Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cieszy mnie coraz wieksza ilosc rodzicow nieszczepiacych dzieci

Polecane posty

hola hola, to nieszczepiacy mieli podac zrodlo swoich rewelacji: ja podalam irk, wystraczy wpisac "impfungen" i wszystko wychodzi, jak nie to pzh lub who. organizacje znane. ty podajesz jakis pozal sie boze pdf jako zrodlo naukowe, a ja mam teraz przeszukiwac linki pod wykresikami, zeby znalezc informacje??? to ty mialas udowodnic, ze masz racje, nie ja :D! przeciez to podobno antyszczepionki opoeraja sie na naukowych danych. szkida, ze nawet nie potrafia ich wskazac. jak nie chcesz sie toralnie zblaznic to podlinkuj publikacje i napisz, co cie w nich przekonalo. wiem, ze tego nie zrobisz, bo nie jestes w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na forum pt.Nie szczepimy,tam znajdziesz cala mase danych na temat szkodliwosci szczepionek,a jesli masz fb to wyszukaj Stp przymusowi szczepien,tam tez jest bardzo duzo materialow poczytaj sobie i posluchaj bo wywiady rowniez znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie mieli podac zrodla? Nic nie mieli mnie tam zwisa czy ktos szczepi czy nie, ja nie szczepie. PS skoro taki wysilek dla ciebie jest znalezc jakie badanie potwierdzajace szkodliwosc szczepionek to podam kilka. www.hindawi.com/journals/jt/2013/801517/ www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12145534 ajcn.nutrition.org/content/80/6/1611.full www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14745455 jcn.sagepub.com/content/22/11/1308.abstract www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21058170 omsj.org/reports/tomljenovic%202011.pdf www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21623535 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11285633 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2759356 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8940226 Wystarczajaco wiarygodne zrodla? Czy moze cos znow nie pasuje? Moze wypisac jasne zrozumiale wnioski bo przejrzenie badan to zbyt duzy trud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co tracicie czas na ,,dyskusje,, z takimi pustakami? Zachwyca się taka danymi z IRK, takie wiarygodne i ble,ble,ble, ale jak ma przetrawić proste zestawienie porównawcze ich badań, nie pasujące do jej kretyńskiej teoryjki bez argumentów, to ło matko: fałsz, kłamstwo i sekta. :-) Z bezmózgami, które nie wyciągają logicznych wniosków (nie mówiąc o samodzielnym myśleniu) NIE DYSKUTUJE SIĘ, A TYM BARDZIEJ NICZEGO NIE USIŁUJE TŁUMACZYĆ ! Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i jeszcze coś. Moje dziecko (wrześniak), w drugim miesiącu życia - w dniu szczepienia (infanrix) trafiło do szpitala. Wyszło zapalenie płuc (drugie w życiu) i niedokrwistość, więc niech katolskie faszystki, które chcą wszystkim narzucić swoją wolę nie chrzanią o jakichś badaniach przed. Gdyby nie szczepienie i reakcja po nim (płacz i temp.), to by tego nie wykryto! Nie wpie...ajcie się w życie innych i wara wam od decyzji innych rodziców ! Słuchajcie dalej ciemnoty w kościółku i u swoich bogów -lekarzy, skoro nie potraficie używać mózgu (jeśli go macie). To samo się tyczy aborcji i in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska, wymiatasz! 2 linki dotycza szczepienia zwierzat, jeden dotyczy szukania szczepionki na wzw c, a 2 zwiazku szczepien z autyzmem. rozumiem, ze chcialas zabrac glos w sprawie nieszczepienia psow na wscieklizne tymi linkami, tak :D? co do autyzmu i szczepionek - sa tez przeciwne zdania, ze zwiazku nie ma, czemu mam zakladac, ze jest? co do wypowiedzi ostatniego pustaka to szkoda slow - nie widzi roznicy miedzy badaniami naukowymi a jakas hipoteza babki na blogu, ktora nie jest lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska, wymiatasz! 2 linki dotycza szczepienia zwierzat, jeden dotyczy szukania szczepionki na wzw c, a 2 zwiazku szczepien z autyzmem. rozumiem, ze chcialas zabrac glos w sprawie nieszczepienia psow na wscieklizne tymi linkami, tak :D? co do autyzmu i szczepionek - sa tez przeciwne zdania, ze zwiazku nie ma, czemu mam zakladac, ze jest? co do wypowiedzi ostatniego pustaka to szkoda slow - nie widzi roznicy miedzy badaniami naukowymi a jakas hipoteza babki na blogu, ktora nie jest lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz cos nie tak z glowa jakimi zwierzetami? masz jakies omamy czy cos? Jakie prochy bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo o szczepieniu bydła hehe cos dla Led hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie moge. Mowa tam o zanieczyszczeniu komercyjnego serum do produkcji szczepionek, akurat tam w powiazaniu ze szczepionkami dla zwierzet ale te same serum uzywa sie do produkcji szczepionek dla ludzi. Skoro jestes taka skrupulatna prosze o zanieczyszczeniach w szczepionkach dla ludzi. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11503899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS wyslalam 11 linkow a nie pasowalo ci 5 co z reszta? jakos bez echa je zostawilas? Widac jak cos nie pasuje to warto o tym pisac a jak wszystko ok to cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS wyslalam 11 linkow a nie pasowalo ci 5 co z reszta? jakos bez echa je zostawilas? Widac jak cos nie pasuje to warto o tym pisac a jak wszystko ok to cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie 11? ja widze 5, ale jestem na wersji mobilnej, wiec moze dlatego. wklej pozostale 6 jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego linku o zanieczyszeniu ludzkich szczepionek. no i? to, ze jakas serie wycofano, oznacza, ze mamy calkiem zrezygnowac ze szczepien? jak byla afera z sola (uzywali drogowej zamiast spozywczej), to rozumiem, ze mamy nie uzywac soli juz wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do thimerosalu - jest lista, ktore szczepionki go maja, ktore nie. z tych ktore dostalo moje dziecko ma go tylko euvax, reszta nie. czego zreszta zaluje, wiec drugie nie bedzie nim szczepione (ale na wzw b tak). co za problem szczepic innymi niz tymi z listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przypadek dziecka którego matka załozyła sprawe w sadzie poniewaz uznała ze to po szczepieniu dziecko dostało autyzmu, sprawe wygrała, koncern od szczepionek wypłacił kase, jak myslicie dlaczego,? ja sie domyslam mało jest rodziców którzy walcza z takimi gigantami farmaceutycznymi, co to dla nich jedno czy nawet kilka odszkodowań, żeby mamuska nie krzyczała głośniej zapłacili, a szczepionki to kolosalny biznes. tak samo z resztą jak leki onkologiczne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda boli co, pustaku hh29. Nie odsyłam do słownika wyrazów obcych, bo raczej nie wiesz co to jest. Inaczej byś się nie kompromitowała nazywaniem hipotezą omówienia badań. Bez odbioru prosta dziewuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczepienie obowiazkowe na wzw weszło w 1996 roku, wczesniej dzieci nie były szczepione i żyły bez niej, uważam ze ta szczepionka jest podawana za wczesnie, mozna ja podac w kazdym wieku dziecka a im starsze dziecko tym lepiej to znosi. ja sie szczepiłam po trzydziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:29, sama jestes pustakiem skoro nie rozumiesz, ze "badania" tej kobiety nie spelniaja norm badan naukowych. co za roznica, jak te "badania" nazwe? cos sfrustrowana jestes ;). napij sie melisy, jak nie pomoze to sie zaszczep na wscieklizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O faktycznie i coś dla mnie się znalazło w pomocach naukowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajcn.nutrition.org/content/80/6/1611.full jcn.sagepub.com/content/22/11/1308.abstract omsj.org/reports/tomljenovic%202011.pdf www.hindawi.com/journals/jt/2013/801517/ www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12145534 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14745455 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21058170 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21623535 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11285633 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2759356 www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8940226 Problemem nie jest tylko thimerosal ale takze aluminium w kazdej szczepionce stajacy sie rownie waznym problem jak thimerosal. Jedna serie wycofano? ladna mi seria probki z Europy, Japonii i USA. To nie jedyne takie badania widzialam co najmniej kikanascie podobnych chetnie pokaze jak bede miala chwile czasu. Ponadto chyba nie rozumiesz problemu mowa o odzwierzecych wirusach, bakteriach ktorych nie ma mozliwosci przefiltrowac co oznacza ze one sa i zawsze beda w szczepionkach co moze miec katastrofalne skutki dla spoleczenstwa poniewaz wielu z tych drobnoustrojow nie zostalo poznanych i nie wiadomo jakie skutki dla zdrowia czlowieka niosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:42, wszystko moze miec katastrofalne skutki - rzeki wysychaja, zaraz ktos spusci bombe atomowa, klimat sie ociepla, las deszczowy sie kurczy, powietrze coraz bardziej zanieczyszczone itp. itd. moje pokolenie bylo szczepione, moi rodzice urodzeni w latach 40stych byli szczepieni radzieckimi szczepionkami, wszyscy zdrowi, wszyscy zyja, chorob chronicznych generalnie brak. teraz sie nagle okazuje, ze dzisiejsze szczepinki gorsze od radzieckich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jasne brak chronicznych chorob, pokazac ci dane ile ludzi w wieku naszych rodzicow choruje na choroby chroniczne? Na zanieczyszczenie srodowiska lub atomowke nie masz wplywu ale na to czy dajesz dziecku szczepionke z wirusem kaczej bialaczki lub bydlecej gruzlicy juz tak wiec nie porownuj tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie o mojej rodzinie, nie mowie, ze nie na chorob chronicznych. ale znowu wiele z nich eliminuje sie odpowiednim trybem zycia. a tutaj to troche tak wyglada, ze jak nie zaszczepie dziecka, to bedzie zylo do setki w zdrowiu. dlugosc zycia ciagle sie wydluza, to i choroby chroniczne w pozniejszym wieku wystepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat czestosc wystepowania chorob chronicznych w coraz mlodszym wieku wzrasta a nie tylko w starszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz coraz wiecej slyszy sie o niechcianych skutkach szczepionek a sukcesow jak na lekarstwo dlatego ja nie szczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×