Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Módlmy się o pokój dla narodów

Polecane posty

gość z wczoraj witaj modelko , dlaczego tu jesteś i wklejasz te linki ? - dlatego tu jestem aby zaświadczyć na moim przykładzie, że J/ezus przygarnia g/rzeszników i daje autentyczną wolność, autentyczny spokój serca i radość duszy poprzez Sakramenty Św, które J/ezus ustanowił - wklejam te linki ponieważ sama poprzez te orędzia się nawróciłam czego każdemu życzę :) - treść tych objawień jest bardzo szeroka zaczynając od głębokich treści duc/howych dot. nawrócenia się poprzez S/akramenty Św. tłumaczenia Biblii - Apokalipsy i współczesne przepowiednie i przygotowanie ludzi na Powtórne Przyjście J/ezusa ponieważ obecnie żyjemy w czasach ostatecznych, w których mało kto wierzy w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z wczoraj Piszesz: Cyt.: "Będę się modlił do parówek z Biedronki." - i w taki właśnie sposób szatan zwodzi ludzi by nie wierzyli w Stwórcę - i to jest największe kłamstwo szatana - Bóg dał nam wolną wolę byśmy mogli wybierać pomiędzy dobrem a złem - dobro prowadzi do Raju a zło do piekła - wybór należy do Ciebie - pamiętaj tylko, że parówki z biedronki Cię nie Z/bawią jak J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękno człowieka, stworzonego na Obraz B/oga Żywego, jest nie do opisania. O/rędzia Os/trzeżenia środa, 24 września 2014, godz. 15.05 Moja wielce umiłowana córko, właśnie tak jak Moja Umiłowana Matka została wybrana przez B/oga, aby zapowiedzieć Przyjście M/esjasza, tak i jest ona powołana, aby przygotować ludzkość na Moje Powtórne Przyjście. Została ona wyniesiona do najwyższej Hierarchii w N/iebie i przez Mojego Przedwiecznego Ojca przyznane jej zostały wielkie moce. Niemniej jednak ona nadal jest taka, jaka była wtedy, jaka jest teraz i jaką będzie zawsze — pokorną służebnicą B/oga. Ona służy Mu w Jego Planie wzniesienia człowieka to stanu doskonałości, w jakim miał się on znajdować. Piękno człowieka, stworzonego na Obraz B/oga Żywego, jest nie do opisania. Żaden mężczyzna, kobieta czy dziecko na tej ziemi nie może równać się z tym, co B/óg stworzył, kiedy powołał do życia Adama i Ewę. G/rzech stał się ich upadkiem, a Lucyfer ich wrogiem. Wtedy to ów stan doskonałości uległ zniszczeniu. Splamiony g/rzechem człowiek nigdy nie odzyska tego doskonałego stanu, jak długo wąż i ci, którzy go wielbią, nie zostaną przegnani. Dopóki nie nadejdzie ów dzień, piękno ludzkiego ciała i dus/zy będzie przyćmione. Człowiek jest największą miłością B/oga. Aniołowie są Jego sługami i oni także muszą okazywać miłość Stworzeniom B/ożym. Miłość B/oga do Jego rodziny zajęła miejsce wszystkiego, co B/óg stworzył, i nie spocznie On nigdy, dopóki nie odzyska dus/z Swoich dzieci. B/óg zezwala na wiele cierpienia, upokorzeń i tragedii, z których wszystkie wypływają z nienawiści, pochodzącej od tego, dla którego B/óg miał najwyższy szacunek — byłego Archanioła Lucyfera, który stał się szatanem. Upadły z powodu swojej zazdrości, pychy i miłości własnej, stał się on przyczyną bólu Mojego Ojca — największego wyobrażalnego bólu. I dzisiaj, tak jak i wtedy, jego postępowanie jest takie same. Lojalni aniołowie Mojego Ojca, wszyscy święci i Moja umiłowana Matka stworzyli więź, która nigdy nie może ulec zerwaniu. I cokolwiek nakaże Mój Ojciec — jest to wykonywane przez Elitę Jego Hierarchii. Nigdy nie okazuje się Mu sprzeciwu. To, czego pragnie Mój Ojciec, jest zawsze właściwą i najskuteczniejszą drogą. Jest to metoda, dzięki której rasa ludzka może zostać wyratowana od przekleństwa diabła. Jest to Jego prawo. Nikt i nigdy się nie odważy przeciwko Niemu oponować. W Jego Finałowym Planie, w ostatniej jego fazie — w której doprowadzi On do samego końca Swój Plan Zb/awienia – zainterweniuje On na wiele sposobów. To ostatnie nadane Mojej Matce przez jej Przedwiecznego Ojca miano — „Matka Zb/awienia” — nie jest żadnym przypadkiem. Została ona posłana, aby ostrzec świat i przygotować go na ostateczny, zaciekły szturm diabła na ludzką rasę. Jej zostało przydzielone to zadanie, a Ja was proszę, abyście to zaakceptowali i odpowiedzieli na jej wezwanie do nieustannej m/odlitwy. Trójca Ś/więta przyniesie wiele B/łogosławieństw tym, którzy odpowiadają na tę ostatnią misję z Nieba – Misję Zb/awienia. Przyjmijcie z wdzięcznością, że taka łaska z miłością i łaskawością serca została okazana ludzkości. Wasz Umiłowany J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlmy sie o pokoj narodow Please !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: G/rzech jest rzeczywistością. Istnieje on i nadal będzie istniał, aż do Powtórnego Przyjścia C/hrystusa O/rędzia Os/trzeżenia sobota, 27 września 2014, godz. 19.20 Moje drogie dzieci, jak złamane jest moje serce w tych okropnych czasach, w których człowiek wyniósł siebie samego, aby sprzeciwić się B/ogu na tak wiele sposobów. Na całym świecie pogardza się B/ożym Prawem, ponieważ g/rzech nie jest już dłużej uznawany za coś złego. Wręcz przeciwnie, jest on usprawiedliwiany przy każdej okazji, tak iż człowiek nie potrafi już dłużej rozróżniać pomiędzy dobrem a złem. Gdy akceptujecie g/rzech we wszelkich jego przejawach i głosicie, że nie pociąga to za sobą żadnych konsekwencji, to nigdy nie będziecie zadowoleni. G/rzech, jeżeli jest on uznawany jedynie za ludzką słabość, powoduje jeszcze większy i bardziej poważny g/rzech, aż w końcu doprowadzi to do duc/howych ciemności i oddzielenia od B/oga. Pozostawi to w waszej dus/zy pustkę, która stanie się rodzajem chandry, z której ciężko jest się wydobyć. Ciemność pochodzi od złego duc/ha. Światło pochodzi od B/oga. G/rzech sprowadza ciemność i, o ile nie uznacie g/rzechu i nie poszukacie pojednania, będzie on się rozrastał i ropiał, aż zdławi duc/ha. Nic na tym świecie nie przyniesie dus/zy — ani nie może przynieść — wytęsknionego ukojenia. Jedynie pojednanie dus/zy z B/ogiem może ją uwolnić od tego dławiącego uścisku. G/rzech jest rzeczywistością. Istnieje on i nadal będzie istniał, aż do Powtórnego Przyjścia C/hrystusa. B/oże Dzieci, które rozumieją, czym jest