Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Módlmy się o pokój dla narodów

Polecane posty

🌻 Krucjata M/odlitwy (164) 🌻 Modlitwa o pokój dla narodów 🌻 O J/ezu, przynieś mi pokój. 🌻 Przynieś pokój mojemu narodowi i tym wszystkim narodom, które są rozdarte na skutek wojny i podziałów. 🌻 Zasiej ziarno pokoju pośród tych zatwardziałych serc, które innym zadają cierpienie w imię sprawiedliwości. 🌻 Obdarz wszystkie dzieci B/oże Łaskami, żeby mogły zyskać pokój, tak aby miłość i zgoda mogły rozkwitać, i aby miłość do B/oga zatriumfowała nad złem, i aby dus/zom zostały zaoszczędzone demoralizujące fałszerstwa, okrucieństwa i złe ambicje. 🌻 Niech pokój zapanuje wśród tych, którzy swoje życie poświęcają Prawdzie Twojego Ś/więtego Słowa, a także wśród tych, którzy Cię w ogóle nie znają. 🌻 A/men. 🌻🌻🌻 modlitwa pochodzi ze str ostrzezenia.net 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: M/ódlcie się o pokój na świecie O/rędzia Os/trzeżenia niedziela, 24 sierpnia 2014, godz. 17.00 Moje drogie dzieci, usilnie namawiam was do m/odlitwy o pokój na świecie, bo już bardzo niedługo wiele krajów będzie zaangażowanych w wojny, nad którymi trudno będzie zapanować, i życie wielu niewinnych istnień ludzkich zostanie zrujnowane. Pokój — a pragnę, abyście o niego błagali Mojego Drogiego Syna — osłabi oddziaływanie nienawiści, która zasiana jest w sercach tych, którzy wprowadzeni są w błąd i terroryzują innych. Kiedy dzięki Mocy B/ożej pokój wylany zostanie na ziemię, przyniesie on wam wgląd w to, jak — z miłością i szacunkiem — musicie wzajemnie się traktować, bez względu na dzielące was różnice. Krucjata Mo/dlitwy (164) Modlitwa o pokój dla narodów O J/ezu, przynieś mi pokój. Przynieś pokój mojemu narodowi i tym wszystkim narodom, które są rozdarte na skutek wojny i podziałów. Zasiej ziarno pokoju pośród tych zatwardziałych serc, które innym zadają cierpienie w imię sprawiedliwości. Obdarz wszystkie dzieci B/oże Łaskami, żeby mogły zyskać pokój, tak aby miłość i zgoda mogły rozkwitać, i aby miłość do Boga zatriumfowała nad złem, i aby dus/zom zostały zaoszczędzone demoralizujące fałszerstwa, okrucieństwa i złe ambicje. Niech pokój zapanuje wśród tych, którzy swoje życie poświęcają Prawdzie Twojego Ś/więtego Słowa, a także wśród tych, którzy Cię w ogóle nie znają. Amen. Pokój z wami, drogie dzieci, i pamiętajcie, że bez Miłości do Boga nigdy nie będziecie mogli znaleźć prawdziwego pokoju. Wasza umiłowana Matka Matka Zb/awienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainterweniuję w taki sposób, że zadziwi to świat O/rędzia Os/trzeżenia czwartek, 28 sierpnia 2014, godz. 20.40 Moja wielce umiłowana córko, Ja znam Moich Własnych, a oni znają Mnie. Oni znają także tych, którzy są ode Mnie, jak i tych, którzy ode Mnie nie są. Ci, którzy są ode Mnie, mają miękkie serce, pełne miłości dla wszystkich gr/zeszników, także dla Moich wrogów, i pełni są pokory, ponieważ wiedzą, że beze Mnie są niczym. Ich dus/ze wolne są od złośliwości, zjadliwości, nienawiści, i przyjmują z tego powodu na siebie cierpienie. Jaśnieją oni jak latarnie morskie i ich dus/ze wypełnione są B/ożym Światłem. Jest to Światło, które szatan i każdy upadły anioł biorą na celownik