Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Módlmy się o pokój dla narodów

Polecane posty

seb568 z dziś cd Cyt.: "Co do ojca Daniela to podczas jego m/szy wiele ludzi doznaje uzdrowień, Pan J/ezus działa przez niego, wystarczy posłuchać jego mszy na stronie mimj.pl Skoro on mówi żeby nie słuchać tych o/rędzi to ja raczej jemu w/ierzę bo w/ierzę że przez niego działa J/ezus po tym jak usłyszałem ile osób zostało uzdrowionych podczas jego m/szy..." - odpowiem Ci Słowami z Mat. 7:21: 21 Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie. 22 W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? 23 A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie. - nie twierdzę, że ojciec Daniel jest złym człowiekiem ale każdy może się mylnie oceniać innych - zwłaszcza, że te o/rędzia mówią również o zakusach szatana w korytarzach k/ościoła więc zrozumiałe, że niewielu d/uchownych się przyzna racje tym o/rędziom bo traktują je osobiście ja zamach na ich własne dobre imię cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobiona Pani jest poukladana i gdy nie było zagrożenia to miała Pani w nosie Jezusa i modlitwę . a teraz gdy strach o to , że można stracić ten świat pusty bez uczuć , z blichtrem to nagle wezwania do modłów? wojna to również przez Panią. wszyscyśmy winni złu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seb568 z dziś cd Cyt.:"... a jakie owoce są z tych orędzi. Ja nie zauważyłem żadnych." - jest wiele nawróceń poprzez te o/rędzia co można poczytać na blogu "Dziecko Królowej Pokoju" - u mnie osobiście pogłębiła się moja wiara bardzo, inaczej zupełnie odbieram Mszę Św., staram się m/odlić na R/ozańcu i Koronką do B/ożego M/iłosierdzia, - wprost ciągnie mnie na A/dorację N/ajświętszego S/akramentu od kiedy zrozumiałam jakie Łaski przynosi cicha m/odlitwa na A/doracji a wcześniej tak nie było, - częściej niż zwykle przystępuję do S/akramentu S/powiedzi Św. i K/omunii Św., - poczytuję Biblię i porównuję je z objawieniami Maryjnymi - także u mnie same dobre owoce przyniosły te o/rędzia - dlatego też widząc u siebie taką zmianę zachęcam do samodzielnego ich przeczytania a nie opierania się na cudzych opiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Tym samym cytatem mogę Tobie odpowiedzieć na te orędzia: W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? 23 A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie. Ewangelia mówi że po owocach ich poznacie. Na mszach ojca Daniela dokonywane są uzdrowienia poza tym jeśli Ty nie wierzysz kościołowi tylko orędziom to już powinno wzbudzić Twoje podejrzenia a jakie są owoce tych orędzi. Zobacz od jak dawna opisują one oświetlenie sumień które się miało dokonać tuż tuż a co minęło kilka lat i co i nic, żadne oświetlenie sumień nie nastąpiło. Zresztą w Biblii jest napisane że tylko Ojciec w niebie zna datę końca świata i nikt poza nim. I pytanie dlaczego akurat wierzysz tym orędziom a nie innym skoro jest tyle innych a jedne drugim przeczą ? I co według Ciebie jest takiego w papieżu co świadczy o tym, że jest on fałszywym prorokiem ? Ja chodziłem na spotkania grupy Odnowy w Duchy Świętym i wiele razy różne osoby miały różne światła od Boga, słowa skierowane do innych ale jakoś nikt nigdy nie mówił, że idzie koniec świata itd. żeby czytać jakieś orędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Pochwalam chodzenie do kościoła, korzystanie z sakramentów, modlitwę, adorację i czytanie Biblii bo sam chodzę do kościoła i regularnie się modlę na różańcu ale orędzi nie zamierzam czytać bo już kiedyś je czytałem i powiem Ci jedno. Odkąd przestałem czytać te orędzia