Dziesięć Przykazań ustanowionych przez Niego, wiedzą, że człowiek musi prosić B/oga o przebaczenie za każdym jednym razem, gdy zgr/zeszy. To nie jest źle, że człowiek ciągle zwraca się do B/oga i błaga Go wciąż na nowo o Jego Przebaczenie, ponieważ jest to jedyny sposób, aby pozostać z Nim w jedności. W ten sposób otrzymacie wiele Łask i dojrzejecie, i będziecie przebywać w B/ożym Ś/wietle. Człowiek musi zaakceptować, że jest słaby z powodu istnienia g/rzechu. Musi on zaakceptować, że g/rzech może go odseparować od B/oga. Jeżeli nie zaakceptuje tego faktu, wtedy twierdzi, że jest równy B/ogu. Bez w/iary w istnienie gr/zechu człowiek nie może służyć B/ogu. To właśnie wtedy rozdział pomiędzy dus/zą a jej Stworzycielem staje się większy, aż w końcu nie ma już żadnej komunikacji pomiędzy B/ogiem a człowiekiem. Pragnieniem szatana jest schwytanie dus/z i zapobieżenie ich zb/awieniu. Dopóki człowiek nie zaakceptuje, jak ważne jest uznanie Prawa B/ożego, będzie się B/oga wypierał. Wasza umiłowana Matka Matka Zb/awienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O/rędzia Os/trzeżenia: Cały czas uparcie trwajcie przy Prawdzie, bo bez niej będziecie żyć w kłamstwie niedziela, 28 września 2014, godz. 18.15 Moja wielce umiłowana córko, Słowo B/oże, jakie B/óg ustanowił, oraz Słowo podyktowane Moim Ś/więtym Apostołom, stało się fundamentem, na którym został zbudowany Mój K/ościół — Moje Mistyczne Ciało. Odwieczne Słowo jest fundamentem, na którym wspiera się K/ościół — a nie na odwrót. Słowo B/oże jest Wieczne — wyryte w kamieniu. Jest ono podstawą Prawdy. Nie można zachwiać fundamentem Mojego K/ościoła, ale można przeinaczyć i zmodyfikować postawiony na nim gmach. Jeżeli jednak gmach ten zostanie przebudowany, to fundamenty mogą nie wytrzymać, o ile przebudowa ta będzie odbiegała od pierwotnie zaplanowanej konstrukcji budynku. Do Słowa B/ożego w żadnym wypadku nie wolno wnosić poprawek, bo ono nigdy się nie zmienia. No bo jakże by mogło? B/óg nie mówił jakiejś jednej rzeczy, mając na myśli coś innego. K/ościół musi być na usługach Słowa B/ożego. Słowo B/oże nie podporządkowuje się tym członkom Mojego K/ościoła, którzy mają odmienne przeczucia. Jeżeli ośmielicie się manipulować Słowem, to zdradzicie Mnie, J/ezusa C/hrystusa. To Ja Jestem K/ościołem. To Moje Ciało jest K/ościołem i wszystko, co bierze we Mnie początek — jest ś/więte. Tak długo, jak długo Prawda jest przez was — Moje wyś/więcone sługi — podtrzymywana, tak długo Mnie reprezentujecie. Tak długo, jak długo Mi ufacie i Mnie czcicie, oraz pilnujecie, żeby w Moim K/ościele wprowadzone były w życie właściwe procedury, tak długo możecie mówić, że jesteście Moi. Kiedy B/óg, poprzez Moc Duc/ha Ś/więtego, dyktował E/wangelie, Słowo mogło zostać wyrażone przy użyciu odmiennych zwrotów językowych, ale, tak czy owak, pozostało ono tym samym. Kiedy B/óg mówił przez proroków i Moich ap/ostołów — pob/łogosławionych Darem Duc/ha Ś/więtego — język ten był jasny, prosty i wiarygodny. Ta sama prawda jest aktualna i dzisiaj — kiedy B/óg mówi przez Swoich proroków. Jest to język jasny, prosty i wiarygodny, gdyż pochodzi on od B/oga. Słowa wypowiedziane przeze Mnie, waszego Odkupiciela, są naprawdę zgodne z Moim Ś/więtym Słowem, zawartym w Piśmie Ś/więtym, gdyż pochodzą one z tej samej Ręki. Dlatego strzeżcie się każdego, kto oferuje wam nową wersję Prawdy, która jest trudna do zrozumienia i trudna do naśladowania oraz niejasna. Jeżeli Prawda jest zmanipulowana, to powstaje z niej fałszywa doktryna. Będzie ona wyszczerbiona, nielogiczna i będzie stanowić przeciwieństwo Ś/więtego Słowa B/oga. Kiedy wam się powie, że B/óg — z powodu Swojego M/iłosierdzia — zaakceptuje gr/zech, to wiedzcie, że jest to kłamstwo. Bóg zaakceptuje pełną skruchy dus/zę, ale nigdy nie gr/zech, gdyż jest to niemożliwe. Cały czas uparcie trwajcie przy Prawdzie, bo bez niej będziecie żyć w kłamstwie. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo służycie B/ogu, albo ulegniecie niefrasobliwości człowieka. O/rędzia Os/trzeżenia środa, 1 października 2014, godz. 21.15 Moja wielce umiłowana córko, jest tak, że wśród tych, którzy mówią, że Mi s/łużą, panoszy się zdrada w stosunku do Mnie, J/ezusa C/hrystusa, Syna C/złowieczego. Nawet ci, którzy twierdzą, że są Moimi lojalnymi sł/ugami, opuścili Mnie, a ich w/iara jest właściwie tylko odblaskiem tego, czym była ona poprzednio. To, co zaczęło się jako miłość i współczucie dla Mnie, zostało zredukowane do ułamka tego, czym było wcześniej, a zostało to spowodowane wieloma rzeczami. Tak wiele pogardy spotkało Mój K/ościół z powodu upadłych w jego podwojach dus/z — dus/z, które zostały doprowadzone do ciężkiego g/rzechu. Wielu Moich niewinnych, wyś/więconych sł/ug cierpi z powodu g/rzechów innych, i przyniosło im to wiele wstydu. Potem, kiedy Prawa B/oże zostały zepchnięte na margines i zaledwie o nich wspominano, wielu zapomniało, że P/rzykazania B/oże muszą za wszelką cenę zostać podtrzymane. Skoro Moi wyś/więceni s/łudzy przestali nauczać Prawdy i odebrali znaczenie temu, aby zająć stanowisko w sprawie istnienia g/rzechu, to czy dzieci B/oże mogą okazać w tej kwestii więcej mądrości? Moi wyś/więceni słudzy mają moralny obowiązek, aby podtrzymywać Słowo B/oże i przestrzegać B/oże dzieci przed niebezpieczeństwem g/rzechu. Ale oni podjęli decyzję, aby tego nie robić. Wielu boi się głosić Prawdę z obawy, że będą p/rześladowani przez tych, którzy przypiszą im winę za g/rzechy innych. W czasie Mojego pobytu na ziemi nigdy się nie wahałem prawić kazań na temat kary, która spotka człowieka — chyba że poszukuje on B/ożego przebaczenia za swoje g/rzechy. Ale to nie strach przed karą B/ożą powinien być powodem do unikania g/rzechu, lecz jedynie to, abyś ty — g/rzesznik — mógł zostać zb/awiony. G/rzech jest czymś, z czym musicie żyć, ale nigdy nie wolno wam go zaakceptować. Musicie z nim walczyć, gdyż Ja pragnę ocalić wasze dus/ze. Dlaczego miałbym sobie nie życzyć ocalenia waszych dus/z za wszelką cenę? Czyż nie cierpiałem za was i nie umarłem okrutną śmiercią na K/rzyżu, abyście zostali odk/upieni w Oczach B/ożych? Dlaczego więc Moi wyś/więceni s/łudzy nie nauczają, że poszukiwanie życia w/iecznego jest absolutną koniecznością? Jeżeli nie poszukujecie Życia W/iecznego, to go nie znajdziecie. Obowiązkiem tych wszystkich, którzy Mi s/łużą, jest dopomaganie w ocaleniu człowieka od w/iecznego potępien/ia. Prawda jest ukrywana już tak długo, że wiele dus/z popadło w samozadowolenie i zostało dla Mnie utraconych. Wiedzcie, że w dniu ostateczn/ym wyślę najpierw Moich A/niołów, i ludzie zostaną podzieleni na dwie połowy: Tych, którzy popełniali okrucieństwa, i tych, którzy są ode Mnie. Proszę was, Moi wyś/więceni s/łudzy, abyście mówili Prawdę, bo jeżeli tego nie robicie, to utracicie dla Mnie wiele dus/z, a tego Ja wam nigdy nie wybaczę. Albo służycie B/ogu, albo ulegniecie niefrasobliwości człowieka. