Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Módlmy się o pokój dla narodów

Polecane posty

Gość ojj stara modelka bez związku
* Gdy kochasz, jest Boże Narodzenie. Gdy milkniesz, słyszysz śpiew Aniołów. Gdy tęsknisz, niebo się przybliża. Gdy tworzysz, to pięknieje świat... Po ścieżce nadziei zejdź Panie, w Betlejem naszych serc. * Pięknego czasu Świętowania Narodzenia 😍 Miłości Bożej na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miła samotna modelko niepotrzebnie angażujesz emocję w tematach z mart/ynk/ą ona już w sercu wierzy w Maryję ale nie przyzna się oficjalnie do tego . Dlatego , że jej wpisy są przeglądane przez przełożonych z jej wyznania i oceniane . Życzę ci dużo łaski Maryi i szczęścia osobistego w tym nowym roku 2017 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż bez ściemniania napiszę Tobie Modelko seksowna , że przelizałbym Twoją "kaczuchę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwychwstał Pan 😍 https://youtu.be/86esuoIivFY 🌻 Niech radość wielkanocnego poranka, Cud Zbawienia będzie z Wami przez wszystkie dni. I niech będzie źródłem do budowania jedności z Najwyższym i Jego uczniami. Alleluja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry, chciałam się zapytać, czy są nowe Orędzia z 2017r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi przykro z tym rozdawaniem 500 plus. Zarabiam grosze, ciezko pracuje a inni dostaja kase za darmo. Rowniez modlę sie o to by bylo sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.16 dzień dobry, chciałam się zapytać, czy są nowe O.rę.dzi.a z 2017r? °o° U Ma.rii z I.rla.ndii musi się spełnić do końca to co zostało p.r.z.epo.wiedz.iane - tak pisze w ostatnim O.r.ęd.ziu. I rzeczywiście teraz wszystko się wypełnia, to co zostało p.r.ze.p.o.wied.ziane. Bieżące ob.ja.wi.en.ia z 2017r. dla P.ol.ski są - wpisz w googl: P.i.o.tr...Ż.y.w.y....P.ł.o.m.nień i wyświetli Ci się stronka gdzie po lewej stronie jest zakładka z latami o.bj.aw.ie.ń - w tym również z 2017 r. Pozdrawiam serdecznie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatniej chwili... Od Matki Bożej - objawienia z Medjugorie: 🌻 Orędzie dle dla Mirjany z 2.06..2017 Drogie dzieci,podobnie jak w innych miejscach, gdzie do was przychodziłam, tak i tutaj wzywam was do modlitwy. Módlcie się za tych, którzy nie znają mojego Syna, za tych, którzy nie poznali miłości Bożej, przeciwko grzechom, za osoby konsekrowane, za tych, których mój Syn powołał aby mieli miłość i ducha mocy dla was i Kościoła. Módlcie się do mojego Syna, a miłość której przez Jego bliskość doświadczycie, da wam siłę i uczyni was gotowymi do czynienia dzieł miłości w Jego imię.Dzieci moje, bądźcie gotowi. To jest czas przełomu, dlatego ponownie wzywam was do wiary i nadziei. Wskazuję wam drogę, którą należy iść, a są nią słowa Ewangelii. Apostołowie mojej miłości, świat bardzo potrzebuje waszych wzniesionych ramion ku Niebu , ku mojemu Synowi, ku Ojcu Niebieskiemu. Potrzeba wiele pokory i czystość serca. Ufajcie mojemu Synowi i wiedzcie, że zawsze możecie być lepsi. Moje matczyne serce pragnie, abyście wy, apostołowie moje miłości byli małymi światełkami dla świata, by rozświetlić te miejsca, w których chce zapanować ciemność, abyście przez swoją modlitwę i miłość wskazywali prostą drogę, zbawiali dusz. Ja jestem z wami. Dziękuję wam. 🌻 Wierzący w J.e.z.u.s.a C.h.r.y.s.t.u.s.a !!! M.ó.d.l.my się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna niemiecka wizjonerka , mistyczka Gizela opisuję stan kościoła u naszych zachodnich sąsiadów otrzymane w czasie objawienia . http://www.duchprawdy.com/gizela.htm ale nie wiadomo czy chodzi o kościół protestancki czy katolicki , bo obie te religie : Protestancka i Katolicka są tam w Niemczech jednakowo liczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzięki za linka :) Chętnie poczytam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś wspaniałą rycerką m ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś się stało w temacie u Mart/yny33 , wpisy nie wchodzą . Coś nie wydaje mi się , że to ka/fe . Podejrzewam zewnętrznych tropicieli . A czy twoje wpisy wchodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie u Martyny33 pierwsze kilka wpisów na mowej stronce nie jest od razu wyświetlane i to dlatego. Twoje wpisy weszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie pojawiają się nowe numery stron ale nowej strony nie ma , być może została mi zblokowana . Mój program ghostery wysiadł i już nie chroni przed szpiegami z poza forum . Napisz mi co pojawiło się na nowej stronie jeśli masz chwilę czasu . Czy jest tam link do objawienia św Jakuba z Saragossy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już pojawiły się u mnie wpisy ale bardzo powoli , prawdopodobnie pro/testanci doznali jakiegoś " przesilenia " po tym objawieniu św Jakuba . Już ten twój link Gizeli , który tam wrzuciłaś wstrząsnął ich wyznaniem . Teraz co napiszę , to przechodzi przez ich jakieś "konsylium " opinio sprawcze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda , że władze Warszawy podpisały karty pobytu dla 100 tyś. nachodźców z Afryki ? A czy podobnie postąpią władze pozostałych 11 większych miast ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda
Dnia 31.07.2017 o 16:44, Gość gość napisał:

