Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka kita1987----------27l--------1dz-------------14 litopada-----------córka Safari29-----------29l--------1dz-------------14 listopada----------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz------------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania xxx Safari dopisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Zawiecha super ze mała wkoncu sie ujawniła i ze wszystko w porzadku;) xxx Agagla czekamy na wiesci powizytowe;) xxx Idar u mnie jest podobna sytuacja;) moja mama rodziła ostatnie dzieciatko 8 lat temu w wieku 42lat. w sumie jest na 5. Najstarszy brat ma 29l, ja 27l, siostra 25l, brat 24l i nasz mały wyskrobek ma 8 l. Wiele razy mnie bramo za mame a moja mame za babcie karoliny. Ale mama sie cieszyła bo duzo jej pomagalismy i prawie nie odczła ze ma dzieciatko. A jaka kochana i rozpieszczona jest ta nasz karolin mowie ci;) xxx Ja za chwile wybieram sie na kawe do mamusi;) potem obiadek (pieczarkowa z makaronem) i sprzatanie weekendowe bo znowu majstra nie ma bo idzie na kolejne wesele;). xxx Miłego dnia dziewczyny;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Ja też ją dopisałam wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A i szkola rodzenia dzisiaj:) i temat laktacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane;) Ranne ptaszki dziś z was;d Cieszę sie ze po wczorajszych wizytach wszystkie sa zadowolone. Agagula powodzenia na wizycie. Witam nową mamusię;) Wiek nie jest wazny a dla nas twoje doświadczenie naszym zródłem wiedzy;) Idę zjeść sniadanko;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Hej Kobitki:) Zimowamamo, gratulacje jeden z większych koszmarów wszystkich studentów zarządzania zdany:) Idar, miedzy mną a moim bratem jest 16 lat różnicy, całe wakacje prawie ze mną przesiedział, Mama miala chatę wolna a ja fajnego towarzysza. pochlastac bym sie dała za niego. A pamietam takie fajne czasy kiedy był malutki i siedział w lazience na pralce a my z Mama i Siostra sie malowalysmy to on tez z pędzlem na tej pralce róż sobie nakładał, nie muszę chyba wspominać jaki przez nasza trójkę był rozpieszczony;) Palka, Zawiecha, Safari super, ze Wasze Corcie ślicznie rosna:)))))) Agagula, czekamy na wieści!!! Do tabelki prosze dopiszcie i mnie, myślałam, ze bede miała chwile żeby usiąść do kompa ale przy tej przeprowadzce nie ma szans: 28 l, 1 dziecko, tp 09.11 -> Marysia Większość rzeczy juz spakowalam, jeszcze dzisiaj i jutro troche przewieziemy i biorę sie za ogarnianie tego juz w nowym domu:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - misz masz! :) Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł! xx Zawiecha - dobrze, że już jesteś i że córcia to córcia :) xx Idar - mój brat 37l - ja 31l i siorka 20l :) również potwierdzam rozpieszczenie ;) u nas to było tak, że mama pytała co chcę dostać na urodziny albo pod choinkę itp...to zawsze mówiłam że siostrzyczkę ;) tłumaczyła że to nie możliwe...srutututu no i kiedyś spadała gwiazdka z nieba i mama woła do mnie żebym sobie jakieś marzenie pomyślała (wiadomo już o kim myślałam:) ) no i mimo iż później jeszcze do samego porodu wszyscy nawet lekarz obstawiał chłopca- urodziła się moja sisi :D taka moja spadająca gwiazdka :) xx Andzik - rozrywkowy ten Twój majster ;) xx jestem nieprzytomna - pół nocy nie spałam. Rano wysłałam do męża smsa : " Witaj Kochanie! Dziś w nocy urodził się nam syn! ma 3420 wagi i 60cm długości!!!! poza tym nic mi się nie śniło ;) wracaj do domu :)" no i nie wiem czemu "opierdzielił" mnie po tym