Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Módlmy się o pokój dla narodów

Polecane posty

Gr/zech nie będzie tolerowany przez tych, którzy otrzymują Języki Ognia. O/rędzia Os/trzeżenia piątek, 26 grudnia 2014, godz. 14.00 Moja wielce umiłowana córko, przybliża się Mój Czas i wkrótce zanikną cierpienie, niedola i ból, spowodowane przez gr/zech. . W międzyczasie Moja Miłość podtrzyma świat, a za wszelką niesprawiedliwość i wszelkie akty zła, jakich dopuścili się Moi wrogowie, odetnę im ich korzenie. W boju przeciwko złu zwycięży Miłość, którą Ja zaszczepię w sercach dobrych du/sz. Miłość ta urzeknie tych wszystkich, którzy wejdą z nią w kontakt, a Ogień Duc/ha Ś/więtego napełni dus/ze każdego z tych, którzy p/obłogosławieni są Miłością B/oga. . To wylanie Duc/ha Ś/więtego — a podobnego nie było od czasu, kiedy Moi Ap/ostołowie zostali p/obłogosławieni Zesłaniem Duc/ha Ś/więtego — przebudzi ludzką rasę. Bardzo niewielu nie zostanie dotkniętych Mocą Duc/ha Ś/więtego i będą oni wobec tego bezsilni. . To z powodu miłości, jaką B/óg ma dla Swoich dzieci, zsyła On ludzkości ten wspaniały Dar. Dusze staną się czystsze, a gr/zech nie będzie tolerowany przez tych, którzy otrzymują Języki Ognia. . Niemożliwe się stanie zignorowanie Miłości, jaka będzie przekazywana przez tych, którzy p/obłogosławieni zostaną Mocą Duc/ha Pocieszyciela; i z tego powodu moc szatana osłabnie i rozluźni się jego ucisk nad światem, aż wpadnie on z powrotem do czeluści. . Cieszcie się, Moi umiłowani wyznawcy, ponieważ to z powodu Mocy Mojej Miłości ocalę świat i tych wszystkich, którzy przyjmą Moje M/iłosierdzie. . Idźcie otoczeni Moją Miłością. Miłujcie się wzajemnie — tak jak B/óg was miłuje. Wasz J/ezus PS: tekst pochodzi ze strony ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drugie Przyjście wywoła wielkie szczęście wtorek, 30 grudnia 2014, godz. 19.45 Moja wielce umiłowana córko, świat należy do Mojego Ojca i Moje Królestwo powstanie, bez względu na okoliczności. Świat odrodzi się, zgodnie z Wolą Mojego Ojca, a Ja w Swojej Chwale przyniosę wszystkim pokój, miłość i radość. Nigdy już nie będzie zarazy gr/zechu, a wszystkie dzieci B/oga, które Mnie, Jego umiłowanego Syna, przyjmują, będą mieć życie wieczne. Moje Drugie Przyjście wywoła wielkie szczęście i będzie to dzień, kiedy każda łza zostanie obtarta. Moja Dłoń M/iłosierdzia sięgnie ku wam wszystkim i tylko bardzo niewielu odrzuci Moje Królestwo. Ci, którzy to zrobią, nie wejdą do niego, ale na wieczność będą żałować swojej decyzji. . Nie lękajcie się wielkiego przewrotu, gdyż nastał czas, aby usunąć zgniliznę, i kiedy nowe życie wykiełkuje z ziemi, ten nowy świat bez końca zachwyci każdą dus/zę, która do Mnie przylgnie. Ja Jestem Miłością i Miłość za Mną podąży, podobnie jak każda dus/za, którą przenika Duc/h Ś/więty. Bądźcie silni, Moi umiłowani w/yznawcy, Moja Interwencja jest w tym czasie konieczna, a wkrótce Nowa Jerozolima zstąpi z Niebios i z popiołów wyłoni się świat — takim, jakim miał być od zarania. . Nie możecie pozwolić, aby wasze serca sparaliżowała trwoga, nie ma się bowiem czego bać, gdyż to Jestem Ja, który powracam, a Ja kocham was wszystkich. Moja Obecność trwa pośród was i Moje Obietnice wobec ludzkości zostaną wypełnione w Moim własnym, odpowiednim czasie. Bądźcie cierpliwi, pełni nadziei i bądźcie pewni Mojej Miłości. Ale nade wszystko Mi ufajcie, bo Ja oddałem Moje Życie za was, tak więc nie ma niczego, czego nie mógłbym uczynić, aby was sprowadzić do Mojego Chwalebnego Królestwa. . Pozostawcie wszystko w Moich Ś/więtych Dłoniach. Idźcie w pokoju. Nigdy nie powątpiewajcie w Moje Wielkie Współczucie. Wasz J/ezus PS: tekst oryginalny ze str ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nawrócenie i zbawienie dla Ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: Wiele rzeczy zostanie powymienianych na coś innego, dopóki ostatecznie nie uformuje się nowa r/eligia sobota, 3 stycznia 2015, godz. 17.05 Moje drogie dzieci, K/ościół mojego Syna na ziemi przemieni się nie do poznania i zostanie on wymieniony na coś, co nie pochodzi od mojego Syna. Nauczanie Mojego Syna będzie ewoluować krok za krokiem i zostanie ono wywrócone do góry nogami i zastąpione fałszywymi, świeckimi doktrynami. W każdym K/ościele, który deklaruje się, że idzie on śladami J/ezusa C/hrystusa, nie ma miejsca na nic innego poza Słowem B/ożym. Jednak nadejdzie czas, kiedy K/ościół Mojego Syna stanie się w wielkim stylu częścią ruchu politycznego i będzie wtedy wiódł rej we wszystkich sprawach świata, ale właśnie Słowu B/ożemu nie pozostanie on wierny. Wszystkie te rzeczy wydarzą się — jak przepowiedziane — ponieważ mój Przedwieczny Ojciec zezwala, aby Jego wrogowie pochłonęli Ciało Jego jednorodzonego Syna — niemniej jedynie na pewien czas. Dopuszcza On te wszystkie doświadczenia, aby wypróbować wytrzymałość tych, którzy znają Prawdę i którzy pozostaną w/ierni Jego K/ościołowi; oraz tych, którzy pozbędą się jej na rzecz doktryny ciemności. . Potrzeba czasu, aby nastąpiły te wszystkie zmiany, ale nasiona zostały już posiane. Wszystkie r/eligie zostaną zjednoczone w jedną, a następnie przeistoczą się wraz z rządami w jedną, globalną komórkę i będą wskazywać drogę, dopóki człowiek gr/zechu nie wkroczy, aby zająć swoje miejsce. Wiele rzeczy zostanie powymienianych na coś innego, dopóki ostatecznie nie uformuje się nowa r/eligia i nie będzie głosić tylko tego, co — z pozoru — będzie służyć dobru wszystkich. . M/ódlcie się, m/ódlcie się, m/ódlcie się, drogie dzieci, o siłę, aby znieść ból, który to spowoduje. Mój Syn, J/ezus C/hrystus, wylewa łzy wielkiej boleści ze względu na sposób, w jaki zostanie On zdradzony, oraz ze względu na dus/ze, które zostaną w ten sposób dla Niego utracone. Do Jego wiernych sług będzie należeć sterowanie łodzią, która utrzyma w kursie Jego Prawdziwy K/ościół, gdy będzie on tak żeglował po tych niepewnych i burzliwych wodach. Ale proszę, miejcie pewność, że w tych pełnych udręczenia i tak trudnych czasach wszelkie potrzebne ł/aski zostaną przyznane tym wszystkim, którzy pozostaną wierni Zb/awicielowi i O/dkupicielowi świata. Wasza umiłowana Matka Matka Zb/awienia PS: tekst oryginalny pochodzi ze str. ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlmy się o Łaski mądrości, miłości dla Ludzkości. Szacunek dla Autorki . Szczęść Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. B/óg Najwyższy: Moja Moc przekracza wszystko to, co jest z tego świata i co jest poza nim sobota, 10 stycznia 2015, godz. 15.36 Moja najdroższa córko, ludzkość zwróciła się przeciwko Mnie i temu wszystkiemu, co stworzyłem na Moje Podobieństwo, i dlatego tak wielki jest Mój smutek. . Moje dzieci zostaną ocalone dzięki Interwencji Mojego najmilszego Syna, J/ezusa C/hrystusa, a to będzie miało miejsce już wkrótce. Proszę wszystkich tych, którzy Mnie kochają, aby — zanim ten dzień nadejdzie — uznali Prawdę; i uznali Mojego Syna i Jego Miłość, i m/odlili się o Jego M/iłosierdzie. . Wy, którzy miłujecie Mojego Syna, musicie pamiętać o Jego Obietnicy odk/upienia świata i wykorzenienia gr/zechu, zanim nie zstąpi Jego Chwalebne Królestwo. Życie ciała i dus/zy będzie wieczne i ci, którzy przyjmą M/iłosierdzie Mojego Syna, zyskają ten wielki Dar. Ci, którzy go nie przyjmą, Daru tego nie zyskają. . Chodźcie, Moje dzieci, i przyjmijcie Moje Słowo, bo jest ono wieczne i nic go nie zniszczy. Mój przeciwnik wrze w tym czasie ze złości, ponieważ wie, że świat zostanie pozbawiony jego wpływu; dus/zom, które zgodnie z jego pragnieniem mają wyprzeć się Daru życia wiecznego, zgotuje on straszną niedolę. . Wasza w/iara w P/rzenajświętszą T/rójcę zostanie wypróbowana ponad waszą wytrzymałość i wielu z was upadnie. Prawdziwa wiara wymaga autentycznego zaufania; i jeżeli nie dajecie w/iary obietnicom poczynionym przez Mojego Syna, będziecie od Niego oddzieleni. . Każde z Moich Dzieci otrzyma wkrótce dowód na Moje Istnienie. Kiedy znak ten będzie dany, to nie powątpiewajcie w jego istnienie, bo on sprowadzi was do Mojego Schronienia, które wam pozostawię. . Wiele oznak Mojego Istnienia zostało już dane światu, a teraz przynoszę wam ich o wiele więcej. Nie trwóżcie się, bo Ja podążę za każdą dus/zą i nie będzie wśród was nikogo, kogo bym nie kochał czułym sercem. Kocham Moich wrogów, łącznie z tymi, którzy dręczą Mnie swoją nikczemnością. Ale niebawem Dar, który im przyniosę, obudzi w ich sercach uśpioną miłość do ich Stworzyciela. Ich miłość i Moja Boska Miłość — połączone ze sobą — zwyciężą zło. Wymażę wszystkie ich lęki i obetrę ich łzy. . Wy, Moje drogie dzieci, otrzymacie ten Dar, gdy go najmniej będziecie się spodziewać. Albowiem ów czas coraz bardziej się przybliża i oblicze świata się zmieni na zawsze — dla dobra wszystkich. . Moja Moc przekracza wszystko to, co jest z tego świata i co jest poza nim. Moje Królestwo jest wieczne. Wasz umiłowany Ojciec B/óg Najwyższy . PS: tekst pochodzi ze str. ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krucjata M/odlitwy (164) Modlitwa o pokój dla narodów O J/ezu, przynieś mi pokój. Przynieś pokój mojemu narodowi i tym wszystkim narodom, które są rozdarte na skutek wojny i podziałów. Zasiej ziarno pokoju pośród tych zatwardziałych serc, które innym zadają cierpienie w imię sprawiedliwości. Obdarz wszystkie dzieci B/oże Łaskami, żeby mogły zyskać pokój, tak aby miłość i zgoda mogły rozkwitać, i aby miłość do B/oga zatriumfowała nad złem, i aby dus/zom zostały zaoszczędzone demoralizujące fałszerstwa, okrucieństwa i złe ambicje. Niech pokój zapanuje wśród tych, którzy swoje życie poświęcają Prawdzie Twojego Ś/więtego Słowa, a także wśród tych, którzy Cię w ogóle nie znają. A/men. modlitwa pochodzi ze str ostrzezenia.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za ten temat Piękna Modelko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfwefwe
Pomódlmy się za naszą planetę. Kończy się woda, nie ma czystego powietrza, rak dotknie wkrótce każdego i nie ma miejsca dla kolejnych pokoleń ani warunków do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
módlmy się o rozum i Łaskę Wiary . byśmy nie psuli genialnego pełnego miłości do nas Boga , który stworzył nam maluczkim cudowny świat a my go psujemy pychą i złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi oddani Mi, wyś/więceni słudzy, którzy pozostaną wierni wobec Mojego Słowa, powstaną i was poprowadzą środa, 4 marca 2015, godz. 22.12 Moja wielce umiłowana córko, Mój Głos został stłumiony przez duc/ha ciemności w czasie, gdy ludzkość najbardziej Mnie potrzebuje. Walka duc/howa jest zażarta i Moje Królestwo walczy przeciwko mocom diabła. Jednak wielu ludzi zapomniało o tym stanie rzeczy, ponieważ zły duc/h wylewa nową, fałszywą doktrynę, która przez wzgląd na swoją zewnętrzną otoczkę będzie postrzegana jako warta popularyzacji, podziwu i wyjścia jej naprzeciw, i której przyklasną ci, którzy twierdzą, że głoszą Moje Słowo, ale ono nie jest ode Mnie. Diabeł jest ostrożny, sprytny i przewrotny, tak więc, skoro jego agenci przedstawiają nowe podejście do Mojego Nauczania, to możecie być pewni, że zostanie ono upiększone w sposób wywołujący podziw i jako takie będzie brane za słuszne. Panowanie Moich wrogów dusi W/iarę Mojego ludu i Mój lud nie widzi, co się mu proponuje. Zamieszanie to nie pochodzi ode Mnie. Moje Słowo jest jasne, Moje Nauki są wieczne. Ludzkość przyjęła humanizm i ateizm jako substytut Mnie. Pozbyto się Mnie, a Moje Słowo jest uznawane jedynie częściowo, podczas gdy częściowo zostało Ono przeinaczone, aby dopasować Je do potrzeb gr/zeszników, którzy chcą usprawiedliwić swoje nieprawości. Mogą oni tolerować wśród siebie herezję, ale Ja Jestem wszystkowidzący i będę sądził c/hrześcijan za to, jak odrzucają Moje Słowo, i za działania, którym wyjdą naprzeciw, a które są skierowane przeciwko Mnie. C/hrześcijanie są szybko skazywani na wygnanie i ucierpią oni wielki ucisk z powodu nienawiści, jaka przeciwko Mnie istnieje na świecie. Mną pogardzają ci, którzy niegdyś Mnie znali, ale którzy teraz Mnie odrzucili. Jestem ledwie tolerowany przez tych, którzy wiedzą, Kim Ja Jestem, ale którzy odsuwają Moje Nauczanie, ponieważ Prawdę odczuwają jako coś niewygodnego. Podczas Mojego Pobytu na ziemi wielu Mnie unikało, a w szczególności te wyniosłe dus/ze, które przewodziły Mojej Trzodzie w ś/wiątyniach. Głosili oni Słowo B/oże, ale woleli nie słyszeć Prawdy z Moich Ust — Prawdziwego M/esjasza. I dzisiaj istnieją Moi nielojalni słudzy, którzy nie trzymają się Prawdy. Wielu z nich nie akceptuje już Mojego Ś/więtego Słowa, które jest przejrzyste jak