i każde inne jestem spokojniejszy. Nie obawiam się rychłego końca świata, nie podporządkowuje swojego życia jakimś orędziom i straszeniu mnie nie wiadomo czym. Zajmuje się swoim życiem. Życie kościołem, modlitwą mi wystarczy. Być może dożyję końca świata a może nie. Może dla mnie końcem będzie tylko moja własna śmierć a świat będzie istniał dalej. Ja się tym nie przejmuję. We mnie te orędzia wiele niepokoju powodowały a Ty odpowiedz sobie na pytanie co u Ciebie wywołują te orędzia, pokój czy niepokój. Jeśli dzięki nim zwróciłaś się do kościoła, modlisz się i czytasz Biblię to dobrze ale nie wierz im bo przekonasz się że one się nie spełnią. Już samo oczernianie papieża powinno dać do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek Pani Modelko!Szczęść Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seb568 Wiele wydarzeń zapowiedzianych w orędziach później faktycznie miało miejsce, m. in. wybuch wulkanu na Islandii (maj 2011), trzęsienia ziemi w Hiszpanii (maj 2011), Anglii, Norwegii, Ameryce Płd. powódź we Francji (listopad 2011) czy fala upałów w Turcji w 2011 roku. 🌻 Cyt: "Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową." Ostrzezenie nr. 55, Piątek, 18 marca 2011 [kwiat} Cyt.: "Moja ukochana Córko, dzisiaj miało miejsce trzęsienie ziemi w Europie, w Hiszpanii, o którym mówiłem przed kilkoma miesiącami (18.03.11 – przyp.tłum.). Nastąpią jeszcze inne ekologiczne wydarzenia, w tym wybuch wulkanu, powodzie i fala upałów. Uważaj na te wydarzenia, potwierdzające, że wiadomości te pochodzą ode Mnie, Jezusa Chrystusa." Orędzie nr 84 z serii Ostrzeżenie. Środa, 11 maja 2011, godz. 23:00 🌻 Cyt.: "Moja ukochana Córko, objawienie dane ci 18 marca 2011r o północy, że w maju nastąpi wybuch wulkanu w Islandii (miejsce i czas znane było wizjonerce – przyp.tł.), spełniło się teraz. Może zastanawiasz się, dlaczego jesteś tak wstrząśnięta, kiedy stało się tak, jak było przewidziane. Chcę więc to wytłumaczyć (...)." Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
módlmy się o pokój narodów please !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seb568 Jak wytłumaczysz to, że papież Benedykt XVI ogłosił abdykacje 11.02.2013 r. o godz. 11:30 Zwróć uwagę na to orędzie opublikowane równo rok wcześniej: Mój biedny Ś/więty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie O/rędzie nr 343 z serii Os/trzeżenie, Sobota, 11.02.2012, godz.11.30 Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła. Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego M/iłosierdzia, które będzie dane każdemu z was. Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji, gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez m/odlitwę osłabić jego uchwyt nad światem. Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Ś/więty W/ikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie. Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu. Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane. Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Ś/więte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich O/rędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe. Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w m/odlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem może to zbieg okoliczności. Ja w te orędzia nie wierzę a już na pewno nie wierzę w to, że obecny papież jest fałszywym prorokiem o czym mówią też te orędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych orędziach było, że fałszywy prorok nie będzie chodził w butach papieża i rzeczywiście nie chodzi zbyt wiele rzeczy się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie jakoś nie przemawia że obecny papież to fałszywy prorok poza tym oświetlenie sumień już tak dawno było zapowiadane a do tej pory nic się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
