Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej Basiak1611, ja mam wyznaczoną laparoskopię na koniec czerwca :( Ile się już staracie o fasolkę? Głowa do góry na pewno po operacji zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka no to juz 4,5 roku z tym ze nie zawsze tak intensywnie zgodnie z zaleceniami, ale teraz odkad jestem w uk i lecze sie prywatnie u polskiego lekarza stac mnie zeby robic wszystko co potrzeba zeby sie udalo. I teraz od sierpnia tak na 100% sie z mezusiem staramy. Bralam przez 4cykle tabletki na wywolanie owulacji, ale niestety po ostatnim cyklu torbiele ktore mialam urosly do 4cm i wszystko tam na dole mnie boli, bolalo nawet usg dowcipne:( dlatego bede miala ta operacje. Wszystko mi beda czyscic. W 2011r. Mialam laparoskopie ale nie zrobiono mi wtegy droznosci jajowodow i do tej pory nie udalo mi sie zajsc w ciaze. pokladam ogromne nadzieje w tej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak1611 ja się staram prawie 6 lat i żaden lekarz nie był w stanie stwierdzić gdzie leży przyczyna. Dopierow we wrześniu lekarka stwierdziła u mnie endo. Od października biorę vissane. Wiec starania dopiero po laparoskopii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka pociesze Ciebie tez, ze moja siostra zaszla w ciaze w 3cyklu po odstawieniu lekow po laparoskopii. Bo ona brala cos o takim dzialaniu jak visanne tylko ze po laparoskopii. Ja po operacji tez bede brala visanne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak1611 po laparoskopii jak czytałam dziewczyny biorą vissane i po odstawieniu zaraz zachodzą w ciąże wiec główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze im szybciej tym lepiej....ale lekarz chyba wie co robi. Podziwiam Twoja cierpliwosc. Ja za miesiac mam operacje a juz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co już mam dość zmieniania lekarzy i zaczynać wszystko od poczatku. Mam już wyznaczony termin i muszę być cierpliwa. Wierze ze moja cierpliwość zostanie mi wynagrodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyby a tak sie zastanawiam czemu lekarze Wam przepisuja leki typu visanne? Pytalyscie o to? Bo ja tez mam endometrioze i 2 specjalistow od nieplodnosci i ekspert na bocianie powiedzieli mi ze leczenie farmakologiczne endometriozy jest niezasadne przy staraniach i nie zwieksza absolutnie odsetka ciaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jezeli juz sie uda to jakie sa szanse z endo na udana ciaze i jak przbiega leczenie, wlasnie mam pozytyny test tylko obawiam sie co dalej czy udalo sie ktorejs jakie leki dostalyscie i czy ciaza zakonczyla sie sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moja gin przepisała vissan aby wyciszyć moja endo i aby poprawić komfort życia. Mam jeszcze 1.5 opakowania i mam mieć zmienione leki, które przygotują mnie już do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś kto jest już po laparoskopi mogłaby napisać jak długo dochodzi się do siebie, po jakim czasie można zacząć starania, czy dostaliście jakiejś leki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka sluszne podejscie. Warto czekac jesli zostanie to wynagrodzone. Ja mam wrazenie, ze te torbiele mi jeszcze urosly bo coraz czesciej do toalety chodze siusiu, nawet w nocy. Ide spac o 24 i wtedy przed polozeniem sie korzystam z toalety i o ok 3rano budze sie bo znowu mi sie chce. I tak mysle , ze jak mi sie troszje nazbiera to juz mniej miejsca mam przez torbiele i szybciej odczowam parcie na pecherz. Myslisz ze tak moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja tez często chodzę do toalety ale nie pomyslam nawet ze może to być przez endo... Wiem, ze częstymi objawami endo mogą być bóle przy wypróżnianiu, stosunku czy @ ale nie wiem czy często chodzenie do łazienki to może być przez torbiele itp najlepiej zapytać sie lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po laparo. Tydzien po nie pamietam ze mialam zabieg. Nie ma sie zupelnie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chodzenie do toalety czeste to sama przypisalam endo, bo pomyslalam sobie ze jak sie jest w ciazy na poczatku to lata sie do toalety bo macica sie rozciaga i uciska na pecherz to tak samo moze byc z torbielami tak mi sie wydaje. Tym bardziej ze wczesniej tak nie mialam. Bo skoro mam dwa torbiele ponad 4cm to razem zajmuja 8cm i robi sie mniej miejsca i szybciej odczowam potrzebe siusiania. Ale to tylko moja droga dedukcji:) he he. Malutka a slyszakas moze o jakies dobrej diecie przy endo? Co nalezy jesc a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Malutka za artykol:) wlasnie sie z niego dowiedzialam, ze jem wszystko czego nie powinnam. :( a Ty stosujesz jakas diete? Czy jesz na co masz ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja nie dostałam po laparo żadnych leków, mamy od razu sie starać a jak sie nie uda do pół roku to będziemy robić IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja po laparoskopii tez szybko doszlam do siebie i po niej bralam 3miesiace diphereline i 2miesiace visane. Tak dziwnie troche. Niestety bez rezultatow i to pewnie dlatego, ze mi od razu droznosci jajowodow nie zrobili. Licze, ze tym razem bedzie lepiej:) laparoskopia to bardzo delikatny zabieg. Nie ma sie czego bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_8686
Basiak trzymam zs ciebie kciuki :-) mam nadzieje ze uda nam sie wszystkim zaciazyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2 tyg.po laparo. Od przyszlego cyklu startujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicktitisel1980sdgco
Ja kilka lat temu miałam laparoskopie z powodu endometriozy. w ciążę zaszłam 4lata później w pierwszym cyklu "starań" Jasne http://ppbw.de/d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm może warto spróbować zaufać górze co wy na to? Ostatnio zmalałam w necie "modlitwę pompejską" Wierzyć, nie wierzyć? Jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
No ja sie modlilam do Sw. Dominika i Sw.Gerarda ale przestalam po tym jak sie dowiedzialam ze leki nie dzialaja i czeka mnie operacja. A teraz piszac ten post mnie olsnilo. Moze wymodlilam sobie ta operacje, moze przez to ze mam ja szybciej to wczesniej doczekamy sie malenstwa, nie marnuje dzieki szybszej operacji juz czasu itp. Teraz dopiero na to wpadlam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak moze warto tez sprobowac tej modlitwy. Trwa dlugo bo 1,5 miesiaca i nie mozna jej przerwać... O jakie olsnienie supr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×