krystaliczna, źródlana woda. Zmącili oni wodę, której źródłem jest Duc/h Ś/więty, i niewinne dus/ze będą ją piły. Prawda zostanie wypaczona i wielu będzie zmuszonych przełknąć doktrynę ciemności, która będzie jaśnieć jaskrawo niczym olśniewająca gwiazda. Ta nowa, fałszywa doktryna nie będzie miała ze Mną nic wspólnego i tylko ci, którzy w/ierzą w Ś/więtą E/wangelię i którzy odmówią odejścia od niej — znajdą Życie Wieczne. Przyszedłem, aby wam przynieść Prawdę, aby was zbawić, a wy za to Mnie ukr/zyżowaliście. Ale poprzez Moją śmierć na Krzyżu Ja śmierć pokonałem. Wszystko, co zrobiłem, zrobiłem dla was, i wszystko, co jest następstwem Mojego Zwycięstwa nad śmiercią, jest wasze. Życie w ciele staje się wasze, jeżeli we Mnie w/ierzycie, i wasza dus/za będzie żyć na wieki. Jeżeli Mnie odrzucicie przed Moim Powtórnym Przyjściem, nie będziecie gotowi, aby Mnie przyjąć. Jeżeli przyjmiecie kłamstwa, mimo że już znacie Prawdę Mojego Słowa, popadniecie w rozpacz. A obecnie, choć Jestem kr/zyżowany raz jeszcze, Moje krz/yżowane Ciało — Mój K/ościół — nie będzie wzbudzało smutku, gdyż zostanę przez was opuszczony do czasu, aż przyjdę tego Wielkiego Dnia. Zostanę zapomniany, ale oszust będzie wielbiony, czczony i po królewsku pozdrawiany, podczas gdy Ja leżeć będę w rynsztoku i będę deptany. Jedynie Mocą Duc/ha Ś/więtego Moi prawdziwi w/yznawcy będą w stanie przetrzymać tę bitwę o dus/ze, a Ja udzielam wam każdej Ł/aski, aby otworzyć wasze oczy na Prawdę i uchronić was od zostania pochłoniętym przez oszustwo. Moi oddani Mi, wyś/więceni słudzy, którzy pozostaną wierni wobec Mojego Słowa, powstaną i was poprowadzą Ścieżką Prawdy. Ci Moi odważni, wyś/więceni Słudzy otrzymają nadzwyczajne Ł/aski, aby c/hrześcijanie byli w stanie wyraźnie widzieć różnicę pomiędzy dobrem a złem. Nabierzcie wszyscy otuchy i wiedzcie, że te Ł/aski są obecnie wylewane na owe Moje sługi, bo bez ich przywództwa byłoby wam trudno głosić Prawdę. Kocham was wszystkich. Nigdy was nie opuszczę. Przyciągam was do Siebie i nalegam na was, abyście odmawiali Moje K/rucjaty M/odlitwy, aby otrzymać B/łogosławieństwa, które są konieczne na tę podróż, która was oczekuje. Duc/h Ś/więty spoczywa na was i zostaniecie napełnieni każdym możliwym Darem, aby wytrwać w waszym oddaniu dla Mnie. Wzywajcie Mnie zawsze, abym wam pomagał, dawał wam odwagę, siłę i czynił was zdolnymi, abyście swoich wrogów traktowali z miłością i współczuciem, które są konieczne, jeżeli macie być Moimi prawdziwymi uczniami. Odczuwanie miłości dla Moich wrogów nie oznacza jednak, że zaakceptujecie herezję. Proszę was także, abyście unikali okazywania w Moje Ś/więte Imię jakiejkolwiek nienawiści. Głoście Moje Słowo. Nie jest konieczne, aby go bronić. Wasz umiłowany J/ezus C/hrystus Zb/awiciel i O/dkupiciel całej Ludzkości PS: tekst pochodzi ze str. ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Os/trzeżenie przed Piekłem i obietnica Raju O/rędzia Os/trzeżenia sobota, 13 listopada 2010, godz. 3.00 Moja kochana córko, przechodzisz teraz straszne prześladowanie, które dopuściłem, aby uwolnić twoją dus/zę z udręki Piekła. Teraz jesteś wolna i twój duch umożliwi ci rozpowszechnić Moje słowa, tak aby ludzkość mogła być uwolniona od cierpienia, które ją czeka, jeżeli będzie na tyle nierozsądna, aby ulec złemu. Ty, Moja córko, byłaś wybrana od samego początku. Cały czas czynię cię mocniejszą. Jak myślisz, jaką będziesz za tydzień, rok, dwa lata? Wojownikiem, dzielnym aż do końca. Będziesz pracować ze Mną, aby oczyszczać dus/ze Moich drogich dzieci, dla których żywię głębokie i pełne miłości współczucie. Miłość wypływa z Moich żył jak rzeka. Moje współczucie nigdy się nie zmniejsza mimo tego, że ludzie wybierają inną drogę życia. Ocalę ich z udręk piekielnych Powiedz ludziom, Moja córko, że uratuję ich przed męką piekielną. Muszę ich przyprowadzić do Siebie, ludzi zagubionych i nieszczęśliwych. Jest tylko jedna droga do pokoju i miłości. Tak będzie w Moim Nowym Raju, kiedy Niebo i Ziemia staną się jednym. Czy ludzie o tym nie wiedzą? Czy nigdy nie słyszeli Mojej obietnicy? Obietnicy w/iecznego życia, w którym wszyscy, którzy zwrócą się do Mnie, zostaną wzięci z ciałem, dus/zą i umysłem do Nowej Ziemi i Nowego Nieba, które połączą się na nowo i staną się tak dawno obiecanym Rajem dla dzieci Mojego Ojca. Uwierzcie Mi, błagam was. Pomyślcie. Jeżeli nigdy nie czytaliście Pisma Ś/więtego, zadajcie sobie proste pytanie. Kiedy czujecie miłość w swoim sercu, jak myślicie, skąd ona pochodzi? To jest uczucie, które czyni was łagodnymi, pokornymi, stęsknionymi i wolnymi od wszelkiego egoizmu. Taką właśnie miłość obiecuję tym, którzy zwracają się do Mnie. Jak światowe ambicje czynią was próżnymi Wiem, Moje dziecko, jak ciężko wam w/ierzyć w inny świat, jeżeli żyjecie na tym świecie. Pamiętajcie, że ten świat został stworzony przez B/oga, P/rzedwiecznego Ojca. Następnie został zanieczyszczony przez działania kusiciela. Szatan jest bardzo przebiegły. Moje dzieci, z pewnością musicie wiedzieć, że światowe żądze was nie zaspokajają. Czujecie pustkę, której nie możecie wyjaśnić ani zrozumieć, czy tak nie jest? A następnie chcecie więcej i więcej. Ale w końcu dalej nie czujecie się zaspokojeni. Dlaczego tak jest? Czy zapytaliście waszego serca, dlaczego tak się dzieje? Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. B/óg stworzył ludzkość, która następnie została zwiedziona przez szatana. Szatan istnieje w tym pięknym świecie, który Mój Przedwieczny Ojciec stworzył z czystej miłości. Niestety, będzie istniał aż do Mojego P/owtórnego Przyjścia. Wtedy zostanie ukazany we wszystkich kłamstwach i podstępach, które manifestował w Moich dzieciach. Wtedy będzie za późno dla wielu z Moich dzieci, włączając w to tych, którzy nie są pewni, jeśli idzie o ich w/iarę w Bo/skie stworzenie świata. Nie odrzucajcie Mnie Słuchajcie! Ja Jestem J/ezus C/hrystus, Zb/awiciel, posłany, aby dać wam drugą szansę wejścia do Królestwa Mojego Ojca. Usłyszcie teraz Moją obietnicę. Słuchajcie Mego głosu, przekazywanego przez dzisiejszych w/izjonerów i p/roroków, i zrozumcie, że wszystkie Moje dzieci są równe w oczach Mojego Ojca. Ci, którzy idą za Nim, są b/łogosławieni, ci, co nie w/ierzą i nie chcą słuchać, cierpią wewnętrzne udręki. B/óg stworzył świat. On nie