smsie :P xx a po wizycie mam następujące wieści: - lekka anemia się zaczyna więc mam jeść witaminki (zapisane jakieś super szwedzkie ale jeszcze muszę poczytać o nich) - 13kg do przodu - doktorka stwierdziła że całe szczęście że tak przytyłam bo straszna chudzina byłam jak mnie pierwszy raz zobaczyła ;) - wizyta na 30 września i będzie robiony wymaz z pochwy na gronkowce, paciorkowce czy jakoś podobnie...50zł bo nfz nie refunduje - 3 usg ze wszystkimi pomiarami dopiero w 36tc więc dziś znowu się nie dowiedziałam ile waży mój synu...ale go widziałam :) wg pomiarów ciała termin porodu przesuwa się na 23 października...ale ułożenie mam miednicowe... dlatego też często widzę mojego synka ponad brzuchem i wszystko boli bardziej - od razu pytałam o możliwość naturalnego porodu - bo w szkole mówili że teraz takie położenie nie ma znaczenia - ale moja ginka powiedziała że przy pierwszym dziecku ona by mi nie pozwoliła rodzić naturalnie bo bym się zamęczyła i jak młody się nie odwróci będzie cc...trochę mi to nie na rękę...ale skoro wyżej już pisałam że trzeba szukać pozytywów a nie się zamartwiać więc próbuję myśleć pozytywnie...i od dziś CHODZĘ NA CZWORAKA!!! ;) jak powiedziałam o tej metodzie doktorce to z całą powagą stwierdziła że jeszcze o takiej metodzie nie słyszała ale mogę próbować :) no i mam pozwolenie na rejs statkiem :D to chyba na tyle ;) xx miłego dnia i do później bo muszę się położyć (odespać moje nocne porody ;) ) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1987
wysłałam prośbę o przyjęcie do fb inicjały i.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeej!!!!!! :) w końcu Was znalazłam! :classic_cool: wysłałam też prośbę o przyjęcie na facebooku. Ale lipa z tym naszym forum, ja myślałam, że jakaś przerwa techniczna , albo coś, a tu zonk, temat zniknął 😠 Mam nadzieję,że wszystkie mamy się odnajdą i skompletujemy tabelkę taka jak była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiecha- fajnie, że będziecie mieć parkę i mała pokazała się światu :P xxx dziewczyny po wizytach- cieszę się, że wszystko w porządku:) ja nie mogę już doczekać się mojej wizyty w środę i znowu na jakiś czas będę spokojniejsza :P xxx Idar- witamy , to mówisz,że kobietki w domu rządzą :P a starsze córy pewnie zachwycone? :P Znam to, bo też mam siostrę, która ma 12 lat :) xxx ten eksperyment z porodem mnie przeraził:P a tak serio, to mam nadzieję, że nie będę się aż tak rzucać i tak reagować, albo przeklinać wszystkich naokoło :D xxx mega żal tych ponad 170ciu stron z poprzedniego forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Bałam się, że na L4 się zanudzę, a tu jeszcze dobrze nie zdążyłam odpocząć :P Dziś np zabrałam się za prasowanie ciuszków, wyprałam póki co dwie tury i jeszcze dwie przede mną, tyle tego nazbierałam :P Zaraz z psem na spacerek, a później biorę się za obiad. I tak leci dzień za dniem :) Jutro rano planujemy skoczyć na grzyby, no i przy okazji dotlenić się w lesie. Coraz częściej zaczyna mnie ssać w żołądku, co chwile bym coś jadła. Dosłownie! Co do filmiku to obejrzę, ale nie wiem czy tylko nie pogorszy to mojego lęku co do porodu. Zaczynam mieć dziwaczne i przerażające sny na ten temat. Mam nadzieję, że za 2 miesiące mi się odmieni i z podniesioną głową pojadę na porodówkę. Idar witaj :) No i jaka stara?? Proszę Cię kobieto :) Zawiecha super, że Katrina została Katriną. No i wcale taka malutka nie jest ;) Agagula, Safari i inne dziewczyny po wizytach super, że z maluszkami wszystko ok. W ogóle dużo dziewczynek się w tabelce zrobiło :D Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia :) xx super że z maluchami po wizytach wszystko ok powodzenia na kolejnych wizytach :) xx wiecie co czytam, czytam i nic nie kumam co która z was napisała a jestem przez kompem hm wracam do wpisów czytam 2 raz i dalej nie moge zapamiętać ;) chyba mam problemy z koncentracją :P xx ciesze się że się odnajdujemy na nowym forum, jednak co forum to forum :) a i co pisała któraś z was do administratorów ? czy odpuszczamy ?? xx rany ale mi dziś głowa pęka :( chyba cos mnie łapie, idę odpocząć w łóziu, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko obejrzałam tego Kossakowskiego i to był chyba błąd :( :( :( Zastanawiam się teraz nad płatną cesarką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Neska wez sobie na to poprawke, to facet a oni duzo wyolbrzymiaja :-) Dla nich przeziebienie to koniec swiata ;-) Na porodowke pojedziesz z usmiechem na ustach :-) bo tylko chwila bedzie dzielila Cie od momentuprzytulenia dzieciatka :-) Xxxx Tak piszecie o tych duzych roznicach wieku i przypomnialo mi sie jak 5 lat temu urodzilam Filipa i lezalam na sali z kobieta ktira miala juz 13 letnia corke.. w pewnym momencie tak tym dzieckiem obracala bo nie potrafila mu zalozyc pampersa :-D ubrala go tylem na przod wiec rzepy zapinala na plecach, a to nie lada wyczyn.. :-D co my sie tam usmialy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
cześć laleczki. witamy nową idar na pokładzie listopadówek. dziewczyny po wizytach gratuluje pomyślnych wieści po wizytach. bedziemy mieli kilkoro przeuroczych klocków po porodach już jak sie niektórym 4kilowe dzieciątka urodzą. jestem taka ciekawa jak bedzie wyglądało nasze dzieciątko, do kogo bedzię podobne ....ooojj. XXXX dobrze ze nam sie pogoda poprawiła. nie jest gorąco tylko tak ładnie i przyjemnie ciepło. własnie piore pościel. na obiad zupka jarzynowa z wczoraj a na dogryzke jak się nie najemy to najwyżej zgotuje pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dziewczyny rodzą po 22h, po 28h. Ale podstawowe pytanie brzmi - od kiedy liczą rozpoczęcie? Ja też mogę powiedzieć, że nie rodziłam 1,20h, tylko 60h. Bo skurcze zaczęły mi się na 48h przed całą akcją porodową. A skurcze które rozwierały szyjkę macicy trwały ok. 12h. Trzeba brać poprawkę na to, że nie którzy liczą od ostatniej fazy parcia, inni od skurczy itp. Była tu dziewczyna (wybaczcie, ale nie pamiętam która), która pisała właśnie, że jej położna liczyła rozpoczęcie porodu od skurczy, a moja od fazy partej. Więc nie ma co się podniecać i przeżywać, bo nie taki diabeł straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, jak Twój luby w koło powtarza Ci, że masz za mały brzuch, to pokaż mu mój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
kurde denerwuje mnie to że siedze w domu prawie nic nie robie a boli mnie pi...pa i czuje że chyba trochę opuchła. nie miłe uczucie. XXXX nie wiem czy pamietacie ale wieczorem przed tym jak ktoś nam usunął top pisałam o zdjęciu z usg ale chyba żadna nie zdążyła mi odpisać. chodzi o to ze na nfz pani doktor nie daje mi zdjęć a chciałabym mieć jakąs pamiątke. na ostatnim usg zwykłym 2D wiem że nie jest wyraźne ale chciałabym mieć może bedzie chociaż kontury widać tylko boje sie że doktor mnie skarci słownie i sobie wstydu narobie bo ona jest taka konserwatywna i pewnie odpowie mi że zdrowie najważniejsze a nie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, nie bój się powiedzieć, że chcesz zdjęcie swojego maleństwa. Tacy ludzie często tylko stwarzają tylko takie pozory. Więcej odwagi i wiary w siebie - w rzeczywistości może okazać się w porządku "babką" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
