Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pliszka to teraz bedzie lepiej.... Bez bolu przy @. Wiemy jak to strasznie boli. Dobrze ze wszystko sie udalo i powycinali wszystkie ogniska. Byle by juz nie powrocila ta endo -wredota. Ja dzisiaj kochane dostalam zielone swiatelko:) ostatnie 12tabletek visanne i mozemy starac sie o malenstwo:) juppiiii. Czas na zajscie w ciaze mam do 8miesiecy. Oczywiscie jesli bede w miare regularnie miesiaczkowac. Bo jesli nie to mamy cos innego wykombinowac. Ale jesli bedzie wszystko ok to dal nam 8miesiecy. Zobaczymy. Jestem strasznie podekscytowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka11
Basiak, dzięki za dobre słowo :) i ciesze się z Twojego zielonego światła i trzymam za was kciuki. Będzie dobrze, trzeba w to wierzyć! Owocnych starań :) !!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka11
Malutka, jeszcze do całej listy dopisuję ręcznik :). Jest konieczny ;). Dobrze się goję, w brzuchu chlupie coraz mniej, łatwiej jest wstać, połozyc się, przewrócic na bok. Troche bola mnie barki (ale to 'wina' CO2, który jeszce gdzieś tam siedzi wewnątrz i szuka drogi ujscia. 3 x dziennie spryskuję rany octeniseptem a wieczorem sama daje sobie zastrzyki podskórne clexane (przeciwzakrzepowe), jeszcze 8. Brzuch dosyć nabrzmiały i trochę sińców. We wtorek zdjęcie szwów. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, byłam 8dc na usg i lekarka powiedziała, że na lewym jajniku mam dwie torbiele i że to endometrioza.staramy się z mężem o dziecko, dlatego powiedziała, abym przyszła za 5 dni i sprawdzi, czy szykuje się owulacja. na tym drugim badaniu, powiedziała, że jest mała torbiel na tym jajniku i po tej drugiej ani śladu. potem stwierdziła, że z obu jajników po 15 mm coś się szykuje, ale szczerze nie mogłam o nic zapytać, bo lekarka bardzo się spieszyła. Czy Wy coś z tego rozumiecie ? proszę Was o opinie, bo ja trochę zgłupiałam po tych badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 13:45 czy masz endometrioze to jedynie mozna potwierdzic podczas laparoskopii. Z usg na 100% sie nie rozpozna. Masz jakies bole przy @, podczas stosunkow itp? Ile sie staracie o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Prawda, cisza jak makiem zasial. Malutka twoja laparo tuz tuz:) cieszysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiak :) ciesze się a zarazem denerwuje. Ostatnio pozamawiałam sobie trochę książek dot. par które się starają o dzidzie i im nie wychodzi więc idealna lektura po operacji :) Ty zaraz kończysz brać Vissane :) Trzymam mocno za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro ostatnia tabletka:) tak sie ciesze. I oby tym razem sie udalo. Wierze w to, ze sie uda. W czerwcu mamy jeszcze rocznice slubu. Moze w rocznice slubu uda nam sie poczac malenstwo. Jestesmy na nie gotowi w 100%. Podobno zaraz po odstawieniu lekow hormony szaleja i wtedy sa duze szanse wiec licze, ze i u mnie tak bedzie. W ogole duzo czytalam na forach i duzo dziewczyn pisze, ze udalo im sie zaraz po odstawieniu i nawet @ pierwszej nie dostaly:) ja tez tak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak mocno mocno trzymam kciuki :) Ja też czytałam na forum, że dużo dziewczyn zaraz po odstawieniu hormonów zachodzi w ciąże. Zobaczysz i nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za slowa otuchy.:) Dzisiaj sa dla mnie wskazane. Mialam taki koszmarny dzien w pracy , ze szok. Jestem na okresie probnym jeszcze i dzisiaj nic mi nie wychodzilo. Masakra. Taka jestem zla, zdenerwowana, smutna jednoczesnie i boli mnie glowa. Ale dzisiaj ostatnia tabletka :) to mnie rozwesela jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka11