powstał z niczego. Człowiek nie mógł go uczynić ani żadna nauka nigdy nie wyjaśni tego cudu. Bo/skie siły nadprzyrodzone nigdy nie zostaną naprawdę zrozumiane, dopóki wszystkie dzieci B/oga nie poddadzą się w umyśle, ciele i dus/zy czystej miłości, którą Ja daję. Proszę, błagam was wszystkich, nie odrzucajcie swojego Stwórcy. Nie słuchajcie kłamstw, które wam wmawia kusiciel poprzez masonerię, I/luminatów, fałszywych p/roroków, dziwaczne i fałszywe kulty, które rozwijają się przez głupotę człowieka. Szatan naprawdę istnieje Ludzkość jest słaba. Nawet najbardziej ś/więty człowiek pada łupem bezustannych pokus złego. Problem w tym, że ci, którzy szukają uciech, nie wierzą, że on istnieje. Niektórzy z nich wiedzą, że on istnieje i to oni właśnie sprawiają Mi największy ból. Rany otwierane na nowo i jątrzone Cierpię w takim stopniu, że rany zadane Mi w czasie strasznego kr/zyżowania, któremu się poddałem, są otwierane na nowo i jątrzone. Pozostawiają Mnie w stanie najwyższej agonii Mojego Ciała, Dus/zy i B/óstwa. Mimo to nigdy nie przestanę was kochać. Wołam do was z Niebios i w Imieniu Mojego Pr/zedwiecznego Ojca, który stworzył każdego z was: bądźcie wytrwali. Odrzućcie szatana. Uwierzcie, że on istnieje. Zaakceptujcie to. Otwórzcie oczy. Czy nie widzicie zamętu, jaki on sieje w waszym życiu? Czy jesteście ślepi? Przesłanie dla możnych tego świata Bogaczom mówię, aby się zatrzymali, pomyśleli: czy przyjemnie jest wam żyć według własnych pr/zykazań? Czy czujecie się dobrze? Czy wyrzekliście się Mnie na rzecz światowych uciech? Te właśnie uciechy i przyjemności pozostawią pustkę w waszym sercu. Czujecie wewnątrz, że to nie jest w porządku. Mimo to pragniecie więcej tej pustki i poddajecie się kusicielowi, który w zamian za swoje obietnice zażąda waszej dus/zy. Przesłanie dla podążających za I/luminatami Błagam was, zwłaszcza Moje dzieci, które zostały zwerbowane przez I/luminatów i inne złe organizacje. Będąc tam jesteście narażeni na wieczne pot/ępienie. Czy nie rozumiecie, że to, co zostało wam obiecane w zamian za waszą dus/zę, to kłamstwo? Podstępne i przerażające kłamstwo. Nigdy nie otrzymacie darów, obiecanych przez złowieszczego posłańca piekieł. Jako wasz Zb/awiciel z kr/zyża, skoro oddałem Moje życie, żeby was ocalić, proszę, pozwólcie Mi siebie uratować. Kocham Moje dzieci. Płaczę i błagam was ostatni raz, nie odrzucajcie Mnie na rzecz kusiciela. Przebaczę wszystkim, którzy się w/yspowiadają Nie mogę łamać waszej wolnej woli, bo jest ona jednym z darów danym wam, kiedy byliście rodzeni w Światłości B/oga. Przyjdę, jak mówią pisma bardzo szybko — szybciej niż ktokolwiek może to pojąć. Świat wpadnie w ciemność i rozpacz. Mimo to przebaczę wszystkim i każdemu Memu dziecku z osobna, każdemu kto — kiedy ujrzy swoje gr/zechy, bez względu jak one są wielkie — wyspowiada się. Dostąpicie R/aju ciałem i dus/zą, kiedy Niebo i Ziemia staną się Jednym, gdzie wszyscy będziecie żyć w/iecznie, razem ze swoją rodziną, na wieki wieków. Obietnice R/aju Żadnej choroby, fizjologicznych uszczerbków, żadnego grzechu — tylko Miłość. To jest obietnica Mojego R/aju. Nikt niczego nie będzie pragnąć. Wszyscy będą żyć w harmonii, radości i miłości. Rzeczywistość Piekła Nie odrzucajcie tego życia na rzecz życia obiecywanego wam przez szatana. Jesteście okłamywani. Jeżeli podążacie tą drogą, która nie jest Moją, J/ezusa C/hrystusa, Waszego Zb/awiciela, wtedy jesteście na drodze do wiecznego pot/ępienia. Będziecie krzyczeć z przerażenia, kiedy uświadomicie sobie wasz błąd. Wtedy będziecie błagać o m/iłosierdzie, łkać, rwać włosy z głowy. Ale ponieważ macie wolną wolę, dar od Ojca, ona nie może wam zostać zabrana. Kiedy wybierzecie tę fałszywą drogę, będziecie cierpieć wieczne potępienie. To jest bardzo realne. Największym przekleństwem będzie to, że istnieje B/óg. Że Ja, wasz Zb/awca, J/ezus C/hrystus, naprawdę istnieję. I nie będzie już wtedy jak się uratować. Wasze rodziny będą mogły na was patrzeć z drugiej strony. Kiedy to się wydarzy i uświadomicie sobie tę straszną prawdę, będzie już za późno. Zapamiętajcie te słowa. Największym przekleństwem będzie to, że będziecie wiedzieć, że już nigdy nie ujrzycie B/oga. To będzie największa udręka, która będzie trwać wiecznie pośród ogni piekielnych, gdzie ból nigdy nie ustaje ani się nie zmniejsza. Zamiast radować się w Raju, obiecanym wam, skończycie w Piekle przez kłamstwa szatana. Piekło to rzeczywistość i znaczy ono: wieczne cierpienie. Proszę was wszystkich, którzy nie wierzycie. Mówię do was, proszę was o m/odlitwę do Mego Najś/więtszego Serca. Proście o Moje B/oskie M/iłosierdzie każdego dnia o 15.00. Odpowiem na każdą waszą prośbę z miłością, którą natychmiast poczujecie. Trzymajcie Mnie za rękę, dzieci. Nie puszczajcie jej. Kocham was wszystkich tak bardzo, że dałem Moje życie za każdego z was, abyście byli uratowani. Tym razem przyjdę jako Sędzia. Tak bardzo was kocham, że nie mogę naruszać daru wolnej woli, którą otrzymaliście od Mojego ukochanego Ojca. Mam nadzieję, że przez moich współczesnych wizjonerów i p/roroków w końcu Mnie usłyszycie. Prawda jest drogą, pamiętajcie o wiecznym Zb/awieniu i nowym początku, kiedy Niebo powróci na Ziemię. Kłamstwa szatana Kłamstwa, bez względu na to, jak są uwodzicielskie, są tylko kłamstwami. Wymyślone, aby skraść ukochane dus/ze, które nie mogą być uwolnione przez Mojego Ojca, Stworzyciela Nieba i Ziemi. Wasz Boski Zb/awiciel, J/ezus C/hrystus PS: tekst pochodzi ze strony ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Nigdy przedtem, od czasu Mojego Ukr/zyżowania, c/hrześcijaństwo nie znosiło takich prześladowań środa, 6 maja 2015, godz. 22.31 Moja wielce umiłowana córko, w tym czasie Moje Łzy płyną wielkimi potokami, gdyż Ś/więte Słowo B/oże jest rozdzierane na strzępy. Miłość do Mnie, J/ezusa C/hrystusa, uległa rozproszeniu, a duc/h Mojego K/ościoła usycha, tak iż wkrótce będzie on już tylko pustynią. Zostanie on pozbawiony życia i jedynie ci prawdziwie wi/erzący w Moim K/ościele będą podtrzymywali rytm bicia Serca Mojej Miłości — podczas gdy wszystko inne, co go otacza, ulegnie wyschnięciu do ostatniej kropli, jaka zostanie z niego wyssana. Nigdy przedtem, od czasu Mojego Ukr/zyżowania, c/hrześcijaństwo nie znosiło takich pr/ześladowań. Wszystko, co jest uznane