Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cieszy mnie coraz wieksza ilosc rodzicow nieszczepiacych dzieci

Polecane posty

a ta pani nie miala dostepu do wszelkich danych zebranych przez irk, tylko do tych ogolnie dostepnych! przeciez ona nie jest ich pracownikiem, zeby miala do wszystkyego dostep. co wiecej na poczatku napisalas, ze te badania przeprowadzil irk, co jest totalna bzdura i swuadczy o tym, jak nieszczepionkowcy naginaja prawde i jaka wartosc maja ich rzekome dowody, ktore tu podlinkowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama plama
Nie szczepcie swoich bachorów postępowe eko-bio-kretynki im więcej waszych genowych debilnych pomiotów wyzdycha tym lepiej dla naszych dzieci ;) czekam, aż wrócą dawne choroby, czekam aż posocznica i pneumokoki zbiorą żniwo może zrobi się luźniej i fajniej na tym świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"11:39, a widzialas kiedys, jak sie robi spis zrodel do publikacji naukowej? najwyrazniej nie, inteligencie, bo takie cos nue przeszloby nawet na podrzednej uczelni." chyba nie widzialas nigdy jak wygladaja zrodla naukowe. Zrodla naukowe w tym pliku pdf to: adres www do trony internetowej gdzie konkretne dane sa zamieszczone (glownie to strona instytucji naukowej lub rzadowej lub portal medyczny), Nazwa czasopisma medycznego lub ksiazki rok wydania, autor, strona na ktorej sa konkretne informacje. Nie wiem jak inaczej wyobrazasz sobie zrodla naukowe ale skoro sadzisz ze moga one wygladac inaczej chetnie poslucham, poniewaz pisalam magisterke na akademii medycznej i wlasnie tak sie pisze zrodla a wg mnie nie masz o tym pojecia i czepiasz sie czegos byle sie czegos przyczepic. Nie wiem tez o jaki calosciowy obraz ci chodzi. Wg oficjalnej medycyny szczepienia to cud ktory pozwolil wyeliminowac ch zakazne czyli ten jeden czynnik co jest bzdura pokazuje to przyklad Austrii gdzie 20% dzieci sie nie szczepi a choruja bardzo rzadko wlasnie dlatego ze na zachorowalnosc nie wplywa wyszczepialnosc ale stopa zycia, higiena, dostep do opieki medycznej, odzywienie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jest afera odnośnie fałszowania informacji na temat poważnych chorób po szczepionce MMR. Najbardziej dotyczy to czarnoskórych chłopców, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o ta pania co ma dane Instytutu Kocha. Instytut Kocha oferowal na swojej stronie wszystkie dane jakie zebral podczas w tych badaniach w sumie ponad 2mln pojedynczych danych dotyczacych wszystkich przebadanych kosztowalo to 90 euro, ta pani zaplacila i uzyskala te wszystkie zebrane dane od Instytutu i przeprowadzila analize statystyczna. Bzdura jest to co mowisz ze uzyskala zylko ogolnodostepne dane. Dostala wszystkie dane. Nie wiesz o czym mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalala1234454
mama plama , sądząc po Twoim wpisie to jesteś kretynką i złym człowiekiem. Kto normalny czeka na śmierć innych dzieci? Nawet jeśli miałoby to być z winy ich rodziców (co akurat w tym wypadku nie ma miejsca)? Może powiesz jeszcze, że jesteś praktykującą katoliczką? A jeśli chodzi o roznoszenie chorób, to roznoszą je dzieci świeżo po żywych szczepionkach, np MMR. Nawet mam taki przykład z mojego otoczenia: mojej koleżance 7 mc dziecko zachorowało ma różyczkę, po kontakcie z 15 mc dzieckiem znajomych świeżo zaszczepionym MMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://pl-pl.facebook.com/pages/Reakcja-mojego-dziecka-na-szczepienie/606046476092473 tutaj (między innymi, bo takich miejsc jest wiele) rodzice opisują, jak ich dzieci odchorowały szczepionki. I nie mam tu na myśli niegroźnych infekcji, ale poważnych chorób, niekiedy zakończonych śmiercią. A czy wiecie, że szczepionki są dopuszczane do obrotu, gdy twierdzi się, że ZDROWEJ populacji nie szkodzą, a niech taka szczepionka trafi na dziecko nie do