To wyżej to ja napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci, którzy przeklinają Moich P/roroków, przeklinają Mnie O/rędzia Ost/rzeżenia wtorek, 9 września 2014, godz. 17.00 Moja wielce umiłowana córko, na Moim sercu ciąży w tym czasie wielki smutek. Pomiędzy wami są tacy, którzy po przyjęciu Mojego Słowa, dawanego wam w tych ś/więtych O/rędziach z powodu Mojej Miłości i Współczucia, zdradzili Mnie w najokrutniejszy sposób. Zdrada ta nie różni się niczym od tego, co zostało Mi uczynione podczas Mojego Pobytu na ziemi. Nasiona zwątpienia zasiewane są w innych przez tych, którzy zostali wprowadzeni w błąd na skutek kłamstw i nienawiści, które diabeł zaszczepił w ich sercach. Ten, który Mnie nienawidzi, będzie nadal podżegał do nienawiści przeciwko Mnie, skażając niektórych z tych, którzy są zaangażowani w tę i inne — ocalające dus/ze — M/isje z N/ieba. Będzie kłamał i rzucał oszczerstwa na Moich wybranych, aby mógł odwrócić ode Mnie dus/ze. Niech ci, którzy odwrócili się do Mnie plecami, wiedzą, że wasza zdrada rozrywa Moje Serce na dwoje. Wiedzcie, że to, że czynicie to przeciwko Mnie, jest waszą sprawą, bo wasza wolna wola jest waszą własnością. Ale skoro wykorzystujecie swój wpływ, aby odbierać Mi dus/ze, Ja osobiście uczynię was odpowiedzialnymi za każdą jedną, każdą poszczególną dus/zę, którą się uda wam odebrać Mojemu Wielkiemu M/iłosierdziu. Biada człowiekowi, który podżega do nienawiści przeciwko Mnie, J/ezusowi C/hrystusowi, podczas gdy Moim wyłącznym pragnieniem jest, aby zabrać ze Sobą każde B/oże dziecko. Przychodzę, aby otoczyć dus/ze Moimi M/iłosierdziem, ale jeżeli wy tworzycie przeszkody, szerzycie kłamstwa i sprawiacie, że inni gardzą Moimi prorokami, to Ja was surowo ukarzę, ponieważ jest to jeden z największych gr/zechów przeciwko B/ogu. Skoro wy z premedytacją usiłujecie zakłócić Mój Plan Zb/awienia, to w dniu ostatnim Ja zawołam was przed Siebie i będziecie odpowiadać za gr/zech, pozbawiający Mnie tych dus/z, które z powodu waszego postępowania zostały utracone na rzecz diabła. Jeżeli zaś głosicie, że Słowo B/oże pochodzi od złego duc/ha, to jest to niegodziwość, której wam nigdy nie wybaczę. Milczcie. Nie popełniajcie tego śmiertelnego przewinienia przeciwko B/ogu. Jeżeli już dłużej nie akceptujecie Mojej Misji, to odejdźcie z godnością, nie wypowiadając ani jednego słowa. Wasze milczenie was ocali. Ale jeżeli wypowiecie przeciwko Mnie złe słowo, wygnam was na dzikie pustkowie i nigdy nie będziecie częścią Mojego Królestwa. Moje Serce jest złamane, ale nie Moja Determinacja. Nie bójcie się waszych błędów, ale Gniewu B/oga, bo ci, którzy przeklinają Moich P/roroków, przeklinają Mnie. J/ezus C/hrystus Syn Człowieczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa to jest ten podpis Wasz Jezus. bluźnierstwo kto sobie jaja robi. sensem Wiary i Chrześcijaństwa nie są wróżby i przepowiednie a nauczanie by żyć wedle Ewangelii i od Nas zależy czy będziemy żyli wg Ewangewlii i gdzie dojdziemy ? as nie fakty jakby bez naszego udziału przedstawione i podpisane Wasz Jezus. lipa na maxa. jeszcze powinno być , że szanując swe owieczki wiedzać , że czytają powoli Wasz Jezus też pisze te orędzia powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B/óg Ojciec: Kochajcie Mnie tak, jak Ja was kocham O/rędzia Os/trzeżenia środa, 10 września 2014, godz. 3.00 Moja najdroższa córko, niech będzie wiadome, że za każdym