wszelkiego rodzaju pokus. To są te dus/ze, które są najbardziej poszukiwane przez szatana i które w nadchodzących czasach znajdą się pod obstrzałem kłamstw. Niektóre całkowicie zejdą z drogi Prawdy. Inne do Niej przylgną, ale będą się zmagać, by w tym wytrwać, podczas gdy te, które posiadają w swoich sercach Łaskę z Woli B/ożej, nigdy Prawdy nie porzucą. Świat zamieni się w wielkie pole bitwy, gdzie panować będzie zamieszanie, i to właśnie dus/ze, które są ode Mnie, staną wobec największych prób. Szatan bowiem chce odebrać Mi tych, którzy Mnie znają. To są te dus/ze, które są najbliższe Mojemu Sercu, ponieważ stanowią one najcenniejszą zdobycz. Będą to te dus/ze, którymi — o ile popadną one w błąd — Mój największy wróg będzie się przede Mną popisywał. Zostanę wykpiony na skutek ich zdrady i będę płakał gorzkimi łzami żalu z powodu tych biednych B/ożych dzieci. Lecz wiedzcie o tym: Ja będę o te dus/ze walczył. Zainterweniuję w taki sposób, że zadziwi to świat — aby wyrwać je z pazurów oszustwa; i kiedy Ja to zrobię, one będą o tym wiedzieć. Tego dnia zapytam je ponownie: „Należycie do Mnie, czy nie?” I wtedy one rozpoznają, że to Jestem Ja, i Ja je odzyskam, i zabiorę je do Mojego Nowego Królestwa. Ci, którzy pozostaną niepokonani dzięki swojej niezachwianej w/ierze w Moje Ś/więte Słowo, poprowadzą tych, którzy należą do Mnie. I stanie się to dzięki tym dus/zom — Mojej Reszcie — że Moje M/iłosierdzie rozszerzy się daleko poza to, co widoczne jest dla oka. Wzywam teraz tych, którzy Mnie znają. Pragnę, abyście żyli każdego dnia tak, jakby żadne jutro nie istniało. Ufajcie Mi. Proście Mnie o ochronę i wołajcie do Mnie o specjalne ł/aski w swojej podróży ku Mojej Nowej Erze Pokoju. Za każdym razem przyjdę wam z pomocą i obsypię was nadzwyczajnymi Ł/askami. Wtedy nie będziecie się niczego bać, bo będziecie wiedzieć, że Ja idę z wami. Będę trzymał was za ręce, przewodząc wam na drodze do Oazy Mojego Pokoju i Mojej Wielkiej Chwały. Przyjdźcie do Mnie i nie bójcie się, bo Mój Wielki Dzień niespodziewanie i nagle zaświta, i nie uronicie więcej ani jednej łzy, bo będziecie zjednoczeni z Bo/ską Wolą B/oga na wieczność. Przyjmijcie Moją Miłość, Moje B/łogosławieństwa i Moje Wielkie M/iłosierdzie, bo kiedy to uczynicie, to naprawdę możecie uważać się za Moich. Wasz J/ezus PS.: więcej orędzi na ostrzezenia.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udowodniono naukowo istnienia boga . Jezus jak istniał to żył 2 tyś. lat temu teraz go nie ma . Poza tym jeśli bóg istnieje to czemu miałby się nami przejmować , tyle zła na świecie , ilu niewinnych ludzi cierpi a złoczyńcy dobrze się mają . Pytam gdzie jest boża sprawiedliwość czy bóg potrafi pastwić się tylko nad niewinnymi czy biednymi a bogacze są poza jego możliwościami . Prawda jest taka , że zawsze liczyła się kasa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ty u góry ....nie wierzę ,ale nie jestem takim depem jak ty błaźnie wiem że ważne jest mieć cel w życiu wiarę czy cokolwiek co utrzymuje nas przy byciu ludzkim a nie jak głosi demokracja ...bycie wyluzowanym "tolerancyjnym" bydlakiem który jedyne co potrafi to zaspakajać własne próżności i głosić hasła kapitalistów o ogólnej