Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Martyna8
Andzik dziekuj***ardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się!! Po wizycie wszystko ok, serduszko bije prawidłowo, szyjka zamknięta. Nie robił mi usg;( Następnym razem bede miała pomiarowe to wtedy bedzie;( szkoda bo chciałm potwierdzic czy bedzie dziewczynka na 100%. Na koniec mój ginek dodał ze dziecko napewno nie urodzi sie malutkie,ale ja i tak to biorę na dwa razy bo róznie z tym bywa. xx Na koniec oczywiście pokłóciłam z sie z moim Ł o to ze ginek nie zrobił mi usg!! No po prostu myslałam ze wyjde z siebie i stanę obok. On ma jakies wkrety ze cos nie tak albo ze dziecko urodzi sie z waga6kg;d tylko mnie w*****a!! a potem mam sie nie denerwowac. no i stwierdzil ze powinnam zmienic lekarza;d xx Idę sobie zrobić kremik z brokuła bo zgłodniałam bardzoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka89 dobrze,że z dzidziusiem wszystko ok :) Dziewczyny lekarz mi powiedział ,że jeszcze może odwrócić się daje mi czas do 32 tyg a potem powiedział,że dostanę zaświadczenie na cc jak nie zmieni pozycji. Martyna8 na czworaka ?? Śmiesznie musiało to wyglądać ale czego się nie robi dla naszych Skarbów :) Nic nie zrobiłam przez cały dzień :( ostatnio mam takiego lenia i złe samopoczucie ..... Idę prasować a tak nie lubię :P Milusiego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------??----------1dz------------15listopada- ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----???---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Mila tak na czworaka.. np mycie podlog, mialam tez pretekst ze bawie sie z Filipem.. Ale faktycznie smiechu co niemiara :-) Xxxc Palka super ze wszystko wporzadku.. Waga dziecka sie nie przejmuj, jak bedzie ona naprawde duza to zrobia Ci cc Xxx Powiem Wam ze moj drugi porod byl duzo lepszy a Blanka urodzila sie duza 4300 i trwalo to 3h.. Filip mial 3500 a rodzilam go ok 8h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Palka dobrze ze po wizycie ok. Czyli twoja dzidzia tez idzie na duza wage;-) xxx Ja dzis obiadu nie robilam a na jutro planuje chyba zupke rybna:-) xxx Martyna ja tez prasowalam bo mi sie z 4 automatow nazbieralo. Ale juz sie ogarnelam:-) xxx Ciekawe jak Zawiecha po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idar
Witam jestem nowa i termin mam na ok 28 październik - 3 listopad chciałam sie przywitac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Andzik dziękuje :) tabelka jest piękna jak od linijki :) xxx Palka najważniejsze że wszystko OK Wiem jak partner może wkurzyć Mi mój caly czas mówi że dziecko jest za male bo mam maly brzuch, że za dużo kawy, że jak nie jestem z nim to nie jem nic Sra ta ta ta Dostaję szalu jak już zaczyna Nie dość że normalnie jestem zlośnicą to w tym stanie dostaje ataku Na szczęscie zawsze ale to zawsze on pierwszy się odezwie i wytlumaczy mi, ale potrafią doprowadzic do szalu xxx dziewczyny idę się kąpać i mecz dzisiaj :D do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Witaj Idar:-) napiszcos wiecej o sobie i wpisz sie do tabelki. A i czy wiesz kto mieszka u ciebie w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Ogladalyscie wczoraj Kossakowskiego jak podlaczyli go pod maszyne ktora powodowala u niego skurcze podobne jak przy porodzie? Powiem Wam ze my kobiety jestesmy naprawde wielkie i to my mamy przyslowiowe jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1990
Ja ogladalam:D Pięknie się wyginal z bolu... Na yt jest tez tem odcinek jakby któraś chciała obejrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Oj tak, rozbawil mnie strasznie :-) dziewczyny ktore sa w pierwszej ciazy uwierzcie to nie az takie straszne jak on to pokazal.. dlatego tez faceci nie rodza tylko my bo oni nie dali by rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ja na telefonie to nie wrzuce. Najwyżej jutro jeśli nikt tego nie zrobi przede mną:) Faceci przesadzają dlatego jakoś się tym "eksperymentem" nie przejelam. Posmialam się i tyle. Przecież obi umierają od bólu głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1987
jestem i ja jak ktos mógł to usunąć wstyd i hańba Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka kita1987..............27l...........1dz...............14 litopada..............córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------??----------1dz------------15listopada- ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----???---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Palka to super wiesci:-) facetem sie nie przejmuj - im tez w ciazy hormony szaleja ;-) Xx Martyna o tej pozycji na czworaka nie slyszalam, ale lubie ja;-) Jak brzucho mi ,,wisi,, to mlody ma wiecej miejsca:-) Xx Idar - witaj:-) Xx Dzis samotna noc...kot sie tylko cieszy bo ma wiecej miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idar