razem, kiedy człowiek zg/rzeszy przeciwko Mnie, Ja jemu przebaczę. G/rzech może go ode Mnie oddzielać, ale Ja nadal kocham g/rzesznika. Niech będzie wiadome, że Ja kocham tych, dla których nie istnieję. Pragnę, aby ci wszyscy, którym się wydaje, że Ja nie Istnieję, teraz posłuchali. Ja Jestem w zasięgu waszej ręki. Proszę, wzywajcie Mnie. Jest Mi was brak. Kocham was. Potrzebuję was, bo jesteście częścią z Mojego Ciała. A ponieważ jesteście częścią z Mojego Ciała, czuję się przegrany, jeżeli Mi nie odpowiadacie. Tak jak rodzic, który daje życie dziecku, tak i Ja oczekuję na waszą odpowiedź. Niemowlę w naturalny sposób odpowiada rodzicom. Rodzice kochają oczywiście swoje dziecko, bo jest to częścią Daru, którym Ja obdarzyłem ludzkość. Ja Jestem waszym Ojcem. Ja Jestem waszym Stworzycielem. Ja Jestem, Który Jestem. Czyż nie wiecie, że kocham was z utęsknieniem, które znane jest jedynie tym, którzy stali się rodzicami. Wylewam Łzy pełne zmartwienia, jeżeli nie wiecie, Kim Ja Jestem. Także teraz, kiedy was wzywam, Moje Serce jest ciężkie. Kochajcie Mnie tak, jak Ja was kocham. Wasz Przedwieczny Ojciec B/óg Najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle te same brednie , ciągle słyszę o tym jak ktoś mnie kocha i jakie jest jego miłosierdzie dla mnie . Pytam się gdzie w moim życiu jest ta miłość czy miłosierdzie ? Jak ono się objawia ? To jest jedna wielka bzdura . Jaki ten Jezus jest " kochający " a czy on sam nie powiedział ..."Wiele wdów było w Izraelu za czasów Eliasza, kiedy niebo pozostawało zamknięte przez trzy lata i sześć miesięcy, tak że wielki głód panował w całym kraju; a Eliasz do żadnej z nich nie został posłany, tylko do owej wdowy w Sarepcie Sydońskiej. I wielu trędowatych było w Izraelu za proroka Elizeusza, a żaden z nich nie został oczyszczony, tylko Syryjczyk Naaman. " Dlaczego ten kochający Jezus pomógł tylko jednej wdowie i jednemu trędowatemu a pozostałych miał gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z wczoraj Piszesz: Cyt.: "Ciągle te same brednie , ciągle słyszę o tym jak ktoś mnie kocha i jakie jest jego m/iłosierdzie dla mnie ." - jeśli nie ma się w sercu miłości czyli B/oga - bo B/óg jest miłością to trudno odczuć miłość innych - bez w/iary w B/oga g/rzech nie pozwala na odczuwanie miłości, która jest darem od Stwórcy 🌻 Cyt.: "Pytam się gdzie w moim życiu jest ta miłość czy m/iłosierdzie ? . Jak ono się objawia ? To jest jedna wielka bzdura " - na początek drogi musisz zacząć szukać w/iary u siebie - po prostu szczerze poproś J/ezusa aby dał Ci odczuć Swoją Miłość - mnie Pomógł po kilkunastu latach odejścia od w/iary kiedy właśnie poprosiłam Go o pomoc w desperacji w konflikcie rodzinnym na który przez lata nic nie pomagało po prostu powiedziałam "Jeśli J/ezu jesteś to mi pomóż bo wszystko inne zawiodło" i wszystkie te sprawy się poukładały a dotyczyły wielu osób i przez długie lata szukałam wyjścia z takiej sytuacji i pomógł mi tylko J/ezus - i wówczas dotarło do mnie, że ta jedna prośba dała mi poznać, że J/ezus jest i pomaga nam na tyle na ile Go poprosimy :) - również dużo dają do myślenia ś/wiadectwa n/awróconych innych ludzi - poszukaj w necie o G/lorii P/olo albo wrzuć w googl: na p/oddaszu artur odc. 1 albo o modelce Annie G/olędzinowskiej :) - na przykładach innych ś/wiadectw i n/awróceń szukaj przykładów działania Miłości i M/iłosierdzia B/oga - jeśli szczerze uw/ierzysz w B/oga odczujesz Jego Miłość niemal fizycznie - sama się o tym przekonałam kiedy się n/awróciłam :) cdn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lękajcie się tych wydarzeń, gdyż one szybko przeminą O/rędzia