tolerancji nie przestrzegając sam żadnych zasad ani kultury należnej człowiekowi inteligentnemu ! Także daruj sobie wywody... a zamiast tego zacznij od zmiany swego spaczonego charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty możesz o mnie wiedzieć. Nawiasem mówiąc co ty potrafisz pochwal się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ,że masz problem z napisaniem co potrafisz . Sama sobie zaprzeczasz najpierw w pierwszym zdaniu piszesz : nie wierzę " a potem , że wiara jest potrzebna w życiu . Jedno przeczy drugiemu więc zdecyduj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni nigdy nie zmogą Mojego K/ościoła O/rędzia Os/trzeżenia poniedziałek, 1 września 2014, godz. 20.05 Moja wielce umiłowana córko, w obecnym czasie, gdy Moi wrogowie z zaciekłością powstają przeciwko Mojemu K/ościołowi na ziemi, Mój Duch jest w Nim bardzo mocno obecny. Mogą oni biczować Moje Ciało, czyli Mój K/ościół; mogą oni pogardą oblewać Prawdziwe Słowo B/oże; mogą się naśmiewać z tego, jakimi Drogami chodzi Pan, ale oni nigdy nie zmogą Mojego K/ościoła. K/ościół Mój składa się z tych, którzy głoszą Prawdziwe Słowo B/oże i którzy udzielają S/akramentów ludowi B/ożemu, tak jak ustanowili to Moi Apostołowie. Wyłącznie ci, którzy pozostaną Wierni wobec Moich Nauk, Mojego Słowa, Mojego Ciała i N/ajświętszej Ofierze Mszy, tak jak Ona została podyktowana przeze Mnie, mogą powiedzieć, że są oni Moim K/ościołem. Mój K/ościół, tak jak stoi On obecnie, tak zostanie zmiażdżony — jego budynki rozebrane i przejęte, Moi wyś/więceni słudzy wyrzuceni na ulice, gdzie będą musieli żebrać, a obrządek Ofiary M/szy Ś/więtej zostanie zlikwidowany. Jednak Mój K/ościół pozostanie nienaruszony, nawet jeżeli stanie się on bardzo małą resztą tego, czym był kiedyś. Ś/więty Duch B/oży poprowadzi Mój K/ościół poprzez zawieruchy, którym będzie musiał on stawić czoła, i tak Prawda przeżyje. Każdy z Moich wrogów będzie usiłował zniszczyć Mój Prawdziwy K/ościół. Następnie zastąpią go tym fałszywym. W Moje Ś/więte Imię stworzą nowe pismo ś/więte, nowe s/akramenty i wiele innych bluźnierstw. Lecz Mój K/ościół, który jest Moim Ciałem, i Moi prawdziwi wyznawcy pozostaną zjednoczeni ze Mną w Ś/więtym Związku. I nawet jeżeli będzie się on wydawał zniszczony, spalony do gruntu, żar we wnętrzu Mojego K/ościoła nadal będzie migotał, aż do dnia, w którym przyjdę ponownie. Tego dnia, kiedy Mój K/ościół, odnowiony i promieniejący wielką chwałą, znowu powstanie i kiedy cały świat ogłosi Go za jeden Prawdziwy K/ościół — Nową Jerozolimę — wówczas każdy dobry człowiek będzie pił z jego kielicha. Wszystko, co było na początku, będzie i na końcu. Wszelkie życie stworzone przez B/oga zostanie odnowione, tak jak było wtedy, gdy Raj został stworzony dla rasy ludzkiej. Mój Duch jest żywy i nigdy nie może umrzeć, bo Ja Jestem Życiem Wiecznym — dawcą wszystkiego, czego człowiek potrzebuje, aby żyć życiem, w którym nie ma miejsca na śmierć. Zawsze ufajcie w Moc B/ożą, nawet jeżeli wszystko, czego doświadczacie na świecie, może wydawać się wam niesłuszne, okrutne, niesprawiedliwe, a nawet czasami przerażające. Moja Moc ogarnie świat, a Moja Miłość zjednoczy wszystkich, którzy posiadają miłość w swoich