Basiak1611 Jestem z Tobą. Nie trać nadziei i wierz mocno, że się uda! Uda się !!!!!!!!!!!!! Jestem o tym przekonana :). Czekam tylko na potwierdzenie z Twojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj na wizycie u swojego giną. 3 czerwca ostatni zastrzyk i operacja. O dzidzie możemy zacząć sie starać od razu po operacji po pierwszej @. Powiedział ze powinna sie pokazać do 3 miesięcy od lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka wydaje mi sie, ze @ pojawi sie szybciej:) moja siostra po laparoskopii i brani 6miesiecy zastrzykow na endomende dostala okres po miesiacu:) i po nim zaszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Hej Kobietki. Co tutaj znow taka cisza? Malutka jak samopoczucie? Pliszka a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiak, samopoczucie bardzo dobre, odliczam dni do operacji. A jak u Ciebie? No właśnie straszna cisza u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No malutka ja jestem 6dni po odstawieniu visanne. Czuje juz, ze organizm budzi sie ze sztucznej menopalzy. Juz mam delikatne klocia jajnikow, raz jednego raz drugiego. 3 dni po odstawieniu plamilam delikatnie na brazowo. Teraz chyba juz jest ok. Kupilam sobie tez testy owulacyjne polecone przez forumowiczki i moje znajome i ich znajome:) clearblue digital z trzema oznacznikami. Robie od trzech dni zawsze rano. Narazie cisza. Ale w koncu to dopiero 6dzien po odstawieniu. Mimo wszystko wole robic codziennie zeby nie przegapic najlepszego momentu:) ale i tak przytulanka co drugi dzien sa:) jestem pelna nadzieii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka dzisiaj jak codzien rano robilam test owulacyjny i jest usmiechnieta buzka:) okolo 24-36godzin powinna byc owulacja:) ale sie ciesze. To moj pierwszy test ktory kiedykolwiek robilam wyszedl pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_8686
Basiak cieszę sie razem z Tobą :) trzymam mocno kciuki. Ja jeszcze trzy tygodnie i operacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Ciebie tez kochana trzymam mocno kciuki:) zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Bedziemy w koncu mialy swoje malenstwa.:) a Malutka Ty odrazu po laparo bedziesz sie mogla starac? A tak w ogole to dziasiaj jak chcialam zrobic test owulacyjny to okazalo sie, ze ta czesc z monitorkiem co buzki pokazuje sie zawiesila i nie moglam zrobic dzisiaj testu:( zobaczymy czy jutro cos pokaze, bo kupilam nowy zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz mi nic nie pokazalo. To od wystapienia pozytywnego testu mam jakies do 36godzin uwolnienie komorki jajowej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz mi nic nie pokazalo. To od wystapienia pozytywnego testu mam jakies do 36godzin uwolnienie komorki jajowej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_8686
Basiak mi lekarz powiedział, ze od razu po laparoskopii starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochana tez juz niedlugo:) bedziemy starac sie w tym samym czasie bo nie licze, ze sie uda mi teraz tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Malutka kto wie.... Ale ten czas przed dostaniem @ po visanne jakos uwazam za przegrany, niby test owulacyjny byl pozytywny co oznacza, ze organizm planowal owulke ale czy sie odbyla ciezko powiedziec, sluzu plodnego jakos u siebie nie widze do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_8686
Basiak najważniejsze pozytywne myślenie :) ja podejrzewam ze u mnie jajowody sa nie drożne :( ja jak swego czasu robiłam testy owulacyjnych to na jakieś 3-4 miesiące wyszedł tylko jeden pozytywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz u mnie tez zawsze negatywne wychodzily , dopiero teraz ten jeden pozytywny wyszedl. Zobaczymy. Moze o faktycznie masz jajowody niedrozne. W krotce sie dowiesz. Jak cos to ci moze je udroznia i do dziela. :) Ja mialam lewy niedrozny i podczas laparotomii mi go udroznili:) wszystko sie okaze. W kazdym badz razie u mnie teraz pojawily sie jakby tekie uplawy delikatnie zoltawe czasami i takie geste. Boli mnie glowa ciagle i dzisiaj tez nie mam ochoty na nic, jestem zla sama nie wiem na co, ale to moze przez pogode bo weekend a tu pada u nas. Wrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×