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest jedynym sposobem, aby pokonać nienawiść. Nienawiść nie może pokonać Miłości, bo pochodzi ona od B/oga. Or/ędzia Os/trzeżenia poniedziałek, 9 czerwca 2014, godz. 21.42 Moja wielce umiłowana córko, jakże Ja tęsknię, aby dotrzeć do tych, którzy stracili wiarę, i tych, którzy już dłużej we Mnie nie wierzą, i tych nieświadomych stanu rzeczy. O/rędzia te są dla świata — nie tylko dla wybranych, którzy wychodzą Mi na przeciw i oddają Mi cześć i których dus/ze napełnione są miłością dla Mnie. Ja kocham każdego, ale zdaję się na wiernych, aby rozprzestrzeniali Słowo B/oże, tak aby rozpalić ogień Mojej Miłości w sercach, które się na Nią całkiem zamknęły. Jeżeli Mnie kochacie, to będziecie spełniać względem innych wszelkie dobre uczynki, tak jak was nauczałem. Będziecie traktować innych, kierując się tym, jak Ja was umiłowałem. Będziecie okazywać cierpliwość wobec tych, którzy będą wami pogardzać za to, że jesteście nosicielami symbolu c/hrześcijaństwa. Obejmijcie słabych: Nauczajcie ich Mojej Miłości we wszystkim, co mówicie i czynicie. Być c/hrześcijaninem oznacza podtrzymywanie Mojego Słowa na każdy sposób. Nigdy nie wolno wam zapominać, że Moja Miłość jest Bo/skiego pochodzenia. Moja Boskość jest bez zarzutu, a ta Duc/ha Ś/więtego jest niepokonana, skoro jest On Obecny w każdym Moim Dziele. Moje Dzieła są potężne i rozrosną się i rozszerzą niczym wielki poryw wiatru, tak szybko, że stoi to poza granicami waszego rozumienia. Tak więc, kiedy Ja daję Samego Siebie poznać w Moim Słowie — w Moich O/rędziach dla świata — to jeżeli Mnie obejmiecie, okażę wielkie M/iłosierdzie tym, którzy ochoczo podejmą Mój Kielich. Kiedy przyjmiecie Dary, które wam daję i użyjecie ich tak, jak Ja tego pragnę, aby służyły dobru innych, to nastąpi wielki cud nawrócenia. Moja Miłość — o ile przyjmiecie Ją ode Mnie — rozejdzie się na innych. A jeżeli inni otrzymają waszą miłość, to oni też rozpoznają, skąd ona pochodzi. Moja Miłość — gdy jest wszczepiona w wasze dus/ze, za przyczyną Duc/ha Ś/więtego — rzuci was przede Mnie na kolana, przepełnionych łzami radości. Zapewniam was, że natychmiast rozpoznacie Miłość B/oga, kiedy przeszyje ona wasze serca Mocą Parakleta. Wtedy zrozumiecie Moc Miłości, gdyż Ja Jestem Miłością. Ja Jestem Potęgą, z powodu której każdy demon, każdy upadły anioł i sam szatan padają na ziemię w agonii, gdyż nie mają nade Mną żadnej władzy. Kiedy pozwolicie, aby Moja Miłość wypełniała wasze dus/ze, to i w was zrodzi się moc, umożliwiająca wam pokonanie każdego zła na świecie. Moja Miłość niszczy władzę szatana i wszystkich jego demonów. Moja Miłość stanie się waszą bronią przeciwko złu, które napotkacie, gdyż przemawiacie w Moje Imię. Przyjmijcie Moją Miłość i zawsze kochajcie Moich wrogów. Nie wolno wam nienawidzić Moich wrogów, gdyż jest to dokładnie to, czego zły od was chce — aby móc szerzyć nienawiść. Miłość, kiedy jest szerzona, rodzi w innych miłość, tak samo jak nienawiść rodzi zwątpienie, strach i złość. Miłość jest jedynym sposobem, aby pokonać nienawiść. Nienawiść nie może pokonać Miłości, bo pochodzi ona od B/oga. Pragnę przekazać wam tę K/rucjatę M/odlitwy, aby uchronić was przed nienawiścią. Krucjata M/odlitwy (156) Ochrona przed nienawiścią: Drogi J/ezu, daj mi Swoją Miłość i otwórz moje serce, abym przyjął Twoją Miłość z wdzięcznością. Za przyczyną Mocy Duc/ha Ś/więtego, pozwól, niech Twoja Miłość zajaśnieje we mnie, tak abym się stał znakiem Twojego M/iłosierdzia. Otocz Mnie Twoją Miłością i pozwól mojej miłości do Ciebie osłabić każdy rodzaj nienawiści, który napotkam, kiedy szerzę przesłania o Twoim Słowie. Wylej na nas Swoje Miłosierdzie i przebacz tym, którzy Ciebie odrzucają, Ciebie obrażają i którzy są obojętni na Twoją B/oskość, i udziel im Daru Miłości. Niech Twoja Miłość promieniuje w tych czasach niepewności, słabej wiary, prób i niedoli, i niech Moc Duc/ha Ś/więtego pomoże mi sprowadzić do Prawdy tych, którzy najbardziej potrzebują Twojej Pomocy. Amen. Moi drodzy wyznawcy, będziecie potrzebować Mojej Ochrony bardziej niż kiedykolwiek, gdyż Misja ta wzrasta. Moja Miłość zawsze was osłania, a Ja Sam dam się poznać poprzez Moje Słowo, Łaski Duc/ha Ś/więtego i poprzez n/awrócenie — dzięki m/odlitwom, które ta Misja Zb/awienia przyniesie światu. Nigdy nie powątpiewajcie w Moją B/oskość czy B/ożą Moc, gdyż beze Mnie jesteście niczym. Wasz J/ezus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób laskę Jezusowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat R/óżańca Ś/w: Matka Zb/awienia: Wkrótce m/odlitwy „Zdrowaś Maryjo” nie będzie się słyszało ani wewnątrz, ani na zewnątrz K/ościoła Mojego Syna. O/rędzia Os/trzeżenia środa, 12 lutego 2014, godz. 22.45 Moje dziecko, tak jak Wizerunek Mojego Syna, Jego Słowo i Jego Obietnica, że powróci — zostaną zlekceważone, a następnie wytępione — tak też nie będzie inaczej, jeśli chodzi o Mnie, waszą ukochaną Matkę. Wkrótce m/odlitwy „Zdrowaś Maryjo” nie będzie się słyszało ani wewnątrz, ani na zewnątrz K/ościoła Mojego Syna. Także ci, którzy odwiedzają Moje Ś/więte S/anktuaria, oraz Grupy M/aryjne będą z wielu powodów krytykowani, a wszystko to bez głębszego uzasadnienia. Nic nie będzie słychać o jakimkolwiek uznaniu dla autentyczności Moich