Os/trzeżenia czwartek, 11 września 2014, godz. 14.15 Moja wielce umiłowana córko, tajemne sekty, przed którymi przestrzegałem Moich w/yznawców, są gotowe podjąć wiele złowrogich działań przeciwko ludzkości. Nieustannie musicie zachowywać czujność i badać wszystko, co może wydawać się wam niebywałe. Pamiętajcie o tym, co wam powiedziałem, i przez cały czas bądźcie wpatrzeni we Mnie. Przynajmniej jedną godzinę dziennie spędzajcie na m/odlitwie, aby wpływ wywołany przez te zabiegi mógł zostać zmniejszony, a w niektórych wypadkach wyeliminowany. Wkrótce przybędę, aby położyć kres wszelkiemu cierpieniu. Moi umiłowani wyznawcy, proszę, weźcie pod uwagę Moje Os/trzeżenia. Nie lekceważcie ich sobie. Jeżeli jesteście przygotowani na takie wydarzenia i jeżeli całe swoje zaufanie powierzacie Mojemu M/iłosierdziu, to Ja przyniosę wam pocieszenie i uwolnię was od udręki. Wszystko będzie dobrze, ale wiedzcie o tym: Te dus/ze, które Podczas tej wielkiej bitwy wzywam, aby były Mi pomocne, będą się szamotać. Każdej jednej z nich z trudnością przyjdzie obdarzyć zaufaniem Mnie, tę M/isję czy też ciebie, Moja umiłowana córko. Ani na jedną sekundę król kłamstwa, diabeł, nie ustanie w swoim dążeniu, aby tę Moją M/isję zniszczyć. Rozpowszechniane będą wszelkie możliwe kłamstwa, aby zniechęcić dus/ze do słuchania Mojego Głosu. Wielu dopuści, aby wątpliwości powstrzymały ich od wprowadzania Moich wskazówek w życie, ale nie są w stanie uczynić niczego, aby zapobiec Interwencji B/oga, Ojca Przedwiecznego, aby ocalić Swoje dzieci. Każdy z was musi jasno zrozumieć, że to Ja, wasz J/ezus, jestem Przewodnią Dłonią we wszystkim, co się dokonuje, aby rozpowszechnić Moje Słowo i dostarczyć wam Darów, które Niebo przekazuje światu w tych trudnych czasach. Moc człowieka jest duża, jeżeli jest używana do tego, aby szerzyć zło i przeciwstawiać się Słowu B/ożemu. Lecz moc człowieka, którego B/óg wyposaża w Dar Duc/ha Ś/więtego, nie może zostać przewyższona. Nie pozwólcie, aby Moje Dzieło zostało skalane i zbezczeszczone ohydnymi pogłoskami czy niecnymi plotkami; bo to Ja, wasz J/ezus, jestem Tym, który jest wtedy zdradzany, a nie dus/ze, które wybrałem, aby głosiły Moje Ś/więte Słowo. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówić, że jesteście Moi, to jedno. Być Moimi — to co innego O/rędzia Os/trzeżenia wtorek, 16 września 2014, godz. 20.25 Moja wielce umiłowana córko, nawet kiedy świat zdaje się być w nieładzie, nigdy się nie bój, gdyż B/óg zarządza wszystkim. On nie zezwala diabłu na posiadanie zbyt wiele władzy i będzie On walczył, aby spowodować, że Duc/h Ś/więty pozostanie żywy, aby dobrzy ludzie z powodzeniem walczyli o realizację Mojego Planu Zb/awienia. Zło we wszystkich swoich przejawach jest przymiotem diabła. Aby nie zostać skażonym przez szatana, nie macie prawa źle się wyrażać o żadnym żyjącym człowieku, słuchać złego ani źle postępować. Mówić, że jesteście Moi, to jedno. Być Moimi — to co innego. Uczynię — o ile rzeczywiście Jestem w danej dus/zy obecny — wszystko, co w Mojej mocy, aby takie dus/ze powstrzymać od robienia złych rzeczy. Jeżeli dus/za obdarza Mnie w pełni zaufaniem, to da Mi się ona łatwiej poprowadzić. Ale jeżeli wola danego człowieka jest bardzo silna i jest on hardy i nieustępliwy, wówczas łatwiej jest go wprowadzić w błąd oszustowi, który będzie go zwodził na rozmaite sposoby. Będzie on takiego człowieka przekonywał, że złe postępki, obmawianie kogoś albo bluźnierstwa są w określonych przypadkach dopuszczalne. I wtedy ta dus/za da się nabrać na to oszustwo. Takim dus/zom mówię, co następuje: Nie mówcie źle o innych, nie dajcie się