końca zdrowe, albo z jakimś ukrytym schodzeniem -tutaj już nikt gwarancji nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiserke na akademii medycznej?? no popatrz :). skoro tak, pani mgr, to chyba wiesz, ze w publikacji naukowej podaje sie spis bibliograficzny, ze publikacja nie sklada sie z samych wykresow, zapozyczyczonych bez kontekstu z innycg zrodel, bez podania daty, kiedy odwolywalo sie do tego zrodla? no i kto widzial publikacje z samymi wykresami bez zadnej analizy? no ale, ze autor na pierwszej stronie ma przed nazwiskiem ph.d. to wiadomo, ze "mondry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój najdroższy syn zmarł 10 godzin po otrzymaniu czwartej dawki DTaP, Hib oraz szczepionki przeciwko polio. Miał 20 miesięcy. Wiedziałam, że nie żyje, gdy usłyszałam, jak mój mąż wyje jak zwierzę. Chwyciłam jego sztywne i martwe ciało i krzyczałam: 'Boże, Nie, Nie Moje Dziecko! Ono Nie Może Być Martwe!' Reanimowałam go przez 15 minut, biłam w pierś, i krzyczałam: 'Wracaj, Wracaj, Wracaj!' Wtedy usłyszałam, jak mój ojciec mówi przez telefon do pogotowia ratunkowego, 'Mamy tu martwe dziecko.' Uderzyła mnie świadomość prawdy. Otworzyłam jego oczy i on nie żył. Potem przytuliłam jego sztywne ciało i emitowałam z siebie dźwięki, o których nie wiedziałam, że jakikolwiek człowiek jest w stanie z siebie wydać. Nie mogę odpowiednio wyrazić swojego przerażenia, złości i największego cierpienia. Moje życie przewróciło się do góry nogami w ciągu jednego dnia, a na każdy dzień, który mija, patrzę jak na jeden dzień bliżej śmierci, jeden dzień bliżej mojego dziecka. Dlaczego? Bo powiedzieli mi, że korzyści przewyższają ryzyko. Co to w ogóle znaczy i dlaczego tym ludziom wolno jest bawić się w Boga?” (Z książki "Make an Informed Vaccine Decision" dra Eisensteina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popieram stylu i kontekstu wypowiedzi mamy plamy, ale ona tak trochę ordynarnie i bezdusznie ujęła naturalną selekcję i teorię doboru naturalnego. Tak to się dzieje od tysięcy lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:33, uzyskala tylko ogolnodostepne dane, rowniez te odplatne. skoro mozna zaplacic 90€ i sie je ma, to sa ogolnodostepne. no chyba, ze sugerujesz, ze irk jest otwarty dla wszystkich i codziennie mozna tam wejsc i pogrzebac w papierach? ktos pisal o warunkach zycia - no to ja sie pytam, czym sie roznia warunki zycia polskiego psa od niemieckiego? niczym. tyle, ze w polsce wystepuja zdziczale psy, a w niemczech mniej i stad potrzrba czestszych szczepien - ot taki detal. poza tym podajecie te dane z austrii ilosciowe a nie procentowe. polska ma wiecej mieszkancow, to wiadomo, ze jak procentowo choruje np. 5% poplulacji to to bedzie wiecej ludzi. tego chyba nie musze wyjasniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszak
Mam 67 lat. od trzech miesięcy walczę z kokluszem. Zaraziłem się od córki, która pracuje w przedszkolu. Ona też jeszcze jest chora. Dusimy się w nocy, jesteśmy osłabieni. Może tak być jeszcze przez 3 miesiące. Chodziliśmy do lekarzy ale żaden nie zdiagnozował kokluszu. Bo przez ostatnie 50 lat nie było go dzięki szczepieniom. Wrócił z powodu większej ilości nieszczepionych dzieci. Atakuje dorosłych. Ich szczepienia były dawno a przeciwciała zanikły. Inne choroby też wrócą i wezmą swoje ofiary, tak, jak kiedyś to było. Ale może świadomość masową da się budować tylko na strachu, kiedy pojawi się epidemia i zagrozi masom. Wtedy będą kolejki do szczepień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do austrii - ktoras pisala, ze w austrii 1,5 dzieci jest nieszczepionych. w austrii jest 8 ml ludzi, z tego 1,1 mln dzieci do 14 lat. czyli wychodzi, ze w austrii zadne dziecko nie jest zaszczepione :D! brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"magiserke na akademii medycznej?? no popatrz usmiech.gif . skoro