O/bjawień — N/ajświętszej Maryi Panny, Matki B/ożej. Wszystko, co się do Mnie odnosi, nie będzie mile widziane ze względu na przebudowaną strukturę K/ościoła Mojego Syna na Ziemi. Pod rządami nowo powstałego reżimu, który zostanie zaprowadzony w przyszłości, N/abożeństwa do Mnie w wielu k/ościołach zostaną zniesione. Zostanę także zapomniana i następnie wzgardzona — przez tych, którzy będą twierdzić, że reprezentują nowy, współczesny, „all-inclusive” k/ościół, który niewiele ma wspólnego z K/ościołem, który został wybudowany na skale przez miłowanego przez Mojego Syna Ap/ostoła Piotra. Kiedy zobaczycie, że wszystkie N/abożeństwa do Mnie, Ś/więtej Matki B/ożej, będą w ten sposób traktowane, zdajcie sobie, proszę, sprawę, że te nowe reguły weszły w życie na rozkaz diabła. Diabeł Mną pogardza, tak samo jak się Mnie boi. On wie, że kierowane do Mnie przez dus/ze n/abożeństwa krzyżują jego podłe plany i że odmawianie Mojego N/ajświętszego R/óżańca jest dla niego jak chłosta i czyni go bezsilnym. Wszyscy, którzy Mnie kochają, będą musieli przetrzymać te nadchodzące dni, a nastąpi jeszcze czas, kiedy więź K/ościoła z Moimi Przybytkami zostanie zerwana. Kiedy to się stanie, będziecie wiedzieli, że ma to miejsce, aby B/oże dzieci odseparować od Mojego wpływu, który będzie konieczny w tych czasach, skoro mam pomóc w przyciągnięciu was do Mojego Syna. Moja Rola polega na tym, aby was przygotować na wielki Dzień Powtórnego Przyjścia Mojego Syna. Moim zamiarem jest nadal wzywać Moje dzieci, aż do tego dnia. Moim pragnieniem jest tylko i wyłącznie przyprowadzenie dus/z do Mojego Syna, aby mógł On im ofiarować Wieczne Zb/awienie. Przede wszystkim chodzi więc o Zb/awienie dus/z, ale diabeł będzie podejmował wszelkie wysiłki, aby to udaremnić. Wasza umiłowana Matka Matka Zb/awienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: Antychryst, oznajmiając swoje nadejście, oświadczy, że jest pob/ożnym c/hrześcijaninem. O/rędzia Ost/rzeżenia piątek, 23 sierpnia 2013, godz.14.09 Moje dziecko, jak c/hrześcijanie będą cierpieć, kiedy ta choroba gr/zechu na tak wiele sposobów wszędzie będzie pochłaniała świat. Miejsce ma zorganizowana próba zgładzenia c/hrześcijaństwa i przejawi się to na wiele sposobów. Stanie się to dla was widoczne, kiedy c/hrześcijanom odmówi się prawa do publicznego manifestowania swojej wierności wobec B/oga, podczas gdy każdemu innemu, niepochodzącemu od B/oga wyznaniu zostanie udzielone pozwolenie, aby to robić. Należący do tych innych wyznań otrzymają wielkie poparcie, gdy będą ubiegać się o sprawiedliwość w imię swoich praw obywatelskich. Doprowadzi to do tego, że gr/zechy, które są w oczach Mojego Ojca obrzydliwością, będą rozprzestrzeniały się coraz bardziej. Ludzie będą zmuszani, aby na terenie swoich krajów zaakceptować gr/zech, a przeciwstawianie się przez c/hrześcijan tym prawom będzie traktowane jako przestępstwo. C/hrześcijan będzie się postrzegało jako bezduszną, skrajną prawicę i jako tych, którzy nie biorą pod uwagę praw człowieka. Każda z pożądanych cech, jakie Mój Ojciec ustanowił w dus/zy, stanie się przedmiotem konfrontacji w ramach wysiłków, mających na celu usprawiedliwienia tej nikczemności w waszych narodach. Kiedy jakaś fizyczna choroba dopada jakąś wspólnotę, to zabija ona wielu. Ale po czasie wielkiego smutku i wielu śmiertelnych przypadkach pozostała cześć wspólnoty staje się na tę chorobę odporna. Grzech będzie w wielu narodach przyczyną cielesnej choroby, bo wyroki Pieczęci zostały przez Zb/awiciela ludzkości ogłoszone i wylane przez a/niołów Pańskich. Wielu zostanie zabitych w ramach poku/ty za ludzkie niegodziwości. Oczyszczenie to będzie trwało dopóty, dopóki nie ostaną się tylko ci, którzy za przyczyną swojej miłości do B/oga będą odporni na śmierć. C/hrześcijanie będą ogromnie cierpieć na wiele sposobów. Ich w/iara zostanie im odebrana i jej miejsce zajmie na ich oczach ohyda obrzydliwości. Ich ból, który już trwa, jest w tym czasie tym samym bólem, którego doświadczył Mój Syn. Następnie będą musieli oni stać się świadkami zadziwiającego widowiska, gdy Antychryst, oznajmiając swoje nadejście, oświadczy, że jest pob/ożnym c/hrześcijaninem. Przemawiając do świata, wykorzysta on wiele ustępów z B/iblii. Udręczeni c/hrześcijanie, którzy cierpieli aż do tego momentu, nagle poczują ulgę. Nareszcie – tak sobie pomyślą – jest to człowiek zesłany z Nieba jako odpowiedź na nasze m/odlitwy. Z jego ust będzie wychodzić wiele słodkich i pocieszających słów, a on sam będzie wydawał się wysłannikiem b/ożym w tym sensie, że będzie odnosiło się wrażenie, że naprawia on krzywdy wyrządzone c/hrześcijanom. Przemyśli sobie bardzo starannie, jak jest postrzegany przez c/hrześcijan, a szczególnie przez K/atolików R/zymskich, gdyż oni staną się jego głównym celem. Wszyscy będą podziwiać antychrysta i jego tak zwane uczynki c/hrześcijańskie i gesty, a jego rzekoma miłość do Pisma Ś/więtego natychmiast uczyni go dla wielu godnym akceptacji. Zbliży on do siebie wszystkie narody i zacznie urządzać ceremonie dla innych r/eligii, a w szczególności dla pogańskich organizacji, tak aby mogły one razem działać na rzecz przyniesienia światu pokoju. Odniesie on sukces, jednając ze sobą kraje, które dotąd były wobec siebie wrogie. W krajach rozdartych wojną zapanuje cisza, a jego wizerunek pojawi się wszędzie. Jego ostatnim wielkim osiągnięciem będzie sprowadzenie wszystkich tych narodów, które zostały przez niego pojednane, w obręb K/ościoła Ka/tolickiego i innych c/hrześcijańskich konfesji. To zjednoczenie ukształtuje nową, jedną światową r/eligię. Począwszy od tego dnia piekło rozszaleje się na Ziemi i oddziaływanie demonów osiągnie swój najwyższy poziom od czasu wielkiego potopu. Będzie widać, jak ludzie w k/ościele-nowego-światowego-porządku czczą B/oga i będą oni pod każdym względem pob/ożni. Potem zaś – na zewnątrz k/ościołów – będą otwarcie oddawać się g/rzechowi, gdyż żaden g/rzech nie będzie dla nich wstydem. Pod hipnotycznym wpływem fałszywej trójcy – trójcy utworzonej przez szatana – będą łaknąć każdego rodzaju g/rzechu jako środka do