jakby tak jeszcze przemyśleć dogłębnie temat, to myślę, że jeszcze by coś się znalazło :D ja czekam cierpliwie, mimo, że już wiele rzeczy się skłania u mnie do tego, że to już niedługo. Mimo wszystko staram się nie nakręcać i podniecać, bo wiem jak jest :P xxx Sprzątam codziennie, seksuje się z K, ale to raczej z jakiejś wewnętrznej potrzeby :P na pewno nie robię tego z myślą o porodzie, bo bym oszalała...i tak wyjdzie kiedy będzie chciał, a jak jest uparty jak tatuś, to sobie posiedzi na złość :P xxx Jedyne co mnie pcha ku temu rozwiązaniu, oczywiście oprócz ciekawości i chęci przytulenia naszego synusia, to, to, że kompletnie nie umiem się pogodzić teraz z moim wyglądem i to, co Gosia pisze , te telefony, komentarze, pytania, obstawiania terminu, wzrok innych w szczególności na brzuch jest dla mnie nie do zniesienia i strasznie frustrujące:o ! Ja też teraz jedyne o czym marzę, to święty spokój, wyciszenie i mąż. Dlaczego nikt nie potrafi zrozumieć, że moje samopoczucie teraz nie jest najlepsze, że nie mam ochoty na odwiedziny, na kawki , herbatki, a tym bardziej wyjścia do ludzi :o tego to akurat mam serdecznie dość. xxx Martyna - gratuluję córeczki, wracaj do sił i zdrówka dla Was.Mam nadzieję, że wszystko ok.Czekamy na szczegóły :) xxx Też zastanawiam się nad znieczuleniem zo, ale w planie porodu chyba zaznaczę, że w razie wu. Któraś będzie korzystać, albo korzystała, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
w zla godzine napisalam poprzedni post :) Martyna ogromne gratulacje!!! mam nadzieje ze z Wami wszystko ok ? jak bedziesz mogla napisz wiecej szczegolow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski ;) Martyna gratulacje :) i duzo duzo zdrówka :) U mnie wszystko ok :) dzisiaj sciagnełam 100ml z jednej piersi i z drugiej do tego mala jeszcze cos tam pociągneła :) ja narazie ni mam problemu z kolkami czy innymi dolegliwościami :) Nie trzymam scisłej diety próbuje delikatnie co nieco :) Xxxx w dodatku tak mi posmakowała kawa zbożowa ze robie sobie w dzbanku :P szwy mam sciagniete nic nie boli nie piecze :) szybciej doszłam do siebie niz po porodzie sn bo po wyjsciu ze szpitala juz smigalam :)rana sie goi żadnych zgrubien nic tam takiego nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, gratuluje :) ---> u nas od wczoraj skurcze, co w nocy się budziłam, to mnie łapały, zasypiałam i cisza, budziłam się i znowu. Dzisiaj trochę polatałam po mieście i zaś mnie łapały. Ale czuję głowa mocno napiera w dół. Czasem mam wrażenie, że dziecko samo ze mnie wyleci bez skurczów bez niczego :P oj pogrywa sobie z nami ta kobietka, pogrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kubus urodzil sie 7.11 o godzinie 16:22- rodzilam ok 5 godzin z przebojami. Izulinka pisalas, ze myslisz ze mnie wzielo a to juz wyszlo :) Kubus ma 54 cm, 3170, bez naciecia, ale krocze boli. Jestesmy w domu i zaraz poloze sie, bo moje spanie wynosi moze 2 godziny na dobe ostatnio. GRatuluje rozpakowanym i nierozpakowanym duzo sily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek ja wiedziałam że ty już po :) gratuluje :) i również czekam na więcej szczegółów jak tylko będziesz miała siłe :) buziaki xx stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek------3500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ 2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko----3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia----3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka-----3120/51-----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----3640/55-----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia-------3860/55-----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks------3250/55-----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio-----2970/52----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770/57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan----3060/ 53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3170/54----sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc CZEKAJĄCE: Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa Kasiaaa91--------23---------1dz------------11listopada--- ------Olek kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania xx ja też dzis mam jakiś do dupki dzień, ciągle mnie cos boli, i dostałam biegunke co akurat mnie cieszy :D hehe i jak zwykle wyczekuję czy to oznaki porodu czy jednak nie :) dziś zaczełam 40 tydzień i odebrałam kilka tel czy czasami nie rodzę, co tez juz mnie tak irytuje że nawet nie chce mi się z nikim gadać ;/ miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu cisza , chyba wszystkie rodzą :P xxx Ja też czuję jak mały się tam główka pcha i odbija nóżkami prosto w kanał rodny, przynajmniej takie mam wrażenie. xxx Syndrom wicia gniazda, to ja mam od początku ciąży i praktycznie przez te całe 9 miesięcy codziennie można mnie było zobaczyć z mopem i z odkurzaczem , a dzisiaj pościel zmieniałam znowu, bo tak mi się zachciało :D ciekawe czy mi to zostanie:P dobrze by było ! xxx Meg- ja też mam tak silną zgagę, że cofa mi się jedzenie, a w nocy to jest kosmos... Nie dość, że mdłości mnie budzą, to jeszcze ta zgaga. Wczoraj chciałam sobie ulżyć i już zmusić się do zwrócenia, ale nie było szans, już całą rękę wkładałam w gardło i nie poszło jak na złość... xxx Przed chwilą się tak zaksztusiłam chlebem, że mąż się szykował do wykonania pierwszej pomocy, bo normalnie zaczęłam się dusić i nie mogłam oddechu złapać :o :D na tej końcówce , to same takie przygody :P xxx Dzisiaj tata obstawił, że urodzę w tym tygodniu :P ciekawe czy się sprawdzi, bo babcia zapraszała nas dzisiaj na 30stego i się zastanawiała czy już wtedy urodzę, a tu już ją poniosło :D xxx I mam chyba jakiś stan zapalny w uszach, bo bolą... nie wiem czym to leczyć i czy obejdzie się bez lekarza. Na razie włożyłam tam watę nasączoną amolem. Ta końcówka ciąży mnie pokonała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek a jednak- gratulacje ! Wracaj do sił i ciesz się synkiem :) fajnie, że bez nacięcia, wypoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek ogromne gratki ,czekamy na szczegóły :) buziak dla Kubusia.Pięknie ci poszło bez nacięcia :) xxx martyna dla ciebie równiez ogromne gratki jak wypoczniesz to pisz nam co i jak . Buziak dla Nadi -duża dziewczynka xxx andzik,agagula super z pempuszkiem :) szybko poszło xxx zimowa w domku już ? jak tam malutki nie spadł już więcej z wagi ? xxxx zawiecha czyżbyś ssię szykowała w kolejce ? xxx A my dzisiaj wybraliśmy się do Ikei bo miałam upatrzone stoliczki nocne do sypialni i jeszcze nigdy nie widziałam tam tyle ludzi ,masakra.Do tego młody znowu kaszle :(. Na szczęście kupiłam stoliczki i młodemu półkę na zabawki nad biurko.Po drodze zaliczyliśmy MC donalds a po powrocie do domu padłam jak 5 gr i przespałam resztę popołudnia.Teraz najadłam się owoców i nic mi się nie chce zaraz młodzianka położę spać i może coś ogladnę ,mężuś ma nockę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Wcielo mi posta :( ja tez juz rozpakwanaa ! Olek na 54 cm i 3460 wagi :)) jest cudownyy ! :)) porod expres - o 13 30 skurcze i ktg, a o 15.15 byl juz na swiecie :))) napisze wiecej w wolnej chwili. Oczywiscie naturalnie... ale bolu juz nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa gratulacje ogromne :) ależ mamy szczęśliwy weekend :) xx gosiaczek mmmmmmmm Mcdonald :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek------3 500/57----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania------3250/56----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ 2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---3 360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---3 200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka-----3120/51-----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----3 640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia-------38 60/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /5 7---sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan----3060/ 53----sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11------Olek--------3460/54----sn CZEKAJĄCE: Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja promyczek85----29l--------2dz-----------16 