Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Witam dziewczyny Ale się dzieje nie było mnie kilka dni a tu tyle rozpakowanych mam :-) wszystkim gratuluję i dużo zdrówka. A u mnie przeziębienie skończyło się antybiotykiem a mam czas do wtorku żeby całkiem wyzdrowieć bo nie chciałabym malutkiego zarazić. Ags powodzenia daj znać po wszystkim Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy glupie jestescie. Naprawde ueazacie ze ten " gosc" " goscie" to jacys postronni ludzie ktorych nie dotyczy watek??? Jasne! Bo ktos kto nie jest w ciazy i nie ma porodu na listopad wchodzi tu i se czyta o czopach, masazach krocza i bolacych sutkach :D Przeciez to jasne ze pisze to ktos od was ktos kto zwykle pisze ze swjego niku ale jak chce skrytykowac i pojechac kogos to wali z goscia. To jasne i logiczne bo nikt spoza tematu nie sledzi go na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam sie usmialam tym komentarzem goscia ;D xx Ags - powodzenia, szybkiej akcji :) xx u mnie 3 doba i dalej zero pokarmu... probujemy wszystkiego, a Olek ssie jak pijawka :))) Maly dalej na naswietlaniach, o 11 mam miec wyniki czy mu spadla ta zoltaczka... mam nadzieje, ze tak i juz do mnie wroci. Chociaz te ciagle wozenie go na jedzenie tez jest denerwujace, ale juz to przeboleje. xx Dziewczyny bierzcie sie za to rodzenie, bo cos powoli od paru dni idzie.. myslalam, ze poleci dziennie min. 2 ;D Niezmiernie sie ciesze, ze mam juz to za soba, bo to czekanie to byl horror...wiec wytrwalosci zycze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Ags, trzymamy kciuki!!!;) czekamy na wieści o małej Emilce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
claudina gratulacje!!! w koncu sie doczekalas :D xxx Ags powodzenia!!! :) xxx a ja czekam i czekam i sie zastnawiamco powoduje ze niektore dzieci np tak jak u zimowej rodza sie wczesniej a u innych np jak u claudiny kilka tygodni pozniej :) hmm kto dzisiaj kolejny w kolejce do urodzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
co do chrzcin to planuje na druga polowe lutego/marzec bo wtedy moja mama bedzie w pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags- powodzenia, trzymam mocno za Was kciuki ! To wczoraj, to pewnie ten czop :) trzymaj się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
a i zamowilam lezaczek bujaczek dla dziecka - wy bedziecie uzywac albo uzywalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Claudina wielkie gratki dla was;) buziaki dla Ulki;) dużo zdrówka i wytrwałości;) xx Ags- powodzenia, trzymam kciuki zeby wszystko poszło szybko i sprawnie;) xx ja nadal w dwupaku.Ciągle męczy mnie sraczunia i wieczorami mam mdłości. Dziś w nocy miałam dość bolesne skurcze, ale niestety nic więcej;/ na dodatek boli mnie ucho, mam wrazenie jakby było zatkane. Jesli do jutra nic sie nie ruszy to mam jeszcze wizyte u ginka;/ xx Dziewczyny wytrwałosci z kp;) ja piję herbatkę dla matek karmiących na laktację, bo mozna pic już na koniec ciązy. Bardzo dobra anyżowa z koprem wloskim itp z babydream. xx Lece dalej prasowac i troche posprzatac;) xx Powodzenia i miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags i jak tam sytuacja u ciebie ? Emilka juz w twoich ramionach ? Xxx Chrzciny tez myslalam o lutym... Xxxx A ja jestem u gina i czekam na ktg a co skoro mowil żeby sobie przyjezdzac to korzystam...u mnie nic ,żadnych objawów bylam rano zrobic mocz i morfologię... Xxxx Palka w dwupaku raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja dopiero dotarlam do szpitala ;). Skurcze mam co 3-4 minuty ale jeszcze nikt mnie nawet nie badal. Bede informowac na bierzaco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags trzymam kciuki i czekam na wieści :-) Chrzciny planujemy na wiosne, mysle ze w kwietniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dziewczyny - dzięki za buziaki dla Mieszka-chyba pomogły :) byliśmy na kontroli i wszystko ładnie się goi :) jeszcze jutro musimy z nim iść na kontrolę...no ale antybiotyk 7 dni :( xx Claudina - wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! xx Ags, Safari - powodzenia - kciuki trzymamy :) xx Kasiaa mi pokarm ruszył dopiero w domu i też nie tak od razu - więc spokojnie - jeszcze dasz rade!!! xx dziewczyny - nie wiem co robie źle bo zdjęcie wrzuciłam na fb a go niby nie widać... xx miłgo - ja właśnie ściągam pokarm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudinka, poszło Ci super tak jak sobie wymarzyłas!!! No moze poza ta oxy:) ale możesz byc z siebie dumna:) gratulacje dla rodziców i całuski dla Ulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa, odeslali mnie do domu, bo rozwaracie na max 2 cm mam. Jade polezec w domu. Moze do wieczora cos sie wiecej ruszy :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny my dzisiaj na13 jedziemy do lekrza. maly ma kaszelek i katar. strasznie sie meczyl w nocy. sciagam mu glutki troche gruszka to mu lepiej