namówić, żeby ich oczerniać, nie bądźcie sędziami dla innych i nie potępiajcie w Moje Ś/więte Imię innych dus/z. Jeżeli dopuścicie się przeciwko Mnie takich przewinień, to opadniecie z tego wymiaru nieprawości w ciemność, która oddzieli was ode Mnie przepaścią. Jeżeli przepaść ta będzie się powiększać, a wy będziecie się ode Mnie coraz bardziej oddalać, to poczujecie straszliwą pustkę — dręczące doznanie głębokiej samotności, w którym ogarnie was uczucie paniki, którego nie będziecie w stanie opisać. Tak odczujecie odseparowanie od B/oga, które cierpią dus/ze w czyśćcu i w piekle. Jeżeli obecnie potraficie wyciągnąć z tego dla siebie naukę, to będzie wam łatwiej się do Mnie zbliżyć. Nie zapominajcie — najpierw musicie wyrugować ze swojej dus/zy wszystkie nienawistne myśli. Ja nie mogę być obecny w żadnej dus/zy, która pełna jest nienawiści. Jest to bowiem niemożliwe. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modelka bez związku
Orędzia Ostrzeżenia : Świat znajduje się na krawędzi wielkiej przemiany: poniedziałek, 18 sierpnia 2014, godz.18.47 Moja wielce umiłowana córko, kiedy B/oże dzieci są świadkami światowych konfliktów i straszliwych zbrodni, popełnianych w imię sprawiedliwości, wtedy niech wiedzą o tym: Że zło rodzi zło. To, co czynicie innym, to samo zostanie wam uczynione. Moja Sprawiedliwość jest Moją nieodłączną właściwością i chociaż Moje M/iłosierdzie jest bogate, to należy się bać Mojej Kary, gdy ona spada na niewdzięcznego i nikczemnego człowieka. Ja nikomu nie wyrządzam krzywdy, bo to jest czymś, co nie pochodzi ode Mnie. Ale skoro zło jest zadawane B/ożym dzieciom i skoro nikczemność się szerzy, to wyleję Moją Sprawiedliwość; i niech żaden człowiek nie ma jakichkolwiek wątpliwości — te czasy właśnie dla was nastały. Zło wywodzi się z gr/zechu. Dus/ze, które popadają w gr/zech, muszą zawsze próbować szybko odkupić się w Moich Oczach. W przeciwnym wypadku gr/zech ropieje; i nawet gdybyście nie dowierzali, że to szatan narzuca jarzmo dus/zom wypełnionym nienawiścią i przemocą, to nie zmienia to faktu, że wyzwolenie takich dus/z spod jego kontroli jest rzeczą niezmiernie trudną. Gdy tylko szatan skazi jakąś dus/zę, będzie on nieustannie dręczył tę osobę, dopóki jej umysł, jej czyny i jej postępowanie nie zostaną zharmonizowane z nim, z diabłem. Skażona dus/za zostaje w końcu opętana i jedynie Ja, J/ezus C/hrystus, mogę taką dus/zę uwolnić poprzez egzorcyzm. Dus/za bardzo szybko może zostać opętana, ale może zabrać całe lata, aby uwolnić ją z uchwytu węża. Tak więc, kiedy Moja Kara da się wam we znaki, odbędzie się to po to, aby wykorzenić zło i ukarać tych sprawców, którzy okradają z życia innych. Ukarzę tych, którzy odbierają życie ciału i dus/zy. Nie ma takiego złoczyńcy, który byłby niewidzialny dla Moich wszystkowidzących Oczu. Tak wiele wiecie o Mojej Miłości. Nie macie żadnej wątpliwości co do tego, jak wielkie jest Moje M/iłosierdzie. Ale śmiertelny człowiek nie zdaje sobie sprawy, czym jest Gniew B/oga, ponieważ jest to coś, o czym wam nie powiedziano. Gniew B/oga jest realny. Czy wy wierzycie, że On pozwoliłby na to, aby szatan niszczył Jego dzieci, a On by siedział z założonymi rękoma i się temu przyglądał? Czy Wy wierzycie, że nie ukarałby on dus/z, które podporządkowują się każdemu kaprysowi i każdej zachciance szatana? I choć dobre dus/ze mogą stracić życie, to one je posiądą. Podczas gdy dus/ze niegodziwe mogą zostać przy życiu, ale one życia nie posiadają. Świat znajduje się na krawędzi wielkiej przemiany i wszystko, co przepowiedział B/óg, będzie miało miejsce. Wszystko to, o czym On powiedział, że ma się