Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
nie chcą mi wkleić tabelki...spam i spam!! ja pier du! Zawiecha gdzie jesteś??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wczoraj szczepienie. To jest na polio, krztusiec i cos tam jeszcze dla dziecka, bo mala bedzie szczepiona dopiero po 8 tyg zycia. Narazie czuje sie ok, troche oslabiona i ramie strasznie boli ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Agagula---------31l---------1dz------------01 listopad------------------Staś Claudina---------27l...........1dz..............04listopad............Córcia izulinka7---------24l...........1dz.............15 listopad...............Zuzia magdalenkamz-----24l..........1dz.............15 listopad..............???? Pałka89-------------25l...........1dz.............16 listopad...............Maja zimowaMama2014-----:)?...........2dz..............23 listopad..........Synek Neska851--------------29l...........1dz.............25 listopad...........Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
dziewczyny jestem i ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula---------31l---------1dz------------01 listopad------------------Staś Andzik---------27l---------1dz-------------03 listopad------------Leon Claudina---------27l...........1dz..............04listopa d............Córcia izulinka7---------24l...........1dz.............15 listopad...............Zuzia magdalenkamz-----24l..........1dz.............15 listopad..............???? Pałka89-------------25l...........1dz.............16 listopad...............Maja zimowaMama2014-----usmiech.gif ?...........2dz..............23 listopad..........Synek Neska851--------------29l...........1dz.............25 listopad...........Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
byłam dzis w miescie na zakupach bo maz ma urodzinki i byłam mu prezent kupic;) przy okazji wjechałam do mojej darii z pracy i okazało sie ze szefowa wyladowała w szpitalu z nadcisnieniem ciazowym. Do tego on sama bardzo duzo przytyła a dzidzia jest bardzo malutka. Ale ona od samego poczatku nie uwazała na siebie i nie dbała o siebie. Jak sie okazało ze odkleja jej sie łozysko to sprawe zbagatelizowała zamiast lezec. U nas na szczescie jest ok i mam nadzieje ze tak pozostanie do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malwi - ale fajnie, że u Ciebie wszystko w porządku i Córcia duża i silna! a ile kilo przytyłaś? brzucho masz duży? xx Ags odpoczywaj i uważaj. Zwłaszcza teraz po tej szczepionce. Ja dziś mam jakiś "osłabiony" ten dzień...to chyba z tęsknoty za moim M :/ xx wczoraj zamówiłam sobie w barze mlecznym naleśnika ze szpinakiem i serem feta...Dziewczyny!!!! to było to!!!! ruszyć się później po nim nie mogłam ale to było to :D xx a tak z innej beczki to koleżanka jest w 34tc i jest z drugim dzieckiem i tym razem nie chciała znać płci dziecka...u niej w rodzinie są 4 dziewczynki (ma jeszcze 3 siostry) ich rodzice chcieli mieć syna - no ale przy 4 córce się poddali ;) teraz te dziewczyny wyszły za mąż i uwaga - rodzą samych chłopców!!!! :D no i teraz ta moja koleżanka chodziła na USG i maleństwo nie chciało się ujawnić więc później już się nie pytała i nie chciała już wiedzieć. Wczoraj poszła na usg i jej gin prowadzący mówi : "ale dziś nam się pięknie córeczka pokazała..." ona w płacz, jej mąż w płacz a lekarz przeprasza bo zapomniał, że miał nie mówić... a oni tak ze szczęścia że w końcu dziewczynka :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A Malwi witaj w klubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochaniutkie:) Jak ktoś mógł usunąć nasz temat?:( Jakim prawem? Lubiłam sobie nieraz poczytać pierwsze strony... Teraz nie zdąrzyłam nadrobić ostatnich stron, wchodzę a tu taka lipa:/ x U mnie +7,3kg, brzuchol 103cm:) W poniedziałek mam to trzecie ważne USG w 4D także zobaczę moją mordkę. Z dolegliwości to tylko czasem zgaga, na którą błyskawicznie mi pomaga butelkowe mleko z biedronki - takie prosto z lodówki. x Poprałam i poprasowałam już dwa pudełka ubranek, teraz leżą zamknięte w plasikowych skrzynkach w szafie żeby się nie kurzyły i żeby moje koty nie urządziły sobie na nich legowiska:) x Moja wspaniała "teściowa" nas ostatnio odwiedziła - aż czwarty