o k***a Kossakowski dał czadu :) tylko nie wiem czy sie smiac czy plakac i wiecie co?? chcialabym żeby mojego Rysia podlaczyli na chwilke do tego zeby mógl sprawdzic:D xxx zawiecha no to oficjalnie gratki z powodu oczekiwania coreczki :D xxx Idar witamy i daleko Ci do starszej Pani :) uwierz :) xxx Andzik majster rzeczywiscie rozchwytywany :) ja jutro id ena wesele, sama .... :( xxx Agagula pieknego sms wyslalas mezowi hahaha ja na jego miejscu chyba bym na zawal padla :p xxx natalia ja mam wizyte we wtorek (o ile nie bede musiala przelozyc) i tez juz czekam:) ciekawe ile wazy Jeremek :) xxx iza- uwazaj na przeziebienia bo teraz niby fajna pogoda ale jednak zaczyna sie sezon jesienny i latwo o jakas infekcje xxx neska- kurde mnie zawsze jakis taki wkurw bierze jak mysle o fizycznej stronie porodu i pologu :/ xxx magda- mow smialo ze chcesz fote- przeciez mamy 21 wiek i to standard!!:D xxx a u mnie od srody byla mama- pierwszy raz nocowala w moim mieszkaniu, pomyla okna, poprala, i w ogole bardzo starala sie pomoc:) do powrotu mojego Rysia jeszcze 10 dni :/ jakos musze ten czas sobie zorganizowac:/ pokój malego juz prawie skonczony (oczywiscie brak wyposazenia jeszcze ) :D i jak zrobie ladna fote to w koncu wrzuce na fb bo widze ze osttanio sporo fotek sie pojawia- brzuchy rosna i kazdy chce sie pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże dziewczyny jak mnie dziś gar napierdziela;/ Od samego rana taka jakby trochę pijana byłam, cieżko było wstac mi z łożka ale myslałam ze przejdzie. Nawet wzięłam poł apapu bo juz sie o sciany obijałam. xx Byłam dziś w pracy zawieżć ciag dalszy L4. Poszłam do kadr i pogadałam na temat macierzyńskiego. Trzeba zlożyć wniosek max do 14 dni po porodzie( z tym ze moja kadrowa mówiła ze mam sobie wydrukowac z neta i złożyć wczesniej to nie bede miała zadnych opoznien z wypłatami) i zdeklarowac na jaki czas czy na rok czy na poł roku urlopu i złożyc w kadrach. Pożniej po urodzeniu trzeba donieść akt urodzenia i takie zaswiadczenie ze szpitala o narodzeniu dziecka i to wszystko;). Mi moj Ł juz dzis ma wydrukowac ten wniosek i nastepnym razem jak pojde ze zwolnieniem to juz jej podrzuce zebym miała z głowy. Muszę jeszcze zobaczyc w necie jak to wychodzi z płatnościami. Poza tym ostatnio pisałyscie o wypłacie kaski z zusu z tytułu L4. Ja mam zawsze na10 pieniadze na koncie bez wzgledu na to czy dam zwolnienie na cały miesiac czy podzielone co 2 tyg. Pozniej poszlam do kolezanek na kawe i ciacho i tak mi zleciało. xx Moja mała dziś jest jakas spokojniutka i grzeczniutka az w szoku jestem , ale nie chwale bo znajac zycie na wieczor wtedy kiedy ja bede chciała spac to sie rozbryka;) xx Spadam zjesc jakiegos owocka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
hmm to dopiero 30 wrzesnia ale postaram sie odważyć i zapytać o zdjęcie. XXXX co do Zusu to ja mam pieniązki pod koniec miesiąca zawsze. teraz za sierpien dostałam przelew 22 sierpnia w ten sam miesiąc mi przelewają. a z macierzyńskim to już zrobie tak jak Pałka napisała, juz nie bede dzwonic i pytać tylko też wydrukuje im to i zawioze z następnym L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
ojej, nie mogłam znaleźć wątku na telefonie, ale witam się i ja :) jej jak mnie dzisiaj dziąsła znowu bolą, pół szczęki normalnie, nie idzie wytrzymać, płuczę szałwią ale jakoś średnio, 2 dni i minie, ale wytrzymać w nocy będzie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×