Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
ja mam endometriozę, jedno dziecko a drugie w drodze (21 tydzień) jestem po 3 laparoskopiach z tym, że 2 skopane bo lekarz to konował a ta ostatnia pięknie wykoanna i po niej zaszłam w ciążę. Po drugiej po 3 miesiącach znowu zrobiła mi się torbiel i poroniłam ciążę Jeśli chcesz dam Ci namiar na świetnego fachowca, może nie profesora ale wybitnego operatora laparoskopu, takiego powinnaś szukać, sama teoria nic nie pomoże. Bo niestety jak jej nie wytniesz to sama nie zniknie, i do tego powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a operowana byłam w wielkopolskim centrum onkologicznym na garbarach bardzo sobię chwalę zarówno personel jak i warunki tam panujące gdybym musiała to jeszczce raz bym tam poszła i posłuchaj mojej rady lekarz lekarzowi nie równy szukaj tego najlepszego w swoim fachu, czyli wykonywaniu operacji aby Ci krzywdy nie zrobił. Ja gdybym wcześniej do tego doszła może uniknęłabym tych wczesniejszych operacji albo nie miałabym ich tyle w tam krótkim czasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czytam ze starsz się o dziecko ja może nie mam takiego stopnia jak Ty widzisz gdybyś wczesniej trafiła do specjalisty to endo nie rozwinełaby się tak srasznie ale pocieszę Cię, ja po poł roku od operacji (kuracja na anty) w DRUGIM cyklu zaszłam w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
To przykre gościu,wiele przeszłaś,też nie mam dobrego kontaktu z moim gin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja w takim razie polecam Wam doktora Błażej Nowakowskiego z WCO w Poznaniu przyjmuje na Palacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
Troszkę za daleko:)ale dla dziewczyn,co chcą rodzić warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszczce się Wam pochwalę że po tej operacji w WCO okres miałam co 28 dni, równiutko co nigdy mi się nie zdarzało a mam 31 lat:) doktor zrobił u mnie porządek i wszystko wróciło do normy:) naprawdę wiem co znaczy mieć endo i polecam Wam tego lekarza ale nie prowadzi on ciązy tylko operacje ginekologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
I tak powinno być,że możesz liczyć na lekarza,fajnie,że na takiego fachowca trafiłaś:DJa nie wiem,jak będzie u mnie dalej,bo nie mogę brać anty,lekarz ma to gdzieś,ech szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sprobuj moze wkładki np. mireny z hormonem uwalnianym miejscowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
teraz po@ pójdę do innego gina z polecenia.Zobaczę co powie,chociaż na nic już nie liczę z ich strony.A mi pozostanie modlić się o szybką menopauzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
Malutka;)u Ciebie będzie ok,zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw zrób ze sobą porządek, chodzi mi endo a potem myśl o ciązy poddaj się tej operacji, potem pół roku anty i próbuj trzeba tą endo wyciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi proszę dokładnie jak wygląda leczenie po operacji, co ile trzeba robić jakieś badania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesca40
Hej Malutka Jak samopoczucie?Coś cisza tutaj nastała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
Cześć dziewczynyRównież życzę miłego i słonecznego dnia.U mnie zaświeci słonko jak@ się skończy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacja, potem pół roku tabletki antykoncpecyjne, odstawienie i pierwsza próba zajscia w ciążę- nie udana, druga już tak:) jak juz wspomniałam okres miałam wkońcu co 28 dni i czułam owulację więć łatwiej było. Przed wogóle podejściem do endo lekarz zapytał mnie czy chcę mieć jeszczce dzieci, powiedziałam ze tak, mam jesczzce jednego synka. Nie wiem jak odbywa się leczenie osób które nie chcą mieć dzieci. Moje endo nie było też takie tragicznie, nie odczuwałam żadnego bólu, nigdy, tylko robiły mi się torbiele, ale nie wiem co gorsze gdyż jak wspomniałam miałam już 3 laparoskopie i bardzo żałuje że dwie dałam sobie zrobić w podrzednym szpitalu. Wiedza lekarzy o tej chorobie jest znikoma!! powtarzam jeszczce raz trzeba się udać do specjalisty!!! a najlepiej czytać na forach o endo jakich lekarzy polecają dziewczyny. Bo wyobraźcie sobie że ten lekarz widziałogniska endo przy USG a mój poprzedni wogóle nie wspomniał o tym. nie wiem jak historia mojej choroby potoczy się dalej ale narazie jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_8686
powiem wam, że już bym chciała być po operacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
WitamMalutka,spokojnie,czas leci szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
Teraz Malutka jesteś już na dobrej drodze:)nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska40
Aż dziw bierze,że na diagnozę tyle czekałaśnasuwa się pytanie zaufać lekarzowi,czy trzeba dziesiątki razy szukać pomocy u innych:(aż się boję iść na kolejną wizytę,ale zaryzykuję,zobaczę co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×