zaspokojenia swoich na nowo odkrytych apetytów. To zło będzie się objawiać przez g/rzechy ciała, gdzie nagość zostanie zaakceptowana, gdyż człowiek zostanie wciągnięty w nieprzyzwoite g/rzechy cielesne w miejscach publicznych. Morderstwa będą nagminne i popełniane przez wielu, także przez dzieci. Satanistyczne nab/ożeństwa i czarne m/sze będą odbywać się w wielu K/ościołach K/atolickich. Aborcja będzie widziana jako rozwiązanie na każdy problem i będzie dozwolona aż do dnia narodzin. Wkrótce stanie się przestępstwem okazywanie jakiejkolwiek wierności wobec J/ezusa C/hrystusa. Jeżeli zostaniecie zobaczeni z prawdziwym K/rzyżem, to okaże się, że popełniliście wykroczenie, ponieważ będzie to wykroczenie przeciwko przepisom prawa. Prawo w waszych krajach będzie prawem podwójnym – gdzie polityka i r/eligia będą splecione w nowym-światowym-porządku. To prześladowanie będzie oznaczać, że wielu, bezwiednie, będzie adorować bestię i staną się skażeni. Ulegną oni tak dalece temu skażeniu, że będą władzom zdradzali swojego brata, siostrę, matkę czy ojca, o ile pozostaną oni wierni c/hrześcijaństwu. Waszą jedyną nadzieją, dzieci, aby ten okres przetrwać, jest m/odlitwa. Nalegam na was, abyście zachowali wszystkie ś/więte przedmioty: r/óżańce, poś/więcone świece, wodę ś/więconą, egzemplarz Biblii i ś/więty, codzienny M/szał razem z m/odlitewnikiem K/rucjat M/odlitwy.* Musicie w domu przechowywać P/ieczęć Boga Ż/ywego i, o ile to możliwe, mieć ją przy sobie. Mój Medalik Zb/awienia** nawr/óci tych, którzy będą go nosić i zostanie im przez Mojego Syna okazane M/iłosierdzie. Proszę cię, Moje dziecko, abyś obecnie wykonała Medalik Zb/awienia oraz S/zkaplerz Pieczęci B/oga Żywego. O/rędzie to jest ost/rzeżeniem z Nieba na temat wydarzeń, które nadejdą. Musicie słuchać Mnie, Matki Zb/awienia, ponieważ muszę was poprowadzić do Prawdy, tak abyście nieprzerwanie pozostawali wierni Mojemu Synowi. Idźcie w pokoju, dzieci, i zachowajcie spokój, gdyż czas trwania tej próby – dzięki B/ożemu M/iłosierdziu – będzie krótki. Ufajcie Mi, waszej Matce, gdyż Ja podczas tych prób. zawsze będę z wami. Nigdy nie będziecie sami. Wasza Matka Matka Zb/awienia * M/odlitewnik K/rucjaty M/odlitwy w języku polskim znajduje się w przygotowaniu do druku. ** Medalik Zb/awienia jest w fazie projektu, a sprawa S/zkaplerza P/ieczęci B/oga Żywego jest tutaj przez NMP poruszona po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlmy sie o pokoj narodow Please !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebawem staniecie się świadkami globalnego szczepienia, o którym wam mówiłem w roku 2010. O/rędzia Os/trzeżenia piątek, 3 października 2014, godz. 15.10 Moja wielce umiłowana córko, zważ teraz na Moją Obietnicę. Przyjdę ponownie, aby zwiastować nowy początek, nowy świat bez końca. Ci wszyscy, którzy zaakceptują Ł/askę B/oga, kiedy Ja wyleję Swoje M/iłosierdzie nad całym światem, staną się częścią Mojego K/rólestwa. Dałem ludziom każdy możliwy znak, każde os/trzeżenie oraz każdą Ł/askę, aby przygotować ich dus/ze. Niektórzy usłyszeli Słowo B/oże — tak jak jest ono ustanowione w Ś/więtych E/wangeliach — i wzięli je sobie do serca. Inni usłyszeli i dostrzegli Prawdę, ale odmówili jej przyjęcia. Nadejdzie niebawem dzień, kiedy cała Prawda i dowód na to, Kim Ja Jestem, zostanie objawiona, a gr/zesznicy otrzymają jednakową ilość czasu, aby podjąć swoją własną decyzję, zgodnie z ich własną wolną wolą. Nikt z was nie zostanie zmuszony, aby zaakceptować Moje M/iłosierdzie, bo tylko wy sami możecie podjąć tę decyzję. Inni odmówią stania się świadkami Prawdy, nawet jeżeli wyraźnie ją ujrzą. Niestety, będą oni zgubieni. Inni będą zwlekali ze ślubowaniem lojalności wobec Mnie, ale czasu po Ost/rzeżeniu będzie mało. Przychodzę teraz, aby wam powiedzieć o wydarzeniach, które ujawnią przed wami znaki tych czasów, jak i znak Mojej Obecności w tej Misji. W wielu krajach widoczne będą sztormy, a będą trwały one całymi tygodniami. Niebawem staniecie się świadkami globalnego szczepienia, o którym wam powiedziałem w roku 2010*. Ręka B/oga — w Swojej Bo/skiej Sprawiedliwości — będzie widoczna, kiedy dopuści On, aby pokusy zostały postawione przed tymi, którzy służą Mu w Moim K/ościele. Kiedy te i wszystkie inne proroctwa się wypełnią — Ja będę czekał. A potem nastąpi Os/trzeżenie. Nadejdzie ono na niedługo przed Wielkim Dniem, kiedy Moja Obietnica, że ponownie przyjdę, ostatecznie się wypełni. Musicie ufać w Moją Dobroć, Moją Miłość i Moje M/iłosierdzie. Jeżeli tak jest, będziecie wystarczająco silni, aby stawić czoła każdej próbie; i zniewagom, które będą w was ciskane w Moje Imię; i będzie wam towarzyszyć łaska, aby pozostać wiernym Mojemu Ś/więtemu Słowu. Trwajcie w pokoju i nadziei, bo Moja Miłość do was i wasza miłość do Mnie zniszczy zło, które objęło w posiadanie dus/ze tych, którzy się ode Mnie oddzieli. Wasz J/ezus * Por.: Globalny Plan zmniejszenia populacji i obalenia światowych przywódców 26 listopada 2010 Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie 19 czerwca 2012 Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie 17 października 2012 Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej 14 listopada 2012 Globalne szczepienie: Jedna z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, doświadczanego kiedykolwiek od śmierci Żydów pod rządami Hitlera 15 listopada 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: Prawa B/oże niebawem zostaną obalone przez miliony. O/rędzia Os/trzeżenia poniedziałek, 6 październik 2014, godz. 13.55 Moje drogie dzieci, Dziesięć P/rzykazań ustanowionych przez B/oga nie może nigdy zostać spisanych na nowo, ponieważ byłoby to bluźnierst/wo. Człowiek nie może nigdy fałszować Słowa i nadejdzie taki dzień, gdy Gniew B/oga spadnie na ludzkość, kiedy to człowiek uzna Dziesięć P/rzykazań za błędne. Gdy to nastąpi, to wiedzcie, że Słowo B/oże nie będzie więcej szanowane i ludzkość zostanie wprowadzona w ciężki błąd. Żadnemu człowiekowi ani też żadnemu wyś/więconemu słudze nie zostało przyznane prawo, aby obalić Dziesięć P/rzykazań czy Słowo B/oże. Nie ma