sercach. Przegnam wszelkie zło, a kiedy Moja Cierpliwość się wyczerpie, przegnam wszystkich Moich wrogów. Ja Jestem tutaj. Nigdzie nie odszedłem. Prowadzę was teraz po tej ciernistej ścieżce ku Mojemu Chwalebnemu Królestwu. Gdy tylko nadejdzie ten Dzień, kiedy ogłoszę Moje Powtórne Przyjście, wszelkie łzy zostaną obmyte. Cały smutek nagle się zakończy, a jego miejsce zajmą miłość, pokój i radość, które tylko Ja, J/ezus C/hrystus mogę wam przynieść. Wytrwajcie, Moje maleństwa. M/ódlcie się, m/ódlcie się, m/ódlcie się, by miłość przetrwała na świecie i aby pokój zagościł wśród tych wszystkich biednych, niewinnie cierpiących, którzy żyją wszędzie na świecie w krajach rozdartych wojną. Wszystkie B/oże dzieci należą do Mnie, a Ja kocham każdą dus/zę, każdy naród i każdego g/rzesznika. Przynoszę wam Dar Moich Krucjat M/odlitwy, abyście — m/odląc się nimi — mogli Mi pomóc ocalić tak wiele du/sz, ile tylko Mi się uda. Idźcie w pokoju i miłości. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce nadejdzie pewien człowiek i wam powie, że objawia wam Prawdę na temat Mojego Istnienia O/rędzia Os/trzeżenia sobota, 6 września 2014, godz. 16.00 Moja wielce umiłowana córko, Moja Mądrość jest Bo/skiego Pochodzenia, a człowiek nie jest w stanie zrozumieć zakresu tego, Kim Ja Jestem. Przekazuję ludzkości wystarczająco dużo wiedzy, co dzieje się za sprawą Daru Duc/ha Ś/więtego. Moje Nauki zostały przekazane światu w prostej formie, tak aby każdy człowiek mógł zrozumieć Prawdę. Mądrość B/oga nigdy nie jest skomplikowana i dana jest po to, aby człowiek zyskał potrzebną mu przejrzystość, by przygotować swoją dus/zę na Moje Królestwo. Miłość jest czysta. Miłość jest prosta. Prawdziwa Miłość jest odwzajemniona. Moim jedynym pragnieniem jest, aby dus/ze odpowiedziały na Moją Miłość w taki sposób, żeby — umocnione Darem Duc/ha Ś/więtego — w oka mgnieniu zrozumiały, co jest od nich wymagane, by mogły się stać częścią Mojego Królestwa. Ślę wam posłańców, aby ułatwić wam zrozumienie. Jakkolwiek Prawda — z powodu dezorientacji, jaka istnieje — nie jest łatwa do przyjęcia w waszym codziennym życiu. Mojemu Słowu ciągle się zaprzecza, na nowo się Je bada, na nowo analizuje, na nowo ocenia i błędnie się Je rozumie, co powoduje, że Prawdziwego Słowa B/ożego trudno jest się trzymać. Wkrótce, kiedy otwarcie stwierdzicie, że wierzycie w Moje Słowo, Moje Nauki i Moje S/akramenty, zostaniecie z tego powodu wydrwieni. Wielu samozwańczych uczonych k/ościoła wkrótce zakwestionuje Moją Prawdziwą Tożsamość i Istnienie Najś/więtszej T/rójcy. Użyją wyszukanych argumentów, aby zaślepić was na Prawdziwe Słowo B/oże i użyją wszelkiego rodzaju argumentów t/eologicznych, aby udowodnić, że wszystkie r/eligie są takie same. Niebawem odrzucą Prawdę — Słowo B/oże. Słowo B/oże zostanie przez nich sprofanowane przy użyciu skomplikowanych i sprzecznych doktryn, a chodzący do K/ościoła nie okażą za grosz mądrości, kiedy będą karmieni tym nonsensem. Moje Słowo zostanie ukryte na uboczu i opuszczone, aby przykryła Je warstwa kurzu. Pamiętajcie zawsze, że Moje Słowo musi być tak rozumiane, jak zostało podane. Szczegóły na temat Mojej Bo/skości i na temat Bo/skiego Misterium nie zostały ludzkości