tak, pani mgr, to chyba wiesz, ze w publikacji naukowej podaje sie spis bibliograficzny, ze publikacja nie sklada sie z samych wykresow, zapozyczyczonych bez kontekstu z innycg zrodel, bez podania daty, kiedy odwolywalo sie do tego zrodla? no i kto widzial publikacje z samymi wykresami bez zadnej analizy? no ale, ze autor na pierwszej stronie ma przed nazwiskiem ph.d. to wiadomo, ze "mondry". " bla bla. Nie wiem czy zauwazylas podstawowa rzecz. Pdf o ktorym mowimy to nie jest publikacja naukowa to jedynie dokument ze zbiorem wykresow z roznych badan naukowych i danych epidemiologicznych. Co nie zmienia faktu ze dane w tym dokumencie sa wiarygodne podpisane zrodlami. Dlatego nie potrzebuje on zadnej zbiorczej bibliografi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"13:33, uzyskala tylko ogolnodostepne dane, rowniez te odplatne. skoro mozna zaplacic 90€ i sie je ma, to sa ogolnodostepne. no chyba, ze sugerujesz, ze irk jest otwarty dla wszystkich i codziennie mozna tam wejsc i pogrzebac w papierach?" Nie sa ogolnodostepne pod tym wzgledem ze nie obejrzysz ich jesli nie zaplacisz. Nie zmienia to faktu ze ta pani uzyskala cale kompletne dane a nie tak jak sugerujesz jakies okrojone ogolnodostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro to nie jest publikacja naukowa, to przestancie w kolko pi****ic o tym, ze macie naukowe dowody :(. pdf zrobiony na zasadzie kopiuj-wklej z roznych publikacji, z powyrywanymi z kontekstu wykresami bez opisu ma zerowa wartosc naukowa. jak komus to wystarczy, zeby nie szczepic, a nie opinie wydawane przez instytuty naukowe i badawcze to jego sprawa. ale nie piszcie o tym, ze macie dowody naukowe i jestescie takie obeznane w temacie w przeciwienstwie do szczepiacych, bo sie osmieszacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro to nie jest publikacja naukowa, to przestancie w kolko pi****ic o tym, ze macie naukowe dowody :(. pdf zrobiony na zasadzie kopiuj-wklej z roznych publikacji, z powyrywanymi z kontekstu wykresami bez opisu ma zerowa wartosc naukowa. jak komus to wystarczy, zeby nie szczepic, a nie opinie wydawane przez instytuty naukowe i badawcze to jego sprawa. ale nie piszcie o tym, ze macie dowody naukowe i jestescie takie obeznane w temacie w przeciwienstwie do szczepiacych, bo sie osmieszacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:19, nie gadaj glupot. dane krs sa ogolniedostepne, tzn. jak zaplacisz, to mozesz je pobrac . ciekawe, czemu irk sam nie wpadl na takie wnioski, skoro ta kobieta od razu to przejrzala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama znad morza
ja również nieszczepiąca :) i też się cieszę, żal mi tych zamulonych, wiecznie na wszystko chorych szczepionych dzieci. A z drugiej strony najbardziej się cieszę, że moje dziecko ma mądrą mamę i dzięki temu jest pięknie rozwijającym się, zdrowym dzieckiem :) pozdrawiam nieszczepiące mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"poza tym podajecie te dane z austrii ilosciowe a nie procentowe. polska ma wiecej mieszkancow, to wiadomo, ze jak procentowo choruje np. 5% poplulacji to to bedzie wiecej ludzi. tego chyba nie musze wyjasniac? " Moze inaczej. w Austrii zachorowalnosc np na swinke to 0,000375% populacji a wyszczepialnosc 80%. W Polsce 0,0789% populacji, wyszczepialnosc 99%. Wynik taki oznacza ze w Austrii jest ponad 200 razy nizsza zachorowalnosc przy 19% nizszej wyszczepialnosci. Teraz pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no to skoro to nie jest publikacja naukowa, to przestancie w kolko pi****ic o tym, ze macie naukowe dowody smutas.gif . pdf zrobiony na zasadzie kopiuj-wklej z roznych publikacji, z powyrywanymi z kontekstu wykresami bez opisu ma zerowa wartosc naukowa. jak komus to wystarczy, zeby nie szczepic, a nie opinie wydawane przez instytuty naukowe i badawcze to jego sprawa. ale