W moich wodach pływa sobie czwarta córeczka jestem starsza panią po 40 wiec archaik pewnie dla większości z was ale cieszę sie jak bym była w pierwszej ciąży trochę mam problemy z cukrem ale mam nadzieje ze to jakiś ogarnę pozdrawiam i jutro idę na kolejne badanie w kierunku cukrzycy (krzywa cukrzycową)kolejna bo to ani cukrzyca ani nie bądź tu kobieto mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
ja piernicze, a wyobrazcie sobie jakby mial dodatkowo brzuch , juz by takich wygibasow nie mogl robic ;) Kazdy facet powinien zostac podlaczony do takiej maszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Idar jaka starsza pani co ty gadasz;-) ale wam sie udalo ze 4 coreczka:-) a starsze w jakim sa wieku? xxx Zawiecha chyba o nas zapomniala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ags ja mojego bym nie dala podlaczyc bo juz po wszystkim musialabym skakac nad nim na pewno bardziej niz oni skacza przy nas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Martyna-niektore porody naprawde sa straszne, nie wszystkie dziewczyny z ktorymi pisalam na forum majowym mialy fajne porody. Niektore sa super i rodza szybko tak jak ty-bo nawet 8h porodu syna to jest pikus jak sie slyszy o 22h porodu. Trzeba sie nastawic pozytywnie a jak bedzie to nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idar
Moje niunie najstarsza miałaby 15 ale niestety poszła do nieba (zatrucie ciążowe z rzucawką)Madzia , za rok urodziłam Maryskę cała i zdrowa (14) i kolejna niunia Oleńka 13 zdrowa jak byk i teraz niespodzianka po 13 latach kolejna baba hi hi ale ja jestem w 7 niebie uwidlbiam te moje wariatki i one tez czekają na siostrzycę wiec u nas w domu babski harem a tatuś no cóż akceptacja na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idar, witaj! Zazdroszcze tylu pomocnic :) Moze mi jedna podrzucisz ;)? Mala bedzie z kazdej strony rozpieszczana :) xx Agagula, a ja swojego bardzo chetnie, nawet dwa razy :) ;) xx Ja okropnie wspominam porod, co prawda az tak sie nie rzucalam ale milo nie bylo ;). Nawet jak zobaczylam ta babeczke na pocztku programu to pomyslalam, ze na co ja sie zdecydowalam ;)? Polozna pociesza mnie, ze ten bedzie latwiejszy, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spania nie mam coś s wczoraj cały dzień się orobilam... powinnam spać jak dziecko. zapomniałam do Was napisać z tego wszystkiego jak po wizycie a więc ciśnienie super. waga w sumie +4,5 ( ostatnio przytyłam 2kg w 10 dni ale odstawiłam słodkie napoje, czekoladki i smażone i zaraz 10 poszedł w zapomnienie). krew i mocz ok. tylko żelazo mi przepisał mam jakieś braki. później było ktg, moje pierwsze, przez prawie 30min słuchałam bicia serduszka, super :-) później Lekarz zrobił usg zmierzył główkę, i chyba kosc udowa, stwierdził ze Mała ma normalne wymiary. Nadal pozostaje główka do dołu i wszystko jest ok. Podczas badania była bardzo grzeczna, rączki trzymała przy buzce, ale twarzyczke ladnie nam pokazala. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. O płeć juz nie pytałam bo lekarz juz dawno mówił ze to dziewczynka, to ja mu jakoś nie ufam heh heh :-) chociaż kupiłam ostatnio gruby dwustronny jasno różowy kocyk, i śpiworek jeszcze 1 z różem bo na €3 juz był przeceniony, do tego biała pluszowa bluzę z kapturem dziewczęca i 2 pary rajstopek :-) wiec czekamy na dziewczynkę. Z imieniem mamy problem. chcemy krótkie i bardziej międzynarodowe takie ale w sumie jeszcze zobaczymy. aha jakby któraś mogła .....do piszcie mnie. lat 29, 1 dziecko, 14 listopad córeczka :-) idę spróbować zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z rana-my juz nie spimy a od wczoraj kicham jak glupia caly i obudzilam sie z bolem gardla:/ Xxx Malwi-lewicka w koncu zdana ale z tych emocji nie wzielam od niej podpisu w indeksie wiec musze sie z nia spotkac raz jeszcze. Milego dnia dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka kita1987..............27l...........1dz...............14 litopada..............córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz------------15listopada- ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania ---> Nie zapomniałam o was, przyjechała mama na 3 dni i intensywnie spędzam czas. Wczoraj byłam na wizycie. Dzidzia była akurat ułożona skośnie, więc udało nam się wypatrzeć płeć. Potwiedziła się wersja pierwsza i druga - czyli jest dziewuszka :) po pomiarach okazało się, że rozwój waha się pomiędzy 30, a 27 tygodniem - więc prawidłowo - primadonna waży już ok. 1,2 kg. ---> Gosia, niestety nie miałam przychomikowanej tabelki - na bieżąco kopiowałam ją ze strony na strony. Czasem miałam zaległości i nie chciałam pominąć nowo dopisanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dobry! Safari super wiadomosci ze z cora oki:-) Ja wlasnie sie szykuje i biegne zobaczyc mojego synka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×