nic, czym można by wytłumaczyć zaprzeczanie Prawdzie Słowa B/ożego. Prawa B/oże niebawem zostaną obalone przez miliony ludzi. Potem wszystkich, którzy dadzą się nabrać na to, będące tego następstwem oszustwo, zaślepi mrok. Duc/h Ś/więty nigdy nie może oświecać tych, którzy zaprzeczają Słowu czy zatwierdzają gr/zech. Jeżeli Duc/h Ś/więty nie będzie dłużej obecny i Słowo zostanie tak dopasowane, aby dogadzało egoistycznym potrzebom człowieka, to wówczas wszelkie nowe prawa — w Oczach B/ożych — będą bez żadnego znaczenia. Wrogowie B/oga szybko ruszą, aby obalić Prawdę i K/ościół Mojego Syna zostanie podzielony na dwie części. Ci, którzy zagorzale bronić będą Prawdy, będą przeklinani za to, że o niej mówią. Ci zaś, którzy wypowiadać będą bluźnierstwa oraz głosić, że są one Prawdą, będą oklaskiwani. Zły duc/h zagnieździ się w sercach tych, którzy pobłądzą, i wiele dus/z zostanie utraconych. Nie będą oni w stanie stanąć przed Moim Synem i określić siebie jako niemających uszczerbku, bo odmawiają oni uznania Prawdy, przekazanej im dzięki M/iłosierdziu B/ożemu. Wkrótce zostanie ogłoszone, że B/óg jest M/iłosierny wobec gr/zeszników — bez względu na to, co oni nie robią, by Go obrazić. Tak też jest w istocie, ale jeżeli oni Go obrażają, afiszując się przed Nim z wszelkimi obrzydliwościami i herezjami, a następnie głoszą, że są one akceptowane przez B/oga, to On ze wstrętem się od nich odwróci. Człowiek jest tak pełen swoich własnych pragnień, odpowiadających jego gr/zesznemu życiu, że ogłosi on bezprawne czyny za pożądane w Oczach B/ożych. Równać się to będzie kłamstwu. Ale jeżeli ośmielą się oni zaprezentować te kłamstwa przed B/ożymi ołtarzami, to dus/ze te zostaną przegnane. Jeżeli dopuścicie do tego, abyście zostali wprowadzeni w ciężki błąd, to narazicie swoje dus/ze na poważne niebezpieczeństwo. Proszę was, abyście przypominali sobie Dziesięć Pr/zykazań tak często, jak możecie. Dzięki temu będziecie wiedzieć, co jest od was wymagane, aby prawdziwie służyć B/ogu. Wasza umiłowana Matka Matka Zb/awienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im mniej miłości w waszym życiu, tym mniej B/oga. O/rędzia Ost/rzeżenia środa, 8 października 2014, godz. 20.25 Moja wielce umiłowana córko, jakże oziębłe stały się ludzkie serca. Jakże mało troszczą się ludzie o potrzeby innych czy w ogóle o dar życia. Dopuścili oni, aby ich serca uległy zepsuciu, nie są bowiem już w stanie sprawić, aby prawdziwa miłość władała w ich dus/zach. Gdy tylko miłość osłabnie i za mało jest miłości bliźniego w zakresie zaspokajania wzajemnych potrzeb, to wynikiem tego nie będzie nic innego, jak niesprawiedliwość. Im mniej miłości w waszym życiu, tym mniej B/oga. Serca tych, którzy niegdyś Mnie kochali, a którzy już dłużej we Mnie nie wierzą, zamienią się w kamień. Jeżeli zaprzestaniecie wzajemnie się miłować, staniecie się jałowi i nie będziecie mieli spokoju. To, że będzie wam brakowało miłości, doprowadzi was do akceptacji wszelkich rodzajów zachowań, które dla Mnie są odrażające. Wszystko, co jest dla Mnie ważne, zostanie przez was odrzucone. Wszelkie życie, dane ludzkości za sprawą B/ożej Mocy, zostanie naruszone, a w wielu wypadkach przez was zniszczone. Szacunek dla B/ożych Praw i dla ludzkiego życia nie odgrywa dla was już żadnej roli. Wasze przywiązanie do tego wszystkiego, co ziemskie, i do światowych dóbr, co jest tego następstwem, nie przyniesie wam satysfakcji. Jeżeli wasze serca staną się nieczułe wobec B/oga, ludzkość ogromnie ucierpi. Jeżeli zło ma taką władzę, że wypiera miłość, którą kiedyś świat miał dla Mnie, J/ezusa C/hrystusa, to wiedzcie, że ten czas prawie już nadszedł. Porzućcie wasze kapryśne i szaleńcze uganianie się za przyjemnościami. Nie próbujcie zmieniać Praw B/ożych, aby dopasować je do waszego gr/zesznego życia. Proście, proście, proście o Moją Interwencję, abym mógł pokazać wam drogę. Jeżeli nie zawrócicie na ścieżkę wiodącą do Życia W/iecznego, która została wyżłobiona dla każdego dziecka B/ożego, to nigdy nie staniecie się częścią Mojego Królestwa. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Matka Zb/awienia" x x że co? w co ty wierzysz bo chyba chrześcijanką nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modelka bez związku
Owszem jestem. Przeczytaj wiecej objawien na str. ostrzezenie.net wowczas sie dowiesz dlaczego "Matka Zbawienia" czy "Matka Kościoła". Gorąco zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój K/ościół — Mój Prawdziwy Ko/ściół — będzie się czołgał na własnym brzuchu. O/rędzia Os/trzeżenia środa, 8 października 2014, godz. 20.45 Moja wielce umiłowana córko, Mój K/ościół zostanie obalony, a ci, którzy pozostaną w/ierni B/ożym Prawom, będą z tego powodu ogromnie cierpieć. Mój K/ościół — Mój Prawdziwy K/ościół — będzie się czołgał na własnym brzuchu, gdyż każda możliwa zniewaga Mojej B/oskości i Praw, jakie ustanowił Mój P/rzedwieczny Ojciec, zostanie w niego rzucona. Wielu z Moich sług — zamkniętych za bramami tego pozłacanego więzienia — będzie zmuszonych do przełknięcia herezji. Ale nie tylko to — będą oni zmuszeni, by jej nauczać i przekonywać niewinnych, że w dzisiejszym świecie to na nowo spisane Słowo B/oże jest do przyjęcia. Gniew Mojego Ojca osiągnął w tym obecnym czasie stan oburzenia, bo K/ościół — zmieniony nie do poznania — bardzo szybko przygotuje nowe rytuały, nowe przepisy i praktyki, tak że nic nie będzie przypominać K/ościoła zbudowanego przeze Mnie. Wszystkie te rzeczy zostały dopuszczone przez Mojego Ojca, jako że szatan testuje w/iarę tych, którzy są ode Mnie. Biada tym, którzy Mnie zdradzą, gdyż zabiorą ze sobą dus/ze tych, których imiona były zarezerwowane dla Mnie. Będę o te dus/ze walczył. Ukarzę tych Moich wrogów, ponieważ odwołując się do oszustwa i przebiegłości, zwiedli oni dus/ze i Mi je odebrali. Za te gr/zechy będą dla Mnie utraceni. Kościół wypłynął z Moich Lędźwi. Dałem wam Moje Ciało poprzez śmierć i stało się Ono Moim K/ościołem. Teraz zostanie on pohańbiony i Moje Ciało zostanie na nowo ukr/zyżowane. Moi wrogowie nie odczują ani odrobiny wstydu, gdyż ich wybujałe ambicje