za ś/więte w Królestwie Niebieskim Mojego Ojca, jest dziesiątkowane przez człowieka, którego serce nie odczuwa już miłości do swojego Stworzyciela, Najwyższego B/oga. Ci, którzy pozostają Mu wierni i którzy Go kochają, i ci, którym jest On drogi, odczują w swoich sercach Jego Ból niczym miecz, który przeszywa i zadaje straszliwe cierpienie, ale który nie zabija. Gdyż ci obdarzający B/oga prawdziwą miłością nie będą mogli się od Niego oddzielić, ponieważ połączeni są z Nim pępowiną, która nie może zostać zerwana. B/óg — przez wzgląd na Swoje M/iłosierdzie — zniszczy Swoich wrogów, którzy próbują ukraść dus/ze tych, których imiona zawarte są w Księdze Życia. Mój Czas jest już prawie przy was. Nigdy nie traćcie nadziei i nie ulegajcie rozpaczy, podczas kiedy staniecie się świadkami działania Mojego wroga oraz tego, w jakim tempie te niczego niepodejrzewające dus/ze wstępują na jego drogi. Ja Jestem w pierwszym rzędzie B/ogiem Wielkiej Cierpliwości i Moje M/iłosierdzie zostanie wylane na rasę ludzką w obfitości pośród Płomieni Mojej Miłości. Płomienie te zaszczepią odnowę w/iary we Mnie pośród tych, którzy się ode Mnie odłączyli; a zarazem zniszczą one szatana i każdego demona i upadłego anioła, który przetrzymuje jako zakładników dus/ze, którzy należą do Mnie, choć się ode Mnie oddzieliły. Mój czas nie nadejdzie jednak przed tym, zanim świat nie ujrzy znaków, które zostały przepowiedziane w Księdze O/bjawienia i w Księdze Prawdy. Nie lękajcie się Mnie. Przygotujcie się na Mnie. Odrzućcie fałszywe obietnice, poczynione przez Moich wrogów. Zawsze bądźcie wierni Mojemu Słowu. Moi wrogowie nie będą mieć żadnego udziału w Moim Królestwie. A Moi umiłowani w/ierni — także ci, którzy wezwą Mnie podczas Ostr/zeżenia — nigdy nie umrą. Bo to jest ich Nowe Królestwo — Moje Królestwo — owo Królestwo, które Mnie, M/esjaszowi, Królowi wszystkich czasów zostało obiecane — na wieki wieków. Czas ten może być okresem zamieszania, podziału, smutku i tęsknoty za tymi, którzy Mnie na tej ziemi reprezentują, by głosić Prawdę. Jednak wiedzcie: Ja Jestem Prawdą. Prawda nigdy nie umiera. Moje Królestwo jest wieczne, a wy, Moje ukochane dzieci, należycie do Mnie. Przyjdźcie. Pozostańcie blisko Mnie. Ja poprowadzę was do waszego prawowitego dziedzictwa. Ufajcie Mi. Słuchajcie Mnie w tych O/rędziach — Księdze Prawdy. Jest ona Darem od B/oga dla was, abyście nigdy nie zapomnieli o Mojej Obietnicy, że przyjdę ponownie, aby sądzić żywych — tych żyjących na tej ziemi — jak i tych, którzy umarli w Mojej Łasce. Ukażę teraz znaki wszelkiego rodzaju na całym świecie. Ci, którzy są p/obłogosławieni Darem Duc/ha Ś/więtego, będą wiedzieć, że zostały one zesłane dla was z Rozkazu Mojego umiłowanego Ojca. Idźcie w Pokoju. Słuchajcie Mnie w obecnym czasie tylko poprzez te o/rędzia. Kocham serdecznie was wszystkich i domagam się, abyście byli Moi. Niech żaden człowiek nie próbuje skraść ani jednej Mojej du/szy, bo cierpieć będzie za swoje czyny wieczne kaźnie. Wasz J/ezus . PS: Oryginalny tekst ze str ostrzezenia.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzenie Wandy Malczewskiej - o dus/zach w c/zyśćcu cierpiących Dziś w nocy – relacjonuje ks. Ołkowicz widzenie Wandy – gdy się przebudziłam, usłyszałam głos płaczliwy: „Zmiłujcie się nad nami przynajmniej wy, krewni i przyjaciele nasi, gdyż bardzo cierpimy w więzie­niu c/zyśćcowym. Wy, żyjący nie macie pojęcia, jakie tu męki ponosi­my. Cierpimy moralnie, bo się rwiemy do oglądania Pana B/oga, a osiągnąć tego nie możemy, bo najmniejsza plamka gr/zechowa, pokutą nie zmazana, przeszkadza nam do wyjścia stąd. Cierpimy i fizycznie, bo te same prawie męki ponosimy co pot/ępieni w piekle, z tą tylko różnicą, że my cierpimy do czasu, a tamci na wieki. My sami nic dla siebie zrobić nie możemy, ale wy możecie dużo. Ofiarujcie za nas słuchanie Ms/zy Ś/więtej, różne m/odlitwy o/dpustowe ofiarujcie, dajcie jałmużnę, a najskuteczniejszą pomoc nam dacie, gdy postaracie się o odprawienie za nas Ms/zy Ś/więtej. Krew Pana J/ezusa we Ms/zy Ś/więtej przez k/apłana ofiarowana, zgasi płomienie c/zyśćcowe. O jakże szczęśliwi, którzy za żywota pamiętają, aby się tu nie dostać. Zachowują pr/zykazania Bo/skie i k/ościelne, unikają gr/zechów, speł­niają dobre uczynki, odbywają częstą Sp/owiedź Św., słuchają Ms/zy Św. i nauk w k/ościele, dają jałmużny na k/ościoły i ubogich, nikogo nie krzywdzą. Biada tym, co zapominają o przestrodze Pisma Ś/więtego, że cudzo­łożnicy, przeklinający, pijacy i złodzieje – Królestwa B/ożego oglądać nie będą. Jak liście z drzewa na jesień, tak dus/ze tych gr/zeszników lecą do p/iekła. A jeżeli przez szczerą Sp/owiedź Św. i p/okutę piekła uniknęli, to tu do c/zyśćca na długie i straszne męki są skazani, bo nic nieczystego nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Teraz to poznajemy, ale jest już za późno. Powiedz to żyjącym na ziemi”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałam od przyjaciółki wiadomość od jej koleżanki dot. możliwości otrzymania oleistego płynu, który wydobywa się z groty św. Charbela z Libanu. Ów olej św. Charbela ma cudowne właściwości leczące. Czy ktoś z Was może słyszał o nim i o uzdrawiającym działaniu tego oleju? Dzisiaj w ogóle dowiedziałam się o nim więcej z: http://www.milujciesie.org.pl/nr/temat_numeru/swiety_pustelnik_z_libanu.html Ależ zdumiewające i niesamowite są działania Pana Boga... Chwała Panu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczonyToba
Szczęśc Boże ! Szacunek . dobra Kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokora, to więcej niż tylko akceptacja cierpienia. Jest to potężny sposób na pokonanie zła. Czwartek, 13.12.2012, 18:11 Moja droga, umiłowana córko, na dar pokory trzeba zasłużyć. Nigdy nie wolno mylić go z tchórzostwem. To było z powodu Mojej własnej Pokory, że szatan został zmylony i jako taki, utracił prawo zdobycia wszystkich dus/z i rzucania na nie klątwy wiecznego potępienia. Szatan jest arogancki, chełpliwy, przewrotny oraz pełen miłości własnej i nienawiści. Bitwa o dus/ze została wygrana poprzez Akt Pokory, kiedy Ja, Król ludzkości, pozwoliłem Siebie umniejszyć, torturować, wzgardzić, wyszydzić i dręczyć przez gr/zeszników porażonych nienawiścią szatana. Dla bestii jest niemożliwe, aby poczuć pokorę. On wiedział o Mocy B/oga i jak trudna byłaby walka przeciwko Jego dzieciom. Spodziewał się po Mnie nie tylko głoszenia B/ożego Słowa, ale też zademonstrowania Mojej Władzy wśród ludzi, przez ukazanie Siebie wobec nich w podniosłym stanie majestatu. Nawet wtedy był pewny pokonania Mojej Misji. Tym, czego się nie spodziewał, była Moja odmowa potępienia Moich katów, czy Pokora, którą okazałem. Mój brak zajmowania się Moimi oprawcami oznaczał, że nie miał władzy nade Mną. Moje tolerowanie biczowania, wyszydzania i prześladowania, jedynie dalej osłabiło moc złego. Nigdy nie spodziewał się tego i próbował wszystkiego, w tym tortur fizycznych, aby zmusić Mnie do wyrzeczenia się rodzaju ludzkiego. To była Moja akceptacja Mojej śmierci, ofiara uczyniona przez Mojego Ojca, aby zezwolić na Moje Ukr/zyżowanie, że człowiek został uwolniony od gr/zechu. To była pierwsza stoczona i wygrana bitwa. Tak będzie, gdy stoczona będzie druga bitwa dla przyprowadzenia ludzkości z powrotem do Mojego Królestwa, tak aby mogła się cieszyć wiecznym życiem. On, bestia, i wszystkie jego upadłe anioły, kuszą wiele dus/z, tak że dużo z nich zostało zwiedzionych i nie akceptują one Mojego Istnienia. Wiele z nich, tak czyniących, walczy ciężko przez pokusy umieszczane przed nimi, aby ignorowały w tym czasie Moje Wezwanie z Nieba. Następnie są ci, którzy podszywają się pod sługi w Moim K/ościele, którzy planują wraz z elitarną grupą zniszczenie milionów. Będą to robić poprzez blokowanie Mojego Słowa, a następnie przez fizyczne prześladowania. Wszyscy będą świadkami ich ostatecznej zdrady wobec B/ożych dzieci. Dus/ze, o które jestem najbardziej zatroskany, są tymi ateistów i młodych ludzi, którzy nie byli nauczani Prawdy. Wzywam was wszystkich, którzy uznajecie Mnie, waszego J/ezusa, przyprowadźcie je do Mnie. Otoczę je Moim Światłem oraz Ochroną i będę walczyć o te dusze przeciwko złemu, aż do ostatniej sekundy. Moi dzielni uczniowie, musicie maszerować naprzód i próbować blokować zło, które was otacza. Jeśli będziecie zajmować się tymi, którzy są zdesperowani, aby zatrzymać tę Misję, zawiedziecie Mnie. Możecie zapytać, dlaczego ci ludzie są tak zdesperowani, aby zablokować Moje Słowo? Odpowiedź jest następująca: tak było zawsze gdzie Ja chodzę, gdzie Ja mówię i gdzie Ja Jestem obecny. Wyruszajcie i trzymajcie się blisko Mnie. Moja Moc okryje was i będziecie chronieni. Ale nie odrywajcie ode Mnie waszego wzroku, ponieważ jest wielu, którzy będą wam grozić, obrażać was, próbować spowodować wasze potknięcie. Kiedy usłyszycie aroganckie, ale chaotyczne, werbalne tyrady rzucane na was, będziecie wiedzieć, co robić. Im bardziej wasi przeciwnicy są zdeterminowani w próbach przekonania was, że to nie Jestem Ja, J/ezus C/hrystus, Król ludzkości, który teraz z wami rozmawia, tym bardziej wtedy poznacie, że Ja Jestem rzeczywiście obecny pośród was. Idę z wami, gdy jesteście blisko Mnie. Wasze milczenie i odmowa zajmowania się tymi szyderstwami, zachowają was silnymi. Niech ci, którzy wykrzykują zniewagi i wyszydzają Moje Ś/więte Słowo, robią to, co robią. M/ódlcie się mocno za nich, ponieważ potrzebują waszej pomocy. Pomyślcie o tym w ten sposób. Popatrzcie na tych wszystkich ludzi, jakby byli zebrani razem w jednym pokoju i byli tylko małymi dziećmi. Kiedy patrzycie na małe dzieci, czujecie głęboką miłość z powodu ich bezbronności. Widzicie jak polegają na swoich rodzicach i opiekunach i czujecie się przytłoczeni miłością, którą macie dla nich w waszych sercach. Niektóre z tych dzieci będą zachowywać się zgodnie z tym, co im powiedziano, że jest poprawnym sposobem zachowania się. Inne okażą okrucieństwo wobec pozostałych dzieci. I chociaż może będziecie zatrwożeni ich zachowaniem, wiecie, że musicie je korygować, a następnie ukarać, jeżeli będą nadal odmawiać poprawnego zachowania. Ponad wszystko wciąż je kochacie, bez względu na to, co robią, ponieważ są one najdroższymi dziećmi kochających rodziców. To jest, co Mój Ojciec czuje dla wszystkich Swoich dzieci. Bez względu na to, co robią, ponieważ On ciągle je kocha. Jednak On nie pozwoli, aby niektóre z Jego dzieci niszczyły Jego inne dzieci i ukarze je, ale tylko dlatego, żeby mógł ponownie zjednoczyć Swoją rodzinę. Kiedy m/odlicie się za tych, którzy urażają B/oga, i którzy ranią Jego dzieci, możecie spowodować straszne cierpienia u szatana, który rozluźnia uchwyt, w jakim trzyma osoby, za które się m/odlicie. Pokora, to więcej niż tylko akceptacja cierpienia. Jest to potężny sposób na pokonanie zła. M/odląc się za tych, którzy was dręczą, przynosicie Mi wielki dar prawdziwej miłości. Szczególnej miłości dla Mnie, waszego J/ezusa. Będą was nadal pouczał, Moi uczniowie, tak abyście pozostali silni i wierni Moim Naukom. To właśnie w tych czasach wielkiej apostazji, Moja Ś/więta E/wangelia i Moje O/rędzia, dawane wam teraz dla przygotowania was, muszą być rozprzestrzeniane na całym świecie w Mojej kampanii ratowania dus/z. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelko gdybys miala faceta i go kochala i szanowala to bys byla czym innym w zyciu zajeta a nie przesiadujesz tu i wypisujesz bzdury-kim jestes ksiedzem?zakonnica?po cholere tu spedzasz cale twoje zycie,idz sie wez za robote.co masz jakas rente?i nic nie robisz moze to trzeba gdzies podac? jaka ty chora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesyla tekstow o analu albo o tym co jakis biskup nieslusznie powiedzial - to sie ja atakuje :D ...zreszta zgodnie z nowe cafele -politic , po przegranej wieloryba z kaszalotem , nalezy podjac specjalne kroki , majace tepic niewlasciwa postawe na cafele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Europejskie kraje ulegną dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera O/rędzia Ostr/zeżenia O/rędzie 344, sobota, 18 lutego 2012, godz. 16.00 Moja droga, umiłowana córko, Moim zamiarem jest ochronić jak najwięcej Moich w/yznawców, ponieważ Ręka Mojego Ojca opadnie wkrótce, aby ukarać ludzkość za jej nikczemność i zapobiec temu, aby gr/zesznicy, którzy chcą zniszczyć wiele narodów, popełniali straszliwe okrucieństwa. Wszyscy z was będą chronieni, ale na was spoczywa odpowiedzialność za innych. Zauważcie, że obecnie kraje europejskie ulegają dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera. Przez ś/wiatową grupę ustalone są plany, aby przejąć każdy kraj w Europie. Babilon upadnie, jak przepowiedziane. Niedźwiedź i czerwony smok podejmą działania wojenne, tak jak jest p/rorokowane. Rzym stanie się siedzibą nikczemnych rządów i ośrodkiem władzy. Włochy popadną w ruinę. Grecja będzie katalizatorem, który dostarczy pretekstu do obalenia Babilonu. Wszystko zostanie teraz wyjawione światu. M/odlitwa może złagodzić udrękę Moich biednych dzieci, które zmuszone będą żebrać o jedzenie, jeżeli będą chciały włożyć je do swoich ust. Będą one traktowane jak dzieci, ale będą przydeptywane, ponieważ zostaną zniewolone przez globalną grupę, która działa wspólnie z europejskimi przywódcami. Są oni zdrajcami, wszyscy z nich, nie tylko wobec tych, którym służą, ale wobec B/oga, Wszec/hmogącego Ojca. Jego Imię jest znienawidzone przez tę grupę, która zakazała oddawania Mu czci w swoich krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
