Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asiaa1992

fajne sklepy internetowe

Polecane posty

Gość Inna23

My z koleżankami zamawiamy całe paczki świetnych ciuchów z outletu Stradimoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kajka

Outlety to super sprawa! Na szczęście zbliża się blackfriday i może uda się znaleźć coś na promocji 😄 jestem ciekawa czy promocja która trwa do końca listopada na 5ave.pl będzie się łączyła z blackfriday 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2019 o 12:41, Gość Gość Kajka napisał:

Outlety to super sprawa! Na szczęście zbliża się blackfriday i może uda się znaleźć coś na promocji 😄 jestem ciekawa czy promocja która trwa do końca listopada na 5ave.pl będzie się łączyła z blackfriday 🤔

Nie łączy się, prawie na pewno, ale od 28 będzie inna promka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie kupić fajne buty, szpilki damskie, balerinki czy buty dla dziecka to polecam  www.modnebuciki.pl  , aha i jeszcze wysyłka nie zwiększa się jeśli kupi się 2-3 pary, to jest fajne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także szukam jakiegoś stosunkowo niedrogiego oraz przydatnego prezentu dla mojego lubego . On często jeździ na różnego rodzaju delegacje i nierzadko korzysta z komputera oraz telefonu . Jakie gadżety najczęściej przydają się Takim osobom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dobrym pomysłem będzie zatem powerbank? To takie urządzenie, które służy do magazynowania energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pomysł bardzo fajny z tym powerbankiem . Kłopot jednak jest taki , że nie znam się na takich urządzeniach i nie wiem , co brać pod uwagę kupując coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład posiadam Aukey PB-XD26. Może też się na coś takiego zdecyduj? Cena jest bardzo przystępna. Dodatkowo masz tutaj porządne parametry. Ten model posiada usb c power delivery, a także usb c quick charge. Pojemność wynosi natomiast 26800 mAh. Kupiłam go także z tego względu, że jest to sprzęt bardzo uniwersalny, ponieważ ładuje tak naprawdę wszystkie laptopy. Radzi sobie z tym bardzo szybko. Mam już ten model dobrych kilka miesięcy i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł także wydaje mi się, że coś takiego na prezent jak najbardziej zda egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję dużo na zalando ale to pewnie wszyscy znają. Ostatnio tez zaczęłam kupować ubrania używane przez internet. Na maniere.pl mają fajne ciuchy i trafia się sporo markowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja na przykład posiadam Aukey PB-XD26. Może też się na coś takiego zdecyduj? Cena jest bardzo przystępna. Dodatkowo masz tutaj porządne parametry. Ten model posiada usb c power delivery, a także usb c quick charge. Pojemność wynosi natomiast 26800 mAh. Kupiłam go także z tego względu, że jest to sprzęt bardzo uniwersalny, ponieważ ładuje tak naprawdę wszystkie laptopy. Radzi sobie z tym bardzo szybko. Mam już ten model dobrych kilka miesięcy i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł także wydaje mi się, że coś takiego na prezent jak najbardziej zda egzamin