objawione, ponieważ tak miało być — do czasu, aż nie zacznie się Nowa Era Pokoju. Wkrótce nadejdzie pewien człowiek i wam powie, że objawia wam Prawdę na temat Mojego Istnienia oraz szczegóły na temat Mojego Powtórnego Przyjścia. Zachwyci on świat. Następnie stwierdzi, że jest Mną. Wielu mu uwierzy, ponieważ nie zrozumieli Słowa, które zostało ustanowione w Ś/więtej B/iblii. Ja, J/ezus C/hrystus, przyjdę ponownie, aby sądzić żywych i umarłych, ale to nie stanie się i nie może się stać na tej ziemi.* Wasz J/ezus * Porównaj z pierwszym listem do Tesaloniczan (1 Tes 4,16 – 4,17) J/ezus już wcześniej potwierdzał w O/rędziach Os/trzeżenia, że nie będzie chodził w ciele po ziemi. Porównaj: Ostrzezenia z dn.: - 2013/12/03/nigdy-nie-bede-ponownie-chodzil-w-ciele/ - 2013/04/09/przyjde-ponownie-w-dniu-ostatecznym-ale-do-tego-c zasu-nie-bede-chodzil-po-ziemi/ - 2011/07/17/kazdy-czlowiek-ktory-twierdzi-ze-jest-mna-jest-kl amca-poniewaz-ja-nigdy-nie-bede-sie-ukazywal-w-czlowieku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
módlmy się o pokój dla narodów please ! codziennie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: Antychryst obejmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony O/rędzia Ost/rzeżenia niedziela, 7 września 2014, godz. 19.30 Moje drogie dzieci, bądźcie czujne na znaki czasu, gdy antychryst zajmie swoje miejsce w K/ościele mojego Syna na ziemi, tak iż będzie to dla was wyraźnie widoczne. Ani przez jeden moment nie wierzcie w to, że antychryst wkroczy do K/ościoła mojego Syna i przejmie go przemocą, używając siły. Inspirowany i kierowany osobiście przez samego oszusta, obejmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony. Wszystkie poprawki w k/ościelnych msz/ałach wkrótce zostaną ujawnione, a podany ku temu powód będzie taki, że odzwierciedlają one nowoczesny świat i dlatego musi to zostać uwzględnione, aby nie odstawać od innych konfesji i r/eligii. Gdy tylko Prawdziwe Słowo B/oże i Nauczanie mojego Syna, J/ezusa C/hrystusa, zostaną zmienione, to staną się one jałowe, bo nie będą one oddawać Prawdy, która została dana światu przez mojego Syna. Początkowo antychryst stanie się popularny z powodu swoich kwalifikacji w zakresie polityki. Następnie skieruje on swoją uwagę na rozmaite r/eligie, ale głównym punktem jego zainteresowania będzie c/hrześcijaństwo. C/hrystus bowiem jest jego największym wrogiem i przedmiotem jego nienawiści, i dlatego jego ostatecznym celem będzie zniszczenie K/ościoła mojego Syna. K/ościół będzie demontowany na różne sposoby, zanim to on, antychryst, zostanie poproszony, aby się zaangażować. Będzie on należał do podejmujących decyzje w ramach planu, aby zapoczątkować jedną światową r/eligię. Wszystkie te zmiany — po tym, gdy K/ościół już publicznie wezwie do zjednoczenia się wszystkich r/eligii — będą miały miejsce, zanim antychryst zajmie swoje miejsce na Tronie mojego Syna na ziemi. Potem ścieżka będzie już oczyszczona na przyjęcie bestii, aby bez przeszkód wkroczyła do K/ościoła mojego Syna, gdzie zostanie jej przyznane honorowe miejsce. Wreszcie zostanie ogłoszone, że antychryst zostanie przywódcą jednego światowego porządku i odbędzie się paradna koronacja. To wydarzenie oglądane