wydarzyć, się wydarzy. I chociaż Ja dałem wam proroków, aby was ostrzegli, wy nadal nie słuchaliście. Odtrąciliście wiele prywatnych objawień danych światu po to, aby ludzkość była przygotowana. Nadal nie słuchaliście. Musicie się m/odlić, aby skala zniszczeń, jakie mają dotknąć świat, została pomniejszona, bo gdybyście mogli być świadkami tego, co będzie w przyszłości, to padlibyście do Moich Stóp, błagając o M/iłosierdzie. Ci, którzy w Moich K/ościołach na ziemi nie utrzymują Słowa B/ożego przy życiu, będą odpowiedzialni za utratę wielu milionów dus/z, które w przeciwnym wypadku zostałby zb/awione. Wstydźcie się wy, którzy nazywacie Mnie swoim własnym, skoro, z jednej strony, głosicie tylko część Prawdy, a z drugiej — Mnie przeklinacie. Ból i smutek, jakie znoszę, i separacja człowieka od Swojego Stworzyciela zbliżają się do końca, ponieważ teraz następuje Mój Czas. W ostatniej bitwie o dus/ze, wiedzcie o tym, że tak jak zło się nasila, tak kara B/oża będzie dziesięciokrotnie większa od tego, co źli ludzie uczynili swoim barciom i siostrom. Obawiajcie się nie Mojej Miłości, ale Mojej Sprawiedliwości. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: M/ódlcie się o M/iłosierdzie Mojego Syna, tak aby złagodzić wszelkie cierpienia O/rędzia Os/trzeżenia czwartek, 18 września 2014, godz. 15.30 Moje drogie dziecko, musisz zwrócić się do wszystkich, aby wypraszali M/iłosierdzie B/oże we wszystkich tych sprawach, które wiążą się z wyniszczaniem ludzkości. Chodzi mi tu o nikczemne plany dotyczące wojen, o plany wprowadzenia światowej szczepionki — przed którą zostaliście os/trzeżeni w orędziu z 26 listopada 2010 roku * — o ludobójstwo i mordowanie c/hrześcijan, ale też o morderstwa na przynależących do innych r/eligii, dokonywane rękami złych ludzi. Jeżeli dus/za jest zaatakowana przez szatana, to jest ona zdolna w stosunku do B/ożych dzieci do najbardziej intensywnej nienawiści. Jeżeli ludzie działają wspólnie, w grupach, będąc całkowicie zniewolonym przez diabła, to ich nikczemność manifestuje się w każdym takim czynie, który ma na celu spowodowanie śmierci i zagłady tych, nad którymi mają oni kontrolę. Musicie się m/odlić — wy wszyscy — aby powstrzymać złych ludzi, którzy, dla własnej korzyści, chcą zredukować światową populację. Ci, którym zostanie zaoszczędzone to zło, znajdą się pod kontrolą niewidzialnej dla was grupy. Wzywam każdego jednego z was, abyście się m/odlili do mojego Syna, J/ezusa C/hrystusa, aby pomóc ograniczyć takie tragedie i takie podłości. Niektóre z tych okropności mogą zostać złagodzone, ale nie wszystkie. Wasze m/odlitwy osłabią jednak wpływ tych przerażających poczynań, których wykonawcami są naśladowcy diabła. Proszę, odmawiajcie tę K/rucjatę M/odlitwy, aby dopomóc w ograniczeniu mordu na niewinnych. K/rucjata M/odlitwy (166) O ograniczenie mordu na niewinnych Najdroższa Matko Zb/awienia, proszę, zanieś tę naszą usilną prośbę — aby ograniczyć mordowanie niewinnych – twojemu umiłowanemu Synowi, J/ezusowi C/hrystusowi. Prosimy, aby, w Swoim M/iłosierdziu, odsunął On wszelkiego rodzaju zagrożenia, związane z wymierzonymi przeciwko B/ożym dzieciom ludobójstwem, prześladowaniami i terrorem. Prosimy, błagamy ciebie, droga Matko Zb/awienia, usłysz nasze wołanie o miłość, jedność i pokój w tym nieszczęsnym świecie. Prosimy o to, aby J/ezus C/hrystus, Syn Człowieczy, chronił nas wszystkich w tych czasach wielkiego bólu i cierpienia na ziemi. Amen. Dzieci, kiedy realizują się przepowiedziane proroctwa, to jest ważne, abyście m/odlili się o M/iłosierdzie Mojego Syna, tak aby złagodzić wszelkie cierpienie i aby te nikczemne