czy to prawda , że władze Warszawy podpisały karty pobytu dla 100 tyś. nachodźców z Afryki ? A czy podobnie postąpią władze pozostałych 11 większych miast ?

Nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

 

 

Módlmy się o pokój dla narodów

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Módlmy się o pokój dla narodów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Módlmy się o pokój dla narodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła

wtorek, 22 października 2013, godz. 13.30

Moja wielce umiłowana córko, Moi umiłowani słudzy połączą się ze Mną w jedną całość – mniej niż połowa z nich – lecz ich wierność dla Mnie pomoże Mojej Armii przetrwać i wzrastać w tym celu, aby rozpowszechniać Ewangelie, podczas kiedy cały świat ogarnie mrok ciemności, która będzie odczuwana w czasie tego największego upadku wiary wszechczasów.

Brak szacunku dla Mnie, Jezusa Chrystusa, staje się ewidentny we wszystkich krajach: w miejscach publicznych i w Moich Kościołach. Moim obecnym pragnieniem jest przygotowanie Mojej Armii we właściwy sposób. Nie pozwólcie, Moi umiłowani uczniowie, aby te sprawy was niepokoiły, gdyż to was rozproszy, podczas gdy Ja potrzebuję, abyście byli mocni w waszej wierze. Tak samo jak drzwi zostały zatrzaśnięte przed Moją Matką, kiedy tuż przed Moim Narodzeniem próbowała znaleźć schronienie, tak i drzwi zatrzasną się przed wami. Wiedzcie, że gdy owi wprowadzeni w błąd słudzy w Moim Kościele drzwi te przed waszym nosem wam zatrzasną, wtedy musicie zwrócić się do Mnie samego. Wiedzcie także, że ci, którzy twierdzą, że są świętymi ludźmi, obeznanymi z Pismem Świętym i Nauczaniem Mojego Kościoła, jako pierwsi ustawią się w kolejce, aby was potępić, ponieważ podążacie za Prawdą. Mówiąc to, mam na myśli te dusze, które Mnie kochają i które znają Prawdę, a niekoniecznie tylko tych, którzy śledzą te Moje Orędzia dla całego świata.

Dar Ducha Świętego ogarnie jedynie tych, którzy są godni, aby ten drogocenny Dar od Boga przyjąć. Ci nienapełnieni Duchem Świętym rzucać będą obelgami i próbować was przekonać, abyście podążyli za herezjami, które wkrótce grasować będą we wszystkich chrześcijańskich kościołach. Im większym strachem będą napawały ich te Orędzia, tym intensywniej będą was napastować. Musicie zignorować ich nienawistny jad i zachować milczenie. Dni te już prawie nadeszły. Niektórzy z was właściwie już zaznali próbki tej gwałtownej opozycji, którą z Mojego powodu będziecie musieli znosić.

Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła, ale wiedzcie o tym: Z popiołów powstanie Moje Chwalebne Ciało, Nowa Jerozolima, a wy zostaniecie wybrani, aby władać pośród dwunastu narodów. O ile pozostaniecie Mi wierni, wyniosę was w chwale, a w przyszłym świecie Ziemia i Niebo będą należeć do was. W czasie trwania tej ohydy spustoszenia, która będzie rzeczą krótkotrwałą, musicie polegać wyłącznie na Mnie. A potem nic już nigdy was ode Mnie nie oddzieli.