i samozadowolenie nie mają ze Mną nic wspólnego. Jakże łatwo jest zwieść tych, których w/iara jest słaba. Jakże łatwo będzie zwieść te dus/ze o silnej w/ierze, będą one bowiem się bać bronić Prawdy. To jedynie " r e s z t a " i ci prawdziwie posłuszni wobec Mojego Słowa będą tymi, którzy pozostaną wierni Mojemu K/ościołowi. I to dzięki nim stanie się tak, że Mój K/ościół nigdy nie umrze. Wasz J/ezus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że po Powtórnym Przyjściu Cz/yściec nie będzie już istniał O/rędzia Os/trzeżenia czwartek, 9 października 2014, godz. 20.40 Moja wielce umiłowana córko, jakże Ja jestem spragniony miłości ludzi i jak oni Mnie pragną. Ale rozłam, który oddziela człowieka ode Mnie, Dawcy Życia, jest największym wrogiem rasy ludzkiej. Szatan, ze swoimi przebiegłymi, podstępnymi metodami, naumyślnie wywołał na świecie podziały. To, że pozostaje on w ukryciu, daje mu wielką władzę nad ludzkimi dus/zami. Jego zły wpływ nasuwa tym o małej w/ierze wątpliwości co do Mojego Istnienia. Przekonuje on innych, którzy we Mnie nie w/ierzą, że człowiek nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokonywane przez siebie wybory. Jego uspokajający wpływ — podczas kiedy kusi człowieka — przekonuje tych, do których uzyskuje on dostęp, że to, co złe, jest dobre, a to, co dobre, jest złe. Przedstawia on miłość jako pożądanie; nienawiść jako rodzaj pragnienia; a zawiść i zazdrość jako usprawiedliwienie dla niszczenia życia jakiejś innej osoby. Każda idea, każde pragnienie, każda tęsknota i każda żądza, które zasiewa on w ludzkich dus/zach, prowadzą je do gr/zechu. Tak wielkie skażenie ludzkości w obecnym czasie oznacza, że czysta miłość, która pochodzi od B/oga, została wymieniona na pożądanie. Wszystko, co pochodzi od węża, będzie przedstawiane w sercach gr/zeszników jako będące dobrą rzeczą. Gr/zech zawsze jest usprawiedliwiany przez gr/zeszników, którzy ulegają diabłu. Gr/zech — raz usprawiedliwiony — jest następnie gloryfikowany, dopóty nie będzie on uchodził za coś wspaniałego — i wartego uznania. Biada człowiekowi, który ośmieli się rzucić wyzwanie tym, którzy wychwalają gr/zech. Gr/zesznicy, którzy z wielką radością obejmują gr/zech, będą wpływać na innych, aby robili to samo. Dzisiaj wpływ diabła można zauważyć wszędzie. I podczas kiedy wcześniej gr/zeszne akty były starannie ukrywane, to obecnie nie mają oni żadnego wstydu i prezentują je przed światem. Wszystko to, co jest dla Mnie odrażające, jest przyjmowane z wielką ochotą. Zło jest przedstawiane jako dobro, a wszystko, co jest dobre i zgodne z Prawami B/ożymi — uznawane jest za złe. Kiedy diabeł zabiera się do dzieła, to wszystko będzie przedstawiane w odwrotnej kolejności i będzie przeciwwagą tego, co pochodzi ode Mnie. Wiedzcie, że kiedy się głosi, że Moje Słowo jest fałszywe, to wpływ diabła osiągnął swój zenit. Pamiętajcie, że po Powtórnym Przyjściu C/zyściec nie będzie już istniał. Niebo i Ziemia staną się jednym, a Piekło stanie się miejscem zamieszkania dla tych, którzy wielbią diabła, oraz wszystkich tych, którzy od niego pochodzą. Wyziewy, dobywające się z jego złych i nikczemnych szlaków, poraziły zarazem tych, którzy wierzą we Mnie, jak i tych, którzy Mnie odrzucają. Nikt nie jest bezpieczny. M/odlitwa, Moi umiłowani w/yznawcy, jest waszą ucieczką. Zachowujcie Moje Słowo i m/ódlcie się — nie za siebie, ale za tych, którzy zawiązali pakt z diabłem. Oni potrzebują waszych m/odlitw rano, w południe i wieczorem. Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zb/awienia: Niebawem śmierć nie będzie miała władzy nad człowiekiem O/rędzia Ost/rzeżenia piątek, 10 października 2014, godz. 13.10 Moje drogie dzieci, Uk/rzyżowanie Mojego Syna było doniosłe pod wieloma względami. To nie tylko rękoma rzymskich żołnierzy został On zabity, ale i z rozkazu tych, którzy twierdzili, że są oddanymi naśladowcami Słowa B/ożego. Jego biczowanie, prześladowanie i śmierć miały miejsce pod kierunkiem tych, którzy przewodzili wiernym w Ś/wiątyni B/oga. Odrzucili oni wszystko to, o czym wiedzieli, że jest Prawdą, ponieważ odmówili akceptacji faktu, że mój Syn, J/ezus C/hrystus, był M/esjaszem. Wszelkie pochodzące od B/oga Prawo zostało otwarcie zlekceważone, gdyż egzekucja mojego Syna spotkała się z ich zadowoleniem. Zanim nadejdzie Dzień Pański, oni powtórzą Jego Uk/rzyżowanie. Ubiczują Go, zdradzając Jego Ś/więte Słowo. Będą prześladować tych, którzy pozostaną wobec Niego lojalni, a następnie zbezczeszczą Jego Ciało. Nie uda im się wprawdzie Go zabić, bo Jego Ciało — Jego K/ościół — nie może umrzeć i nie upadnie aż do końca; jego stan będzie jednak mizerny. W tym czasie nie wolno zapominać, że wszelkie życie pochodzi od B/oga. Śmierć nie ma żadnej władzy nad B/ogiem. Życie — raz dane — nigdy nie może się skończyć. Niebawem śmierć nie będzie miała władzy nad człowiekiem i dzięki Z/martwychwstaniu Mojego Syna człowiek posiądzie także Życie W/ieczne ciała i dus/zy. Życie posiądą więc Ci, którzy ufają C/hrystusowi i pozostają Mu wierni. Tylko ci, którzy całkowicie Go odrzucą, życia nie posiądą. Radujcie się, skoro wiecie, że was wszystkich, którzy trzymacie się Ś/więtego Słowa B/ożego, oczekuje cudowne życie, śmierć bowiem nigdy was nie zniszczy. Wasza umiłowana Matka Matka Zb/awienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B/oża Opatrzność zawsze zwycięży. O/rędzia Os/trzeżenia sobota, 11 października 2014, godz. 20.30 Moja wielce umiłowana córko, każdy powinien dostrzec Potęgę B/oga we wszystkim, co się w tych czasach dzieje. Potęga Boga jest nieograniczona i żaden człowiek nie może ujarzmić B/oga ani Woli B/ożej. Żaden z Moich wrogów nie może się chełpić, że jest większy od B/oga, bo B/óg może, za jednym tchnieniem, wylać na świat Swoją Sprawiedliwość. B/óg, który jest cierpliwy, bezstronny, sprawiedliwy i pełny bezwarunkowej Miłości do wszystkich Swoich dzieci — włącznie z tymi najbardziej nikczemnymi pośród nich — dokona odwetu za spowodowaną złym wpływem diabła, niegodziwość człowieka. Przeklęci są ci, którzy powstają przeciwko B/ogu w buncie przeciwko Ś/więtemu