spoko , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Ezebra.pl i Cocolita.pl z drogerii, a dla malucha/noworodka jak ktoś szuka takichdobrej jakości polskich produktów to wynalazłam jakiś czas temu Cottonmoose.shop.pl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio odkryłam drogerię na www gandalf com pl Mają tam tylko koreańskie kosmetyki, które są chyba bardziej popularne. Osobiście bardzo pomógł mi produkt CosRx Advanced Snail Esencja 96% Śluz Ślimaka 100ml. Mimo, że nie mam wielu zmarszczek za to mam suchą skórę. Teraz mają urodzinową promocję na wszystko i mają w ten weekend darmową dostawę. Kupię jeszcze Holikę, ponieważ koleżanki polecały …Nie wiem natomiast czy jest duża różnica między kosmetykami azjatyckimi/japońskimi/koreańskimi? Czy to tylko marketing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suknie wieczorowe to strój jaki powinna posiadać każda kobieta. Jest idealny by podkreślić powagę najważniejszych wydarzeń w jej życiu. Trzeba dużo czasu by znaleźć ten odpowiedni egzemplarz. Najważniejsze jest aby wybrać ją w odpowiednim rozmiarze tak by nie ograniczała naszych ruchów. Koniecznie do tego typu kreacji będą buty na wysokim obcasie - dodadzą nam kilka centymetrów. Wizualnie, całość będzie prezentować się jeszcze lepiej. Jeśli chodzi dlugie suknie to największy wybór do tej pory widziałam w tym sklepie - https://navona.pl/Suknie_dlugie Odnośnie samej kolorystyki to czerń będzie uniwersalna jednak nie można zapominać też o bardziej jaskrawych kolorach. Moim zdaniem czerwień lub fiolet prezentują się równie dobrze. Najbardziej modne są odmiany klasyczne, długie proste lub lekko rozszerzającej się ku dołowi. Są bezpieczne dla każdego typu budowy ciała i wzrostu.

Edytowano przez JustynaaRadom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My z koleżankami zamawiamy całe paczki świetnych ciuchów z outletu Stradimoda

Ja z nimi współpracuje juz od 4 lat i jestem bardzo zadowolona z stradimoda.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz fajnych markowych ciuchów to zobacz differenta. Sporo światowych marek, 100 % oryginały i mają niezłe promocje. Na pierwsze zakupy masz zachęcający rabat więc wypróbujesz za mniej. Ja często korzystam, a ostatnio kupiłam wyśnione buty Converse. Na pewno znajdziesz coś dla siebie jeżeli takie ciuchy są w Twoim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2020 o 11:24, Zofia789 napisał:

Jeżeli szukasz fajnych markowych ciuchów to zobacz differenta. Sporo światowych marek, 100 % oryginały i mają niezłe promocje. Na pierwsze zakupy masz zachęcający rabat więc wypróbujesz za mniej. Ja często korzystam, a ostatnio kupiłam wyśnione buty Converse. Na pewno znajdziesz coś dla siebie jeżeli takie ciuchy są w Twoim stylu.

Ja też bardzo lubię ten sklep. Mają znane marki, atrakcyjne ceny i wszystko na magazynie, więc nie czekasz długo na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie prezentów dla kobiet i ładnych rzeczy polecam Bokado.pl

Szybka wysyłka, paczkomaty i naprawdę fajne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nic Ci nie podpowiem w tym temacie. A co do tych fajnych sklepów to chyba mogę dorzucić i ja coś od siebie. Od dawna zaglądam i kupuję różne rzeczy w superwnetrze.pl. Mówię Wam świetny sklep, a wczoraj kupiłam u nich przepiekny stojący wieszak do łazienki na ręczniki i to od zack, a to dość droga marka. Mogłam sobie na niego pozwolić bo mają spore promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

Ja ostatnio polecam sklep interentowy na facebooku " Modna Pancia " . Kupiłam u nich sweter dla córki za 29 zł oraz bluze za 60 zł . I mam nadzieje , że Ani sie spodoba . Ale duży plus taki ze sobie też zamówiłam ...enke w rozmiarze 50 bo niestety jak się ma pare kilogramów cięzko coś dostać a tam jeste naprawdę wybór w rozmiarach. Widze , że teraz mają więcej ubrań plus size. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sandra.San napisał:

Hej 😉

Ja ostatnio polecam sklep interentowy na facebooku " Modna Pancia " . Kupiłam u nich sweter dla córki za 29 zł oraz bluze za 60 zł . I mam nadzieje , że Ani sie spodoba . Ale duży plus taki ze sobie też zamówiłam ...enke w rozmiarze 50 bo niestety jak się ma pare kilogramów cięzko coś dostać a tam jeste naprawdę wybór w rozmiarach. Widze , że teraz mają więcej ubrań plus size. 

 

Oj, Panciu, Panciu... Takimi metodami daleko nie zajdziesz. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×