będzie na całym świecie, obecni będą politycy, dygnitarze i sławni celebryci, a kiedy korona zostanie włożona na jego głowę, będzie tak, jak gdyby ostatni gwóźdź przeszył ciało Mojego Syna. Tego dnia K/ościół K/atolicki zostanie zbezczeszczony, a wielu biskupów i księży ucieknie, ponieważ od owej pory zrozumieją, że przepowiedziane proroctwa sprawdzają się na ich oczach. Począwszy od tego dnia, kiedy to Tron B/oga zostanie sprezentowany antychrystowi, będzie on się objawiał poprzez znaki, które przekonają ludzi o jego ś/więtości. Antychryst — powiedzą — będzie nosił znaki stygmatów i będzie on postrzegany jako ten, który leczy chorych oraz śmiertelnie chorych. Będzie się mu przypisywać wielkie cuda, a z czasem przekona on wielu, że jest on J/ezusem C/hrystusem oraz że to wyniesienie go na szczyt tego fałszywego k/ościoła jest znakiem Powtórnego Przyjścia. I podczas gdy świeccy mogą być odpowiedzialni za założenie komórek Reszty K/ościoła — tego, co pozostało z K/ościoła ustanowionego przez mojego Syna na ziemi — to ci, którzy od tego czasu poprowadzą K/ościół, będą to kapłani. Duc/h Ś/więty podtrzyma Prawdziwy K/ościół w okresie panowania antychrysta i ani on, ani żaden z wrogów mojego Syna nigdy Go nie przemogą. Prawda nigdy nie umrze. Słowo B/oże, mimo że zostało sprofanowane, nigdy nie umrze. K/ościół nigdy nie może umrzeć, chociaż może być wyrzucony na dzikie pustkowie. Nawet w swojej najgorszej godzinie pozostanie On przy życiu i bez względu na to, jak bardzo K/ościół mojego Syna jest atakowany, B/óg nigdy nie zezwoli, aby został On zniszczony. Podczas tych nadchodzących dni nie może dojść do tego, abyście się skłonili do przyjęcia takiego oszustwa. Będziecie mamieni przez antychrysta, a wrogowie K/ościoła mojego Syna udzielą mu poparcia. Zostanie on powitany przez fałszywych przywódców w K/ościele i będzie się o nim głośno mówiło z powodu jego charytatywnych dzieł na całym świecie. W wielu krajach zostaną mu przyznane wielkie zaszczyty, a ludzie będą w swoich domach wkładać jego zdjęcia w oprawki. On, antychryst, będzie uwielbiany bardziej niż B/óg, ale to B/ożą Ręką zostanie on wtrącony do czeluści razem z tymi, którzy skradli dus/ze B/ożych dzieci, uczestnicząc w próbie zniszczenia K/ościoła mojego Syna. Wasza Umiłowana Matka Matka Zb/awienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki .Skoro Jezus istnieje i ma wszelką moc to dlaczego nie kopnie w dupę antychrysta tak ,że wyleci poza orbitę ziemską. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie - czy trzeba modlić się modlić modlitwą, którą podałaś, czy można odmówić Różaniec albo Koronkę do Bożego Miłosierdzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Modelko na wojnie nie jest żle, na wojnie jest spokojnie. czasem coś wybuchnie i znowu jest spokojnie. wojna jest motorem postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z wczoraj Oczywiście, że można odmawiać zarówno Różaniec jak i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Można również modlić się Krucjatą M/odlitwy (164) "Modlitwa o pokój dla narodów" która została nam podana w orędziu proszącym o modlitwę o pokój i ją tu jako pierwszą wkleiłam. pozdrawiam i dziękuję