poczynania przeciwko ludzkości mogły zostać ograniczone. Idźcie w pokoju i miłości, służąc Panu. Wasza umiłowana Matka Matka Zb/awienia * Porównaj: "Globalny Plan zmniejszenia populacji i obalenia światowych przywódców" "Szczepienie to będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej" "Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie" "Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie" PS.: Mój dopisek to: Powyższe oredzia znajdują się na stronie ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyższe ostrzezenie z nieba kolejny raz przekazuje treść zgodną z Biblią, że Pan J/ezus przyjdzie w obłokach tak jak pisze w Piśmie Św. Tym samym Matka Zb/awienia ostrzega przed głoszącymi fałszywą naukę: "Powstaną ich setki tysięcy i uzyskają oni aprobatę od tych, którzy twierdzą, że reprezentują sługi mojego Syna. Będą oni nauczać w małych, jak i w dużych grupach, a poznacie ich z powodu ich fałszywych proroctw, które objawią światu. Będą oni brani za bardzo świętych ludzi, a niektórzy powiedzą, że posiadają wielkie moce, uzdrawiające ciało, jak i dus/zę. Niektórzy z nich będą nosić szaty świętych mężów i będą oni promować nowy mszał, który będzie odchodził od Prawdy. i oni: "Powiedzą, że J/ezus C/hrystus, Syn Człowieczy, da Siebie Samego wkrótce poznać światu. Że On przyjdzie w ciele. Że będzie chodził pomiędzy Swoim ludem i że wskrzesi ich dnia ostatniego." Skoro nawet do korytarzy kościołów przenikną wrogowie J/ezusa i będą jak wilki przebrani za owieczki - to kto ludziom powie prawdę? Stąd właśnie te orędzia. By ostrzec przed tym i fałszywymi naukami sprzecznymi z Pismem Św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Orędzie Ostrzeżenia oznacza, że koniec jest blisko? Oznacza nieuniknioną zagładę w najbliższym czasie, żyjemy w czasach ostatecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te orędzia nie są prawdziwe, radze nie zawracać sobie nimi głowy tylko oprzeć się na Biblii i KK, te orędzia tylko straszą i wprowadzają niepotrzebny zamęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z dziś Piszesz:"Czy Orędzie Ostrzeżenia oznacza, że koniec jest blisko? Oznacza nieuniknioną zagładę w najbliższym czasie, żyjemy w czasach ostatecznych?" - te orędzia są objawieniami - jakie na czasy ostateczne otrzymuje Maria z Irlandii - mówią, że "koniec jest blisko" ale nie dla ludzkości - ale dla panowania szatana na ziemi bo głoszą o powtórnym przyjściu J/ezusa na ziemię - nie w ciele jak będą głosili zwolennicy antychrysta ale tak jak wrócił do Ojca przy W/niebowstąpieniu w obłokach jak pisze Pismo Św - i tak J/ezus Powróci w obłokach aby sądzić żywych i umarłych - i panowanie szatana zniknie w końcu - i nastąpi Raj na ziemi - naturalne dziedzictwo człowieka - te orędzia wzywają do n/awrócenia - przypominają o istocie i ważności S/akramentów Św - tłumaczą Apokalipsę i objawiają przyszłe zdarzenia jakie mają nadejść - polecam do samodzielnej lektury na ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czytałem w tych orędziach opis raju i w raju ma nie być żadnego morza tylko rzeka , rzeka życia o ile dobrze pamiętam. A gdzie szczęście dla tych co za życia lubili morze i chcieliby nadal się nim cieszyć. Poza tym czytałem dwie książki z opisem nieba jedna człowieka który miał wypadek i trafił do nieba potem powrócił do życia i opisał co widział. I on jak najbardziej widział w niebie morze w którym bawiły się dzieci więc komu wierzyć. Ja nie wierzę w te orędzia. Czemu Bóg miałby w raju ludziom zabrać morze skoro na ziemi dał ludziom morza i oceany aby się nimi cieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×