Wasz Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moodlmy się o pokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Miłość rozkwita, ponieważ jest Ona Darem Bożym i posiada moc niszczenia zła

Orędzia Ostrzeżenia

sobota, 23 listopada 2013, godz. 17.00

Moja wielce umiłowana córko, pragnę wam wyjaśnić znaczenie miłości oraz tego, jak przy jej udziale możecie zniszczyć zło i jak bez niej zło się rozprzestrzenia.

Szatan jest niezdolny do miłości, natomiast, mając obsesję na punkcie własnej władzy i wielkości, uważa, że są one jego przymiotami. Kiedy dopada jakąś duszę, w pierwszym rzędzie niszczy w niej miłość. A gdy to osiągnie, przesyca tę duszę okropną nienawiścią, i to właśnie ta nienawiść powoduje rozłam. Rozłam i niezgoda, zainicjowane przez nienawiść, mogą doprowadzić do tego, że jedna dusza dopuści się przeciwko innym desperackich kroków. To przepełnione nienawiścią postępowanie może bardzo często prowadzić to straszliwego okrucieństwa, a nawet do morderstwa. Grzech pychy jest zaszczepiony w duszach, które same otwarły się na diabła — a to prowadzi do bezwzględnej ambicji i chciwości. Ale tam, gdzie jest miłość, tam daje o sobie znać Obecność Boga.

Miłość rozkwita, ponieważ jest Ona Darem Bożym i posiada moc niszczenia zła. Miłość nie jest samolubna. Miłość jest wspaniałomyślna, miłość przebacza i nie jest skażona grzechem pychy. Musicie prosić Boga, i to każdego dnia, o Dar Miłości, a kiedy zostanie on wam dany, użyjcie go jako tarczy przeciwko nienawiści. Miłość, jeżeli jest obecna w duszy czystej — przyciąga nienawiść tych dusz, które wygnały Boga ze swojego życia. Nie potrafią one ścierpieć Światła Bożego, które promieniuje z tych dusz, wypełnionych Bożą Miłością.

Idźcie teraz, bo już wiecie, że Miłość musi służyć temu, aby wesprzeć dusze, które bardzo potrzebują Mojej Pomocy.  Proszę, odmawiajcie tę Krucjatę Modlitwy o Dar Miłości.

Krucjata Modlitwy (129) O Dar Miłości

O Boże, proszę napełnij mnie Twoją Miłością.

Dopomóż mi dzielić Dar Miłości ze wszystkimi, którzy potrzebują Twojego Miłosierdzia.

Dopomóż mi więcej Ciebie kochać.

Dopomóż mi kochać wszystkich, którzy potrzebują Twojej Miłości.

Dopomóż mi kochać Twoich wrogów.

Dozwól, aby miłość, którą mnie Błogosławisz, pochłaniała serca wszystkich ludzi, z którymi mam do czynienia.

Dopomóż mi — dzięki Miłości, jaką wlewasz do mojej duszy — zwyciężać wszelkie zło, nawracać dusze i udaremniać plany diabła i wszystkich, którzy są na jego usługach i usiłują zniweczyć Prawdę Twojego Świętego Słowa. Amen.

Ja Jestem Miłością. Jeżeli prawdziwie będziecie Mnie kochali, to zaleję wasze dusze nadmiarem miłości — i mając tę miłość, dopomożecie Mi ocalić świat.

Wasz Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi

Moodlmyy się o pokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie koronką do Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus powiedział Faustynie że ta koronka przygotuje świat na ponowne Jego przyjście.

Magdo, dziękuję za ten link 🙂

Czy Modelka zagląda jeszcze na kafeterię? Ktoś wie co się z nią stało?

 

\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

  

    Anialon, zaglądam na kafe 🙂   Uściski dla Ciebie 🙂  

   Magda 🙂  

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie że Donald Trump opowiedział się za życiem dzieci i ochroną życia narodzonego jak i tych dzieci nie narodzonych? W tych orędziach które tłumaczę, sporo jest o tym prezydencie oraz o tym że on służy Bogu, przyglądałam się od dłuższego czasu temu prezydentowi bo jest jednak dosyć kontrowersyjny. Ameryka mądrze wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×