raz w ciągu 2,5 roku i wypalila z tekstem, że ona sobie wnusia będzie zabierać do siebie. Ja ją tylko krzywo zmierzyłam a mój M. - "wnusia to sobie będziesz zabierać raz na pół roku na godzinkę - tak często jak nas odwiedzasz":D Poszło jej w pięty i dzisiaj ma przyjść znowu:D Wreszcie jej synek powiedział kilka słów, bo tak zawsze się bał... Mieszkają 3 km od nas a mają nas w d... x Od 12-go mam maraton w szkole - muszę zaliczyć 2 egzaminy i 2 kolokwia, bo w czerwcu miałam tą okropną rwę kulszową i nie poszłam na te ostatnie zaliczenia:/ A mam takiego lenia, że nie wiem jak ja to zaliczę:/ x Ostatnio pisałam koleżance pracę na temat demograficznych problemów Polski i w jednym rozdziale miała propozycje rządu na niwelowanie niżu demograficznego (nie pamiętam jak to dokładnie brzmiało) i miałam ochotę napisać, że nasz rząd to prowadzi politykę antyrodzinną a nie prorodzinną - to tak adekwatnie do moich problemów z ZUS-em. Na zasiłek dalej czekam, bo oni sobie prowadzą "postępowanie wyjaśniające" a jak dzwonię zapytać jak tam to wygląda to nikt nic nie wie... Chyba zacznę ich bombardować pismami - na pisma będą musieli odpowiadać. Już po prostu nie mam do tego siły:/ Do brania składek to byli pierwsi, ale jak już jest L4 to tylko szukają haczyka żeby nie wypłacić zasiłku.... I tak żyję w stresie czy do porodu "zdążą" mi wypłacić... x Ze szkoły rodzenia zrezygnowałam, bo okazało się że na nasz wspaniały NFZ przysługuje albo położna albo szkoła rodzenia, a że mam swoją położną - przychodzi do mnie co tydzień, mierzy tętno maluszka, moje ciśnienie i odpowiada na moje pytania to stwierdziłam, że wolę to niż szkołę rodzenia, bo u nas jest ona podobno w formie wykładów + pokazanie porodówki a ja i tak w Legnicy nie będę rodzić, a porodówkę w Wałbrzychu już widziałam. Czyli zostaję przy położnej do porodu i po porodzie jeszcze 6 spotkań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też kafeteria oskarża o spam, więc jak możecie to mnie dopiszcie:) 24l, 1dz, 16listopad, Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo 15ty, bo już nie wiem:) Od początku był 16ty a ostatnio gin stwierdził, że jednak 15.11.2014. Tak czy inaczej to tylko 1 dzień różnicy. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn odnajdzie ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. tak zawiecha ma chyba dziś wizytę tak samo jak ja. mam mieć 1 ktg. a usg w sumie to ostatnie tez powinnam miec. idę się właśnie szykować i jadę mam na 16.05 ale znając życie będzie opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, 8 kg na plusie 102 cm brzuszek, myśle ze jestem raczej taka kompaktowa:p wrzuciłam fotkę na fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Agagula---------31l---------1dz------------01 listopad------------------Staś Andzik---------27l---------1dz-------------03 listopad------------Leon Claudina---------27l...........1dz..............04listopa d............Córcia izulinka7---------24l...........1dz.............15 listopad...............Zuzia magdalenkamz-----24l..........1dz.............15 listopad..............???? Marita1990-----------??-------1dz------------15listopad..........Bartek Pałka89-------------25l...........1dz.............16 listopad...............Maja zimowaMama2014-----usmiech.gif ?...........2dz..............23 listopad..........Synek Neska851--------------29l...........1dz.............25 listopad...........Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Marita i zimowaMama - proszę się przyznać ile macie wiosenek ;) Malwi fb nie posiadam... ale prowadzę statystyki czy wielkość brzucha i dodatkowe kiloski mają wpływ na dzidziusie ;) okazuje się że jednak nie ;) ja mam już chyba 12 na plusie ale w brzuchu :D no i synu to chyba będzie wielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie kciukasy idę sie szykowac do ginka;d Potem dam znac co i jak. Moja mała dziś jakaś leniwa;/ paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Pałka trzymamy kciukasy! tylko spokojnie - będzie dobrze!! powodzenia i czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