za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z wczoraj Piszesz: Cyt.: "Bajki .Skoro Jezus istnieje i ma wszelką moc to dlaczego nie kopnie w d**ę antychrysta tak ,że wyleci poza orbitę ziemską. Dziwne. " - gdyby Przepędził złego z ziemi wówczas byłby Raj na ziemi - tak się stanie wówczas gdy Powtórnie Przyjdzie na ziemię sądzić żywych i umarłych i usunie złego raz na zawsze z ziemi - póki co modlitwą i dobrymi uczynkami walczymy ze złem bo to jest nasza ziemska moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Modelka żal mi trochę Ciebie. W dobrej wierze umieszczasz te orędzia a nie wiesz że one są fałszywe. Ja sam kiedyś w nie wierzyłem ale przejrzałem na oczy. Vassula Ryden o tym mówiła że one nie są prawdziwe. Poza tym pewien polski ksiądz charyzmatyk o. Daniel mówił żeby nie słuchać takich orędzi że koniec świata nie jest jeszcze bliski. Posłuchaj: youtube.com/watch?v=cB_Trcue3mk A tak poza tym szukasz może chłopaka ? Chętnie poznam wierzącą dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z wczoraj Piszesz: Cyt.: "Pani Modelko na wojnie nie jest żle, na wojnie jest spokojnie. czasem coś wybuchnie i znowu jest spokojnie." - wojna burzy spokój więc spokojnie nie jest - wojna jest przyczyną ogromu cierpień milionów niewinnych ludzi i ich rodzin 🌻 Cyt.: "wojna jest motorem postępu." - jakiego postępu? - postępu bogacenia się agresorów kosztem koszmarnych cierpień milionów ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seb568 z dziś - nie opieraj się na cudzej opinii - - przeczytaj proszę je samodzielnie od początku wówczas dowiesz się, że nie mówią one jedynie o końcu świata :) - wtedy wówczas sam będziesz miał wyrobione zdanie bo sięgniesz do źródła - jak chcesz napisz do mnie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
W takich sprawach czasem trzeba oprzeć się na cudzej opinii. Vassula Ryden wypowiadała się negatywnie o tych orędziach a dokładniej że Maria Bożego Miłosierdzia od niej ściąga wiele rzeczy. Już samo to że Vassula Ryden negatywnie się o nich wypowiadała dało mi do myślenia. Skoro ona się negatywnie o nich wypowiadała znaczy to że albo jej albo te orędzia są fałszywe. Ja jestem bardziej skłonny wierzyć Vassuli. Wierz mi czytałem kiedyś te orędzia regularnie, nawet z niecierpliwością czekałem na każde kolejne ale już w nie nie wierzę. Co do ojca Daniela to podczas jego mszy wiele ludzi doznaje uzdrowień, Pan Jezus działa przez niego, wystarczy posłuchać jego mszy na stronie mimj.pl Skoro on mówi żeby nie słuchać tych orędzi to ja raczej jemu wierzę bo wierzę że przez niego działa Jezus po tym jak usłyszałem ile osób zostało uzdrowionych podczas jego mszy a jakie owoce są z tych orędzi. Ja nie zauważyłem żadnych. Czemu te orędzia się nie sprawdzają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modelka bez związku