Słowu. Zostaną oni ukarani w Bosk/im Czasie, po tym jak zostanie im dana każda możliwa szansa, aby odmienić swoje drogi. Ci, którzy czczą zło i bestię, zostaną porażeni piorunem, tak samo jak wtedy, kiedy Lucyfer — porażony jak gromem z jasnego nieba — został wrzucony do piekielnej czeluści. Skoro Moi wrogowie krzywdzą innych, usiłują ich zabić i okaleczyć, aby zdobyć nad słabymi władzę — to ucierpią straszliwą karę. Skoro czciciele diabła dopuszczają się wszelkiego rodzaju ludobójstwa na niewinnych — to będą płonąć w piekle i zostaną powstrzymani właśnie wtedy, kiedy będą przekonani, że odnieśli sukces. B/oża Opatrzność zawsze zwycięży, bo nie ma potężniejszej Mocy niż Moc Tego, Który stworzył wszystko z niczego. Wasz J/ezus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B/óg Ojciec: Ląd zostanie oczyszczony, tak samo jak Moje dzieci zostaną oczyszczone z wszelkich nieprawości. Or/ędzia Os/trzeżenia niedziela, 12 października 2014, godz. 18.40 Moja najdroższa córko, nadejdzie wiele zmian, jako że przybliża się czas Powtórnego Przyjścia Mojego Umiłowanego Syna, J/ezusa C/hrystusa. Nie lękajcie się, Moje dzieci, bo te rzeczy muszą się wydarzyć, aby Moje dzieci zostały oczyszczone, tak aby mogły się radować, kiedy ów Dzień nadejdzie i rozpocznie się świat bez końca. Moje Obietnice zawsze się wypełniają i zawsze wszystko dobrze się kończy. Pragnę, abyście błagali o M/iłosierdzie dla każdej dus/zy żyjącej na świecie, tak aby ludzka rasa, w Moich Oczach, zjednoczyła się w jedno. Wkrótce nienawiść, zło i niesprawiedliwości tego świata spotka nagły koniec, a światło Mojego Królestwa zajaśnieje nad wami. Gdy Nowy Raj odsłoni całą swoją wspaniałość, wówczas zapanuje pokój, a miłość wypełni ziemię. Moja Sprawiedliwość wykorzeni wszelkie zło, a ci, którzy — pomimo Mojej Interwencji — będą trzymali się diabła, zostaną przegnani. Wtedy nie będą już wylewane łzy i ostatnia część Mojego P/rzymierza zostanie sfinalizowana. Powstańcie, Moje dzieci, wznieście wasze serca w nadziei i zaufaniu. Zainterweniuję na wiele sposobów, aby nie dopuścić, żeby zniszczyły was niecne postępki, oszukańcze zdrady i herezja. Mój Czas nastał i Moi wrogowie zostaną powaleni, gdyż Ja walczę o to, aby nadać wszystkiemu właściwy porządek, tak aby wszyscy byli przygotowani. Ląd zostanie oczyszczony, tak samo jak Moje dzieci zostaną oczyszczone z wszelkich nieprawości, a Ja podniosę cichych i pokornych oraz tych o czułych sercach, aby zajęli swoje miejsca w Nowym N/iebie i w Nowej Ziemi. Nigdy nie traćcie nadziei, bo wszelka Moc należy do Mnie. Przyjdźcie do Mnie, Moi maleńcy, i znajdźcie pocieszenie w bezwarunkowej Miłości, jaką was obdarzam. Zaufajcie Mi, a cała chwała będzie należeć do was. Wasz umiłowany Ojciec B/óg Najwyższy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
módlmy się o pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modelka bez związku
gość z 2014.09.26 Piszesz: Cyt: "Kiedyś czytałem w tych orędziach opis raju i w raju ma nie być żadnego morza tylko rzeka , rzeka życia o ile dobrze pamiętam. A gdzie szczęście dla tych co za życia lubili morze i chcieliby nadal się nim cieszyć. Poza tym czytałem dwie książki z opisem nieba jedna człowieka który miał wypadek i trafił do nieba potem powrócił do życia i opisał co widział. I on jak najbardziej widział w niebie morze w którym bawiły się dzieci więc komu wierzyć. Ja nie wierzę w te orędzia. Czemu Bóg miałby w raju ludziom zabrać morze skoro na ziemi dał ludziom morza i oceany aby się nimi cieszyli. 🌻 oraz gość z 2014.09.26 Piszesz: Cyt: "Odnieś się do mojego ostatniego postu o morzu w raju." 🌻 Odniosłam się wcześniej w tym temacie na podstawie objawień Katarzyny Emmerich. Ale... Wczoraj przy okazji czytania fragmentu Pisma Św. w Apokalipsie Św.Jana pisze: 🌻 NOWE JERUZALEM Nowe stworzenie - Jeruzalem niebiańskie: Objawienia Jana 21:1 1 I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. 2 I Miasto Święte - Jeruzalem Nowe ujrzałem zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża. 3 I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: "Oto przybytek B/oga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie "B/OGIEM Z NIMI". 4 I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły". 5 I rzekł Zasiadający na tronie: "Oto czynię wszystko nowe". I mówi: "Napisz: Słowa te wiarygodne są i prawdziwe". 6 I rzekł mi: "Stało się. Jam Alfa i Omega, Początek i Koniec. Ja pragnącemu dam darmo pić ze źródła wody życia. 7 Zwycięzca to odziedziczy i będę Bogiem dla niego, a on dla mnie będzie synem. 8 A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga". 🌻 Z radością w oczach zwracam uwagę na fragment objawienia Jana: 1 I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. :) - kolejny raz potwierdza się, że te objawienia są prawdziwe i nie przeczą Słowom z Pisma Św. ale je potwierdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
/óg Ojciec: Ląd zostanie oczyszczony, tak samo jak Moje dzieci zostaną oczyszczone z wszelkich nieprawości. Or/ędzia Os/trzeżenia niedziela, 12 października 2014, godz. 18.40 x x skąd wziełaś te ostrzeżenia?? i co to za daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good girl gone bad z wczoraj Piszesz: Cyt:"skąd wziełaś te ostr/zeżenia?? i co to za daty?" 🌻 Te ostr/zeżenia - obj/awienia wklejam ze strony ostrzezenie.net gdzie są przetłumaczone na język polski. Objawienia te otrzymuje Maria z Irlandii. Ostatni B/oży p/rorok na koniec czasów przed Powtórnym Przyjściem Pana J/ezus. Or/ędzia te mówią o tym co ma nastąpić w czasach ostatecznych zgodnie z Bi/blijną Ap/okalipsą Jana. Wiele z tych przepowiedni z 2010, 2012, 2013r się sprawdziło i sprawdza na bieżąco. Daty mówią do dniu i godzinie w którym otrzymuje je Maria z Irlandii. Pojawiają się one na bieżąco od 2010r. Zachęcam do zapoznania się z nimi na str. ostrzezenie.net Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
módlmy się o pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrozumiałam - Apokalipsa jest blisko? Czy może nie wszystko jest przesądzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×