nie piszcie o tym, ze macie dowody naukowe i jestescie takie obeznane w temacie w przeciwienstwie do szczepiacych, bo sie osmieszacie. " wlasnie po to masz zrodla przy wykresach ze mozesz sobie w nie wejsc i przeczytac opis badania. Badania naukowe randomizowane tez polegaja na tym ze ktos bierze i zbiera w kupe dane z wielu innych badan i prezentuje wnioski. masz wogole jakies pojecie o badaniach naukowych, bo mi sie wydaje ze nie. Cos chyba ciezko z mysleniem u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad te dane? bo przed chwila bylo, ze w austrii jest 1,5 mln nieszczepionych dzieci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie bylo wniskow, tu byly same wykresy. podlinkuj w takim razie konkretne publikacje a nie pdfy, napisz, co gdzie na ktorej stronie pisze. a nie bzdety pod tytulem, ze sa publikacje, a jak pytam gdzie, to dostaje linka do pdf i do artykulu o babie madrzejszej od irk ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszak dziś Nie wiem czy wiesz,ale kokluszem corka mogla sie zarazic od dziecka wlasnie zaszczepionego przeciw niemu,poniewaz szczepione dzieci maja w sobie wirusy ze szczepionek ktorymi moga zarazac i wierz mi czesto wlasnie tak sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polacy chorują na gruźlicę 2-krotnie częściej niż mieszkańcy Czech i Belgii, 3-krotnie częściej niż mieszkańcy Niemiec, Holandii, Francji i Danii oraz 4-5-krotnie częściej niż Szwedzi i Norwegowie. Natomiast u naszych wschodnich i północnych sąsiadów (Ukraina, Białoruś, Litwa, Federacja Rosji) gruźlica jest 2-3 krotnie częstsza. W 2009 roku wg danych GUS-u w Polsce zmarło 743 chorych na gruźlicę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"14:19, nie gadaj glupot. dane krs sa ogolniedostepne, tzn. jak zaplacisz, to mozesz je pobrac . ciekawe, czemu irk sam nie wpadl na takie wnioski, skoro ta kobieta od razu to przejrzala... " poniewaz celem instytutu nie bylo wykonanie analizy szczepionych i nieszczepionych, on zebral tylko informacje na temat zdrowia dzieci, na temat kazdego dziecka bylo 1500 danych wiec nie dziw sie ze nie zauwazyli jakiejs jednej zaleznosci ktorej nie mieli zamiaru badac. Tej pani zalezalo na takim porownaniu i powiazala interesujace ja dane i tyle. Porownanie jak dla mnie bardzo wiarygodne tym bardziej kilka innych badan porownujacych szczepionych i nieszczepionych ma takie same wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura jakim cudem Pani mogla sie zarazic kokluszem ktory powrocil przez nieszcepione dzieci skoro koklusz od zawsze jest w populacji, nigdy nie zanikl a nawet wiecej glownym zrodlem zakazen dzieci sa wlasnie dorosli a 67% sami rodzice. Dorosli to glowny rezerwuar bakterii kokluszu nawet 40% populacji moze byc jej nosicielem, byl na ten temat artykul na jakims portalu medycznym. Do tego szczepionka na koklusz jest tylko szczepieniem na toksyne kokluszu a nie na bakterie. prosze nie siac propagandy na temat nieszczepionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale tu nie bylo wniskow, tu byly same wykresy. podlinkuj w takim razie konkretne publikacje a nie pdfy, napisz, co gdzie na ktorej stronie pisze. a nie bzdety pod tytulem, ze sa publikacje, a jak pytam gdzie, to dostaje linka do pdf i do artykulu o babie madrzejszej od irk oczko.gif . " Juz dawno zauwazylam ze zwolennicy szczepien nie potrafia sami maslec i wyciagac wnioskow trzeba im wszystko na tacy podawac, ty jestes tego doskonalym przykladem. Jesli jestes za glupia zeby wejsc w zrodlo pod wykresem to juz nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to ciekawe dlaczego Polacyt czesto na gruzlice choruja,przeciez w Polsce szczepionka przeciw gruzlicy jest obowiazkowa i z tego co wiem wyszczepialnosc jest dosc duza,czyli co? czyzby szczepionka nie dzialala? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×