hej :) Kurcze, jaka lipa z tym topikiem!! Ciekawe kto usunął i dlaczego?? Napiszę tam chyba do redakcji kafeterii, może nie wszystko stracone... A najlepsze, że wczoraj wieczorem akurat pisałam do Was i zawsze przeglądam sobie ostatnie stronki żeby w miarę możliwości każdej odpisać i dosłownie przy przedostatniej pojawił mi się komunikat, że podana strona nie istnieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
witaj ona oczekująca!! :) też myślałam o tym żeby im coś napisać... xx zjadłam talerz makaronu ze śmietaną...uspokajam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------??----------1dz------------15listopada----------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----???---------2dz-----------23 listopada---------Synek Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
ojoj, ale piękna mi wyszła tabeleczka i taka równiutka :P jestem z siebie dumna ;) xxxx Ags, mój syn miał to szczepienie co Ty tydzień temu ;) xxxx Marita, dla mnie kwestia Twojego zusu jest nieprawdopodobna! ja bym się chyba rozbiła z namiotem u nich w placówce i powiedziała, że od dzis biorą mnie na utrzymanie bo nie mam za co żyć :o Niepoważni są i serio katuj ich pismami, bo odpowiedzieć pisemnie muszą. xxxxx Agagula, u mnie też dzisiaj makaron, ale w spagetti ;) na łatwiznę poszłam dzisiaj z obiadem chociaż nie wiem czy tak łatwo było, zwłaszcza, że 2 razy cofałam się do sklepu, bo ciągle mi czegoś brakowało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
ona oczekująca, tabelka rzeczywiście zachwyca ;) a co do zakupów to nic nie mów - wzięłam karteczkę z zakupami a i tak nie mogłam się w sklepie skupić i musiałam się cofnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1990
Agagula - jo 24l => zapomniałam napisać:) x Pałka89 trzymam kciukersy:) x ona oczekująca - nad rozbiciem namiotu albo chociaż rozłożeniem karimaty już myślałam:) Ale oni są bezduszni, więc pewnie to by ich nawet nie ruszyło... x Ja też właśnie skończyłam robić spagetii:) Mój M. lubi a dla mnie to chwila roboty - pójście na łatwiznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Dziewczyny heja jestem i ja Mam ochotę rozszarpać ten internet wrrr:/ Pisalam wcześniej ale nie zdążylam dodać posta bo znowu mi odlączyli Poza tym mam tyle jezdżenia w tym tyg i do końca że nie mogę się ogarnąć z tym wszystkim xxx powodzenia dziewczyny na wizytach xxx nie mogę też dolączyć tabelki bo spamuje Totalna katastrofa Dopiszcie mnie Karolinaaaaaa....26l........1dz..........01listopad.........syn xxx z Usg mam 31 październik i tak licze tygodnie, ale z miesiączki 1 listopad więc niech będzie już listopad :) xxx brzuch mam nie tak wysoko jak niektóre z Was, ale lapią mnie chwilowe duszności Zgagi wczoraj i dziś nie ma Maly wpycha mi ręce albo nogi pod żebra Na razie nie wiem jak jest ulożony Za tydzień mam wizytę xxx waga +9 kg bez zmian brzuch 91 cm oprócz lekkiego zmeczenia czuję się super super super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------??----------1dz------------15listopada- ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----???---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Jak odpale kompa to zmienie:-) chyba ze ktos zdazy przede mna:-) teraz czekam na funfele i podjadam chipsy zielona cebulka:-D oj dupka mi urosnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada----------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------??----------1dz------------15listopada- ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----???---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś xxx karolona dopisałam cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Witam, jestem.i ja.. rowniez bardzo prosze o dodanie mnie do tabelki.. Martyna8....26l....3d...15.11... Nadia/ Artur Xxxxxxxx Dziewczyny ktorych dzieciaczki nie sa odwrocone tak jak powinny, polecam chodzenie na czworakach, to nie zart.. W ciazy z Blanka w 30tyg tez jeszcze nie byla odwrocona i lekarz wlasnie polecil mi zeby chodzic na kolanach i pomoglo, choc mala byla juz dosc spora i szanse naodwrocenie byly niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------??----------1dz------------15listopada- ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----???---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś xxx Martyna dopisana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×