troche:) xxx o chrzciny pytalam bo jest juz pare dziewczyn rozpakowanych i moze juz cos planuja. gosc wyrazil swoje zdanie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas noc zapowiadała się obiecująco - wieczorem seksik, od północy do 2 rano skurcze coraz silniejsze co 10 minut. I dupa. Zasnęłam, wszystko przeszło. --> Ags, dziwne, że z taką częstotliwością skurczy odesłali Cię do domu ---> gratuluje Claudi :) a jednak udało Ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags szkoda ze sie nie rozkrecilo ale jeszcze nic straconego. W domu chwile odpocznij a pozniej moze spaceruj po pokoju to moze sie ruszy do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, a ty jak się czujesz? ---> Gosia, jak po KTG? ---> Pałka, mnie też non stop mdli i biegam do WC na dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags coś się twojej Emilce na ten świat nie spieszy;) ale kto wie może do wieczora się bardziej rozkręci. Ja skonczyłam prasowanie, teraz robię instrukcję obsługi szafy z ciuszkami małej dla nie męza zeby mi sie w niej nie pogubił;) Jeszcze musze raz przejrzec torby do szpitala bo mam wrazenie ze nie mam wszystkiego.. pewnie mi sie tylko zdaje ale muszę sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ktg jak to pan doktor powiedział "widze ze szkoda na pania papieru ;)"tetno ok ,skurczy brak ...no ale byłam,sprawdziłam :) xxxx ags ja bym sie chyba nie dała odesłac przy tak czestych skurczach,trzymam kciuki oby do wieczorka mała była juz z wami xxx Mieszko dzielny chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek------- 3500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn CZEKAJĄCE: Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiecha. Dzieki ze pytasz :) U mnie nic sie nie dzieje, nie czuje zadnych skuczy, podbrzusze mnie w ogole nie boli, nie czysci mnie no nic...zadnych oznak porodu. Krocze tylko pobolewa ale to od dawna i juz sie chyba do tego przyzwyczailam. Mojemu synowi chyba u mnie bardzo dobrze i cos czuje ze go przenosze i to dlugo. Jutro mam wizyte u mojej ginekolog wiec zobaczymy czy tam sie w ogole cos dzieje czy dalej wszystko pozamykane na trzy spusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, koniecznie daj znać jak po wizycie. Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości z wyjątkiem bólu brzucha jak na okres na dwa dni przed porodem. Po prostu obudziłam się nad ranem i rodziłam. Może Tobie też zrobi taką niespodziankę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękne. Ags trzymam kciuki, żeby akcja się rozkręciła. Zawiecha córa Cię nie posłuchała co do daty :P My też dziś nbyliśmy na ktg, na szczęście wszystko z synem ok, tętno bardzo ładne, ruszał się jak trzeba no i skurczy brak. Także Gosiu możemy sobie podać ręce :D Moja dzisiejsza noc to czysty dramat. Oczywiście pobudki dalej co 1,5 h (już przywykłam), do tego od 1 do 4 nie spałam a o 5 obudziłam się z wielkim bólem chyba wszystkich kości. Kręgosłup jak leżę na plecach i biodra (i trochę niżej) jak leżę na boku. Położna mówiła, że to przez to że miednica mi się rozchodzi. Jestem wykończona, jak przyjdzie mi rodzić to padnę na starcie z samego zmęczenia :( Co do chrzcin to myśleliśmy o marcu, w sumie wolę mieć to z głowy, tylko muszę trochę dojść do siebie. Miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hehe safari urodzila :D gratulacje kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej my juz po lekarzu. na szczescie nie jest zle. dostalismy masc majerankowa od nosek i masc na klatke piersiowa. i 2 razy dziennie inhalcje i za 2 dni na kontrole. mam nadzieje ze szybko mu przejdzie. no i najwazniejsze. przybral na wadze. w tej chwili wazy 3800kg. ponad 400 gram przybral w niecaly tydzien. kamiem spadl mi z serca. xxx dziewczyny czekam na wiesci ktora nastepna sie rozpakuje. bo cos ta nasza lista przystopowaala ostatnio. xxx Agagula Malwi i reszta dziewczyn jak wasze maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik zdrówka dużo! mój Młody ma problem z brzuszkiem a teraz po antybiotyku jeszcze bardziej...ale jest dzielny bo w między czasie ma siłę jeszcze na uśmiech :) waży już ponad 4kg więc dupka rośnie a mnie plecy bolą ;) najlepiej mu na spacerkach - śpi wtedy jak zabity :) ja przez te cholerne nakładki na cycki nie mam ochoty karmić, Młody zawsze coś pomemla więc biorę go do piersi na uspokojenie bo chwila moment zasypia a mi mleko kapie wtedy wszędzie...ściąganie pokarmu to też jakaś pomyłka - rano po nocy piersi mnie tak bolą że szok a w nocy ściągać nie będę - a Młody mi piersi nie opróżni a tak chociaż ładnie śpi jak się naje z butli :) dziś po 2 godzinnym spacerku wydoił 150ml mojego mleka!!! masakra ;) a jak tam u Was mamuśki z kolkami? xx fajnie że u ZAPAKOWANYCH mamusiek po badaniach wsio oki! jeszcze troszkę cierpliwości i też będziecie już szczęśliwe i jeszcze bardziej siwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×