cd Jego Imię jest znienawidzone przez tę grupę, która zakazała oddawania Mu czci w swoich krajach. Dlatego będą cierpieć. Będą ukarani i pozbawieni możliwości wypełnienia swojej nikczemnej misji. Gniew Mojego Ukochanego Ojca osiągnął teraz niespotykany dotąd poziom, ponieważ podniesienie się wielkiego czerwonego smoka jest nieuchronne. Tak dużo zniszczeń, dzieci Tak dużo żądzy władzy i kontroli. Tak dużo nienawiści do Mnie, ich Bo/skiego Zb/awiciela Czterech posłańców szatana zstąpiło i pracuje teraz wewnątrz tych grup. Ci nikczemni i potężni przywódcy kontrolowani są przez a/ntychrysta, który jest teraz bardzo aktywny. A/ntychryst prowadzi bardzo dużą organizację. Są oni tak przebiegli, że tylko niewielu zdaje sobie sprawę, co oni naprawdę robią. Moje dzieci, oni będą próbowali przejąć władzę i będzie się wydawać, że wszystkie ich plany się rozwijają. Ale właśnie wtedy Mój Ojciec zainterweniuje. Biada tym, których dotknie gniew Mojego Ojca. Nie będzie im nawet dana szansa, aby przed Nim zadrżeć, jeśli natychmiast nie okażą skruchy. Dzieci, bardzo niewielu z was przekazywana jest prawda, gdyż wielu z tych ludzi >> kontroluje dostarczane wam informacje, << abyście wierzyli, że są one prawdą. Nie macie żadnych innych środków do poznania tego, co się dzieje na świecie. Gdyż te organizacje, które uważacie za odpowiedzialne za to, żeby dbać o narody, są w rzeczywistości tymi samymi grupami, które są prowadzone przez a/ntychrysta. Narody, które uważacie za nikczemne, są represjonowane i używane jako pionki, tak iż — zamiast uchodzić za ofiary — w oczach zewnętrznego świata uchodzą za niegodziwe. Nie musicie zawsze wierzyć w to, co jest wam prezentowane w imię sprawiedliwości. M/ódlcie się gorąco za wszystkich waszych braci i siostry, którzy będą deptani przez tych ludzi. M/ódlcie się, żeby Os/trzeżenie opóźniło ich działanie i m/ódlcie się o osłabienie wpływu planu, zaaranżowanego po to, aby znieść wasze prawa do >> posiadania pieniędzy i żywności i wasze prawo do praktykowania c/hrześcijaństwa i innych r/eligii, które honorują Mojego Ojca .<< Wasz ukochany J/ezus C/hrystus Zb/awiciel ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Kochane, jutro jest pierwszy piątek miesiąca. Zachęcam do S/powiedzi św. właśnie w ten dzień i do K/omunii św. w intencji wynagradzającej Panu J/ezusowi. http://swiatlopana.com/3604/pierwsze-piatki-miesiaca/ Cytuję: W trakcie o/bjawień Pan J/ezus przekazał siostrze Małgorzacie Marii przyrzeczenia skierowane do czcicieli Jego Serca. Zakonnica opisała je w listach. Już po jej śmierci rozproszone informacje zebrano w słynne 12 obietnic. 1. Dam im wszystkie łaski potrzebne w ich stanie. 2. Zgoda i pokój będą panowały w ich rodzinach. 3. Będę ich pocieszał we wszystkich ich strapieniach. 4. Będę ich bezpieczną ucieczką za życia, a szczególnie przy śmierci. 5. Wyleję obfite b/łogosławieństwa na wszystkie ich przedsięwzięcia. 6. Gr/zesznicy znajdą w mym Sercu źródło nieskończonego m/iłosierdzia. 7. Dus/ze oziębłe staną się gorliwymi. 8. Dus/ze gorliwe dojdą szybko do wysokiej doskonałości. 9. B/łogosławić będę domy, w których obraz mego Serca będzie umieszczony i czczony. 10. K/apłanom dam moc kruszenia serc najzatwardzialszych. 11. Imiona tych, co rozszerzać będą to n/abożeństwo, będą zapisane w mym Sercu i na zawsze w Nim pozostaną. 12. Przyrzekam w nadmiarze m/iłosierdzia Serca mojego, że wszechmocna miłość moja udzieli tym wszystkim, którzy komunikować będą w pierwsze piątki przez dziewięć miesięcy z rzędu, łaskę p/okuty ostatecznej, że nie umrą w stanie niełaski mojej ani bez s/akramentów i że Serce moje stanie się dla nich bezpieczną ucieczką w godzinę śmierci. i Nic tylko korzystać z obfitości Miłości Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
OR/ĘDZIA MATKI B/OŻEJ z pierwszych lat o/bjawień w Medjugorje Na początku lipca 1981 r. dzieci przekazały k/siężom i z/akonnicom następujące słowa Matki B/ożej: „Musicie silnie w/ierzyć i czuwać nad w/iarą ludu”. W końcu sierpnia 1981 r. Matka B/oża powiedziała: „Jestem Królową Pokoju”. Wyraziła też pragnienie, by dzień 25 czerwca był ś/więtem Królowej Pokoju. 7 sierpnia 1981 r. Matka B/oża poleciła dzieciom przyjść na górę o/bjawień o 2 godzinie w nocy i tam prosiła, by czyniono p/okutę za gr/zeszników, obiecała też dać specjalny znak na tym miejscu, trwały i widzialny dla wszystkich jako ostateczną pomoc w obudzeniu w/iary. W końcu września określiła precyzyjnie datę wystąpienia tego znaku, ale widzący mają to zachować w tajemnicy. W październiku 1981 r. Matka B/oża odpowiedziała na trzy pytania, które dzieci zadały Jej w imieniu pewnego k/siędza z Mostaru: – na temat Polski: „Niedługo będą tam wielkie konflikty, ale sprawiedliwi zwyciężą”, – na temat krajów Wschodu i Zachodu: „Rosja jest krajem, gdzie B/óg odbierze największą chwałę. Zachód rozwija cywilizację, ale pozbawioną B/oga, tak jakby był swoim własnym stwórcą”. To, co dodała później na temat Zachodu, należy do tajemnic. 8 grudnia 1981 r. W ś/więto N/iepokalanego P/oczęcia widzący ujrzeli Maryję na klęczkach, błagającą: „Synu ukochany, proszę Cię, przebacz światu ciężkie gr/zechy, jakimi Cię obraża”. 21 lipca 1982 r. widzący usłyszeli: „Post i m/odlitwa mogą zapobiec nawet wojnie”. 