seb568 z dziś Piszesz: Cyt.: "W takich sprawach czasem trzeba oprzeć się na cudzej opinii." - to jest tak jakbyś opierał się na cudzej opinii na temat treści książki, której samodzielnie nie przeczytałeś - a cudza opinia jak wiesz może być błędna zwłaszcza, jeśli samemu nie zna się treści objawień - one są kierowane nie dla wybranych ale dla każdego 🌻 Cyt.: "Vassula Ryden wypowiadała się negatywnie o tych orędziach a dokładniej że Maria Bożego Miłosierdzia od niej ściąga wiele rzeczy." - nie znam przekazów Vassuli Ryden ale rozumiem skoro ona jest wierząca i otrzymywała jakieś przekazy to autor tych przekazów przecież jest taki sam :) - w związku z tym i treść nie może być inna skoro źródło jest takie same :) 🌻 Cyt.: "Już samo to że Vassula Ryden negatywnie się o nich wypowiadała dało mi do myślenia. Skoro ona się negatywnie o nich wypowiadała znaczy to że albo jej albo te orędzia są fałszywe." - każdy ma prawo się pomylić w opinii zwłaszcza jeśli jedynym zarzutem jest to, że "od niej ściąga wiele rzeczy" i to mi daje do myślenia, że rywalizuje na objawienia z Marią od Bożego Miłosierdzia? - a to jest absurd ponieważ wiele objawień różnych proroków mówi o tym samym - o nawróceniu się, o modlitwie, o pokucie i przyszłych wydarzeniach. 🌻 Cyt.: "Ja jestem bardziej skłonny wierzyć Vassuli." - każdy ma wolną wolę i wolny wybór 🌻 Cyt.: "Wierz mi czytałem kiedyś te orędzia regularnie, nawet z niecierpliwością czekałem na każde kolejne ale już w nie nie wierzę." - dlaczego? dlatego, że opierasz swoją opinię na cudzej - przeczytaj je od początku wówczas przekonasz się sam czy są prawdziwe i czy warto wierzyć w opinię Vassuli 🌻 cdn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Napisałem do Ciebie email ale i tu mogę pisać. Czytałem te orędzia nawet był czas że większość z nich przeczytałem. Kiedyś w nie wierzyłem, teraz nie wierzę. To że orędzia namawiają do modlitwy i pokuty nie znaczy że są prawdziwe. Ja też mogę zacząć pisać orędzie i namawiać do pokuty i modlitwy i co będą prawdziwe ? Czytałem Dzienniczek siostry Faustyny i tam Jezus z tego co pamiętam mówił że nawet post czy pokuta jeśli nie jest zgodna z jego wolą nie jest dobra a siostra Fausystna jest dla mnie większym autorytetem niż te orędzia. Czytałem też inne orędzia Żywego Płomienia i on też nawołuje do modlitwy i postu ale on w swoich orędziach rzekomo to słowa Boga pisze że papież obecny jest powołany przez Boga a Maria Bożego Miłosierdzia pisze że obecny papież to fałszywy prorok więc jedne orędzia muszą być fałszywe i czemu wierzyć Ostrzeżeniu a nie Żywemu Płomieniowi skoro on też nawołuje do modlitwy i postu. Tak więc widzisz że nie wszystkie orędzia które nawołują do pokuty i modlitwy są prawdziwe skoro jedne drugim przeczą. Ojciec Daniel jest dla mnie naprawdę autorytetem bo przez niego naprawdę działa Jezus, wystarczy posłuchać jego mszy żeby się przekonać. Ja obecnie w żadne orędzia nie wierzę, wierzę natomiast w naukę kościoła, czytam też różne książki religijne ale nie czytam orędzi bo nie wiadomo które są prawdziwe i można dać się zwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seb568 - Nawet jeżeli nie mamy pewności, które orędzie jest prawdziwe, to o pokój powinniśmy się modlić, szczególnie teraz, gdy na świecie jest tyle wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Modlić się o pokój i w ogóle modlić się zawsze warto co nie znaczy że trzeba wierzyć w każde orędzia bezkrytycznie bo można sobie krzywdę zrobić jeśli prawda będzie pomieszana z kłamstwem a będzie się bezkrytycznie we wszystko wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×