listopada--------Kubuś ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania xx jejciu dziewczyny ale to zaczeło lecieć, jedna po 2 rodzicie :) jeszcze parę tygodni temu rozmawiałysmy o pampersach, chusteczkach i torbach do szpitala a tu już tyle maleństw jest na świecie :) chyba też zaczynam pomału zazdrościc i mam wrażenie że ja nie doczekam się chyba nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo matko trzy kobitki nam sie rozpakowaly dzisiaj. Dziewczyny wielkie gratulacje, duzo sil i caluski dla waszych szkrabkow :) Cudownie he he zaczyna sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Gratulacje nowe mamuśki! Nieźle teraz tabelke trzeba trzy razy dziennie aktualizować :D Też czuję że w tym tyg to się posypie! Ale pewnie nie ja... Iza Ty masz wrażenie że nigdy nie urodzisz a co ja mam powiedzieć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
Martyna, promyczek, Kasia moje gratulacje, dużo zdrówka xx Gosia dziękuje czuję sie dziś lepiej, wczoraj wieczorem tak jakby łapały mnie skurcze, ale po ciepłej kąpieli mi przeszło. Dziś niby mój termin ale dzień minął spokojnie i narazie nic się nie zapowiada chociaż ja mam nadzieję że złapie mnie tak z nienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny WIEEEEELKIE GRATULACJEEEEE!!!!! :D Jezu aż dreszcz mnie przeszedł.......... Normalnie zaczynam się okropnie bać. Zupełnie nie wiem czemu...... Z jednej strony doczekać się nie mogę a z drugiej......NO SZOK! OJEJ!........... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm ja mam termin na piatek ale tez czuje ze nic w tym tygodniu sie nie wydarzy a kurcze tez juz bym chciala zobaczyc to cudenko male jak wyglada itd :) Wrocilismy od moich rodzicow. Leze i pije karmi zurawinowe :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewczyny :-) super wieści :-) Xxx My dziś spacerek, skakanie na piłce i herbatka na skurcze z przepisu położnej ale cisza...... nic się nie dzieje. Rano miałam coś jakby czop a raczej troche go ... ale to chyba jednak nie to.... Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiec opisuje... kolo 11 wpadlam na genialny pomysl, zeby pomodlic sie do jakiegos patrona porodow. Nie wiem skad mi sie to wzielo bo do najbardziej religijnych to ja nie naleze ;P ale juz mialam takiego dola... znalazlam, pomodlilam i poprostu moze 10 min pozniej dostalan skurczow xD najpierw lajtowych... jakby mi ktos sciskal jajniki... zaczelam je liczyc i byly coraz mocniejsze i zaczelo sie od 7 minut. Stwierdzilam, ze jesli to to to pojde sie wykapac ... wiec przed kapaniem jeszcze poszlam siku i wylecial mi czop. Pozniej szybka kapiel i do salki poprosic o ktg. Wyslaly mnie na ktg na porodowke. Tak juz mialam harde te skurcze. Polozna mnie zbadala i 4 cm rozwarcia - ok. Godz. 12. Wiec porodoweczka rodzinna i czekamy... o 13 wpadla do mnie i mialam juz 7 cm rozwarcia. Mysle sobie... niezle idzie. Chciala mi podac znieczulajacego czopka ale stwierdzilam, ze zatrzymam go na gorsze czasy ...po paru min juz zmienilan zdanie :P podala mi go... ale nic mi to nie dalo. Za chwile badanie i 9 cm rozwarcia... no to juz byl hardcore. Troche sie tam podarlam... i pozniej juz tak bolalo, ze polecialy parte. Wtedy to juz naprawde ulga... to jest pikuś! :D pare razy poparlam... i Maly wyskoczyl ;) niestety bylam nacieta 2 cm i pekla mi szyjka :/ ale ten bol przy skurczach to nic. Juz nawet go nie pamietam. Stracilam mase krwii i czekalam na szycie godzine... musieli mnie czyscic, ale mam nadzieje, ze nie bd sie tak dzieki temu lac ze mnie. Dostalam znieczulenie na szycie i odplynelam... doslownie. Cisnienie ktore zawsze mialam 120 spadlo do 50. Zaczela sie akcja, kroplowki, lekarze itd. Walili mnie po twarzy a ja sie czulam jakbym odplywala. Na szczescie minelo i sytuacja sie ustabilizowala. Teraz juz lezymy na porodowie i patrzymy sie na siebie :) nawet spac mi sie nie chce... krocze troche boli, ale da sie przezyc. To naprawde nic w porownaniu do tych skurczow. Generalnie poszlo mi mega szybko i sprawnie. Wszyscy byli zdziwieni jak na 1 porod :) Moja historia ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×