6 sierpnia 1982 r. N/ajświętsza Panna zaleciła comiesięczną sp/owiedź. Na wiosnę 1983 r. powiedziała: „Pospieszcie się z n/awróceniem. Nie czekajcie zapowiedzianego znaku. Dla n/iewierzących będzie zbyt późno, by się n/awrócili. Wy, którzy w/ierzycie, n/awróćcie się i pogłębiajcie waszą w/iarę”. 20 kwietnia 1983 r. jedno z dzieci ujrzało N/ajświętszą Pannę płaczącą nad gr/zesznikami: „Chciałabym ich n/awrócić, ale oni się nie n/awracają. M/ódlcie się, m/ódlcie się za nich. Nie czekajcie… Potrzeba waszej m/odlitwy i waszej p/okuty”. 26 kwietnia 1983 r.: „Jedyne słowo jakie chcę powiedzieć, to n/awrócenie całego świata. Mówię to wam, byście powtórzyli wszystkim. Proszę tylko o n/awrócenie. (…) To moje życzenie: n/awróćcie się (…). Porzućcie wszystko. To przychodzi wraz z n/awróceniem. Do zobaczenia i niech pokój będzie z wami”. W czerwcu i lipcu 1983 r. ważne teksty o/rędzia przekazała Jelena Vasilj (nie należąca do pierwszej grupy sześciorga widzących), która słyszy głos N/ajświętszej D/ziewicy od grudnia 1982 r. Przekazane przez nią słowa Maryi pogłębiają jeszcze wymowę poprzednio przytoczonych fragmentów o/rędzia: 16 czerwca 1983 r.: „Przyszłam powiedzieć światu: B/óg jest Prawdą. On istnieje. W Nim jest prawdziwe szczęście i pełnia życia. Przyszłam tu jako K/rólowa P/okoju, by powiedzieć światu, że pokój jest konieczny do zb/awienia świata. W B/ogu jest prawdziwa radość, z której płynie prawdziwy pokój”. 22 czerwca 1983 r.: „Kochajcie waszych nieprzyjaciół, m/ódlcie się i b/łogosławcie im”. 16 czerwca 1983 r.: „Zawierzyć całkowicie B/ogu, zrezygnować z nieuporządkowanych namiętności. Odrzucić strach i oddać się. Ci, którzy będą umieli zawierzyć całkiem B/ogu, nie zaznają już przeszkód ani strachu”. 28 czerwca 1983 r.: „M/ódlcie się przez trzy godziny dziennie… Za mało się m/odlicie, m/ódlcie się najmniej pół godziny rano i wieczór. P/oświęćcie pięć minut N/ajświętszemu Sercu…”. 4 lipca 1983 r.: „Zaczęliście się m/odlić przez trzy godziny, ale patrzycie na zegarek, troszczycie się o pracę. Troszczcie się tylko o to, co jest naprawdę zasadnicze. Pozwólcie, by Duc/h Ś/więty prowadził was w głąb was samych. Wtedy praca pójdzie wam dobrze. Nie spieszcie się, pozwólcie się prowadzić i zobaczycie, że wszystko się dobrze zakończy”. 26 lipca 1983 r.: „Bądźcie uważni. Ten okres jest dla was niebezpieczny. Szatan będzie się starał zawrócić was z tej drogi. Ci, którzy oddają się B/ogu, staną się przedmiotem ataków”. 2 sierpnia 1983 r.: „P/oświęćcie się N/iepokalanemu Sercu. Oddajcie się całkiem, a będę was chronić. Będę się m/odlić do Duc/ha Ś/więtego. M/ódlcie się i wy do Niego”. 15 sierpnia 1983 r.: „Szatan jest oszalały z wściekłości na tych, co poszczą i n/awracają się…”. 20 października 1983 r.: „Niech wszystkie rodziny p/oświęcają się N/ajświętszemu Sercu codziennie. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli cała rodzina zbierać się będzie codziennie rano na półgodzinną m/odlitwę”. 21 listopada 1983 r. „M/ódlcie się do Duc/ha Ś/więtego, aby zstąpił, to ważne. Kiedy ma się Jego, ma się wszystko. Ludzie mylą się, zwracając się tylko do ś/więtych, aby o coś prosić”. Kiedy mówiono, że tajemnice powierzone widzącym zapowiadają kary i katastrofy, których nie da się uniknąć, a jedynie złagodzić, Jelena zadała N/ajświętszej Pannie pytanie na ten temat i otrzymała następującą odpowiedź: „To pochodzi od f/ałszywych p/roroków. Oni mówią: «Tego dnia będzie katastrofa». Ja zawsze mówiłam: Zło (kara) przyjdzie, jeśli świat się nie n/awróci. Wzywajcie ludzi do n/awrócenia, wszystko zależy od waszego n/awrócenia”. (Wg książki: R. Laurentin, L. Rupčić. La Vierge apparait-elle a Medjugorje, Paris 1984. Tłum. Elżbieta Jogałła) Źródło: centrummedjugorje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Druga pieczęć: III W/ojna Ś/wiatowa -o- O/rędzie 426, środa, 16 maja 2012, godz. 3.10 -o- Moja najukochańsza córko, muszę cię poinformować, że zbiera się właśnie na trzecią w/ojnę ś/wiatową. -o- Tego poranka płyną moje łzy, jak sama to widzisz.* -o- Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan E/wangelista w Księdze A/pokalipsy. -o- Początek będzie miał miejsce w Europie. -o- Wasz system b/ankowy stanie się przyczyną, a Niemcy po raz kolejny zaangażują się w tę tragedię, tak jak to wydarzyło się przy dwóch poprzednich okazjach. -o- Kiedy to się rozpocznie, nastąpi upadek ocalenia gospodarki i katastrofa ta dotknie Grecję, z wielkimi reperkusjami dla Francji. -o- Bliski Wschód będzie również zaangażowany w w/ojnę – wraz z Izraelem i Iranem – Syria zaś odegra poważną rolę w upadku Egiptu. -o- Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, lecz nie żeby cię przestraszyć, ale żeby przekazać c***ilną prośbę, aby w tym czasie m/odlić się za Europę. -o- Z powodu w/ojny i braku pieniędzy duża część zbiorów będzie stracona, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci, oznaczającej głód. -o- Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci B/oże, aby próbowały magazynować suszoną i niełatwo psującą się żywność, celem wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby mieć własne uprawy, jeśli to możliwe. -o- Pamiętajcie jednak, że m/odlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. -o- Efektem tej wojny będzie wciągnięcie Mojego K/ościoła K/atolickiego na ziemi – w imię zjednoczenia – do jednego k/ościoła ś/wiatowego. -o- To zjednoczenie, czyli f/ałszywy p/okój, staną się rzeczywistością, która nastąpi po ujawnieniu się a/ntychrysta w celu wprowadzenia f/ałszywego p/okoju i tak zwanego zakończenia w/ojny. -o- Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni, dopóki Chiny i Rosja nie zaangażują się w sprawy świata. -o- Będą one stanowić zagrożenie dla „B/estii z Dziesięcioma Rogami” – Europy – i przejmą nad nią k/ontrolę, aby wprowadzić k/omunizm. -o- „Czerwony smok” – Chiny – już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na k/ontrolowanie ś/wiatowych f/inansów. -o- „Czerwony smok” i „Niedźwiedź”, którym jest Rosja, nie kochają B/oga. -o- Są one kierowane przez a/ntychrysta, który pochodzi ze Wschodu i ukrywa się za zamkniętymi drzwiami. -o- Kiedy te p/roroctwa zaczną się spełniać, cały świat uwierzy w te o/rędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości. -o- Proszę, odmawiajcie tę K/rucjatę M/odlitwy, gdyż pomoże ona osłabić wpływ tych wydarzeń. -o- cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×